طلاقوکیل

10 تا از بهترین وکیل طلاق در تبریز ⚖️【سال1403】

یکی از پرونده هایی که به وفور در دادگاه های تبریز به چشم می خورد، مربوط به دعاوی طلاق است. در پروسه طلاق درگیری های ذهنی و روحی بسیاری برای طرفین به وجود می آید که برای کاستن از این مشکلات توصیه می شود وکالت پرونده طلاق را به وکیلی که تخصص و تبحر کافی دارد بسپاریم. سوال مهم افراد درگیر مسئله طلاق، این است که چگونه وکیل طلاق خوب در تبریز پیدا کنیم؟ در ادامه مقاله شما 10 تا از بهترین وکیل طلاق در تبریز را معرفی می کنیم، همراه ما در وبسایت برترین وکیل باشید.

وکیل طلاق خوب در تبریز

وکیل طلاق خوب در تبریز

وکیل طلاق خوب و مشاور حقوقی باتجربه بسیار اهمیت دارد، افرادی که در شهر تبریز به دنبال بهترین وکیل طلاق هستند باید وکیلی انتخاب کنند که سوابق موفقی در پرونده های طلاق موکلین خود داشته است، اما چگونه بهترین وکیل خانواده در تبریز را پیدا کنیم؟ مهم ترین روش، توجه به سابقه و دانش وکیل طلاق است.

بهترین وکیل طلاق در تبریز را می توانید از طریق پرس و جو از دیگران و آشنایان انتخاب کنید. چنان چه در اطرافیان خود فردی نبوده که درگیر مسئله طلاق باشد و شناختی از وکلای طلاق شهر تبریز ندارد، ما در ادامه این مطلب چند وکیل طلاق خوب در شهر تبریز را معرفی می کنیم.

بهترین وکیل طلاق در تبریز کیست؟

بهترین وکیل طلاق در تبریز کیست؟

حضور بهترین وکیل طلاق در تبریز در پرونده ها باعث پیشبرد سریع و قانونی دعاوی ما می شود. وکلا با دانش و اطلاعاتی که از قوانین و حقوق هر فردی در زندگی مشترک دارند، تمام تلاش خود را به کار می گیرند تا از حقوق موکل خود دفاع کنند. اما در پروسه طلاق نمی توان به هر وکیلی اعتماد کرد، وکلای بسیاری در هستند که تخصص و تجربه کافی در این زمینه را ندارند و در نتیجه نمی توانند دفاعیات لازم را از موکل به عمل آورند.

مشاوره آسان با بهترین وکیل تبریز را از دست ندهید!

ویژگی های بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق توافق طرفین تعیین می شود
👨🏼‍⚖️ پیگیری مستمرپیگیری منافع موکل تا اعلام رای قطعی
📚 سابقه بالابیانگر تجربیات وکیل است
✔️ اطلاع از تغییرات قوانینعلم وکیل را به روز نگه می دارد

در ادامه شما را با 10 نفر از بهترین وکیل طلاق در تبریز آشنا می کنیم برای شناخت سوابق و تجارب آن ها ما را تا انتهای این مطلب همراهی بفرمایید:

لیست 10 تا از بهترین وکیل طلاق در تبریز را بشناسید! ⚖️

کریم عبداله زاده (تبریزی)

 کریم عبدواله زاده (تبریزی) بهترین وکیل طلاق در تبریز

آقای کریم عبداله زاده (تبریزی) وکیل پایه یک دادگستری، عضو مرکز وکلا و مشاوران حقوقی قوه قضایه، دارای 20 سال سابقه وکالت و مشاوره حقوقی در پرونده های حقوقی، مالی، ملکی، اراضی، منابع طبیعی، خانواده، امور حسبی، گمرک و قاچاق کالا و ارز، امور بیمه تصادفات و دیه، چک و اسناد تجاری انجام داوری، تنظیم انواع قرارداد با موضوعات مختلف می باشند. طرح دعوی در کلیه مراجع قضایی، شعبه قضایی و اداری توسط ایشان انجام می شود.

برخی از سوابق آقای کریم عبداله زاده (تبریزی):

  • سابقه همکاری با ادارات منابع طبیعی
  • همکاری با شرکت های بیمه دولتی و خصوصی
  • همکاری با بنیاد شهید انقلاب اسلامی
  • همکاری با شرکت های خصوصی

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالت آقای کریم عبداله زاده (تبریزی)، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09143109026 (ساعات تماس17 الی 21)
آدرس دفتر: تبریز، خیابان امام خمینی، بالاتر از دبیرستان طالقانی، پلاک ۵۲۵، واحد 2، دفتر وکالت و موسسه حقوقی کریم عبداله زاده (تبریزی) (جلسه حضوری فقط با قرار قبلی امکان پذیر است)


راضیه طهماسب نژاد

راضیه طهماسب نژاد بهترین وکیل تبریز

خانم راضیه طهماسب نژاد وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، عضو کانون وکلای دادگستری تبریز، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و یکی از وکلای زن متخصص در تبریز می باشند. ارائه مشاوره و پیگیری انواع دعاوی حقوقی، خانواده، کیفری و … توسط ایشان انجام می پذیرد. ایشان درصد بالایی از پرونده های کلاهبرداری را به نتیجه مثبت و مورد نظر موکلین خود رسانده اند و یکی از وکلای حرفه ای در این حوزه محسوب می شوند.

