کیفریوکیل

10 تا از بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در تبریز ⚖️【سال1403】

جهت طرح شکایت در مراجع قضایی و انجام هرگونه پیگیری حقوقی نیاز است به یک وکیل متخصص در آن حوزه مراجعه شود. در نتیجه برای انجام هر کاری در دیوان عدالت اداری نیاز به مشورت با یک وکیل دیوان عدالت اداری می باشد. قرارگیری دفاتر مختلف دیوان عدالت اداری در مراکز استان ها، موجب شده است که نحوه شکایت و رسیدگی به پرونده های شکایت دیوان عدالت اداری به راحتی امکان پذیر باشد. بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در تبریز باید با تسلط کافی، بر تمامی جزئیات پروسه شکایت به دیوان عدالت اداری آگاه باشد و آماده برعهده گرفتن وکالت موکلین در تبریز باشد. در ادامه توضیحات بیشتری در اختیارتان قرار داده می شود. خواهشمندم تا پایان مقاله در برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در تبریز کیست؟

بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در تبریز کیست؟

جهت آگاهی از وظایف وکیل دیوان عدالت اداری نیاز است یک سری مطالب ذکر شود. زمانی که مردم با مشکلات حقوقی برخورد می کنند، سوالاتی برایشان مطرح می شود که فقط یک فرد متخصص می تواند پاسخگوی آنها باشد. در چنین شرایطی بهترین وکیل تبریز با برگزاری جلسات مشاوره متعدد می تواند آنها را در جهت درستی در مسائل حقوقی راهنمایی کند.

بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در تبریز به شکایت مربوط به ادارات و ارگان های دولتی رسیدگی می کند یا که به عبارتی دیگر هرگاه سازمان خاصی با یک ارگان دولتی به مشکل بر می خورد، رسیدگی به این مقوله وظیفه دیوان عدالت اداری است. همچنین اگر مردم عادی هم با ارگان دولتی به مشکل بخورند، باید به سراغ وکیل دیوان عدالت اداری بروند و راهنمایی های لازم را دریافت کنند.

مشاوره آسان با بهترین وکیل تبریز را از دست ندهید!

ویژگی یک وکیل خوب:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه مقاله قصد داریم به معرفی 10 مورد از بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در تبریز بپردازیم، جهت کسب اطلاعات بیشتر تا پایان مقاله همراه ما باشید.

لیست 10 تا از بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در تبریز را بشناسید! ⚖️

محمد مهدی تقوی

محمد مهدی تقوی وکیل دیوان عدالت اداری در تبریز

جناب آقای محمد مهدی تقوی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر تبریز هستند. ایشان متخصص در دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده، دیوان عدالت اداری و … هستند. آقای تقوی جزوء وکلای معتبر و شناخته شده در این شهر می باشند و تا به امروز توانسته اند نتایج مورد قبولی را بدست بیاورند. برخی از مشخصات شغلی و تحصیلی ایشان عبارت است از:

 • اخذ پروانه وکالت از سوی کانون وکلای دادگستری
 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده و هویت قانونی، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست و قیم
 • متخصص در حوزه دعاوی شهروند در برابر دولت اعم از حقوق شهروندی، کارکنان دولت، رشوه، اختلاس، دعاوی علیه نهادهای دولتی، دعاوی علیه قضات، نیروهای مسلح و …
 • متخصص در حوزه دعاوی ملکی اعم از اختلاف در مالکیت، ثبت اسناد و املاک، موجر و مستاجر، سرقفلی، خرید و فروش اموال غیرمنقول، املاک، شهرداری، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، زمین شهری و اوقاف، حق کسب و پیشه، تخلیه و …

آدرس دفتر: تبریز، خیابان شهریار(سنگفرش)، جنب بانک رفاه، ساختمان فروردین

شماره تماس: 09143195658

سمیرا رهبر

سمیرا رهبر وکیل دیوان عدالت اداری در تبریز

سرکار خانم سمیرا رهبر وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر تبریز هستند. ایشان پروانه وکالت خود را از قوه قضائیه اخذ نموده اند و در حوزه های حقوقی مختلفی به ارائه مشاوره به شکل حضوری و غیر حضوری می پردازند. برخی از موارد رزومه کاری ایشان عبارت است از:

 • ارائه مشاوره حقوقی آنلاین، تصویری، تلفنی
 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • متخصص در حوزه دعاوی مالی، تجاری، قرارداد اعم از چک، اختلافات مالی، سفته، داوری، قراردادها، مناقصات
 • متخصص در حوزه جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، حقوق مالکیت فکری، شهرداری، عقود و معاملات، قصاص، مطالبه خسارت، مطالبه وجه، دعاوی ملکی، موجر و مستاجر، ارث و وصیت، اسناد رسمی و تجاری، دعاوی خانواده، دعاوی پزشکی، دعاوی رایانه ای، دیوان عدالت اداری، شرکت های تجاری، آیین دادرسی، بیمه، تعزیرات حکومتی، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی و …

