وکیل

10 تا از بهترین وکیل مالیاتی در تبریز ⚖️【سال1403】

تمامی افرادی که به عنوان صاحبان شرکت یا کسب و کارهای تجاری فعالیت می‌کنند، بی‌ شک با مشکلات مالی و مالیاتی مختلفی مواجه شده‌ اند. آنچه که واضح و مشخص است قوانین آیین نامه مالیاتی، قوانینی بسیار سخت و پیچیده هستند که جهت حل نمودن این قبیل مسائل نیاز است از یک وکیل مالیاتی خوب و مجرب کمک گرفته شود. در واقع وکیل مالیاتی به متقاضیان خود این کمک را می کند تا در مورد مسائل مالیاتی بهترین تصمیمات را بگیرند. در ادامه مقاله قصد داریم توضیحاتی درباره بهترین وکیل مالیاتی در تبریز در اختیارتان قرار دهیم. لذا خواهشمندم تا پایان مقاله در وبسایت برترین کیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل مالیاتی در تبریز کیست؟

بهترین وکیل مالیاتی در تبریز کیست؟

منظور از بهترین وکیل مالیاتی در تبریز فردی می باشد که در زمینه مالی و حسابداری از دانش و تخصص لازم برخوردار است. این فرد می بایست تسلط کاملی بر قوانین مالیاتی داشته باشد تا بتواند به یک سازمان کمک کند مالیات کمتری پرداخت نمایند. معمولاً وکلای مالیاتی با جمع آوری اطلاعات کافی از اوضاع مالی مشاغل، برنامه خاصی می چینند تا از طریق قوانین معافیت مالی، به کاهش مالیات کمک کنند. خدمات یک وکیل مالیاتی برای هر فرد مالیات دهنده با توجه به نوع کسب و کار و وضع مالی کاملاً متفاوت می‌ باشد. کمک گرفتن از بهترین وکیل تبریز مانع از هدر رفت منابع مالی می‌ گردد.

مشاوران مالی و مالیاتی خدمات متنوعی اعم از محاسبه دقیق مالیات، تنظیم اظهارنامه مالیاتی و کاهش روش های مالیاتی را ارائه می کنند. بهترین وکیل مالیاتی در تبریز این اطمینان را به کسب و کارهای تجاری می دهد که امورات مالیاتی آنها بر اساس تعهدات و قوانین مالیاتی انجام می گردد. این وکلای مالیاتی اکثر اوقات کارمندان رسمی و ثابت یک شرکت نیستند و تنها در نقش یک مشاور دهنده امور مالیاتی ظاهر می گردند.

مشاوره آسان با بهترین وکیل تبریز را از دست ندهید!

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه قصد داریم به معرفی 10 تا از بهترین وکیل مالیاتی در تبریز بپردازیم. برای اطلاع از آدرس و شماره تماس وکلای خبره، ما را در مجله حقوقی برترین وکیل همراهی کنید.

لیست 10 تا از بهترین وکیل مالیاتی در تبریز را بشناسید! ⚖️

رسول زارع

رسول زارع

جناب آقای رسول زارع وكيل پايه يک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر تبریز هستند. ایشان از وکلای معتبر و شناخته شده در این شهر هستند و پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری اخذ نموده اند. آقای زارع همواره در طول سال ها فعالیت خود موفق شده اند درصد بسیار زیادی از موکلین را با رضایت خاطر جلب کنند.

برخی از مهارت ها و حوزه های تخصصی:

 • دارای مدرک کارشناسی حقوق
 • اخذ پرونده های حقوقی مختلف و عقد قرارداد
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی مالی و اقتصادی، دعاوی مالیاتی، اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تملک اپارتمان ها، ،حدود، قصاص، جرام علیه اخلاق و عفت عمومی، خانواده، شهرداری، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، مطالبه وجه، ملکی، موجر و مستاجر، اجراییات، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، داوری، دعاوی راهنمایی و رانندگی، دیات، شرکت های تجاری و …

آدرس دفتر: تبریز، بلوار آزادی، نبش چهارراه مارالان، پلاک 132، طبقه 2

شماره تماس: 09141068611

مراد حسن پور

مراد حسن پور

جناب آقای مراد حسن پور وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در حوزه امورات مالیاتی در شهر تبریز هستند. ایشان متخصص پرونده های حقوقی مختلفی هستند و تا به امروز موفق شده پرونده های بسیاری را با موفقیت به اتمام برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای بیش از 10 سال سابقه کار
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، کلیه امورات و دعاوی ثبتی
 • متخصص در حوزه پیگیری ویژه دعاوی راجع به چک و سفته و سایر اسناد تجاری
 • متخصص در حوزه طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه و …
 • متخصص در پرونده های کیفری اعم از قتل، سرقت، کلاهبرداری، جعل، درگیری، فروش مال غیر، اسیدپاشی، قاچاق مواد مخدر

