وکیل

10 تا از بهترین وکیل زن در تبریز ⚖️【سال1403】

حضور وکیل زن در برخی از پرونده های مربوط به دعاوی خانواده، ملکی، حقوقی و … نیاز است. وکلای خانم ریزبینی و حساسیت بیشتری نسبت به پرونده دارند و همینطور می توانند ارتباط عاطفی با موکلین خانم داشته باشند. برخی از خانم ها باتوجه به دلایلی که دارند به دنبال وکیل زن برای پیگیری پرونده خود هستند. ما هم به همین دلیل تلاش کردیم تا به معرفی بهترین وکیل زن در تبریز بپردازیم. همراه ما در مجله برترین وکیل باشید.

بهترین وکیل زن در تبریز کیست؟

بهترین وکیل زن در تبریز کیست؟

انتخاب بهترین وکیل زن در تبریز برای افرادی که تا به حال با وکلا سروکار نداشته اند، کار سختی است. یک وکیل خوب باید اشراف و تسلط کاملی به جزئیات پرونده داشته باشد و بهترین راه حل ها را برای حل پرونده موکل خود در زمینه های مختلف ارائه دهد. بهتر است وکیلی که انتخاب می کنیم سابقه کاری بالا و تجربه پیگیری پرونده مشابه ما را داشته باشد.

مشاوره آسان با بهترین وکیل تبریز را از دست ندهید!

ویژگی های بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق توافق طرفین تعیین می شود
👨🏼‍⚖️ پیگیری مستمرپیگیری منافع موکل تا اعلام رای قطعی
📚 سابقه بالابیانگر تجربیات وکیل است
✔️ اطلاع از تغییرات قوانینعلم وکیل را به روز نگه می دارد

به همین سبب در این مقاله سعی کرده ایم بهترین وکیل زن در تبریز را معرفی کنیم تا آشنایی کاملی با آن ها داشته باشید. برای اطلاعات بیشتر در مورد وکلای زن در تبریز همراه ما باشید:

لیست 10 تا از بهترین وکیل زن در تبریز را بشناسید! ⚖️

راضیه طهماسب نژاد

راضیه طهماسب نژاد بهترین وکیل تبریز

خانم راضیه طهماسب نژاد وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، عضو کانون وکلای دادگستری تبریز، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و یکی از وکلای زن متخصص در تبریز می باشند. ارائه مشاوره و پیگیری انواع دعاوی حقوقی، خانواده، کیفری و … توسط ایشان انجام می پذیرد. ایشان درصد بالایی از پرونده های کلاهبرداری را به نتیجه مثبت و مورد نظر موکلین خود رسانده اند و یکی از وکلای حرفه ای در این حوزه محسوب می شوند.

برخی از تخصص های ایشان:

 • دعاوی خانواده: طلاق، مهریه، نفقه، حضانت فرزند، ارث و تقسین ترکه و …
 • دعاوی کیفری: کلاهبرداری، سرقت، جعل، خیانت در امانت و …
 • دعاوی ملکی: تنظیم سند، تصرف عدوانی، خلع ید، سرقفلی، املاک مشاع و …
 • و …

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره حضوری و غیرحضوری خانم راضیه طهماسب نژاد، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09144120489
آدرس دفتر:
تبریز، خیابان امام خمینی، چهار راه منصور، روبروی برج ابریشم، ساختمان باراما، طبقه۳، واحد۱


حبیبه نومی گلزار

حبیبه نوحی گلزار وکیل زن در تبریز

خانم حبیبه نومی گلزار وکیل پایه یک دادگستری در تبریز، مشاور حقوقی، فوق لیسانس حقوق، دارای سابقه حقوقی بیش از 19 سال در حرفه وکالت هستند. خانم حبیبه نومی گلزار متخصص در پرونده های مختلف اعم از حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی و … می باشند. مشاوره حقوقی به صورت حضوری و غیرحضوری توسط ایشان انجام می شود.