آدرس دفتر: تبریز، فلکه بارنج، ساختمان ارم، طبقه 6

شماره تماس: 09142649011

محمدحسن طالعی خطیبی

محمدحسن طالعی خطیبی وکیل دیوان عدالت اداری در تبریز

جناب آقای محمد حسن طالعی خطیبی وکیل متخصص در حوزه دیوان عدالت اداری تبریز می باشند. ایشان دارای 14 سال سابقه وکالت در امورات حقوقی مختلفی نظیر دعاوی ملکی، تجاری، صنعتی، خانوادگی و … هستند و به تمامی دعاوی مربوط به دیوان عدالت اداری رسیدگی می کنند. برخی از مشخصات کاری و تحصیلی ایشان عبارت است از:

 • دارای مدرک کارشناسی حقوق قضایی
 • دارای سابقه فعالیت به عنوان مشاور حقوقی شهرداری تبریز
 • متخصص در دعاوی شهروند در برابر دولت اعم از حقوق شهروندی، دعاوی علیه نهادهای دولتی، رشوه، اختلاس، دعاوی علیه قضات، نیروهای مسلح، کارکنان دولت و …
 • متخصص در حوزه دیوان عدالت اداری، امور ثبتی، امور حسبی و ثبت احوال، آیین دادرسی، بورس، تعزیرات حکومتی، ثبت شرکت ها و برند، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، مطالبه وجه، ارث و وصیت، استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان، اسناد رسمی و تجاری، دعاوی اقتصادی و …

آدرس دفتر: تبریز، خیابان آذربایجان، مابین آخونی و تقاطع بهار، ساختمان آذربایجان، طبقه سوم، واحد 10

شماره تماس: 09141166988

رحیم بیگلرباهر

رحیم بیگلرباهر وکیل دیوان عدالت اداری در تبریز

جناب آقای رحیم بیگلر باهر وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر تبریز هستند. ایشان پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری اخذ نموده اند و در حوزه های حقوقی مختلفی به ارائه مشاوره به شکل حضوری و غیر حضوری می پردازند. برخی از موارد رزومه کاری ایشان عبارت است از:

 • مدرس اسبق دانشگاه و مولف سوالات
 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • متخصص در اعمال منافی عفت و اخلاق اعم از شرب خمر، زنا، لواط، تجاوز، روابط نامشروع
 • متخصص در حوزه جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، حقوق مالکیت فکری، شهرداری، عقود و معاملات، قصاص، مطالبه خسارت، مطالبه وجه، دعاوی ملکی، موجر و مستاجر، ارث و وصیت، اسناد رسمی و تجاری، دعاوی خانواده، دعاوی پزشکی، دعاوی رایانه ای، دیوان عدالت اداری، شرکت های تجاری و …

آدرس دفتر: تبریز، خیابان هفده شهریور جدید، مابین بستنی وحید و بانک ملت، پلاک 3، طبقه 1

شماره تماس: 04135569791

حسین ادیبی

حسین ادیبی وکیل دیوان عدالت اداری در تبریز

جناب آقای حسین ادیبی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. ایشان متخصص و مهارت بالایی در حوزه وکالت دارند. آقای ادیبی به طور کامل بر روی قوانین کشور مسلط هستند و به همین دلیل می توانند بهترین راه حل ها را در اختیار افراد قرار بدهند.

آدرس دفتر: تبریز، چهاراه ابرسانی، بلوار استاد شهریار، جنب کلینیک آبان، کوی ۵، پلاک ۲۰

شماره تماس: ۰۹۱۴۴۱۴۳۸۷۸

مهمترین خصوصیات وکیل دیوان عدالت اداری

بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در تبریز مانند دیگر وکلای پایه یک دادگستری در خصوص تمامی قوانین حقوقی، خانواده، کیفری، اطلاعات نسبی در اختیار دارد اما تخصص ویژه او بر روی مسائل مربوط به دیوان عدالت اداری است و آگاهی و دانش کاملی نسبت به قوانین مرجع و قوانین تشکیلات و آیین دادرسی دیوان عدالت اداری در اختیار دارد.

