طلاقوکیل

10 تا از بهترین وکیل طلاق در تبریز ⚖️【سال1402】

یکی از پرونده هایی که به وفور در دادگاه های تبریز به چشم می خورد، مربوط به دعاوی طلاق است. در پروسه طلاق درگیری های ذهنی و روحی بسیاری برای طرفین به وجود می آید که برای کاستن از این مشکلات توصیه می شود وکالت پرونده طلاق را به وکیلی که تخصص و تبحر کافی دارد بسپاریم. سوال مهم افراد درگیر مسئله طلاق، این است که چگونه وکیل طلاق خوب در تبریز پیدا کنیم؟ در ادامه مقاله شما 10 تا از بهترین وکیل طلاق در تبریز را معرفی می کنیم، همراه ما در وبسایت برترین وکیل باشید.

وکیل طلاق خوب در تبریز

وکیل طلاق خوب در تبریز

وکیل طلاق خوب و مشاور حقوقی باتجربه بسیار اهمیت دارد، افرادی که در شهر تبریز به دنبال بهترین وکیل طلاق هستند باید وکیلی انتخاب کنند که سوابق موفقی در پرونده های طلاق موکلین خود داشته است، اما چگونه بهترین وکیل خانواده در تبریز را پیدا کنیم؟ مهم ترین روش، توجه به سابقه و دانش وکیل طلاق است.

بهترین وکیل طلاق در تبریز را می توانید از طریق پرس و جو از دیگران و آشنایان انتخاب کنید. چنان چه در اطرافیان خود فردی نبوده که درگیر مسئله طلاق باشد و شناختی از وکلای طلاق شهر تبریز ندارد، ما در ادامه این مطلب چند وکیل طلاق خوب در شهر تبریز را معرفی می کنیم.

بهترین وکیل طلاق در تبریز کیست؟

بهترین وکیل طلاق در تبریز کیست؟

حضور بهترین وکیل طلاق در تبریز در پرونده ها باعث پیشبرد سریع و قانونی دعاوی ما می شود. وکلا با دانش و اطلاعاتی که از قوانین و حقوق هر فردی در زندگی مشترک دارند، تمام تلاش خود را به کار می گیرند تا از حقوق موکل خود دفاع کنند. اما در پروسه طلاق نمی توان به هر وکیلی اعتماد کرد، وکلای بسیاری در هستند که تخصص و تجربه کافی در این زمینه را ندارند و در نتیجه نمی توانند دفاعیات لازم را از موکل به عمل آورند.

ویژگی های بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق توافق طرفین تعیین می شود
👨🏼‍⚖️ پیگیری مستمرپیگیری منافع موکل تا اعلام رای قطعی
📚 سابقه بالابیانگر تجربیات وکیل است
✔️ اطلاع از تغییرات قوانینعلم وکیل را به روز نگه می دارد

در ادامه شما را با 10 نفر از بهترین وکیل طلاق در تبریز آشنا می کنیم برای شناخت سوابق و تجارب آن ها ما را تا انتهای این مطلب همراهی بفرمایید:

دکتر علی جاوید

جناب آقای دکتر علی جاوید وکیل طلاق در تبریز

آقای جاویدی وکیل پایه یک دادگستری در تبریز و متخصص در دعاوی خانواده و طلاق هستند. گرایش تخصصی و مدرک دکتری دانشگاهی در رشته حقوق خصوصی دارند و در دانشگاه به تدریس در مقاطع گوناگون می پردازند. ایشان ازسال 1382 و با کسب رتبه برتر کشوری در آزمون وکلا، به عنونا عضو رسمی کانون وکلای استان تبریز پذیرفته شدند و حرفه وکالت را به صورت تخصصی آغاز نمودند.

ایشان در سال های وکالت خود موفق به دفاع از پرونده های متعدد حقوقی و کیفری شده اند. ایشان 12 سال سابقه مدیریت گروه حقوق در دانشگاه را در رزومه فعالیت های خود دارند. از دیگر فعالیت های آقای جاویدی، تالیف کتاب و چندین مقاله علمی و پژوهشی در مجلات دانشگاهی معتبر و ارائه مقالات و سخنرانی های متعدد در کنگره های مختلف از فعالیت های پژوهشی ایشان است.

آدرس دفتر: تبریز، خیابان ولیعصر، خیابان قانون، مجتمع جزیره، طبقه 5، واحد 2

شماره تماس: 09141193504

محمد عابدین زاده امان الهی

وکیل طلاق در تبریز

جناب آقای محمد عابدین زاده امان الهی، دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای تبریز و آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و از دانشگاه علامه طباطبایی تهران و وکیل طلاق توافقی تبریز است. وکیل پایه یک دادگستری تبریز که از سال 1386 کار وکالت خودرا به صورت تخصصی شروع کرده است. در تمامی دعاوی حقوقی، کیفری و خانوادگی قبول پرونده می‌کند. مهم‌ترین پرونده‌های وی در مورد دعاوی خانوادگی، که طلاق توافقی در تبریز از اساسی‌ترین و مطلوب‌ترین پرونده‌های وی است.

آدرس دفتر: تبریز، خیابان آبرسان، روبروی مدرسه خیابانی

شماره تماس: 09143084755

محمد ولی نژاد حکم آباد

محمد ولی نژاد حکم آباد وکیل طلاق در تبریز

جناب آقای محمد ولی نژاد وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. ایشان در دعاوی خانواده ، طلاق از ناحیه زوج، طلاق از ناحیه زوجه، طلاق توافقی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه زوجه، مطالبه نفقه فرزند، حضانت، ملاقات، ارث و وصیت و… فعالیت می کنند. شما می توانید برای روند بهتر پرونده های خود از مشاوره های حضوری و غیرحضوری ایشان استفاده کنید.

آدرس دفتر: تبریز، چهارراه آبرسان، کوچه ناصحیه اول، پلاک۱۰، طبقه۲

تلفن تماس: 09143019369

ابراهیم هدایی

ابراهیم هدایی وکیل طلاق در تبریز

آقای ابراهیم هدایی وکیل با تجربه پایه یک دادگستری و همچنین مشاور حقوقی هستند. آقای هدایی متخصص در دعاوی کیفری، ملکی، طلاق، الزام به تمکین، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، ارث و انحصار وراثت، طلاق یکطرفه از ناحیه زن، طلاق یکطرفه از ناحیه مرد، طلاق توافقی، طلاق با داشتن حق طلاق، مطالبه مهریه از طریق دادگاه، حضانت فرزند هستند.

آدرس دفتر: تبریز، چهارراه شهناز بطرف ۱۷ شهریور، روبروی مغازه های سنگی، مجتمع خدماتی و اداری کریستال، طبقه آخر، واحد ۳

تلفن تماس: 09143068480

رویا نوحی

رویا نوحی وکیل طلاق در تبریز

سرکار خانم رویا نوحی یکی دیگر از وکلای با سابقه در شهر تبریز هستند. خانم نوحی علاوه بر تخصص بالا در دعاوی خانواده و طلاق، در دعاوی دیگر همچون ملکی، حقوقی و کیفری دارای تبحر بسیار هستند. شما می توانید از تجربیات ایشان با مشاوره بهرمند شوید.

آدرس دفتر: تبریز، خیابان شریعتی جنوبی، روبه روی کوچه والمان، ساختمان ۱۷۳، طبقه ۲ ، واحد C

تلفن تماس: 09143115543

مهدی نوری

مهدی نوری وکیل طلاق در تبریز

جناب آقای مهدی نوری با بیش از 10 سال سابقه وکالت در دعاوی حقوقی و خانواده یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری هستند. همچنین در حوزه طلاق، مهریه، حضانت، سلب و لغو حضانت، ملاقات فرزند مشترک، نفقه زوجه، نفقه فرزند مشترک، الزام به تمکین، استرداد جهیزیه، تهیه مسکن مستقل، اثبات واقعه نکاح، اجرت المثل ایام زوجیت فعالیت می کنند.

آدرس دفتر: تبریز، چهار راه عباسی، پایین تر از داروخانه خزر، نبش دربند امانی، پلاک ۱۴

تلفن تماس: 09144013201

ضرورت وجود وکیل در پرونده طلاق

دریافت مشاوره و سپردن وکالت پرونده به بهترین وکیل تبریز که در دعاوی طلاق تخصص دارد، اهمیت های بسیاری خواده داشت، اکثر ما در مورد قانون و مقررات و مراحل رسیدگی به پرونده طلاق، اطلاعاتی نداریم و نمی دانیم چه زمانی برای درخواست طلاق، مطالبه مهریه و نفقه، تمکین، درخواست ازدواج مجدد و … اقدام کنیم. سپردن وکالت پرونده به وکیل طلاق خوب در تبریز کمک می کند تا مراحل رسیدگی به پرونده به درستی و قانونی پیش برود.

مشغله های کاری بالا باعث شده تا زمان کافی برای رسیدگی به این پرونده ها را هم نداشته باشیم. در این حال اگر وکالت پرونده را به وکیل طلاق خوب در تبریز بسپاریم دیگر نیازی به حضور در دادگاه نخواهیم داشت. می توان گفت که مهم ترین اهمیت داشتن وکیل طلاق همین موضوع است. زیرا سبب می شود تا برخوردی با طرف مقابل نداشته باشید و تنشی هم به وجود نیاید و پرونده طبق روال قانونی پیش برود.

مطمئنا در دعاوی خانوادگی به خصوص طلاق، درگیری های ذهنی مانع از تصمیم گیری های درست می شود و افراد نمی توانند انتخاب درستی داشته باشند، وکیل طلاق با تجارب و دانشی که دارد بهترین راه ها را برای موکل خود نشان می دهد.

ضرورت وجود وکیل در پرونده طلاق

کلام آخر

ممنونم که تا این بخش همراه ما بودید. در مقاله بهترین وکیل طلاق در تبریز تلاش کردیم تا تعدادی از وکلای متخصص در پرونده های خانواده و به خصوص طلاق را معرفی کنیم تا افرادی که شناختی از وکلای این شهر ندارند انتخاب راحتی داشته باشند. امیدوارم با مطالعه این مقاله، وکیل مورد نظر خود را پیدا کنید. اگر سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید با ما به اشتراک بگذارید.

ویژگی های بهترین وکیل طلاق در تبریز چیست؟

از ویژگی های بهترین وکیل طلاق در تبریز می توان به تحصیلات عالی، توانایی های فردی، تخصص و تجربه، صداقت، شهرت، درستکاری، امین و امانتداری و … اشاره نمود.

آیا زمانی که وکالت طلاق را به وکیل واگذار نمودیم، نیاز است در دادگاه حاضر شویم؟

خیر، با سپردن وکالت پرونده طلاق به وکیل طلاق خوب در تبریز، هیچ نیازی به حضور شما در دادگاه نیست و وکیل تمامی مراحل را به نمایندگی از شما انجام می دهد.

حق الوکاله وکیل طلاق تبریز بالا است؟

میزان حق الوکاله متفاوت است و مبلغ مشخصی ندارد، معمولا وکلای طلاق با در نظر گرفتن شرایط پرونده و زمانی که برای حل آن باید صرف کنند، مبلغ حق الوکاله را تعیین می کنند.

4.5/5 - (4 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − 9 =

دکمه بازگشت به بالا