وکلا

10 تا از بهترین وکیل گلبهار مشهد⚖️+آدرس و شماره☎️️【سال1403】

امروزه انتخاب یک وکیل مجرب و خبره تبدیل به دغدغه بسیاری از افرادی شده است که با پرونده های مختلف درگیر هستند. ممکن است این افراد تصمیم داشته باشند دعوایی را علیه دیگری اقامه کرده و حقوق از دست رفته خود را مطالبه نمایند. همچنین این احتمال وجود دارد که دعوایی علیه شخصی اقامه شده باشد و فرد ملزم باشد با حضور در محاکم قضایی از منافع خود دفاع نماید. در هر حال باید بدانیم که کسب نتایج دلخواه و رسیدن به موفقیت مستلزم بهره مندی از یک وکیل شاخص و زبده است. اما یافتن وکلای مطرح همواره با دشواری هایی رو به رو است. از این رو، در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل گلبهار مشهد آشنا کنیم. پیشنهاد می کنیم تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

بهترین وکیل گلبهار مشهد

بهترین وکیل گلبهار مشهد کیست؟

هر گونه اقدام غلط در خصوص پرونده می تواند شکست را به همراه داشته باشد. یکی از اقدامات مثبت در جهت دستیابی به اهداف تعیین شده، به خدمت گرفتن بهترین وکیل گلبهار مشهد است. همواره لازم است این نکته را در نظر داشته باشیم که مهارت و توانایی هایی که یک وکیل در اختیار دارد می تواند تفاوت ها را رقم بزند و راه را برای برنده شدن در پرونده هموار سازد. بنابراین لازم است به سراغ آن دسته از وکلا بروید که در عرصه دادگاه بتوانند منافع و حقوق قانونی شما را تامین نمایند.

دسترسی سریع و مشاوره آسان بابهترین وکیل مشهد

بهترین وکیل گلبهار مشهد در تلاش است تا احاطه و تسلط کافی بر قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی حقوقی و کیفری داشته باشد. او در تلاش است تا در جریان آخرین تغییرات قوانین نیز قرار بگیرد تا به این شکل بتواند علم خود را به روز نگه داشته و از سایر رقبای خود عقب نماند. بهترین وکیل گلبهار مشهد سعی دارد تا با اعتماد به نفسی قابل اتکا در محیط دادگاه حضور پیدا کرده و با کلامی نافذ از منافع موکل خود به مطلوب ترین شکل ممکن دفاع کرده و در نهایت به اهداف تعیین شده دست پیدا کند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای معتبر در شهر گلبهار مشهد را به شما ارائه دهیم تا با بررسی تخصص و مهارت هر یک از آن ها بتوانید پرونده های خود را حل و فصل نمایید. تا انتهای مقاله با ما همراه باشید:

10 تا از بهترین وکیل گلبهار مشهد را بشناسید! ⚖️

وجیهه جعفر قلیخانی

وجیهه جعفر قلیخانی بهترین وکیل گلبهار مشهد

خانم وجیهه جعفر قلیخانی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، دارای بیش از 17 سال سابقه وکالت در انواع دعاوی می باشند. ایشان به صورت تخصصی به وکالت در پرونده های حقوقی و خانواده می پردازند.

شماره تماس: 09133793082
جهت اعطای وکالت به خانم وجیهه جعفر قلیخانی و بهره مندی از خدمات مشاوره ایشان، با شماره بالا تماس بگیرید
.

زهرا بامدی گریزپا

زهرا بامدی گریزپا

خانم زهرا بامدی گریزپا وکیل پایه یک دادگستری در زاهدان، مشاور حقوقی و دارای سابقه بیش از 17 سال در حرفه وکالت می باشند. ایشان عضو سابق هیئت مدیره مرکز وکلا سیستان و بلوچستان می باشند. وکالت در انواع پرونده های کیفری، حقوقی و به خصوص خانواده توسط ایشان انجام می شود.

شماره تماس: ۰۹۱۵۱۴۱۴۴۵۳
آدرس دفتر: زاهدان، خیابان بهشتی، نبش بهشتی 20، مجتمع مهران، واحد ۲

فائزه بابائی

فائزه بابائی

خانم فائزه بابائی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی شهر گلبهار هستند. خانم بابائی در دعاوی ملکی، حقوقی، خانواده و کیفری فعالیت میکنند. می‌توانید در پرونده های خود از خانم بابائی مشورت بگیرید.