آدرس دفتر: تبریز، شهر خمارلو، خ شهید مطهری، روبروی دادگستری دفتر وکالت حسن پور

شماره تماس: 09143086901

مینا علوی

مینا علوی

سرکار خانم مینا علوی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر تبریز هستند. ایشان بیش از 8 سال تجربه وکالت موفق را در کارنامه خود دارا می باشند و تا به امروز موفق شده اند پرونده های حقوقی بسیار زیادی را با موفقیت به پایان برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • بیش از 8 سال سابقه کار
 • ارائه مشاوره حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص دعاوی خانواده و هویت قانونی، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست و قیم
 • متخصص دعاوی مالی، تجاری، قراردادها شامل چک، داوری، قراردادها، مناقصات، اختلافات مالی، سفته، برات
 • متخصص شرکت ها و مالکیت معنوی شامل اختلافات شرکا و هیئت مدیره، سهام، برند و علامت تجاری، ورشکستگی، اختراع، آثار ادبی و هنری و …

آدرس دفتر: تبريز، خيابان امام خمينی، چهارراه شهيد بهشتی، اول خيابان منصور، مجتمع خدماتی عتيق 2، طبقه سوم، واحد 324

شماره تماس: 09143172852

راضیه طهماسب نژاد

راضیه طهماسب نژاد

سرکار خانم راضیه طهماسب نژاد وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر تبریز هستند. ایشان بیش از 8 سال تجربه وکالت موفق را در کارنامه خود دارا می باشند و توانسته اند رزومه کاری قابل قبولی بدست آورند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • ارائه مشاوره حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی مالیاتی، دعاوی خانوادگی، دعاوی کیفری، دعاوی ثبتی، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، دعاوی راهنمایی و رانندگی، تعزیرات، طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه، استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان، اعسار، تملک اپارتمان ها، شرکت های تجاری و …

آدرس دفتر: تبریز، خیابان امام خمینی، چهارراه منصور، روبروی برج ابریشم، ساختمان باراما، طبقه 3، واحد 1

شماره تماس: 09144120489

احمد باقری

احمد باقری

جناب آقای احمد باقری وكيل پايه يک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر تبریز هستند. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی هستند و پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری اخذ نموده اند. آقای باقری همواره در طول سال ها فعالیت خود موفق شده اند درصد بسیار زیادی از موکلین را با رضایت خاطر جلب کنند.

برخی از مهارت ها و حوزه های تخصصی:

 • دارای نظم و انضباط کاری
 • اخذ پرونده های حقوقی مختلف و عقد قرارداد
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه اسناد رسمی و تجاری، اعسار، دعاوی مالیاتی، تملک اپارتمان ها، ،حدود، قصاص، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، خانواده، شهرداری، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، مطالبه وجه، ملکی، موجر و مستاجر، اجراییات، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، داوری، دعاوی راهنمایی و رانندگی، دیات، شرکت های تجاری و …

آدرس دفتر: تبریز، ارتش جنوبی، بالاتر از چهارراه باغشمال، جنب کلینیک دندانپزشکی، کوچه شعار، پلاک 2، ساختمان شمس، طبقه دوم

شماره تماس: 09141199813

وظایف مهم بهترین وکیل مالیاتی در تبریز

وظایف مهم بهترین وکیل مالیاتی در تبریز

به طور کلی به وکیل مالیاتی مشاور مالیاتی هم گفته می شود. اما مشاور مالیاتی نمی تواند در دادگاه حاضر شود در واقع درجه وکالت ندارد و تنها پرونده های مالیاتی شرکت ها را با داشتن وکالتنامه از سوی شرکت بررسی می کند و در صورت نیاز به آنها رسیدگی می کند . بهترین وکیل مالیاتی در تبریز به قوانین و آیین نامه های مالیاتی تسلط دارد و با اشراف بر استانداردهای مالی تعیین شده، به دفاع از اظهارنامه مالیاتی می پردازد.

تمامی ساکنان شهر تبریز با مراجعه به بهترین موسسه حقوقی در تبریز می توانند با یک مشاور مالیاتی مجرب گفتگو کنند و مشاوره های لازم را دریافت کنند. هر وکیل مالیاتی دارای یک سری وظایف و مسئولیت های دشواری است و ممکن است با توجه به حوزه فعالیت، نوع مسئولیت ها متفاوت باشد. به عنوان مثال شرکت های بزرگ برای انجام امورات مالیاتی و حسابداری تمایل دارند افراد را تنها در حوزه تخصصی خود به کار گیرند. اما در شرکت های کوچک چندین کار معمولی را به مسئولان مالی می سپارند.

به طور کلی بهترین وکیل مالیاتی در تبریز به سوالات مراجعه کنندگان پاسخ می دهد، پرونده های مالیاتی مشتریان را بررسی می کند تا از قانونی بودن اقدامات صورت گرفته اطمینان حاصل کند. یک وکیل مالیاتی شرکت همواره درصدد آن است که با بررسی و کنترل هزینه‌ های مرتبط با شرکت، سود مجموعه را به حداکثر برساند و هزینه‌ های گزاف مالیاتی را شناسایی کند. به همین دلیل در انتخاب بهترین وکیل مالیاتی در تبریز می بایست دقت لازم انجام گیرد و برخی از وظایف و مسئولیت های یک وکیل مالیاتی عبارت است از:

 • تحلیل سیستم‌ های مالی
 • آماده‌سازی فرم‌ های مالیاتی
 • مشاوره درمورد مسائل حقوقی
 • ارائه خدمات مالی و حسابداری
 • مشاوره در خصوص تهیه‌ مدارک مالی
 • مشاوره در مورد نحوه‌ تنظیم دفاتر قانونی
 • ارتباط با مشتریان و مراجع قانونی و حقوقی
 • مشاوره در مورد پیگیری اعتراض‌های مالیاتی
 • استراتژی برای به حداقل رساندن بدهی‌ مالیاتی
 • ارائه مشاوره مالی و مالیاتی به مشاغل و کسب و کارها
یک وکیل مالیاتی خوب چگونه به کاهش هزینه ها کمک می کند؟

یک وکیل مالیاتی خوب چگونه به کاهش هزینه ها کمک می کند؟

به صورت کلی در یک کسب و کار تجاری پیش از عقد هرگونه قرارداد، از بهترین وکیل تنظیم قرارداد در تبریز کمک گرفته می شود تا اطلاعات لازم در این زمینه در اختیار مدیران شرکت قرار گیرد. مباحث مالیاتی نیز دقیقا به همین شکل هستند و مدیران شرکت ترجیح می دهند در مسائل مالیاتی با بهترین وکیل مالیاتی در تبریز مشورت کنند، چرا که وکلا و مشاوران مالیاتی از تخصص و دانش لازم در این حوزه برخوردارند و می توانند سرمایه مدیران را حفظ کنند.

این افراد حقوقدان با انجام برنامه ریزی های دقیق، درصدد آن هستند که نرخ مالیات را کاهش دهند و به مدیریت سرمایه گذاری مشاغل بپردازند. وظیفه اصلی بهترین وکیل مالیاتی در تبریز ارائه پیشنهاداتی در راستای کاهش هزینه و میزان بدهی های مالیاتی مشاغل است. به طور کلی وکلای مالیاتی از چندین روش جهت کاهش هزینه های مالیات استفاده می کنند که عبارتند از:

پشتیبانی مالیاتی: مشاوران مالیاتی می بایستی قوانین و اصول مالیاتی را با صاحبان کسب و کار در میان بگذارند و آنها را نسبت به پیچیدگی های این کار آگاه سازند. به صورت کلی حضور یک مشاور مالی تهیه و تنظیم صورت های مالی است و در راستای پرداخت مالیات کمتر به روش قانونی بایستی روش های نوینی در اختیار کارفرمای خود قرار دهد.

دادرسی مالیاتی: در این روش وکلای مالیاتی پرونده های مالیاتی شرکت یا سازمان را برعهده می گیرند و وظیفه اصلی آنها در این روش، حل کلیه مسائل و مشکلات در مراجع قانونی و حل اختلافات شرکت یا فرد با ارگان های دولتی است. مشاوران مالیاتی با دانش و تجربه کافی خود سعی در تحقق حقوق و کاهش هزینه های مالیات پرداختی دارند و همچنین هزینه‌ های سنگین را کاهش می دهند.

در این روش وکلای مالیاتی پرونده های مالیاتی شرکت ها را بر عهده دارند و وظیفه اصلی آنان حل کردن مسائل و مشکلات مراجع قانونی می باشد یا حل اختلافات بین شرکت ها یا ارگان های دولتی، تمامی مشاوران مالیاتی با توجه به دانش حقوقی و تبحر لازمه سعی در تحقق حقوق و هزینه های مالیاتی را دارند .

کلام آخر

با تشکر از شما مخاطبان محترم که تا انتهای مقاله همراه ما بودید. در این مقاله به معرفی تعدادی از بهترین وکیل مالیاتی در تبریز پرداختیم. امید است که این مطالب برای شما مفید واقع گردد و به اطلاعات عمومی تان مطلبی افزوده باشیم. لطفا نظرات و سوالات خود را در بخش دیدگاه ها برای ما ارسال کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

مینا کریمی

مینا کریمی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون حقوقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 12 =

دکمه بازگشت به بالا