برخی از تخصص خانم حبیبه نومی گلزار:

 • حقوقی (تنظیم انواع قراردادها، مشاوره تخصصی حقوقی به شرکت ها، مطالبه وجه چک و ….)
 • خانواده (طلاق، الزام به تمکین، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، استرداد جهیزیه و …)
 • کیفری (مواد مخدر، قتل، کلاهبرداری، سرقت، خیانت در امانت، جعل، انتقال مال غیر، ضرب و جرح، دیه و …)
 • ملکی (خلع ید، اجرت المثل ایام تصرف، دستور تخلیه و…)

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالت خانم حبیبه نومی گلزار، با شماره زیر در تماس باشید:

شماره تماس: 09144152914
آدرس دفتر: تبریز، خیابان شهید بهشتی (منصور سابق) تقاطع بهادری، مجتمع تجاری خدماتی عتیق ۲، واحد 25


پریسا سروری

پریسا سروری بهترین وکیل زن در تبریز

خانم پریسا سروری وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی قوه قضاییه دارای بیش از 12 سال سابقه کار تخصصی در انواع زمینه ها می باشند. ارائه مشاوره تخصصی به صورت حضوری و غیرحضوری توسط ایشان انجام می شود

برخی از تخصص خانم پریسا سروری:

 • دعاوی حقوقی: مطالبه وجه، دعاوی در زمینه عقود معین، ارث و وصیت، فسخ و انفساخ، ابطال معاملات و…
 • دعاوی کیفری: کلاهبرداری، جرائم علیه اشخاص، جرائم علیه عفت عمومی، سرقت و حدود و تعزیرات و …
 • دعاوی خانواده: انواع طلاق، تمکین، نفقه، مهریه، حضانت، فسخ نکاح و …
 • قبول وکالت در پرونده های تحت صلاحیت کمیسیون ماده 100 شهرداری ها
 • ارائه گزارش حقوقی، تنظیم دادخواست و شکواییه و لوایح تخصصی و ارائه تکنیک های حقوقی لازم جهت دفاع از پرونده های مورد بررسی
 • قبول وکالت افراد فاقد استطاعت مالی با معرفی واحد ارشاد و معاضدت قضایی استان

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره خانم پریسا سروری، با شماره زیر تماس بگیرید:

تلفن ثابت: 04135545934
تلفن همراه: 09144949095
آدرس دفتر:
 تبریز، چهارراه شهید بهشتی(منصور سابق)، به طرف آبرسان روبروی مسجد حاج احمد، جنب بانک رفاه، ساختمان ارش، واحد 402


فاطمه اسدزاده اکبری

 فاطمه اسدزاده اکبری وکیل زن در تبریز

یکی دیگر از وکلای خبره و با تجربه خانم در شهر تبریز سرکار خانم فاطمه اسدزاده اکبری است. خانم اسد زاده اکبری علاوه بر وکیل با سابقه بودن، مشاور حقوقی نیز هستند. ایشان در دعاوی خانواده، ملکی، حقوق و کیفری فعالیت می کنند. می توانید از مشاوره های حضوری و غیرحضوری خانم اسد زاده بهرمند شوید.

آدرس دفتر: تبریز، خیابان فارابی، چاپکنارپل سنگی، روبروی مسجد پل سنگی، مجتمع کوثر،طبقه۴، واحد۱

تلفن تماس: 09143081599

مریم اصغر پور

مریم اصغر پور وکیل زن در تبریز

سرکار خانم مریم اصغر پور وکیل و مشاور حقوقی با سابقه ی پایه یک دادگستری هستند. خانم اصغر پور در دعاوی مختلفی همچون ملکی، خانواده، حقوقی و کیفری تخصص دارند. شما نیز می توانید برای دریافت مشاوره و سپردن پرونده های خود به خانم اصغر پور در هر زمان که لازم بود اقدام کنید.

آدرس دفتر: تبریز، ارتش جنوبی، روبروی بانک شهر، ساختمان ارین، طبقه سوم، واحد ۵

تلفن تماس: 09141204843

فریبا قنبری

سرکار خانم فریبا قنبری وکیل پایه یک دادگستری و از اعضای کانون وکلای تبریز می باشد. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد بوده و با پروانه وکالت به شماره ی 1393010100111840 در حوزه وکالت فعالیت می کند و توانسته موفقیت های زیادی را در پرونده های حقوقی در تمامی زمینه ها به ثبت برساند و کارنامه ی فعالیت خود را درخشان تر کند.

آدرس: تبریز، چهار راه شهید بهشتی، اول خیابان منصور، مجتمع خدماتی عتیق 2، طبقه 3، واحد 324

شماره تماس: 09144094117

شمسی حاجی محمدلو

سرکار خانم شمسی حاجی محمدلو

خانم حاجی محمدلو وکیل پایه یک دادگستری در تبریز و عضو کانون وکلای تبریز هستند. دارای مدرک حقوق خصوصی و یکی از وکلای متخصص در شهر تبریز می باشند. قبول مشاوره حقوقی و وکالت در زمینه پرونده های حقوقی، کیفری، خانوادگی و … توسط خانم حاجی محمدلو پذیرفته می شود.