آدرس: گلبهار، روبروی دادگستری گلبهار

تلفن تماس: 09158793905

فداحسین سرگلزهی

فداحسین سرگلزهی

جناب آقای فداحسین سرگلزهی یکی از وکلای با تجربه پایه یک دادگستری هستند. آقای گلزهی تخصص در دعاوی خانواده، کیفری، حقوقی و ملکی را دارند. برای پیشبرد پرونده های خود میتوانید از مشاوره های حضوری و غیرحضوری ایشان بهرمند شوید.

آدرس: گلبهار، زاهدان، خیابان امیرالمومنین 15، جنب بانک صادرات، طبقه 3

تلفن تماس: 09153410817

رضا ابراهیمی

رضا ابراهیمی

آقای رضا ابراهیمی یکی دیگر از وکلای پایه یک دادگستری شهر مشهد هستند که در زمینه مشاور حقوقی نیز فعالیت می کنند. آقای ابراهیمی در دعاوی ملکی، خانواده، طلاق، نفقه،اسناد، مسکن، مهریه، حضانت فرزند تخصص دارند.

آدرس: مشهد، بلوار شفا، روبروی دادگاه، پلاک 116

تلفن تماس: 09158816052

رحمان ابراهیم زاده

رحمان ابراهیم زاده

جناب آقای رحمان ابراهیم زاده وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. زمینه فعالیت ایشان در دعاوی ملکی، خانواده، کیفری و حقوقی است. مشاوره های آقای ابراهیمی هم به صورت حضوری و هم غیرحضوری برای موکلین خود امکان پذیر است.

آدرس: مشهد، بلواردانش آموز، نبش دانش آموز 8، طبقه فوقانی بانک ملت، پلاک 66

تلفن تماس: 09153851832

سعیده آجیل چی مشهدی

سعیده آجیل چی مشهدی

سرکار خانم سعیده آجیل چی مشهدی وکیل پایه یک دادگستری هستند، که فعالیت بسیاری در دعاوی ملکی، کیفری، حقوقی و خانواده انجام داده اند. به دلیل تجربه بالای سرکارخانم آجیل چی میتوانید در هر زمینه ای که پرونده دارید از ایشان راهنمایی بگیرید.

آدرس: مشهد، خیابان سناباد، دانشسرای جنوبی، ساختمان ونوس، طبقه 3، واحد 302

تلفن تماس: 09159105044


حق الوکاله وکیل گلبهار مشهد در صورت شکست در پرونده

در ابتدا لازم است به این موضوع اشاره داشته باشیم که وکالت از جمله مشاغل آزاد کشور به شمار می آید و همین مسئله نشان می دهد که دست بهترین وکیل گلبهار مشهد برای تعیین دستمزد باز است. او به سبب شغل آزاد خود می تواند هزینه پذیرش وکالت پرونده را به صورت توافقی تعیین نماید و قانون نیز چنین اختیاری را به او داده است. هر ساله آیین نامه ای منتشر شده و تکلیف حق الوکاله وکلای مختلف در آن مشخص می شود. اما ترجیح اکثر وکلا توافق بر سر هزینه های لازم برای پرونده است.

در ابتدا لازم است تمام تلاش خود را به کار بگیرید تا با استفاده از معیارهای مختلف بتوانید توانایی و مهارت های وکلا را مورد ارزیابی قرار بدهید. تنها به این صورت است که می توانید از میان انبوه گزینه های موجود در نهایت به شاخص ترین حقوقدان ممکن دست پیدا کنید. در این مرحله لازم است با دفتر وکیل تماس گرفته و از او وقت ملاقات بخواهید. در این جلسات وکیل پرونده را از جنبه های مختلف مورد ارزیابی قرار می دهد و در نهایت نظر خود را در خصوص حق الوکاله اعلام می دارد.

کسب اطلاعات بیشتر از: بهترین وکیل خانم در مشهد

وکیل پایه یک دادگستری در گلبهار مشهد در ابتدا پیچیدگی های پرونده را مورد ارزیابی قرار می دهد تا مشخص شود که مدت زمان مورد نیاز برای به سرانجام رساندن پرونده چقدر است. اینجاست که وکیل خوب در گلبهار مشهد می تواند نظر قطعی خود را اعلام نماید. در صورتی که وکیل و موکل در خصوص میزان حق الوکاله و نحوه پرداخت آن به توافقات لازم برسند لازم است در میان آن ها قراردادی به امضا رسیده و تمامی جزئیات مربوط به پرونده و تعهدات طرفین در آن قید شود.

یکی از موضوعات بسیار مهمی که لازم است در قرارداد به آن پرداخته شود، حق الوکاله وکیل در صورت شکست در پرونده است. دقت داشته باشید که وکیل مامور به انجام وظایفی است که بر اساس قرارداد به انجام آن ها متعهد شده است. او برای رسیدن به اهداف تعیین شده لازم است تمامی مهارت و پتانسیل خود را به کار بگیرد. اما ممکن است علی رغم تلاش های صورت گرفته، پرونده با شکست رو به رو شود که در این صورت لازم است در خصوص حق الوکاله به متن قرارداد خود رجوع کنید.

بهترین وکیل گلبهار مشهد

سه اشتباه مهلک در انتخاب وکیل گلبهار مشهد

یکی از موضوعات مهمی که می تواند نتیجه پرونده را تعیین کند، میزان مهارتی است که بهترین وکیل گلبهار مشهد در اختیار دارد. لازم است تمام تمرکز خود را به کار بگیرید تا به سراغ آن دسته از وکلایی بروید که در زمینه کاری خود جزو سرآمدترین ها به شمار می آیند. برای این کار لازم است در ابتدا دانش خود را در این زمینه افزایش دهید. همه روزه شاهد این هستیم که افراد درگیر در پرونده های حقوقی و کیفری برای انتخاب وکیل با اشتباهاتی مهلک رو به رو هستند که در ادامه برخی از آن ها را بررسی می کنیم.

در انتخاب وکیل تخصص او را در نظر بگیرید: مسائل حقوقی از گستردگی بسیار زیادی برخوردار هستند و همین موضوع نشان می دهد که لازم است در پرونده های حقوقی و کیفری لازم است به سراغ وکلای متخصص بروید. برای مثال فضای فکری وکیل متخصص در عاوی مهریه بسیار متفاوت از وکلایی است که در زمینه دعاوی کیفری فعالیت دارند. در لیست بالا به تعداد زیادی از وکلا اشاره شده است. لازم است پیش از انتخاب به تخصص آن ها توجه داشته باشید.

بیشتر بخوانید: بهترین وکیل حقوقی در مشهد

جنسیت وکیل اهمیت چندانی ندارد: دقت داشته باشید که در انتخاب وکیل لازم است به ویژگی و سابقه او توجه داشته باشید. باید به سراغ مطرح ترین گزینه بروید خواه وکیل مورد نظر مرد باشد یا زن. اینکه عده ای ترجیح می دهند حل و فصل اختلافات پیش آمده را به یک وکیل خانم یا آقا بسپارند، به سلیقه آن ها باز می گردد و نمی توان به این مسئله ایرادی وارد کرد. اما مشکل اینجا است که در انتخاب وکیل تنها به جنسیت او توجه شود و از تحقیق راجع به سایر ویژگی های وکیل غافل شویم.

سابقه متفاوت از سن و سال وکیل است: با توجه به سابقه بهترین وکیل گلبهار مشهد می توان به تجربیات او پی برد. در واقع وکیل سال های زیادی از عمر خود را صرف رسیدگی به پرونده ها کرده است و بر سابقه و تجربیات خود افزوده است. لازم است انتخاب وکلای با سابقه را در اولویت قرار دهید. اما متاسفانه بسیاری از افراد تصور می کنند وکیلی که سن و سال بالاتری دارد، سابقه او نیز بالاتر می باشد. این تصور غلط است.

بهترین وکیل گلبهار مشهد

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله با ما همراه بودید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله تلاش کردیم شما را با نام و مشخصات بهترین وکیل گلبهار مشهد آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن بتوانید گزینه های مورد نظر خود را انتخاب کنید. در ادامه مشخص کردیم که در صورت شکست در پرونده برای تعیین حق الوکاله می بایست به قرارداد مراجعه کرد. در انتهای مطلب نیز سه اشتباه مهلک در انتخاب وکیل را بررسی کردیم. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم از شما درخواست می کنیم که اگر تجربه یا نظری در این خصوص دارید آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + دو =

دکمه بازگشت به بالا