وکیل

10 تا از بهترین وکیل زن در تبریز ⚖️【سال1402】

حضور وکیل زن در برخی از پرونده های مربوط به دعاوی خانواده، ملکی، حقوقی و … نیاز است. وکلای خانم ریزبینی و حساسیت بیشتری نسبت به پرونده دارند و همینطور می توانند ارتباط عاطفی با موکلین خانم داشته باشند. برخی از خانم ها باتوجه به دلایلی که دارند به دنبال وکیل زن برای پیگیری پرونده خود هستند. ما هم به همین دلیل تلاش کردیم تا به معرفی بهترین وکیل زن در تبریز بپردازیم. همراه ما در مجله برترین وکیل باشید.

بهترین وکیل زن در تبریز کیست؟

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل زن ایران

بهترین وکیل زن در تبریز کیست؟

انتخاب بهترین وکیل زن در تبریز برای افرادی که تا به حال با وکلا سروکار نداشته اند، کار سختی است. یک وکیل خوب باید اشراف و تسلط کاملی به جزئیات پرونده داشته باشد و بهترین راه حل ها را برای حل پرونده موکل خود در زمینه های مختلف ارائه دهد. بهتر است وکیلی که انتخاب می کنیم سابقه کاری بالا و تجربه پیگیری پرونده مشابه ما را داشته باشد.

پیدا کردن وکیل خانم در تبریز اهمیت هایی دارد که در ادامه مقاله به آنها می پردازیم. در ادامه این مطلب همراه ما باشید تا 10 نفر از وکیل زن خوب در تبریز را معرفی کنیم.

سرکار خانم راضیه طهماسب نژاد

سرکار خانم راضیه طهماسب نژاد

خانم طهماسب نژاد وکیل پایه یک دادگستری در تبریز و دارای سابقه ای بیش از 10 سال در حرفه وکالت هستند. دارای تحصیلات در مقطع کارشناسی ارشد حقوق خصوصی می باشند. یکی از وکلای باسابقه در شهر تبریز هستند که از تمام دانش حقوقی خود را برای حل پرونده موکلین در زمینه های مختلف استفاده می کنند. رفتار مناسب و فن بیان قوی از ویژگی های خانم طهماسب نژاد است.

آدرس دفتر: تبریز، خیابان امام خمینی، چهارراه منصور، روبروی برج ابریشم، ساختمان باراما، طبقه 3، واحد 1

شماره تماس: 09144120489

سرکار خانم الهام میدانی

سرکار خانم الهام میدانی

خانم میدانی وکیل پایه یک دادگستری در تبریز هستند. دارای بیش از 20 سال سابقه تخصصی در حرفه وکالت دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، نفقه، دعاوی کیفری و حقوقی می باشند. ایشان با توجه به سابقه و تبحری که در دعاوی خانوادگی و به خصوص طلاق دارند، از تمام دانش و تخصص خود برای حل و پیگیری سریع آن ها استفاده می کنند.

آدرس دفتر: تبریز، چهارراه آبرسان، ساختمان اسکان یک، روبروی داروخانه هلال احمر، طبقه 4

شماره تماس: 09143230071

سرکار خانم افسون آدم نژاد غیور

سرکار خانم افسون آدم نژاد غیور

خانم افسون آدم نژاد غیور وکیل پایه یک دادگستری در تبریز و دارای سابقه ای بیش از 10 سال در حرفه وکالت هستند. ایشان در زمینه پرونده های خانواده، دعاوی اقتصادی، دعاوی راهنمایی و رانندگی، مطالبه خسارت، مطالبه دیه، اجراییات، دیات، قصاص و … تخصص دارند. در حل پرونده های پذیرفته شده، از تمام تلاش و دانش خود استفاده می کنند تا به نحو احسن حل گردد.