مهمترین خصوصیات وکیل دیوان عدالت اداری

با توجه به قانون و مقررات دیوان عدالت اداری، یکی از اصلی ترین وظایف دیوان عدالت اداری این است که در زمینه شکایات و اعتراضات اشخاص حقیقی و اشخاص حقوقی ( به عنوان مثال شرکت های خصوصی و دولتی) علیه تصمیمات و اقدامات دولت، رسیدگی های لازم را انجام دهد. دیوان عدالت اداری در واقع در زمینه تحقق حقوق مردم عادی در ادارات و ارگان های دولتی فعالیت می کند. به عنوان مثال ممکن است فردی در یک سازمان دولتی نظیر شرکت بیمه به طور منظم فعالیت داشته باشد، اما نهاد مربوطه در پرداخت بیمه تامین اجتماعی شخص کوتاهی کند یا امکان دارد ماموران دولت در ارتباط با شخص حقی را از او ضایع کرده باشند و یا مخالف قوانین دولتی عمل کنند. در این شرایط افراد با شکایت در دیوان عدالت اداری می توانند اقدامات لازم را در دفاع از خود انجام دهند.

پرونده های دیوان با توجه به سختی ها و پیچیدگی هایی که دارند بهتر است که از یک وکیل عمومی کمک گرفته نشود و انجام امورات مرتبط با پرونده های دولتی به فرد مسلط و صاحب نظر در این زمینه واگذار شود. اگر در شهر تهران با مشکلات مربوط به دیوان عدالت اداری مواجه شدید، می توانید به بهترین وکیل دیوان اداری در تهران مراجعه کنید. برخی از مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در تبریز به شرح موارد زیر است:

 • آگاهی و تخصص نسبت به‌ کلیه قوانین در حوزه دیوان
 • داشتن تجربه بالا در تمامی حوزه های مربوط به دیوان
 • آگاهی از کلیه مراحل رسیدگی به یک پرونده در دیوان
 • داشتن مهارت بالا در خصوص تنظیم یک دادخواست حقوقی اصولی

نحوه تنظیم دادخواست برای شکایت به دیوان عدالت اداری

یکی از مهم ترین اقداماتی که برای شکایت به دیوان عدالت اداری ضروری می باشد، تنظیم دادخواست برای ثبت شکایت است که البته برای این کار می توان از بهترین وکیل دیوان عدالت اداری ایران کمک گرفت. لازم به ذکر است که اگر فردی تصمیم دارد در تبریز شکایت خود را به ثبت برساند، بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در تبریز می تواند به عنوان بهترین گزینه جهت همراهی و دفاع از حقوق افراد باشد.

تمامی دادخواست های ارائه شده به دیوان عدالت بر روی فرم های مخصوص و آماده ای تنظیم می شوند که در آن مشخصات شاکی اعم از نام، نام خانوادگی، نام ارگانی که در آن فعالیت می کند، مشخصات هویتی و آدرس محل سکونت عنوان می گردد. در این بین ذکر مشخصات وکیل قانونی و همچنین آدرس و شماره تلفن او نیز ضروری می باشد. همچنین مشخصات شخص یا اشخاص حقوقی که طرف شکایت است و همچنین نام و مشخصات ارگان مربوط نیز باید در دادخواست شکایت به دیوان عدالت عنوان شود.

نحوه تنظیم دادخواست برای شکایت به دیوان عدالت اداری

در ادامه دادخواست لازم است که متن شکایت به شکل کاملا واضح و به دور از افراط مطرح گردد که برای این کار مشورت گرفتن از بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در تبریز می تواند بسیار کارآمد باشد. در ادامه با امضا و اثر انگشت شاکی و یا وکیل قانونی وی، دادخواست اعتبار قانونی پیدا می کند و باید به دفاتر دیوان عدالت اداری تحویل داده شود.

در شرایطی که شاکی بتواند به کمک وکیل خود در دیوان عدالت اداری ثابت کند که حق قانونی او مورد ظلم قرار گرفته است، می تواند نسبت به گرفتن حق قانونی خود از واحدهای دولتی مدنظر اقدام کند. بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در تبریز با گرفتن حکمی که در آن به نوع حق پایمال شده اشاره دارد، برای جبران حق و دریافت مطالبات موکل خود اقدامات لازم را انجام می دهد.

کلام آخر

در این بخش از مقاله به معرفی بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در تبریز پرداختیم که از سابقه و تخصص بالا در پیگیری پرونده های دیوان عدالت اداری برخوردار هستند و نیاز است در صورت طرح شکایت به آنها مراجعه کنیم. ممنون از اینکه تا پایان مقاله همراه ما بودید، اگر سوال و یا انتقادی دارید خوشحال می شوم با ما به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

مینا کریمی

مینا کریمی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون حقوقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × سه =

دکمه بازگشت به بالا