وکیل

10 تا از بهترین وکیل مرند ⚖️【سال1402】

یکی از تصورات غلط و البته مرسوم در بین افراد درگیر با پرونده های حقوقی و کیفری این است که اگر حق با آن ها باشد به اشتباه گمان می کنند که دیگر نیازی به استخدام وکیل ندارند و بدون کمک گرفتن از یک حقوقدان مجرب و خبره می توانند اقدام مثبتی در جهت کسب پیروزی در دادگاه بردارند. باید اشاره داشته باشیم که چنین تصورات غلطی در مسیر رسیدگی به پرونده ممکن است باعث از دست رفتن تمامی اهداف تعیین شده شود. در واقع شما در تمامی مراحل رسیدگی به پرونده باید خود را نیازمند یک وکیل ببینید تا به این شکل احتمال کسب پیروزی در دادگاه را به میزان قابل توجهی افزایش دهید؛ اما یافتن وکلای شاخص به همین سادگی هم نیست. از این رو در این مقاله در تلاش هستیم تا شما را با بهترین وکیل مرند آشنا کنیم. پس تا انتهای مقاله ما را همراهی کنید.

بهترین وکیل مرند

بهترین وکیل مرند کیست؟

تنها با کسب اطلاع از پیچ و خم های مسیر است که می توانید اقدامات مثبتی در جهت کسب پیروزی در دادگاه بردارید. کسب اطلاع از مسیرهای رسیدن به موفقیت به تجربه نیاز دارد و بهتر است طی کردن مسیر رسیدگی به پرونده را به آن دسته از وکلا بسپارید که در زمینه دعاوی مطرح شده از تخصص و تجربیات بالاتری برخوردار هستند. به این منظور لازم است در ابتدا خود را به معیارهایی برای سنجش میزان مهارت وکلا مجهز کنید تا بتوانید از میان انبوه وکلای موجود در مرند، مطلوب ترین انتخاب را داشته باشید.

بهترین وکیل مرند در تلاش است تا همواره قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی مختلف را از نظر بگذراند تا شاید به این شکل بتواند راه را برای ارائه مشاوره های دقیق هموار سازد بهترین وکیل زن در تبریز آگاهی کاملی از روند رسیدگی به پرونده های حقوقی و کیفری دارد و می تواند در صورت نیاز موکل را در رسیدن به اهداف تعیین شده یاری کند. بهترین وکیل مرند تغییرات قانون را نیز رصد می کند تا شاید به این شکل از رقبای خود عقب نماند و علم خود را نیز به واسطه مطالعه مداوم به روز نگه دارد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل تبریز شاخص در زمینه دعاوی کیفری و حقوقی در مرند را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل مرند سال 1402

حسن وکیلی

حسن وکیلی وکیل مرند

جناب آقای حسن وکیلی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. آقای وکیلی متخصص در انواع دعاوی اعم از ملکی، کیفری، حقوقی و خانواده هستند. شما می توانید از مشاوره های حضوری و غیر حضوری ایشان استفاده کنید.

آدرس دفتر: مرند، میدان امام، ابتدای خیابان شهید رجائی، طبقه 1

تلفن تماس: 09144919551

ابوالفضل قلیلوی تبریزی

 ابوالفضل قلیلوی تبریزی  وکیل مرند

جناب آقای ابوالفضل قلیلوی تبریزی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. ایشان در دعاوی ملکی، حقوقی، خانواده و همچنین کیفری فعالیت می‌کنند. تجربه بالای آقای قلیلوی تبریزی باعث شده موکلین از کار ایشان خرسند باشند.

آدرس دفتر: مرند، میدان امام، ساختمان بهبود، طبقه2، واحد 3

تلفن تماس: 09143917872

آیدا علیزاده

آیدا علیزاده وکیل مرند

سرکار خانم آیدا علیزاده وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند. خانم علیزاده تجربه و سابقه بالایی در زمینه انواع وکالت دارند که شما میتوانید به راحتی از ایشان مشاوره و راهنمایی بگیرید.

آدرس دفتر: مرند، چهارراه المهدی، هیئت مسجدالمهدی، کوچه موذن، ساختمان شمس، طبقه 2

تلفن تماس: 09146540379

سعیده عرابی

سعیده عرابی وکیل مرند

خانم سعیده عرابی یکی دیگر از وکلای پایه یک دادگستری در شهر مرند هستند که در دعاوی ملکی، حقوقی، کیفری و خانواده فعالیت می‌کنند. می‌توانید از مشاوره های حضوری و غیر حضوری ایشان بهرمند شوید.

آدرس دفتر: مرند، خیابان طالقانی، خیابان 35 متری پور شریف، روبروی کوچه توکلی

تلفن تماس: 09143912238

راضیه جوازی

راضیه جوازی وکیل مرند

خانم راضیه جوازی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. خانم جوازی در دعاوی خانواده، حقوقی، کیفری و ملکی فعالیت می‌کنند. تجربه و نتیجه خوب پرونده های خانم جوازی باعث شده موکلین بسیاری داشته باشند.

آدرس دفتر: مرند، خیابان قیام، چایکنارپایین تر از پل خوی، روبروی پاساژ قصابی، طبقه فوقانی

تلفن تماس: 09144918436

تکلیف حق الوکاله وکیل مرند در صورت شکست در پرونده

در ابتدا لازم است تمامی معیارهایی که به شما در انتخاب بهترین وکیل مرند کمک می کنند را در نظر داشته باشید. چرا که تنها در این صورت است که می توانید بهترین وکیل پایه یک دادگستری در مرند را به خدمت بگیرید؛ اما هرگز نباید از این نکته غافل باشید که حتی استخدام شاخص ترین وکیل نیز نمی تواند موفقیت شما در پرونده را تضمین می کند. در واقع اگر وکیلی در ابتدای امضای قرارداد، موفقیت قطعی در پرونده را تضمین کند، اقدام او کاملا جنبه بازارگرمی دارد و به هیچ عنوان حرفه ای نیست.

