طلاقوکیل

10 تا از بهترین وکیل طلاق در تبریز ⚖️【سال1402】

یکی از پرونده هایی که به وفور در دادگاه های تبریز به چشم می خورد، مربوط به دعاوی طلاق است. در پروسه طلاق درگیری های ذهنی و روحی بسیاری برای طرفین به وجود می آید که برای کاستن از این مشکلات توصیه می شود وکالت پرونده طلاق را به وکیلی که تخصص و تبحر کافی دارد بسپاریم. سوال مهم افراد درگیر مسئله طلاق، این است که چگونه وکیل طلاق خوب در تبریز پیدا کنیم؟ در ادامه مقاله شما 10 تا از بهترین وکیل طلاق در تبریز را معرفی می کنیم، همراه ما در وبسایت برترین وکیل باشید.

وکیل طلاق خوب در تبریز

مطلب پبشنهادی: بهترین وکیل ایران

وکیل طلاق خوب در تبریز

وکیل طلاق خوب و مشاور حقوقی باتجربه بسیار اهمیت دارد، افرادی که در شهر تبریز به دنبال بهترین وکیل طلاق هستند باید وکیلی انتخاب کنند که سوابق موفقی در پرونده های طلاق موکلین خود داشته است، اما چگونه باید وکیلی مجرب پیدا کنیم؟ مهم ترین روش، توجه به سابقه و دانش وکیل طلاق است.

بهترین وکیل طلاق در تبریز را می توانید از طریق پرس و جو از دیگران و آشنایان انتخاب کنید. چنان چه در اطرافیان خود فردی نبوده که درگیر مسئله طلاق باشد و شناختی از وکلای طلاق شهر تبریز ندارد، ما در ادامه این مطلب چند وکیل طلاق خوب در شهر تبریز را معرفی می کنیم.

بهترین وکیل طلاق در تبریز کیست؟

بهترین وکیل طلاق در تبریز کیست؟

حضور بهترین وکیل طلاق در تبریز در پرونده ها باعث پیشبرد سریع و قانونی دعاوی ما می شود. وکلا با دانش و اطلاعاتی که از قوانین و حقوق هر فردی در زندگی مشترک دارند، تمام تلاش خود را به کار می گیرند تا از حقوق موکل خود دفاع کنند. اما در پروسه طلاق نمی توان به هر وکیلی اعتماد کرد، وکلای بسیاری در هستند که تخصص و تجربه کافی در این زمینه را ندارند و در نتیجه نمی توانند دفاعیات لازم را از موکل به عمل آورند.

در ادامه شما را با 10 نفر از بهترین وکیل طلاق در تبریز آشنا می کنیم برای شناخت سوابق و تجارب آن ها ما را تا انتهای این مطلب همراهی بفرمایید.

جناب آقای دکتر علی جاوید

جناب آقای دکتر علی جاوید

آقای جاویدی وکیل پایه یک دادگستری در تبریز و متخصص در دعاوی خانواده و طلاق هستند. گرایش تخصصی و مدرک دکتری دانشگاهی در رشته حقوق خصوصی دارند و در دانشگاه به تدریس در مقاطع گوناگون می پردازند. ایشان ازسال 1382 و با کسب رتبه برتر کشوری در آزمون وکلا، به عنونا عضو رسمی کانون وکلای استان تبریز پذیرفته شدند و حرفه وکالت را به صورت تخصصی آغاز نمودند.

ایشان در سال های وکالت خود موفق به دفاع از پرونده های متعدد حقوقی و کیفری شده اند. ایشان 12 سال سابقه مدیریت گروه حقوق در دانشگاه را در رزومه فعالیت های خود دارند. از دیگر فعالیت های آقای جاویدی، تالیف کتاب و چندین مقاله علمی و پژوهشی در مجلات دانشگاهی معتبر و ارائه مقالات و سخنرانی های متعدد در کنگره های مختلف از فعالیت های پژوهشی ایشان است.

آدرس دفتر: تبریز، خیابان ولیعصر، خیابان قانون، مجتمع جزیره، طبقه 5، واحد 2

شماره تماس: 09141193504

جناب آقای بابک پناهی

جناب آقای بابک پناهی

آقای پناهی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری استان تبریز هستند. ایشان بیش از 12 سال سابقه وکالت دارند و در حال حاضر دانشجوی دکتری حقوق خصوصی می باشند. در زمینه دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، نفقه، تمکین و … فعالیت می کنند و بهترین راه حل ها را به موکلین خود پیشنهادی می دهند.