آدرس دفتر: تبریز، صوفیان، پاساژ ولیعصر، طبقه زیرزمین، پلاک 21

شماره تماس: 09144034657


انتخاب وکیل خانم برای پرونده ها چه اهمیتی دارد؟

در برخی موارد مشاهده کرده ایم که موکل به دلیل عدم راحتی با وکیل، موضوعات و اتفاقات پرونده و مشکل خود را به طور کامل شرح نمی دهد تا وکیل بتواند به طور کامل رسیدگی نماید. به خصوص در پرونده هایی که مربوط به مسایل شخصی خانم ها می شود مانند تجاوز به عنف، زنا و … ، موکلین خانم با وکیل زن راحت تر هستند و بهتر ارتباط می گیرند و هرآنچه که اتفاق افتاده را به راحتی با وکیل در میان می گذارند.

بسیاری از خانم ها به دلیل حجب و حیایی که دارند، با وکیل مرد راحت نیستند و ترجیح می دهند در پرونده های خانوادگی و اجتماعی با یک وکیل زن در ارتباط باشند.

همچنین زمانی که وکیل زن انتخاب می کنیم و تمامی مسائل را به طور دقیق به او می گوییم، در واقع به وکیل کمک می کنیم تا با حقایق پرونده آشنا شود و عملکرد بهتری روی آن داشته باشد.

مسائلی که به دعاوی خانوادگی، طلاق، رازهای زندگی و مشکلات زناشویی، حضانت فرزند و … ، مربوط می شود کاملا شخصی است. همین دلیل باعث می شود تا بسیاری از خانم ها برای پیگیری پرونده شان، به دنبال وکیل زن باشند.

اگر در تبریز درگیر دعاوی خانواده، طلاق، تجاوز، دعاوی منافی عفت و … هستید، در این مقاله تعدادی از وکلای حاذق و خبره در این شهر را معرفی کرده ایم تا انتخاب راحتی داشته باشید. برای دریافت مشاوره و اعطای وکالت پرونده می توانید با شماره تلفن وکلا تماس بگیرید و اطلاعات لازم را کسب کنید.

اهمیت انتخاب وکیل خانم در تبریز چیست؟

حق الوکاله وکیل زن در تبریز چقدر است؟

این تصور که حق الوکاله وکیل زن باید کمتر از وکیل مرد باشد، کاملا اشتباه است. وکلای زن و مرد، هر دو بعد از یک مدت تحصیل، موفق به کسب پروانه وکالت پایه یک می شوند. هر دو به مدت ۲ سال دوره کارآموزی خود را نزد وکیل سرپرست می گذرانند و تجارب ارزشمندی در این سال ها کسب می کنند. از این رو بعد از کسب پروانه وکالت پایه یک دادگستری، می توانند در پرونده های بعدی، به موکلین خود کمک کنند و از حقوق آنان دفاع نمایند.

شاید برخی تصور کنند که به دلیل احساسی برخورد کردن وکلای زن، میزان حق الوکاله آنها کمتر از آقایان باشد. در حالی که این طور نیست، یک وکیل زن خوب، می داند در چه مواقعی احساسی برخورد کند و چه زمانی دقیق باشد.

در توضیحی دیگر باید بدانیم که حق الوکاله بهترین وکیل زن در تبریز، به میزان پیچیدگی پرونده بستگی دارد. با در نظر گرفتن اینکه وکیل از چه مرحله ای وارد پرونده می شود و چه مدتی باید روی آن کار کند تا به نتیجه برسد. همگی روی حق الوکاله وکیل زن تاثیرگذار است.

معرفی 10 وکیل زن در تبریز

کلام آخر

ممنون که تا این بخش از مقاله بهترین وکیل زن در تبریز همراه ما بودید. از آنجایی که خانم ها کمتر در اجتماع هستند، معمولا اطلاعات کمتری درباره ی مسائل و قوانین حقوقی دارند. بنابراین مواقعی که دچار مشکلات حقوقی، کیفری، خانوادگی و … می شوند، بهتر است با وکیلی در ارتباط باشند که بتوانند راحت تر با او صحبت کنند. در این بین، وکلای خانم بهترین گزینه هستند. امیدوارم مطالب موجود در مقاله برای تان مفید بوده باشد و وکیل مورد نظرتان را انتخاب کنید در صورتی که سوال و انتقادی دارید آن را با ما در میان بگذارید.

3.6/5 - (5 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + سه =

دکمه بازگشت به بالا