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در مرند ملزم است تا تمام مهارت هایی که در طی سال های متمادی کسب کرده است را برای کسب پیروزی در دادگاه به کار بگیرد. او هرگز نباید در این مسیر از هیچ کمکی کوتاهی کند؛ اما گاهی ممکن است برترین وکیل مرند تمام تلاش خود را به کار گرفته باشد اما نتیجه مورد انتظار موکل را کسب نکند. این مسئله ممکن است به دلیل پیچیده بودن پرونده حاصل شود. حال سوال این است که در چنین شرایطی تکلیف حق الوکاله برترین وکیل مرند چگونه خواهد بود؟

در صورتی که قصد استخدام وکیل را دارید می بایست با او در خصوص تمامی جزئیات به توافق برسید. یکی از جزئیات مهمی که ممکن است عدم توافق بر روی آن باعث بروز اختلافات جدی شود، حق الوکاله در صورت شکست در پرونده می باشد. در صورتی که در پرونده خود نتوانید به اهداف تعیین شده دست پیدا کنید لازم است برای جبران اختلافات به متن قرارداد رجوع کنید. در صورتی که قرارداد به صورت حرفه ای منعقد شده باشد، باید در این خصوص نیز پیش بینی های لازم را انجام داده باشد.

بسیار دیده شده است که در متن توافق، دو طرف به این موضوع رسیده اند که در صورت شکست در پرونده از پرداخت بقیه دستمزد وکیل صرف نظر کنند. همچنین دیده شده است که متن توافق به گونه ای است که حتی در صورت شکست در پرونده نیز وکیل می تواند تمامی حقوق خود را دریافت کند. لازم است پیش از هر گونه اقدام برای دستیابی به توافق، اطلاعات حقوقی خود را افزایش دهید تا در خلال رسیدگی به پرونده حقی از شما در خصوص دستمزد وکیل ضایع نشود.

بهترین وکیل مرند

سه اشتباه رایج در انتخاب وکیل مرند

اشاره داشتیم که افزایش اطلاعات حقوقی در زمان استخدام بهترین وکیل مرند می تواند به شما کمک کند تا از میان انبوه وکلای موجود شاخص ترین آن ها را به خدمت بگیرید. هر گونه عدم اطلاع و تخصص در این زمینه ممکن است شما را با اشتباهاتی رو به رو کند. این اشتباهات در بسیاری از موارد به طور مستقیم در نتیجه به دست آمده از دادگاه تاثیر می گذارد. در ادامه سعی داریم به سه مورد از مهم ترین اشتباهاتی که ممکن است افراد درگیر در پرونده های حقوقی و کیفری با آن رو به رو شوند، اشاره داشته باشیم.

تبلیغات را به منزله شهرت وکیل ندانید: همه روزه در فضای مجازی و تلویزیون شاهد تبلیغات پر رنگ و لعابی از وکلا هستیم بسیار دیده شده است که افراد درگیر در پرونده های مختلف این تبلیغات را ناشی از توانایی و مهارت وکلا می دانند. غافل از اینکه این تبلیغات در بسیاری از موارد تنها دارای جنبه بازاریابی هستند و به طور مستمر از توانایی های یک وکیل سرچشمه نمی گیرند. با اندکی پرس و جو از افراد مطلع در شهر مرند می توانید در دعاوی مختلف وکلای شاخص و مشهور را جست و جو کنید.

دستمزد بالاتر الزاما به معنای توانایی بالاتر نیست: باید اشاره داشته باشیم که در بسیاری از موارد دستمزد وکلا به صورت توافقی تعیین می گردد. وکالت از جمله مشاغل آزاد است و همین مسئله باعث می شود تا دست وکیل برای اعلام مبلغ پیشنهادی باز باشد. ممکن است افراد در زمان انتخاب وکیل با این اشتباه مواجه شوند که هر چه دستمزد یک وکیل بیشتر باشد، پس بازدهی بیشتری نیز خواهد داشت. این تصور کاملا غلط است و نمی توان میزان دستمزد را یک معیار مهم در انتخاب حقوقدان به شمار آورد.

در انتخاب وکیل تخصص او را لحاظ کنید: دقت داشته باشید که هر وکیلی نمی تواند شما را به نتایج مورد انتظارتان برساند. برای این کار لازم است همواره دقت ویژه ای بر روی تخصص وکیل مورد نظرتان داشته باشید. نباید در این خصوص اشتباه صورت بگیرد و بدون تحقیق در خصوص تخصص وکیل، او را به خدمت بگیرید. دقت داشته باشید که مسائل حقوقی همواره با پیچیدگی و گستردگی هایی همراه است و باید به سراغ وکلای متخصص بروید.

بهترین وکیل مرند

کلام آخر

از اینکه تا پایان با ما همراه بودید تشکر می کنیم. در این مقاله سعی کردیم شما را با نام و مشخصات بهترین وکیل مرند آشنا کنیم تا در صورت لزوم بتوانید گزینه های شاخص را به خدمت بگیرید. در ابتدا مشخص کردیم که تکلیف حق الوکاله در صورت شکست در پرونده چه خواهد شد و پس از آن سه اشتباه رایج در انتخاب وکیل را بررسی نمودیم. اکنون از شما دعوت می کنیم که اگر تجربه ای در این خصوص دارید، آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 1 =

دکمه بازگشت به بالا