وکیل

10 تا از بهترین وکیل زن در تبریز ⚖️【سال1402】

حضور وکیل زن در برخی از پرونده های مربوط به دعاوی خانواده، ملکی، حقوقی و … نیاز است. وکلای خانم ریزبینی و حساسیت بیشتری نسبت به پرونده دارند و همینطور می توانند ارتباط عاطفی با موکلین خانم داشته باشند. برخی از خانم ها باتوجه به دلایلی که دارند به دنبال وکیل زن برای پیگیری پرونده خود هستند. ما هم به همین دلیل تلاش کردیم تا به معرفی بهترین وکیل زن در تبریز بپردازیم. همراه ما در مجله برترین وکیل باشید.

بهترین وکیل زن در تبریز کیست؟

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل تبریز

بهترین وکیل زن در تبریز کیست؟

انتخاب بهترین وکیل زن در تبریز برای افرادی که تا به حال با وکلا سروکار نداشته اند، کار سختی است. یک وکیل خوب باید اشراف و تسلط کاملی به جزئیات پرونده داشته باشد و بهترین راه حل ها را برای حل پرونده موکل خود در زمینه های مختلف ارائه دهد. بهتر است وکیلی که انتخاب می کنیم سابقه کاری بالا و تجربه پیگیری پرونده مشابه ما را داشته باشد.

ویژگی های بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق توافق طرفین تعیین می شود
👨🏼‍⚖️ پیگیری مستمرپیگیری منافع موکل تا اعلام رای قطعی
📚 سابقه بالابیانگر تجربیات وکیل است
✔️ اطلاع از تغییرات قوانینعلم وکیل را به روز نگه می دارد

پیدا کردن وکیل خانم در تبریز اهمیت هایی دارد که در ادامه مقاله به آنها می پردازیم. در ادامه این مطلب همراه ما باشید تا 10 نفر از وکیل زن خوب در تبریز را معرفی کنیم:

افسون آدم نژاد غیور

افسون آدم نژاد غیور بهترین وکیل زن در تبریز

خانم افسون آدم نژاد وکیل پایه یک دادگستری در تبریز و بیش از 10 سال سابقه در حرفه وکالت دارند. ایشان در زمینه پرونده های خانواده، دعاوی اقتصادی، دعاوی راهنمایی و رانندگی، مطالبه خسارت، مطالبه دیه، اجراییات، دیات، قصاص و … تخصص دارند. در حل پرونده های پذیرفته شده، از تمام تلاش و دانش خود استفاده می کنند تا به نحو احسن حل گردد.

خدماتی که توسط خانم آدم نژاد غیور ارائه می شود شامل:

 • پذیرش پرونده های حقوقی، خلع ید، التزام به تنظیم سند و تصرف عدوانی و …
 • پذیرش پرونده های کیفری، خیانت در امانت، کلاهبرداری، جعل، مواد مخدر، قتل و …
 • پذیرش پرونده های خانوادگی، مهریه، طلاق، نفقه، حضانت فرزند و …
 • پذیرش پرونده های مالیاتی، امور گمرکی، دیوان عدالت اداری

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالت خانم افسون آدم نژاد، با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس: 09141035508
آدرس دفتر:
تبریز، نیایش، مابین پل پیش قدم و سجادیه، ساختمان نیایش، طبقه دوم، واحد ۳

حبیبه نومی گلزار

حبیبه نوحی گلزار وکیل زن در تبریز

خانم حبیبه نومی گلزار وکیل پایه یک دادگستری در تبریز، مشاور حقوقی، فوق لیسانس حقوق، دارای سابقه حقوقی بیش از 19 سال در حرفه وکالت هستند. خانم حبیبه نومی گلزار متخصص در پرونده های مختلف اعم از حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی و … می باشند. مشاوره حقوقی به صورت حضوری و غیرحضوری توسط ایشان انجام می شود.

برخی از تخصص خانم حبیبه نومی گلزار:

 • حقوقی (تنظیم انواع قراردادها، مشاوره تخصصی حقوقی به شرکت ها، مطالبه وجه چک و ….)
 • خانواده (طلاق، الزام به تمکین، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، استرداد جهیزیه و …)
 • کیفری (مواد مخدر، قتل، کلاهبرداری، سرقت، خیانت در امانت، جعل، انتقال مال غیر، ضرب و جرح، دیه و …)
 • ملکی (خلع ید، اجرت المثل ایام تصرف، دستور تخلیه و…)

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالت خانم حبیبه نومی گلزار، با شماره زیر در تماس باشید:

شماره تماس: 09144152914
آدرس دفتر: تبریز، خیابان شهید بهشتی (منصور سابق) تقاطع بهادری، مجتمع تجاری خدماتی عتیق ۲، واحد 25

پریسا سروری

پریسا سروری بهترین وکیل زن در تبریز

خانم پریسا سروری وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی قوه قضاییه دارای بیش از 12 سال سابقه کار تخصصی در انواع زمینه ها می باشند. ارائه مشاوره تخصصی به صورت حضوری و غیرحضوری توسط ایشان انجام می شود

برخی از تخصص خانم پریسا سروری:

 • دعاوی حقوقی: مطالبه وجه، دعاوی در زمینه عقود معین، ارث و وصیت، فسخ و انفساخ، ابطال معاملات و…
 • دعاوی کیفری: کلاهبرداری، جرائم علیه اشخاص، جرائم علیه عفت عمومی، سرقت و حدود و تعزیرات و …
 • دعاوی خانواده: انواع طلاق، تمکین، نفقه، مهریه، حضانت، فسخ نکاح و …
 • قبول وکالت در پرونده های تحت صلاحیت کمیسیون ماده 100 شهرداری ها
 • ارائه گزارش حقوقی، تنظیم دادخواست و شکواییه و لوایح تخصصی و ارائه تکنیک های حقوقی لازم جهت دفاع از پرونده های مورد بررسی
 • قبول وکالت افراد فاقد استطاعت مالی با معرفی واحد ارشاد و معاضدت قضایی استان

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره خانم پریسا سروری، با شماره زیر تماس بگیرید:

تلفن ثابت: 04135545934
تلفن همراه: 09144949095
آدرس دفتر:
 تبریز، چهارراه شهید بهشتی(منصور سابق)، به طرف آبرسان روبروی مسجد حاج احمد، جنب بانک رفاه، ساختمان ارش، واحد 402

شمسی حاجی محمدلو

سرکار خانم شمسی حاجی محمدلو

خانم حاجی محمدلو وکیل پایه یک دادگستری در تبریز و عضو کانون وکلای تبریز هستند. دارای مدرک حقوق خصوصی و یکی از وکلای متخصص در شهر تبریز می باشند. قبول مشاوره حقوقی و وکالت در زمینه پرونده های حقوقی، کیفری، خانوادگی و … توسط خانم حاجی محمدلو پذیرفته می شود.

آدرس دفتر: تبریز، صوفیان، پاساژ ولیعصر، طبقه زیرزمین، پلاک 21

شماره تماس: 09144034657

انتخاب وکیل خانم برای پرونده ها چه اهمیتی دارد؟

در برخی موارد مشاهده کرده ایم که موکل به دلیل عدم راحتی با وکیل، موضوعات و اتفاقات پرونده و مشکل خود را به طور کامل شرح نمی دهد تا وکیل بتواند به طور کامل رسیدگی نماید. به خصوص در پرونده هایی که مربوط به مسایل شخصی خانم ها می شود مانند تجاوز به عنف، زنا و … ، موکلین خانم با وکیل زن راحت تر هستند و بهتر ارتباط می گیرند و هرآنچه که اتفاق افتاده را به راحتی با وکیل در میان می گذارند.

بسیاری از خانم ها به دلیل حجب و حیایی که دارند، با وکیل مرد راحت نیستند و ترجیح می دهند در پرونده های خانوادگی و اجتماعی با یک وکیل زن در ارتباط باشند.

همچنین زمانی که وکیل زن انتخاب می کنیم و تمامی مسائل را به طور دقیق به او می گوییم، در واقع به وکیل کمک می کنیم تا با حقایق پرونده آشنا شود و عملکرد بهتری روی آن داشته باشد.

مسائلی که به دعاوی خانوادگی، طلاق، رازهای زندگی و مشکلات زناشویی، حضانت فرزند و … ، مربوط می شود کاملا شخصی است. همین دلیل باعث می شود تا بسیاری از خانم ها برای پیگیری پرونده شان، به دنبال وکیل زن باشند.

اگر در تبریز درگیر دعاوی خانواده، طلاق، تجاوز، دعاوی منافی عفت و … هستید، در این مقاله تعدادی از وکلای حاذق و خبره در این شهر را معرفی کرده ایم تا انتخاب راحتی داشته باشید. برای دریافت مشاوره و اعطای وکالت پرونده می توانید با شماره تلفن وکلا تماس بگیرید و اطلاعات لازم را کسب کنید.

اهمیت انتخاب وکیل خانم در تبریز چیست؟

حق الوکاله وکیل زن در تبریز چقدر است؟

این تصور که حق الوکاله وکیل زن باید کمتر از وکیل مرد باشد، کاملا اشتباه است. وکلای زن و مرد، هر دو بعد از یک مدت تحصیل، موفق به کسب پروانه وکالت پایه یک می شوند. هر دو به مدت ۲ سال دوره کارآموزی خود را نزد وکیل سرپرست می گذرانند و تجارب ارزشمندی در این سال ها کسب می کنند. از این رو بعد از کسب پروانه وکالت پایه یک دادگستری، می توانند در پرونده های بعدی، به موکلین خود کمک کنند و از حقوق آنان دفاع نمایند.

شاید برخی تصور کنند که به دلیل احساسی برخورد کردن وکلای زن، میزان حق الوکاله آنها کمتر از آقایان باشد. در حالی که این طور نیست، یک وکیل زن خوب، می داند در چه مواقعی احساسی برخورد کند و چه زمانی دقیق باشد.

در توضیحی دیگر باید بدانیم که حق الوکاله بهترین وکیل زن در تبریز، به میزان پیچیدگی پرونده بستگی دارد. با در نظر گرفتن اینکه وکیل از چه مرحله ای وارد پرونده می شود و چه مدتی باید روی آن کار کند تا به نتیجه برسد. همگی روی حق الوکاله وکیل زن تاثیرگذار است.

معرفی 10 وکیل زن در تبریز

کلام آخر

ممنون که تا این بخش از مقاله بهترین وکیل زن در تبریز همراه ما بودید. از آنجایی که خانم ها کمتر در اجتماع هستند، معمولا اطلاعات کمتری درباره ی مسائل و قوانین حقوقی دارند. بنابراین مواقعی که دچار مشکلات حقوقی، کیفری، خانوادگی و … می شوند، بهتر است با وکیلی در ارتباط باشند که بتوانند راحت تر با او صحبت کنند. در این بین، وکلای خانم بهترین گزینه هستند. امیدوارم مطالب موجود در مقاله برای تان مفید بوده باشد و وکیل مورد نظرتان را انتخاب کنید در صورتی که سوال و انتقادی دارید آن را با ما در میان بگذارید.

3.2/5 - (4 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 5 =

دکمه بازگشت به بالا