آدرس دفتر: تبریز، چهارراه آبرسان اول کوی مهرگان، ساختمان اسکان 2، طبقه 4، واحد D4

شماره تماس: 09144015871

سرکار خانم الهام میدانی

سرکار خانم الهام میدانی

خانم میدانی وکیل پایه یک دادگستری و دارای بیش از 20 سال سابقه تخصصی در حرفه وکالت دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، نفقه، دعاوی کیفری و حقوقی دارند. ایشان با توجه به سابقه و تبحری که در دعاوی خانوادگی و به خصوص طلاق دارند، از تمام دانش و تخصص خود برای حل و پیگیری سریع آن ها استفاده می کنند.

آدرس دفتر: تبریز، چهارراه آبرسان، ساختمان اسکان یک، روبروی داروخانه هلال احمر، طبقه 4

شماره تماس: 09143230071

جناب آقای علیرضا پورمحمد

جناب آقای علیرضا پورمحمد

آقای پورمحمد وکیل پایه یک دادگستری و متخصص در دعاوی خانواده، کیفری و حقوقی هستند. ایشان مدرک لیسانس در رشته حقوق قضایی دارند و در شهر تبریز به حرفه وکالت مشغولند. برای انواع دعاوی خانواده، طلاق، دعاوی املاک، امور اراضی، امور تصادفات، خدمات تنظیم لایحه، امور ثبتی و … می پردازند.

آدرس دفتر: تبریز، ولیعصر 2، انتهای 24 متری کوی علامه امینی، برمیدان

شماره تماس: 09144263884

جناب آقای سیامک محمودنژاد

جناب آقای سیامک محمودنژاد

آقای محمودنژاد وکیل پایه یک دادگستری در تبریز و بیش از 15 سال سابقه تخصص در حرفه وکالت کسب نموده اند. ایشان کارشناس ارشد حقوق خصوصی بوده و وکالت در زمینه دعاوی خانواده، طلاق، دعاوی کیفری، حقوقی، دیوان عدالت اداری، بیمه، جرایم اینترنتی، سایبری و … فعالیت می کنند.

آدرس دفتر: تبریز، خیابان ارتش جنوبی، خیابان باغشمال، جنب مدرسه اطهران، ساختمان پزشکان النا، طبقه 3

شماره تماس: 09148469580

جناب آقای مهدی حمزه ای

جناب آقای مهدی حمزه ای

آقای حمزه ای از وکلای پایه یک دادگستری در شهر تبریز هستند. ایشان متخصص در دعاوی خانواده، طلاق، دعاوی کیفری، ملکی، جرایم رایانه ای، انحصار وراثت، وصول مطالبات، قراردادها، ثبت احوال، دعاوی ثبتی، جنایی، تجارت، تجارت بین المللی و … می باشند و مشاوره و قبول وکالت در این زمینه های انجام می دهند.

آدرس دفتر: تبریز، چایکنار جنوبی، 50 متر مانده به آبرسان، نبش زیرگذر آبرسان، برح عرش، طبقه 4، واحد B

شماره تماس: 09143056090

سرکار خانم مینا علوی

سرکار خانم مینا علوی

خانم علوی از وکلای پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای دادگستری در شهر تبریز می باشند که متخصص در دعاوی خانواده، طلاق، دعاوی ثبتی، کیفری، جرائم، دعاوی تقسیم سهم الارث و … هستند. ایشان سابقه ای بیش از 11 سال در حرفه وکالت دارند. و بهترین راه حل ها را برای پیشبرد پرونده موکل خود ارائه می دهند.

آدرس دفتر: تبریز، چهارراه منصور، روبروی برج ابریشم، ساختمان باراما، طبقه 3، واحد 1

شماره تماس: 09143172852

سرکار خانم راضیه طهماسب نژاد

سرکار خانم راضیه طهماسب نژاد وکیل پایه یک دادگستری تبریز و مشاور حقوقی، دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری تبریز با آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناس ارشد حقوق خصوصی که در زمینه وکالت آغاز نموده است. در زمینه عقود و معاملات، مطالبه خسارت، مطالبه وجه، ملکی، اجراییات، خانواده و غیره تخصص داشته اما تخصص اصلی وی در زمینه دعاوی خانواده مثل طلاق توافقی، درخواست طلاق از سوی مرد، استرداد جهیزیه، مطالبه مهریه، نفقه، اجرت المثل و … می‌باشد که می‌توان وی را در بین بهترین وکلای تبریز قرار داد.

آدرس دفتر: تبریز،خیابان امام خمینی، چهارراه منصور، روبروی برج ابریشم، ساختمان باراما، طبقه۳، واحد۱

شماره تماس: 09144120489

جناب آقای رسول ایزدی مهر

جناب آقای رسول ایزدی مهر، وکیل پایه یک دادگستری، مشاور قضائی، عضو کانون وکلای دادگستری آذربایجان شرقی، با مدرک تحصیلی کارشناسی حقوق و یکی از بهترین وکیل‌های طلاق توافقی تبریز می‌باشد و نزدیک به ۱۵ سال سابقه وکالت دارد. وی در کلیه دعاوی حقوقی، کیفری، ثبتی و خانوادگی مهارت دارد. ایشان در مورد دعاوی خانوادگی، نفقه، مهریه، حضانت و طلاق توافقی  تخصص خاص داشته و مهم ترین حیطه وی می‌باشد.