خدماتی که توسط خانم آدم نژاد غیور ارائه می شود شامل:

  • پذیرش پرونده های حقوقی، خلع ید، التزام به تنظیم سند و تصرف عدوانی و …
  • پذیرش پرونده های کیفری، خیانت در امانت، کلاهبرداری، جعل، مواد مخدر، قتل و …
  • پذیرش پرونده های خانوادگی، مهریه، طلاق، نفقه، حضانت فرزند و …
  • پذیرش پرونده های مالیاتی، امور گمرکی، دیوان عدالت اداری

آدرس دفتر: تبریز، ایلیخچی، خیابان امام، جنب مسجد ولیعصر، پاساژ نائبی، طبقه سوم

شماره تماس: 09141035508

سرکار خانم مینا علوی

سرکار خانم مینا علوی

خانم علوی وکیل پایه یک دادگستری در تبریز هستند. سابقه ای بیش از 12 سال در زمینه وکالت انواع دعاوی حقوقی و کیفری دارند. دیگر تخصص خانم علوی، مشاوره در حقوق کسب و کار اعم از قرارداد نویسی، حقوق شرکت ها، حقوق تجارت الکترونیکی و حقوق مالکیت فکری، حقوق مالیات، اسناد تجاری، حقوق کار و بیمه تامین اجتماعی و .. است. برای پیگیری دعاوی خانوادگی، ملکی، کیفری، حقوقی و … می توانید به ایشان مراجعه کنید.

آدرس دفتر: تبریز، خیابان امام خمینی، چهارراه منصور، روبروی برج ابریشم، ساختمان باراما، طبقه 3، واحد 1

شماره تماس: 09143172852

سرکار خانم شمسی حاجی محمدلو

سرکار خانم شمسی حاجی محمدلو

خانم حاجی محمدلو وکیل پایه یک دادگستری در تبریز و عضو کانون وکلای تبریز هستند. دارای مدرک حقوق خصوصی و یکی از وکلای متخصص در شهر تبریز می باشند. قبول مشاوره حقوقی و وکالت در زمینه پرونده های حقوقی، کیفری، خانوادگی و … توسط خانم حاجی محمدلو پذیرفته می شود.

آدرس دفتر: تبریز، صوفیان، پاساژ ولیعصر، طبقه زیرزمین، پلاک 21

شماره تماس: 09144034657

سرکار خانم خدیجه فیضی پور رفعت

سرکار خانم خدیجه فیضی پور وکیل پایه یک دادگستری، مشاورحقوقی، قضایی و خانواده، دارای کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و عضومرجع متخصصین ایران و همینطور وی سابقه کار دانشگاهی در عضو کارگروه علمی تخصصی روانشناسی، حقوق انجمن مطالعات روان درمانی ایران می باشد که با تخصصی در زمینه های دعاوی ملکی، خانواده، کیفری و … فعالیت می کنند.

سوابق:

  • مدرس دوره های آمادگی آزمون وکالت
  • عضو انجمن علمی حقوق دانشگاه تبریز
  • عضوبنیادحامیان علم وفن آوری ایران
  • مشاورحقوقی شرکت مخترعان تبریز

آدرس دفتر: تبریز، میدان ساعت، به طرف ارتش شمالی، جنب اتاق بازرگانی و صنایع و معادن، ساختمان ۴۹، طبقه اول، واحد ۲

شماره تماس: 09142932161

سرکار خانم پریسا سروری

وکیل زن در تبریز

سرکار خانم پریسا سروری وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری تبریز می باشد که وی به صورت تخصصی در زمینه هایی همچون ارائه کلیه خدمات حقوقی از قبیل مشاوره، تنظیم لوایح تخصصی، قبول وکالت در امور کیفری و دعاوی حقوقی، خانواده، پرونده های مالی و ملکی و سایر پرونده های مطرح در مراجع قضایی را بر عهده دارند.

آدرس دفتر: تبریز، چهارراه شهید بهشتی، به طرف آبرسان، رو به روی مسجد حاج احمد، جنب بانک رفاه، ساختمان آرش، طبقه 4، واحد 402

شماره تماس: 09144949095

سرکار خانم پریسا بهشادی

وکیل زن در تبریز

سرکار خانم پریسا بهشادی وکیل پایه یک دادگستری را به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در تبریز می شناسند و در زمینه شغلی خود از تجربه و سابقه بسیار خوبی برخوردار هستند؛ می توان گفت سرکار خانم بهشادی به موکلین خود مشاوره های حضوری و غیر حضوری ارائه می دهند و به حل مشکلات بسیاری از پرونده ها می پردازند؛ وی به دعاوی مختلفی می پردازند اما بیشترین پرونده هایی که توسط ایشان پذیرفته می شوند مربوط به امور ملکی است.

آدرس دفتر: تبریز، چهارراه محققی به سمت باغ گلستان، مقابل پارکینگ امت، طبقه 2

شماره تماس: 09143003412

انتخاب وکیل خانم برای پرونده ها چه اهمیتی دارد؟

در برخی موارد مشاهده کرده ایم که موکل به دلیل عدم راحتی با وکیل، موضوعات و اتفاقات پرونده و مشکل خود را به طور کامل شرح نمی دهد تا وکیل بتواند به طور کامل رسیدگی نماید. به خصوص در پرونده هایی که مربوط به مسایل شخصی خانم ها می شود مانند تجاوز به عنف، زنا و … ، موکلین خانم با وکیل زن راحت تر هستند و بهتر ارتباط می گیرند و هرآنچه که اتفاق افتاده را به راحتی با وکیل در میان می گذارند.

بسیاری از خانم ها به دلیل حجب و حیایی که دارند، با وکیل مرد راحت نیستند و ترجیح می دهند در پرونده های خانوادگی و اجتماعی با یک وکیل زن در ارتباط باشند.

اهمیت انتخاب وکیل خانم در تبریز چیست؟

همچنین زمانی که وکیل زن انتخاب می کنیم و تمامی مسائل را به طور دقیق به او می گوییم، در واقع به وکیل کمک می کنیم تا با حقایق پرونده آشنا شود و عملکرد بهتری روی آن داشته باشد.

مسائلی که به دعاوی خانوادگی، طلاق، رازهای زندگی و مشکلات زناشویی، حضانت فرزند و … ، مربوط می شود کاملا شخصی است. همین دلیل باعث می شود تا بسیاری از خانم ها برای پیگیری پرونده شان، به دنبال وکیل زن باشند.

اگر در تبریز درگیر دعاوی خانواده، طلاق، تجاوز، دعاوی منافی عفت و … هستید، در این مقاله تعدادی از وکلای حاذق و خبره در این شهر را معرفی کرده ایم تا انتخاب راحتی داشته باشید. برای دریافت مشاوره و اعطای وکالت پرونده می توانید با شماره تلفن وکلا تماس بگیرید و اطلاعات لازم را کسب کنید.

حق الوکاله وکیل زن در تبریز چقدر است؟

این تصور که حق الوکاله وکیل زن باید کمتر از وکیل مرد باشد، کاملا اشتباه است. وکلای زن و مرد، هر دو بعد از یک مدت تحصیل، موفق به کسب پروانه وکالت پایه یک می شوند. هر دو به مدت ۲ سال دوره کارآموزی خود را نزد وکیل سرپرست می گذرانند و تجارب ارزشمندی در این سال ها کسب می کنند. از این رو بعد از کسب پروانه وکالت پایه یک دادگستری، می توانند در پرونده های بعدی، به موکلین خود کمک کنند و از حقوق آنان دفاع نمایند.

معرفی 10 وکیل زن در تبریز

شاید برخی تصور کنند که به دلیل احساسی برخورد کردن وکلای زن، میزان حق الوکاله آنها کمتر از آقایان باشد. در حالی که این طور نیست، یک وکیل زن خوب، می داند در چه مواقعی احساسی برخورد کند و چه زمانی دقیق باشد.

در توضیحی دیگر باید بدانیم که حق الوکاله بهترین وکیل زن در تبریز، به میزان پیچیدگی پرونده بستگی دارد. با در نظر گرفتن اینکه وکیل از چه مرحله ای وارد پرونده می شود و چه مدتی باید روی آن کار کند تا به نتیجه برسد. همگی روی حق الوکاله وکیل زن تاثیرگذار است.

کلام آخر

ممنون که تا این بخش از مقاله بهترین وکیل زن در تبریز همراه ما بودید. از آنجایی که خانم ها کمتر در اجتماع هستند، معمولا اطلاعات کمتری درباره ی مسائل و قوانین حقوقی دارند. بنابراین مواقعی که دچار مشکلات حقوقی، کیفری، خانوادگی و … می شوند، بهتر است با وکیلی در ارتباط باشند که بتوانند راحت تر با او صحبت کنند. در این بین، وکلای خانم بهترین گزینه هستند. امیدوارم مطالب موجود در مقاله برای تان مفید بوده باشد و وکیل مورد نظرتان را انتخاب کنید در صورتی که سوال و انتقادی دارید آن را با ما در میان بگذارید.

4/5 - (2 امتیاز)

زینب رحمانی

سلام، من در مجله برترین وکیل سعی در معرفی وکلای متخصص ایرانی و توضیح مسائل حقوقی دارم. خوشحال می شوم نظرات و پیشنهادهایتان را برای ما کامنت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا