طلاقوکیل

10 تا از بهترین وکیل طلاق توافقی در مشهد ⚖️【سال1403】

این روزها یکی از سریع ترین راه ها برای جدایی، طلاق به صورت توافقی است. اکثر زوجین زمانی که در زندگی مشترک تفاهم نداشته باشند، تصمیم می گیرند به صورت توافقی از هم جدا شوند. در این توافق باید بر سر تمامی مسائل همچون نفقه، مهریه، حضانت فرزندان و … توافق نمایند. وکیل طلاق توافقی در این راه یاری گر زوجین است و به آنها کمک می کند تا در کمترین زمان ممکن از هم جدا شوند. مشهد به عنوان یکی از شهرهای بزرگ ایران آمار طلاق بالایی دارد از این رو در مقاله بهترین وکیل طلاق توافقی در مشهد به معرفی وکلای متخصص می پردازیم. لطفا در مجله حقوقی برترین وکیل ما را همراهی بفرمایید.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل مشهد

بهترین وکیل طلاق توافقی در مشهد کیست؟

بهترین وکیل طلاق توافقی در مشهد کیست؟

وکیل طلاق توافقی فردی است که در دعاوی خانواده فعالیت می کند و همینطور به قانون آیین دادرسی مدنی و آراء وحدت رویه و دیگر قوانین مسلط است. باتوجه به اینکه مشهد آمار طلاق بالایی دارد، افراد زیادی به دنبال بهترین وکیل خانواده در مشهد برای اعطای وکالت پرونده طلاق خود هستند. بهتر است طلاق توافقی به کمک یک وکیل متخصص انجام شود چرا که وکیل به مسائل نفقه، مهریه، حضانت فرندان، نفقه فرزندان و … به درستی رسیدگی می کند.

بهترین وکیل طلاق در مشهد به تمام قوانین و شرایط طلاق به صورت توافقی آگاه است و کارهای مربوطه برای توافق طرفین جهت مهریه، نفقه زن و فرزندان، حضانت فرزندان، اجرت المثل و … را انجام می دهد از این رو می توان گفت که مراجعه به وکیل طلاق توافقی مزایای بسیاری دارد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه به معرفی وکیل طلاق توافقی خوب در مشهد می پردازیم. برای اطلاع از آدرس و شماره تماس وکلای خبره در این شهر در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

10 تا از بهترین وکیل طلاق توافقی در مشهد را بشناسید! ⚖️

فاطمه غفرانی

خانم فاطمه غفرانی وکیل طلاق توافقی در مشهد

خانم غفرانی وکیل پایه یک دادگستری مشهد، عضو انجمن حقوق زنان سورا، دارای 3 گواهینامه از انجمن و دارای بیش از 500 پرونده موفق در شهر مشهد هستند. ایشان از بهترین وکیل خانم در مشهد محسوب می شوند و وکالت و مشاوره حقوقی، کیفری و خانواده و همینطور پیگیری دعاوی بین المللی را برعهده می گیرند.

آدرس دفتر: مشهد، بلوار سجاد 6، پلاک 220

شماره تماس: 09157137376

مجید شادمان

آقای مجید شادمان وکیل طلاق توافقی در مشهد

آقای شادمان وکیل پایه یک مشهد و از وکلای پایه یک دادگستری و متخصص در حوزه طلاق توافقی هستند. ایشان عضو رسمی کانون وکلای دادگستری و مدیرعامل موسسه حقوقی ممجید شادمان می باشند. بیش از 15 سال سابقه وکالت دارند و حوزه فعالیتی آقای شادمان در پرونده های حقوقی، کیفری، خانواده، تجاری، امور بین المللی و مهاجرت، تنظیم و انعقاد کلیه قراردادها می باشد.

آدرس دفتر: مشهد، بلوار سجاد، بزرگمهر شمالی 3، پلاک27، طبقه2، واحد 5

شماره تماس: 09155681810

معصومه رحمانی

 خانم معصومه رحمانی وکیل طلاق توافقی در مشهد

خانم رحمانی وکیل پایه یک دادگستری خانم در مشهد هستند، بیش از 14 سال سابقه فعال در زمینه پرونده های خانواده به خصوص طلاق توافقی در شمهد، دعاوی کیفری، حقوقی، داوری، شهردازی و … دارند.

آدرس دفتر: مشهد، بلوار مدرس، ساختمان 14، طبقه پنجم، واحد 26

شماره تماس: 09151181735

وحید اله یارپور

 آقای وحید اله یارپور وکیل طلاق توافقی در مشهد

آقای اله یارپور از وکلای پایه یک دادگستری در مشهد و وکیل متبحر در حوزه طلاق توافقی می باشند. دارای مدرک کارشناسی حقوق قضایی و بیش از 9 سال سابقه فعال در زمینه های حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی دارند. از سوابق آقای اله یارپور وکیل و سخنران همایش های مختلف و شرکت های خصوصی است.

آدرس دفتر: مشهد، احمدآباد بین عدالت و محتشمی پلاک 142

شماره تماس: 09155000786

الهام سادات میرعاقل

 خانم الهام سادات میرعاقل وکیل طلاق توافقی در مشهد

خانم میرعاقل از وکلای پایه یک دادگستری مشهد و وکیل متخصص در پرونده های طلاق توافقی هستند. بیش از 18 سال سابقه کار در امر وکالت دارند و به کلیه دعاوی خانواده، کیفری، حقوقی، ثبتی، شرکتی و … رسیدگی می کنند.

آدرس دفتر: مشهد، آب و برق، بین فکوری 6 و 8، ساختمان پزشکان ایلیا، طبقه دوم، پلاک 377

شماره تماس: 09153033828


قانون جدید طلاق توافقی در مشهد

تا قبل از سال 1397، افرادی که برای طلاق توافق اقدام می کردند، بدون ارائه گواهی مراکز غربالگری یا مشاوره خانواده، درخواست طلاق توافقی خود را ثبت کنند. اما از ابتدای آذر سال 1397 دفاتر مربوطه بدون ارائه گواهی عدم انصراف از طلاق، مجاز به ثبت دادخواست طلاق توافقی نمی باشند.

براساس این بخشنامه که درخصوص طلاق توافقی است، زوجینی که در شهر مشهد متقاضی طلاق توافقی هستند باید در ابتدا به سامانه نوبت دهی طلاق مراجعه کنند و اطلاعات سجلی خود را وارد نمایند و برای انجام غربالگری یکی از مراکز مشاوره و غربالگری را انتخاب کنند. مرکز غربالگری پس از ثبت اطلاعات زوجین و دلیل طلاق آنها، زوجین را به یکی از مراکز مشاوره زیر نظر بهزیستی ارجاع می دهد. تعداد جلسات مشاوره کاملا به شرایط زوجین و مرکز مشاوره بستگی دارد.

در انتها و پس از انجام مشاوره های لازم، گواهی عدم انصراف از طلاق دریافت می شود که زوجین باید آن را زمان ثبت دادخواست طلاق توافقی در مشهد به دفاتر خدمات الکترونیک قضایی تحویل دهند. پس از ثبت، دادخواست طلاق توافقی به دادگاه خانواده ارجاع داده می شود. برای انجام هرچه بهتر و سریع تر مراحل طلاق توافقی می توان به وکیل طلاق توافقی خوب در مشهد مراجعه کرده و باقی مراحل طلاق را به وکیل سپرد.

وکیل طلاق توافقی خوب در مشهد

مهریه زوجه در طلاق توافقی چگونه است؟

مهمترین و اصلی ترین ملاک برای طلاق توافقی، توافق زن و مرد است. در طلاق توافقی نوع طلاقی که دادگاه صادر می کند از نوع خلع است به این معنی که زن در ازای چیزی که از مهریه و یا غیر آن می بخشد، مرد را به طلاق راضی می کند. مثلا:

  • زوجه کل مهریه خود را می بخشد تا مرد را راضی به طلاق کند.
  • تمام مهریه درج شده در عقدنامه زوجه به او پرداخت می شود و یا اینکه در اقساط توافقی به زوجه پرداخت می شود و زوجه برای طلاق مبلغ 10 هزار تومان را می بخشد و زوج در مقابل رضایت به طلاق می دهد.
  • زن تمامی مهریه را ابراء می کند و در قبال طلاق خلع مبلغ 10 هزار تومان را بذل می کند و زوج قبول بذل می کند.
  • زوجه می تواند از کل مهریه خود مقداری را در قبال طلاق خلع بذل نماید و زوج قبول بذل کند و باقی مانده مهریه به صورت اقساط و یا نقدا به زوج پرداخته گردد.

کلام آخر

سپاس گزارم که تا انتهای مقاله بهترین وکیل طلاق توافقی در مشهد همراه ما بودید. افزایش آمار طلاق و تمایل زوجین به طلاق توافقی، موجب شد به معرفی وکلای متخصص در حوزه طلاق توافقی و دعاوی خانوادگی شهر مشهد بپردازیم. امیدوارم مطالب گفته شده برای شما مفید باشد و وکیل مورد نظرتان را انتخاب کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید سایر مقاله های حقوقی مجله برترین وکیل را مطالعه فرمایید. خواهشمندیم نظرات خود را در بخش دیدگاه ها با ما به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − چهارده =

دکمه بازگشت به بالا