برخی از تخصص های ایشان:

  • دعاوی خانواده: طلاق، مهریه، نفقه، حضانت فرزند، ارث و تقسین ترکه و …
  • دعاوی کیفری: کلاهبرداری، سرقت، جعل، خیانت در امانت و …
  • دعاوی ملکی: تنظیم سند، تصرف عدوانی، خلع ید، سرقفلی، املاک مشاع و …

آدرس دفتر: تبریز، خیابان امام خمینی، چهار راه منصور، روبروی برج ابریشم، ساختمان باراما، طبقه۳، واحد۱

شماره تماس: 09144120489

دکتر علی جاوید

دکتر علی جاوید بهترین وکیل طلاق در تبریز

آقای دکتر علی جاوید وکیل پایه یک دادگستری از سال 1382 به صورت تخصصی مشغول به حرفه وکالت در شهر تبریز می باشد و دفاع از پرونده های متعدد حقوقی و کیفری در سوابق حرفه ای ایشان قرار دارد. همزمان وکیل و مشاور حقوقی نهادها و شرکت های مختلف دولتی و خصوصی نیز میباشد همچنین ایشان عضو هیئت علمی دانشگاه بوده و  مشغول تدریس در دانشگاه نیز می باشد.

آدرس دفتر: تبریز، خیابان ولیعصر، خیابان قانون، مجتمع قانون، مجتمع جزیره، طبقه 5، واحد 2

شماره تماس: 09141193504

محمد عابدین زاده امان الهی

وکیل طلاق در تبریز

جناب آقای محمد عابدین زاده امان الهی، دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای تبریز و آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و از دانشگاه علامه طباطبایی تهران و وکیل طلاق توافقی تبریز است. وکیل پایه یک دادگستری تبریز که از سال 1386 کار وکالت خودرا به صورت تخصصی شروع کرده است. در تمامی دعاوی حقوقی، کیفری و خانوادگی قبول پرونده می‌کند. مهم‌ترین پرونده‌های وی در مورد دعاوی خانوادگی، که طلاق توافقی در تبریز از اساسی‌ترین و مطلوب‌ترین پرونده‌های وی است.

آدرس دفتر: تبریز، خیابان آبرسان، روبروی مدرسه خیابانی

شماره تماس: 09143084755

محمد ولی نژاد حکم آباد

محمد ولی نژاد حکم آباد وکیل طلاق در تبریز

جناب آقای محمد ولی نژاد وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. ایشان در دعاوی خانواده ، طلاق از ناحیه زوج، طلاق از ناحیه زوجه، طلاق توافقی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه زوجه، مطالبه نفقه فرزند، حضانت، ملاقات، ارث و وصیت و… فعالیت می کنند. شما می توانید برای روند بهتر پرونده های خود از مشاوره های حضوری و غیرحضوری ایشان استفاده کنید.

آدرس دفتر: تبریز، چهارراه آبرسان، کوچه ناصحیه اول، پلاک۱۰، طبقه۲

تلفن تماس: 09143019369

ابراهیم هدایی

ابراهیم هدایی وکیل طلاق در تبریز

آقای ابراهیم هدایی وکیل با تجربه پایه یک دادگستری و همچنین مشاور حقوقی هستند. آقای هدایی متخصص در دعاوی کیفری، ملکی، طلاق، الزام به تمکین، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، ارث و انحصار وراثت، طلاق یکطرفه از ناحیه زن، طلاق یکطرفه از ناحیه مرد، طلاق توافقی، طلاق با داشتن حق طلاق، مطالبه مهریه از طریق دادگاه، حضانت فرزند هستند.

آدرس دفتر: تبریز، چهارراه شهناز بطرف ۱۷ شهریور، روبروی مغازه های سنگی، مجتمع خدماتی و اداری کریستال، طبقه آخر، واحد ۳

تلفن تماس: 09143068480

رویا نوحی

رویا نوحی وکیل طلاق در تبریز

سرکار خانم رویا نوحی یکی دیگر از وکلای با سابقه در شهر تبریز هستند. خانم نوحی علاوه بر تخصص بالا در دعاوی خانواده و طلاق، در دعاوی دیگر همچون ملکی، حقوقی و کیفری دارای تبحر بسیار هستند. شما می توانید از تجربیات ایشان با مشاوره بهرمند شوید.

آدرس دفتر: تبریز، خیابان شریعتی جنوبی، روبه روی کوچه والمان، ساختمان ۱۷۳، طبقه ۲ ، واحد C

تلفن تماس: 09143115543

مهدی نوری

مهدی نوری وکیل طلاق در تبریز

جناب آقای مهدی نوری با بیش از 10 سال سابقه وکالت در دعاوی حقوقی و خانواده یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری هستند. همچنین در حوزه طلاق، مهریه، حضانت، سلب و لغو حضانت، ملاقات فرزند مشترک، نفقه زوجه، نفقه فرزند مشترک، الزام به تمکین، استرداد جهیزیه، تهیه مسکن مستقل، اثبات واقعه نکاح، اجرت المثل ایام زوجیت فعالیت می کنند.

آدرس دفتر: تبریز، چهار راه عباسی، پایین تر از داروخانه خزر، نبش دربند امانی، پلاک ۱۴

تلفن تماس: 09144013201

فروغ امیرعابدین

فروغ امیرعابدین وکیل و مشاور پایه یک دادگستری تبریز

خانم فروغ امیرعابدین وکیل و مشاور پایه یک دادگستری تبریز یکی از وکلا خبره و نام دار در زمینه دعاوی خانواده هستن و بیش از 13 سال سابقه وکالت دارد. ایشان با تبحر مکفی در محضر دادگاه حاضر می شوند و با دانش حقوقی خود از موکلشان دفاع می کنند و برای بهبود روند پرونده به مراجعین مشاوره ارائه می دهد و آنان را در تمامی موارد حقوقی، کیفری ،خانواده و ملکی به درستی راهنمایی می کنند.

آدرس دفتر: تبریز، خیابان امام، روبروی بانک سرمایه، مجتمع خاوران، طبقه ۲

شماره تماس: ۰۹۱۴۳۱۷۴۳۴۷


ضرورت وجود وکیل در پرونده طلاق

دریافت مشاوره و سپردن وکالت پرونده به بهترین وکیل تبریز که در دعاوی طلاق تخصص دارد، اهمیت های بسیاری خواده داشت، اکثر ما در مورد قانون و مقررات و مراحل رسیدگی به پرونده طلاق، اطلاعاتی نداریم و نمی دانیم چه زمانی برای درخواست طلاق، مطالبه مهریه و نفقه، تمکین، درخواست ازدواج مجدد و … اقدام کنیم. سپردن وکالت پرونده به وکیل طلاق خوب در تبریز کمک می کند تا مراحل رسیدگی به پرونده به درستی و قانونی پیش برود.

مشغله های کاری بالا باعث شده تا زمان کافی برای رسیدگی به این پرونده ها را هم نداشته باشیم. در این حال اگر وکالت پرونده را به وکیل طلاق خوب در تبریز بسپاریم دیگر نیازی به حضور در دادگاه نخواهیم داشت. می توان گفت که مهم ترین اهمیت داشتن وکیل طلاق همین موضوع است. زیرا سبب می شود تا برخوردی با طرف مقابل نداشته باشید و تنشی هم به وجود نیاید و پرونده طبق روال قانونی پیش برود.

مطمئنا در دعاوی خانوادگی به خصوص طلاق، درگیری های ذهنی مانع از تصمیم گیری های درست می شود و افراد نمی توانند انتخاب درستی داشته باشند، وکیل طلاق با تجارب و دانشی که دارد بهترین راه ها را برای موکل خود نشان می دهد.

ضرورت وجود وکیل در پرونده طلاق

کلام آخر

ممنونم که تا این بخش همراه ما بودید. در مقاله بهترین وکیل طلاق در تبریز تلاش کردیم تا تعدادی از وکلای متخصص در پرونده های خانواده و به خصوص طلاق را معرفی کنیم تا افرادی که شناختی از وکلای این شهر ندارند انتخاب راحتی داشته باشند. امیدوارم با مطالعه این مقاله، وکیل مورد نظر خود را پیدا کنید. اگر سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید با ما به اشتراک بگذارید.

ویژگی های بهترین وکیل طلاق در تبریز چیست؟

از ویژگی های بهترین وکیل طلاق در تبریز می توان به تحصیلات عالی، توانایی های فردی، تخصص و تجربه، صداقت، شهرت، درستکاری، امین و امانتداری و … اشاره نمود.

آیا زمانی که وکالت طلاق را به وکیل واگذار نمودیم، نیاز است در دادگاه حاضر شویم؟

خیر، با سپردن وکالت پرونده طلاق به وکیل طلاق خوب در تبریز، هیچ نیازی به حضور شما در دادگاه نیست و وکیل تمامی مراحل را به نمایندگی از شما انجام می دهد.

حق الوکاله وکیل طلاق تبریز بالا است؟

میزان حق الوکاله متفاوت است و مبلغ مشخصی ندارد، معمولا وکلای طلاق با در نظر گرفتن شرایط پرونده و زمانی که برای حل آن باید صرف کنند، مبلغ حق الوکاله را تعیین می کنند.

4.5/5 - (4 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + 12 =

دکمه بازگشت به بالا