کیفریوکیل

10 تا از بهترین وکیل مواد مخدر در تبریز ⚖️【سال1403】

یکی از مسائل پیچیده ای که در دادگاه و مراجع قضایی انسان های بسیاری با آن مواجه هستند، پرونده های مربوط به مواد مخدر می باشد. به علت پیدا کردن وکیل متخصص در این زمینه نیاز است زمان کافی صرف شود تا درصد موفقیت پرونده افزایش یابد. در زمان پیدا کردن وکیل مواد مخدر حتما می بایست به شدت اتهام، سوابق کیفری، میزان مواد مخدر توجه شود، اگر فردی سابقه ندارد و با اتهام مالکیت مواد روبرو می باشد، ممکن است بتواند با یک مدافع عمومی کار خود را به خوبی پیش ببرد. اما اگر با اتهام قاچاق مواد مخدر مواجه هستید، نیاز است به یک وکیل مجرب مراجعه کنید تا بتوانید در این سیستم پیچیده حقوقی دفاعیات لازم را ارائه کنید. در ادامه مقاله توضیحات کاملی درباره بهترین وکیل مواد مخدر در تبریز در اختیارتان قرار می دهیم. خواهشمندم تا پایان مقاله در برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل مواد مخدر در تبریز کیست؟

بهترین وکیل مواد مخدر در تبریز کیست؟

در یک توضیح کلی می توان گفت که هر وکیلی در دعاوی خاصی دارای تخصص و مهارت بسیار بالایی است. یک وکیل پایه یک دادگستری در تبریز به کلیه دعاوی می پردازد اما فقط در یک یا دو نوع دعاوی نسبت سایر دعاوی حقوقی تخصص دارد و بر آنها تسلط بیشتری دارد. در نتیجه در زمان مواجه شدن با دعاوی کیفری علی الخصوص مواد مخدر، نیاز است که از بهترین وکیل کیفری در تبریز کمک گرفته شود که باید تخصص و تجربه لازم در این زمینه را داشته باشد و بتواند به امورات حقوقی رسیدگی کند.

مشاوره آسان با بهترین وکیل تبریز را از دست ندهید!

ویژگی وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

بهترین وکیل مواد مخدر در تبریز فردی است که به کلیه قوانین و مقررات کیفری مرتبط با جرم مواد مخدر مسلط می باشد و می تواند مراحل دادگاهی در این زمینه را مورد پیگیری قرار دهد. اینگونه وکلا علاوه بر داشتن اشراف کامل بر جرایم مواد مخدر، دارای تعامل بسیار بالایی با موکلین خود هستند و صلاحیت پیگیری جرایم مواد مخدر در دادگاه را دارا می باشند و به بهترین صورت ممکن این قبیل دعاوی را مدیریت می کنند.

در ادامه این مقاله قصد داریم به معرفی 10 نمونه از بهترین وکیل مواد مخدر در تبریز بپردازیم و خواهشمندم تا پایان مقاله همراه ما باشید.

لیست 10 تا از بهترین وکیل مواد مخدر در تبریز را بشناسید! ⚖️

محمد زادعلی

محمد زادعلی وکیل مواد مخدر در تبریز

جناب آقای زادعلی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر تبریز هستند. ایشان موفق به کسب رتبه 5 در آزمون وکالت شده اند و مدرک کارشناسی حقوق از دانشگاه سراسری تبریز را اخذ نموده اند. ایشان عضو کانون وکلای دادگستری تبریز هستند و پروانه وکالت خود را از کانون وکلا کسب نموده اند. آقای محمد زادعلی دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی هستند. برخی از حوزه های تخصصی ایشان عبارت است از:

 • متخصص در حوزه مواد مخدر و قاچاق اعم از توزیع مواد مخدر، قاچاق و مصرف مواد مخدر، قاچاق کالا و ارز و …
 • متخصص در حوزه دعاوی مالی، تجاری، قرارداد اعم از چک، مناقصات، داوری، قراردادها، اختلافات مالی، فاکتور، سفته، برات، رسید عادی و …
 • متخصص در حوزه جرایم علیه اموال و اسناد اعم از کلاهبرداری، جعل، تقلب، خیانت در امانت، سرقت، تحصیل مال از طریق نامشروع، ربا، تزویر، فروش و انتقال مال غیر و …

آدرس دفتر: تبریز، ما بین میدان ساعت و چهارراه منصور، ساختمان افرا، طبقه سوم

شماره تماس: 09148667068

مهدی وطن زاد

مهدی وطن زاد وکیل مواد مخدر در تبریز

جناب آقای مهدی وطن زاد وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی با بیش از 10 سال سابقه درخشان در حوزه وکالت می باشد. ایشان دارای مدرک کارشناس ارشد خصوصی از دانشگاه سراسری تبریز هستند و در طول سال ها فعالیت خود توانسته اند پرونده های حقوقی بسیار زیادی را با موفقیت به اتمام برسانند. برخی از حوزه های تخصصی ایشان عبارت است از:

 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده و هویت قانونی، دعاوی ثبت احوال، دعاوی ارث و میراث، سرپرست و قیم
 • متخصص در حوزه اعمال منافی عفت و اخلاق اعم از جرایم ضد عفت و اخلاق عمومی، شرب خمر، زنا، قاچاق مواد مخدر، لواط، تجاوز، روابط نامشروع
 • متخصص در حوزه تصادفات مالی و جانی، نزاع، ضرب و جرح و قتل، جرایم پزشکی، تخریب کردن، تلف کردن اموال و حیوانات، ورود به حریم خصوصی

آدرس دفتر: تبریز، مرند، خیابان شریعتی، روبروی بازار نمونه، کوچه جان آقا، ساختمان 14

شماره تماس: 09143030268

رسول زارع

رسول زارع وکیل مواد مخدر در تبریز

جناب آقای رسول زارع و یکی دیگر از وکلای متخصص و کاربلد در حوزه مواد مخدر در شهر تبریز می باشد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند و پروانه وکالت خود را از سوی کانون وکلا اخذ نموده اند. ایشان علاوه بر مواد مخدر، در دیگر حوزه های حقوقی نیز تخصص لازم را دارا می باشند. برخی از مشخصات کاری و تحصیلی ایشان عبارت است از:

 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه مواد مخدر اعم از قاچاق و مصرف مواد مخدر، قاچاق کالا و ارز، توزیع مواد مخدر و …
 • متخصص در حوزه اعمال منافی عفت و اخلاق اعم از زنا، لواط، جرایم ضد عفت و اخلاق عمومی، شرب خمر، تجاوز، روابط نامشروع و …
 • متخصص در حوزه دعاوی مالی، تجاری، قرارداد اعم از چک، داوری، ، اختلافات مالی، سفته، قراردادها، مناقصات، برات، فاکتور، رسید عادی و …

آدرس دفتر: تبریز، بلوار آزادی، نبش چهارراه مارالان، پلاک 132، طبقه دوم، دفتر وکالت رسول زارع

شماره تماس: 09141068611

عیسی اختیاری

عیسی اختیاری وکیل مواد مخدر در تبریز

جناب آقای عیسی اختیاری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر تبریز هستند. ایشان متخصص پرونده های کیفری مربوط به قاچاق مواد مخدر می باشند و تا به امروز موفق شده پرونده های بسیاری را با موفقیت به اتمام برسانند. برخی دیگر از حوزه های تخصصی ایشان عبارت است از:

 • متخصص دعاوی ملکی
 • متخصص دعاوی خانوادگی
 • متخصص دعاوی کیفری
 • متخصص کلیه امورات و دعاوی ثبتی
 • متخصص در حوزه ارائه خدمات ویژه به ایرانیان خارج از کشور
 • متخصص در حوزه پیگیری ویژه دعاوی راجع به چک و سفته و سایر اسناد تجاری
 • متخصص در حوزه طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه و …
 • متخصص در پرونده های کیفری اعم از قتل، سرقت، کلاهبرداری، جعل، درگیری، فروش مال غیر، اسیدپاشی، قاچاق مواد مخدر

آدرس دفتر: تبریز، ولیعصر، بلوار معلم، بالاتر از فلکه دانشجو، کوچه مریم شرقی، پلاک 12=a2

شماره تماس: 09146413698

یک وکیل مواد مخدر چه نوع خدماتی را ارائه می دهد؟

به طور کلی جرایم مرتبط با مواد مخدر با جرایم علیه نظم، امنیت و آسایش عمومی جامعه ارتباط مستقیمی دارد. مجازاتی که برای مجرمین در نظر گرفته شده است، بسیار سنگین هستند. طبق قانون جمهوری اسلامی مجرمین مواد مخدر قادر هستند به وکیل متخصص در زمینه مواد مخدر مراجعه کنند. در صورت اقدام به موقع، موجب می شود مشکلات پرونده به درستی حل و فصل شوند.

یک وکیل مواد مخدر چه نوع خدماتی را ارائه می دهد؟

طبق قانون مجازات های سخت و پیچیده برای مجرمین مواد مخدر تصویب شده است و تنها راهی که موجب تخفیف مجازات مجرمان می شود، مشاوره و کمک گرفتن از یک وکیل مواد مخدر خبره و کاربلد در امورات حقوقی مواد مخدر می باشد که سالها به کار وکالت در این زمینه پرداخته باشد. بهترین وکیل مواد مخدر در تهران خدمات بسیار زیادی را به موکلین خود ارائه می کند. این خدمات عبارتند از:

 • تلاش جهت گرفتن حکم آزادی موکل
 • گرفتن حکم تعلیق مجازات برای موکل
 • تلاش برای کم کردن مجازات موکل
 • تلاش برای تبرئه کردن موکل در مراحل تجدید نظر پرونده
 • تلاش جهت تبدیل نمودن مجازات کیفری متهم یا موکل به جرایم نقدی
 • ارائه اسناد و مدارک مربوطه در دادگاه جهت کاهش مجازات یا حبس موکلین
 • تلاش جهت ثابت کردن جرم مشمول به مرور زمان که در این شرایط نیاز به یک وکیل متخصص است

ویژگی های بهترین وکیل مواد مخدر در تبریز

هر وکیلی در هر حوزه ای که به بهترین شکل فعالیت کند، به عنوان بهترین و کارآمدترین وکیل در بین مردم کسب شهرت می کند و مردم به او اعتماد می‌ کنند. برای انتخاب بهترین وکیل مواد مخدر در تبریز نیاز است خصوصیات و ویژگی های وکیل مدنظر را بدانیم و در زمان واگذاری این قبیل پرونده ها، وکلای مجرب و کاربلد را انتخاب کنیم و دچار سردرگمی نشویم.

بهترین وکیل مواد مخدر در تبریز تجربه کاری بالایی را در انجام پرونده های مواد مخدر یا کیفری را دارد و تعداد زیادی از آنها را به موفقیت رسانده است. در واقع داشتن آمار قابل قبول از انجام پرونده های حقوقی موجب می‌ شود که مردم به او اعتماد ویژه‌ ای کنند، چرا که برخی از پرونده‌ های کیفری بسیار سخت و پیچیده هستند و نیاز به دانش بسیار بالایی دارند و باید وکیل درست ترین روش را بر پایه تجربه و مهارت خود انتخاب کند تا بتواند پرونده را با موفقیت به اتمام برساند.

ویژگی های بهترین وکیل مواد مخدر در تبریز

بهترین وکیل تبریز با تکیه بر دانش و آگاهی خود مشکلات موجود در پرونده های حقوقی مختلف مانند مواد مخدر را شناسایی کرده، روند کاری و اجرایی را پیگیری می‌ کند تا موکل دچار گیجی و سردرگمی نشود. پرونده های مواد مخدر نیاز به تسلط بسیار بالای حقوقی وکیل دارد، در نتیجه نیاز است تا با تحقیق از وکیل انتخابی درباره او کسب اطلاعات کرده سپس برای اخذ او اقدامات لازم انجام شود.

تحقیقات صحیح و اصولی می بایست از افراد متخصصی که از بهترین وکیل مواد مخدر در تبریز مطلع هستند، انجام گیرد به عنوان مثال دوستان و آشنایانی که سابقه اخذ وکیل را دارند، می توانند در این زمینه بسیار کمک کنند و یا کمک خواستن از موسسه های حقوقی معتبر در تبریز می تواند به شناخت یک وکیل خوب و حرفه ای در حوزه دعاوی کیفری کمک شایانی کند. البته باید توجه نمود که این موسسه های حقوقی مجوز لازم را داشته باشند تا بتوان به آنها اعتماد کرد.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل مواد مخدر در اصفهان

کلام آخر

قاچاق یا توزیع مواد مخدر، یکی از پرونده های کیفری بسیار مهمی است که باید به صورت قانونی به آن رسیدگی شود. آن دسته از متهمانی که در تبریز به هر دلیلی درگیر پرونده های مواد مخدر اند و به دنبال بهترین وکیل مواد مخدر در تبریز می باشند تا به صورت قانونی پروندشان پیگیری شود، می توانند در این مقاله وکلای مدنظر خود را بیابند. امیدواریم که مطالب ذکر شده مفید واقع گردد. اگر سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید برای ما کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

مینا کریمی

مینا کریمی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون حقوقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 1 =

دکمه بازگشت به بالا