آدرس دفتر: تبریز، چهار راه آبرسان، ساختمان اسکان ۲، طبقه ۴، واحد C

شماره تماس: 09141144047

جناب آقای محمد عابدین زاده امان الهی

وکیل طلاق در تبریز

جناب آقای محمد عابدین زاده امان الهی، دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای تبریز و آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و از دانشگاه علامه طباطبایی تهران و وکیل طلاق توافقی تبریز است. وکیل پایه یک دادگستری تبریز که از سال 1386 کار وکالت خودرا به صورت تخصصی شروع کرده است. در تمامی دعاوی حقوقی، کیفری و خانوادگی قبول پرونده می‌کند. مهم‌ترین پرونده‌های وی در مورد دعاوی خانوادگی، که طلاق توافقی در تبریز از اساسی‌ترین و مطلوب‌ترین پرونده‌های وی است.

آدرس دفتر: تبریز، خیابان آبرسان، روبروی مدرسه خیابانی

شماره تماس: 09143084755

در این راستا بیشتر بخوانید: بهترین وکیل تبریز

ضرورت وجود وکیل در پرونده طلاق

دریافت مشاوره و سپردن وکالت پرونده به وکیل طلاق، اهمیت های بسیاری دارد، اکثر ما در مورد قانون و مقررات و مراحل رسیدگی به پرونده طلاق، اطلاعاتی نداریم و نمی دانیم چه زمانی برای درخواست طلاق، مطالبه مهریه و نفقه، تمکین، درخواست ازدواج مجدد و … اقدام کنیم. سپردن وکالت پرونده به وکیل طلاق خوب در تبریز کمک می کند تا مراحل رسیدگی به پرونده به درستی و قانونی پیش برود.

ضرورت وجود وکیل در پرونده طلاق

مشغله های کاری بالا باعث شده تا زمان کافی برای رسیدگی به این پرونده ها را هم نداشته باشیم. در این حال اگر وکالت پرونده را به وکیل طلاق خوب در تبریز بسپاریم دیگر نیازی به حضور در دادگاه نخواهیم داشت.می توان گفت که مهم ترین اهمیت داشتن وکیل طلاق همین موضوع است. زیرا سبب می شود تا برخوردی با طرف مقابل نداشته باشید و تنشی هم به وجود نیاید و پرونده طبق روال قانونی پیش برود.

مطمئنا در دعاوی خانوادگی به خصوص طلاق، درگیری های ذهنی مانع از تصمیم گیری های درست می شود و افراد نمی توانند انتخاب درستی داشته باشند، وکیل طلاق با تجارب و دانشی که دارد بهترین راه ها را برای موکل خود نشان می دهد.

کلام آخر

ممنونم که تا این بخش همراه ما بودید. در مقاله بهترین وکیل طلاق در تبریز تلاش کردیم تا تعدادی از وکلای متخصص در پرونده های خانواده و به خصوص طلاق را معرفی کنیم تا افرادی که شناختی از وکلای این شهر ندارند انتخاب راحتی داشته باشند. امیدوارم با مطالعه این مقاله، وکیل مورد نظر خود را پیدا کنید. اگر سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید با ما به اشتراک بگذارید.

ویژگی های بهترین وکیل طلاق در تبریز چیست؟

از ویژگی های بهترین وکیل طلاق در تبریز می توان به تحصیلات عالی، توانایی های فردی، تخصص و تجربه، صداقت، شهرت، درستکاری، امین و امانتداری و … اشاره نمود.

آیا زمانی که وکالت طلاق را به وکیل واگذار نمودیم، نیاز است در دادگاه حاضر شویم؟

خیر، با سپردن وکالت پرونده طلاق به وکیل طلاق خوب در تبریز، هیچ نیازی به حضور شما در دادگاه نیست و وکیل تمامی مراحل را به نمایندگی از شما انجام می دهد.

حق الوکاله وکیل طلاق تبریز بالا است؟

میزان حق الوکاله متفاوت است و مبلغ مشخصی ندارد، معمولا وکلای طلاق با در نظر گرفتن شرایط پرونده و زمانی که برای حل آن باید صرف کنند، مبلغ حق الوکاله را تعیین می کنند.

4/5 - (2 امتیاز)

زینب رحمانی

سلام، من در مجله برترین وکیل سعی در معرفی وکلای متخصص ایرانی و توضیح مسائل حقوقی دارم. خوشحال می شوم نظرات و پیشنهادهایتان را برای ما کامنت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا