حقوقیکیفریوکیل

10 تا از بهترین وکیل چک در تبریز ⚖️【سال1403】

چک، یکی از پرکاربردترین اسناد تجاری در جهان است. این سند، به عنوان یک ابزار پرداخت، به افراد و کسب ‌و کارها این امکان را می ‌دهد تا بدون نیاز به حمل پول نقد، معاملات خود را انجام دهند. چک، در ایران نیز از جایگاه ویژه ‌ای برخوردار است و به‌ عنوان یک ابزار مالی رایج، مورد استفاده قرار می ‌گیرد. با این حال، استفاده از چک، گاهی اوقات می ‌تواند با چالش ‌هایی همراه باشد. یکی از این چالش ‌ها، چک برگشتی است. همچنین چک های بی محل را نیز می توان یکی دیگر از دعاوی رایج در محاکم قضایی به شمار آورد. در تمامی این موارد لازم است رسیدگی به دعاوی مطرح شده را به یک وکیل با تجربه و خلاق بسپارید تا با اتکا به دانش و تجربه خود قدم های مثبتی در این زمینه بردارد. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل چک در تبریز آشنا کنیم. دعوت می کنیم تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل چک در تبریز

بهترین وکیل چک در تبریز کیست؟

چک برگشتی، به چکی گفته می‌ شود که صادرکننده آن، در زمان سررسید، وجه آن را در حساب خود نداشته باشد. در این صورت، بانک، چک را برگشت می ‌زند و دارنده چک، برای وصول وجه آن، باید اقدام قانونی انجام دهد. برترین وکیل چک در تبریز در تلاش است تا با استفاده از قوانینی که به آن ها تسلط دارد، مراحل وصول چک برگشتی را به صورت قانونی طی نموده و به موکل کمک کند تا در صورت بروز اختلافات، آن ها را حل و فصل نموده و در نهایت موفقیت هایی را در این زمینه کسب نماید.

وکیل چک خوب در تبریز فردی است که دارای دانش و تجربه کافی در زمینه قوانین و مقررات مربوط به چک است. این وکیل، می‌ تواند به دارندگان چک برگشتی و چک بی محل، در زمینه وصول وجه چک، کمک کند. در واقع بهترین وکیل چک در تبریز همواره آماده است تا با ارائه مشاوره حقوقی به مراجعه کنندگان، موثرترین راهکار برای جلوگیری از بروز خسارت های احتمالی را پیشنهاد دهد. بهترین وکیل تبریز سال های زیادی در این حوزه فعالیت داشته است و تجربیات او در دعاوی مربوط به چک برای افراد و سازمان ها راهگشا است.

مشاوره آسان با بهترین وکیل تبریز را از دست ندهید!

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل چک در تبریز را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

لیست 10 تا از بهترین وکیل چک در تبریز را بشناسید! ⚖️

کریم عبداله زاده (تبریزی)

 کریم عبدواله زاده (تبریزی) بهترین وکیل چک در تبریز

آقای کریم عبداله زاده (تبریزی) وکیل پایه یک دادگستری، عضو مرکز وکلا و مشاوران حقوقی قوه قضایه، دارای 20 سال سابقه وکالت و مشاوره حقوقی در پرونده های حقوقی، مالی، ملکی، اراضی، منابع طبیعی، خانواده، امور حسبی، گمرک و قاچاق کالا و ارز، امور بیمه ای، تصادفات و دیه، چک و اسناد تجاری انجام داوری، تنظیم انواع قرارداد با موضوعات مختلف می باشند. طرح دعوی در مراجع قضایی، شبه قضایی و اداری.

برخی از سوابق آقای کریم عبداله زاده (تبریزی):

  • سابقه همکاری با ادارات منابع طبیعی
  • همکاری با شرکت های بیمه دولتی و خصوصی
  • همکاری با بنیاد شهید انقلاب اسلامی
  • همکاری با شرکت های خصوصی

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالت آقای کریم عبداله زاده (تبریزی)، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09143109026 (ساعات تماس17 الی 21)
آدرس دفتر: تبریز، خیابان امام خمینی، بالاتر از دبیرستان طالقانی، پلاک ۵۲۵، واحد 2، دفتر وکالت و موسسه حقوقی کریم عبداله زاده (تبریزی) جلسه حضوری فقط با قرار قبلی امکان پذیر است.

ابوالفضل احمدی سرابی

ابوالفضل احمدی سرابی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری تبریز

آقای ابوالفضل احمدی سرابی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری تبریز با بیش از 16 سال سابقه وکالت به صورت تخصصی و حرفه ای در حوزه دعوی کیفری، حقوقی، خانواده و ملکی وکالت می پذیرد و در زمینه دعاوی منابع طبیعی پرونده های پیچیده ای را به موفقیت رسانده و توانسته بهترین وکیل تبریز شود و به مردم در زمینه های مختلف علل الخصوص دعوی ملکی مشاوره ارائه می دهد.

آدرس دفتر: تبریز روبروی استانداری ساختمان امین طبقه فوقانی بانک ملت واحد۲۰۲

شماره تماس: ۰۹۱۴۳۱۵۴۶۰۱

محمدباقر ابوالحسنی

محمدباقر ابوالحسنی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری تبریز

آقای محمدباقر ابوالحسنی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری در تبریز توانسته پرونده های مهم و متعددی در زمینه منابع طبیعی را به موفقیت برساند. ایشان با بیش از 14 سال سابقه وکالت در تمامی حوزه حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی وکالت می پذیرد و مراجعین را بسته به پیچیدگی پروندشان راهنمایی می کند. او برای نتیجه مظلوب در روند پرونده با قاضی نهایت همکاری را به عمل می آورد و برای دفاع از موکل خود از دانش حقوقی و فن بیان شیوا در چهار چوب قوانین وکالت استفاده می کند.

آدرس دفتر: تبریز شریعتی شمالی ساختمان ۱۳۰ طبقه اول واحد ۲

شماره تماس: ۰۹۱۴۳۰۹۳۴۲۲

شجاعت ابراهیم زاده فرد

شجاعت ابراهیم زاده فرد وکیل و مشاور پایه یک دادگستری تبریز

آقای شجاعت ابراهیم زاده فرد وکیل خبره و مشاور دانا پایه یک دادگستری در تبریز به صورت تخصصی در دعوی ملکی وکالت می پذیرد. او بیش از 13 سال سابقه وکالت در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی فعالیت دارد و همچنین پرونده های مهمی را در رابطه با منابع طبیعی به سر انجامی خوش رسانده است از این رو افراد با خیالی آسوده پروندشان را به ایشان می سپارند.

آدرس دفتر: تبریز خ آذربایجان مابین پل آخونی و بهارطبقه فوقانی نان فانتزی کوثرپ۳۸ ط۲

شماره تماس: ۰۹۱۲۳۲۶۶۷۱۴

امیر رضا ابراهیم پور کردلر

امیر رضا ابراهیم پور کردلر وکیل و مشاور پایه یک دادگستری تبریز

آقای امیر رضا ابراهیم پور کردلر وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری در تبریز با بیش از 13 سال سابقه وکالت در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی فعالیت دارد و پرونده های مهمی را در زمینه منابع طبیعی به موفقیت رسانده است از این رو مراجعین برای دریافت مشاوره از ایشان به صورت حضوری و با تعیین وقت قبلی به دفتر ایشان مراجعه می کنند.

آدرس دفتر: تبریز-خیابان فارابی ابتدای زیرگذر آبرسان ساختمان وکلاء طبقه۴ واحدB

شماره تماس: ۰۹۱۴۳۰۳۲۰۵۳

محمد ولی نژاد حکم آباد

محمد ولی نژاد حکم آباد وکیل و مشاور پایه یک دادگستری تبریز

آقای محمد ولی نژاد حکم آباد وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری در تبریز به صورت تخضصی و حرفه ای در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی وکالت می پذیرد و مراجعین را بسته به سختی پروندشان راهنمایی می کند و آنان را به سمت موفقیت سوق می دهد. او برای دفاع از موکل خود قبل از برگزاری جلسات دادگاه با توجه به موضوع پرونده به دنبال مستندات محکمه پسند می گردد و در روز موعد برای رساندن حق به حق دار از آن مدارک استفاده می کند.

آدرس دفتر: تبریز چهارراه آبرسان کوچه ناصحیه اول پلاک۱۰ طبقه۲

شماره تماس: ۰۹۱۴۳۰۱۹۳۶۹

زهرا محمدی

زهرا محمدی بهترین وکیل چک

خانم زهرا محمدی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با تبحر و تخصص لازمه به صورت حرفه ای در زمینه دعاوی کیفری و حقوقی فعالیت دارد و همچنین پرونده های موفق متعددی در زمینه چک کسب کرده و همین امر باعث شده افراد ایشان را یکی از متخصص بانو نام گذاری کنند. مراجعین بعد از دریافت مشاوره با خیالی آسوده به ایشان اعطای وکالت می کنند.

آدرس دفتر: تبریز، نصف راه، روبروی ستاره باران، ساختمان نامدار، طبقه ۱، واحد ۶

شماره تماس: 09143041822

خیراله اربطانی

آقای خیراله اربطانی وکیل خبره و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با تکیه بر دانش حقوقی و تبحر مکفی در حوزه وکالت برای دفاع از موکل خود در محضر دادگاه حاضر می شود و با ارائه ادله محکمه پسند موجود روند پرونده را بهبود می بخشد. ایشان در تمامی امور حقوقی، کیفری به افراد مشاوره ارائه می دهد.

آدرس دفتر: تبریز ،ابرسان اسکان ۱ طبقه ۸

شماره تماس: ۰۹۱۴۲۲۲۴۳۵۹


سه اشتباه رایج در انتخاب وکیل چک تبریز

همواره باید تمام تمرکز خود را بر روی انتخاب بهترین وکیل چک در تبریز معطوف کنید تا در نهایت موفق به انتخاب وکیلی شوید که از جنبه های مختلف بتواند راهگشا پرونده باشد. گاهی کمبود دانش در زمینه های حقوقی موقعیتی را فراهم می کند که فرد از انتخاب وکلای شاخص محروم می ماند و با تصمیم غلطی که در این زمینه اتخاذ می کند، راه را برای شکست در پرونده هموار می کند. در ادامه سعی داریم به بررسی سه مورد از اشتباهات رایج در انتخاب وکیل بپردازیم.

انتخاب وکیل صرفا بر اساس هزینه: انتخاب وکیل صرفا بر اساس هزینه، می‌ تواند عواقب جبران‌ن اپذیری داشته باشد. اگر وکیل شما، تجربه و دانش کافی نداشته باشد، ممکن است نتواند به شما کمک کند تا حقوق خود را به‌ طور کامل دریافت کنید. در برخی موارد، ممکن است وکیل چک، به ‌طور عمد یا غیرعمد، اشتباهاتی مرتکب شود که به ضرر شما تمام شود؛ بنابراین، مهم است که در هنگام انتخاب وکیل، علاوه بر هزینه، به تجربه و دانش او نیز توجه کنید.

انتخاب وکیل بدون تحقیق و شناخت از مهارت های وی: انتخاب وکیل بدون تحقیق، می ‌تواند ریسک بالایی داشته باشد. ممکن است وکیل شما، فردی کلاهبردار باشد که هیچ تجربه و تخصصی در زمینه دعاوی مربوط به چک نداشته باشد. قبل از انتخاب وکیل، باید در مورد او تحقیق کنید. می‌ توانید از دوستان و آشنایان خود که تجربه کار با وکیل را دارند، سوال کنید. همچنین، می ‌توانید از اینترنت، در مورد وکیل اطلاعات کافی به دست آورید. لازم است برای این کار مهارت های وکیل را به طور دقیق مورد بررسی قرار دهید تا به معتبر ترین وکیل برسید.

انتخاب وکیل بدون توجه به تخصص: انتخاب وکیل بدون توجه به تخصص، می‌ تواند منجر به شکست در پرونده مربوط به چک و مسائل پیرامونی آن شود. وکلا، در زمینه ‌های مختلفی فعالیت می ‌کنند؛ بنابراین، مهم است که بهترین وکیل چک در تبریز در زمینه چک برگشتی، تخصص داشته باشد. دقت داشته باشید که تخصص یک وکیل ممکن است از راه تحصیل و یا کسب تجربه از پرونده های مختلف به وجود آمده باشد. در واقع بازدهی وکیل در دعاوی تخصصی او بیشتر است.

بهترین وکیل چک در تبریز

اقدامات موکل در ملاقات حضوری با وکیل چک در تبریز

همواره به این موضوع توجه داشته باشید که در ابتدا لازم است معیارهایی را در نظر داشته باشید. وجود این معیارها و سنجش درست آن ها می تواند شما را به بهترین وکیل چک در تبریز برساند؛ اما لازم است پس از کسب اطمینان در خصوص گزینه انتخاب شده، با دفتر وی تماس گرفته و جلسه ای را برای ملاقات حضوری با وی تدارک ببینید. لازم است در جلسات ملاقات حضوری اقداماتی را انجام دهید که در ادامه سعی داریم ضمن معرفی هر یک از آن ها، به تشریح هر یک نیز بپردازیم.

افزایش شناخت از وکیل: باید در نظر داشته باشید که اولین هدفی که می بایست از ملاقات حضوری با بهترین وکیل کیفری در تبریز به دنبال آن باشید این است که شناخت خود را از وکیل مورد نظر افزایش دهید. به این منظور می توانید در خلال صحبت با وکیل مورد نظر، فن بیان او را مورد سنجش قرار دهید. همچنین می توانید از این موضوع مطمئن شوید که وکیل توانایی های لازم برای ارتباط گیری با طرف های درگیر با پرونده را دارد.

ارائه اطلاعات پرونده: در این جلسات ملزم هستید تا اطلاعات مفیدی در خصوص پرونده های مربوط به چک را در اختیار وکیل قرار دهید تا به این شکل وکیل بتواند با آگاهی بیشتری در خصوص پرونده تصمیم گیری کرده و مطلوب ترین راهکار را در اختیار موکل خود قرار دهد. همچنین لازم است در این جلسات تمامی مدارک و مستنداتی که لازم است وکیل در خصوص پرونده آن ها را بررسی کند را به همراه داشته باشید. دقت داشته باشید که هر چه اطلاعات وکیل از پرونده بیشتر باشد، شانس ارائه دفاعیات موثر در دادگاه نیز افزایش می یابد.

تعیین هزینه های مربوط به وکالت پرونده های چک: دقت داشته باشید که هر وکیلی برای قبول پرونده، مبلغی را به عنوان دستمزد از موکل دریافت می کند که در اصطلاحات حقوقی آن را حق الوکاله می نامند. لازم است در جلسات ملاقات حضوری، نظر وکیل را در خصوص حق الوکاله جویا شوید. در واقع وکیل در این جلسات با در نظر گرفتن ابعاد گوناگون، مبلغی را پیشنهاد می دهد که شما نیز به عنوان موکل می توانید در خصوص آن چانه زنی کنید.

بهترین وکیل چک در تبریز

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نام و سایر مشخصات بهترین وکیل چک در تبریز آشنا کنیم تا به این شکل اطلاعات شما در خصوص گزینه های مطلوب برای وکالت پرونده افزایش پیدا کند. در ادامه سه اشتباه رایج در انتخاب وکیل را ارزیابی کردیم و در انتهای مقاله نیز به اقداماتی پرداختیم که انجام آن ها در ملاقات حضوری با وکیل الزامی است. اکنون از شما دعوت می کنیم که تجربیات خود را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + 14 =

دکمه بازگشت به بالا