طلاقوکلا

10 تا از بهترین وکیل طلاق توافقی در تبریز ⚖️【سال1403】

طلاق توافقی یکی از اقسام طلاق است که در آن زوجین به نتیجه می رسند که با توافق از یکدیگر جدا شوند و مسیرهای طولانی برای طلاق یک جانبه را طی نکنند. در طلاق توافقی باید زوجین بر سر مسائلی همچون مهریه، نفقه، حضانت فرزندان، اجرت المثل ایام زناشویی و … به تفاهم برسند. تبریز یکی از کلانشهرهایی است که متاسفانه آمار طلاق نسبتا بالایی دارد و افراد بسیاری برای انجام هرچه بهتر مراحل طلاق به صورت توافقی به دنبال وکیل متخصص هستند. در ادامه به معرفی بهترین وکیل طلاق توافقی در تبریز می پردازیم. در مجله برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل طلاق توافقی در تبریز کیست؟

بهترین وکیل طلاق توافقی در تبریز کیست؟

همانطور که می دانید طلاق یکی از اعمال ناپسند از نظر شرعی است و توصیه می شود زوجین به دنبال راهی برای ادامه زندگی باشند. اما درصورتی که هیچگونه تفاهمی میان آنها ایجاد نشود، بهترین و سریعترین طلاق، طلاق توافقی است. در طلاق توافقی نیز همچون سایر انواع طلاق، قوانین و مراحلی وجود دارد که اکثر مردم از آن بی اطلاع اند. وکیل خانواده که در زمینه پرونده های طلاق توافقی فعالیت داشته است می تواند در این مسیر یاری گر افراد باشد.

در پرونده های طلاق توافقی باید دو وکیل حضور داشته باشد، یک وکیل از طرف زن و دیگری از طرف مرد در دادگاه حاضر شوند. باید توجه داشت که وکیل انتخاب شده توسط آنها حتما در حوزه دعاوی خانواده به خصوص طلاق فعالیت داشته باشد تا بتواند در سریع ترین زمان ممکن پرونده طلاق توافقی موکل خود را به تمام برساند.

مشاوره آسان با بهترین وکیل تبریز را از دست ندهید!

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه به معرفی وکیل طلاق توافقی خوب در تبریز می پردازیم و تعدادی از وکلای حرفه ای و کارکشته در این زمینه را به همراه آدرس و شماره تماس معرفی می کنیم. لطفا برای اطلاعات بیشتر در وبسایت حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

لیست 10 تا از بهترین وکیل طلاق توافقی در تبریز را بشناسید! ⚖️

الهام میدانی

الهام میدانی بهترین وکیل طلاق توافقی در تبریز

سرکار خانم الهام میدانی وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکلای آذربایجان شرقی، فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی تهران با بیش از 25 سال سابقه کار در زمینه های مختلف حقوقی، از برترین وکلای تبریز علی الخصوص در زمینه طلاق توافقی میباشند؛ تجربه کاری وتسلط به قوانین مربوط به خانواده و در نظر گرفتن حساسیت‌های لازم در امور خانوادگی از مشخصه های بارز وکیل مذکور می‌باشد.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره خانم الهام میدانی، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09143230071
آدرس دفتر:
تبریز، چهارراه آبرسان، روبروی داروخانه هلال احمر، کوچه سنگفرش، اسکان دو، طبقه پنج
(مراجعه هر روز به غیر از پنجشنبه ها از ساعت 17:30 الی 19:30)


رامین ملائی

 آقای رامین ملائی وکیل طلاق توافقی در تبریز

جناب آقای ملائی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای آذربایجان شرقی، دارای تخصص در پرونده های خانواده (طلاق، مهریه، نفقه، اجرت المثل ایام زوجیت و … می باشد. از برترین وکلای طلاق توافقی در تبریز و پژوهشگر در زمینه های حقوق بشر و نویسنده مقالات حقوقی هستند. ارائه مشاوره و اعلام وکالت و تنظیم لوایح برای اشخاص بی بضاعت و اقشار کم درآمد یکی از خدمات ایشان است.

آدرس دفتر: تبریز، خیابان چهارراه منصور، ساختمان حریر 4، طبقه سوم

شماره تماس: 09141022349

خدیجه صمدی پاکچین

خانم خدیجه صمدی پاکچین وکیل طلاق توافقی در تبریز

خانم صمدی پاکچین وکیل پایه یک دادگستری در تبریز و متخصص در پرونده های طلاق توافقی، مهریه و دعاوی خانواده در شهر تبریز هستند. فعالیت های خانم صمدی علاوه بر دعاوی خانوادگی، در پرونده های مربوط به دعاوی حقوقی، اسناد رسمی و تجاری، تملک آپارتمان ها، دعاوی مربوط به شهرداری ها، موجر و مستاجر، مطالبه خسارت، مطالبه وجه و … است.

آدرس دفتر: تبریز، ولیعصر، فلکه نارنج، برج ارم، طبقه 6، واحد a

شماره تماس: 09144087197

پریسا سروری

خانم پریسا سروری وکیل طلاق توافقی در تبریز

خانم سروری وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری تبریز می باشند. به صورت تخصصی در زمینه های پرونده طلاق توافقی، تنظیم لوایح تخصصی ، قبول وکالت در امور کیفری و دعاوی حقوقی، خانواده، پرونده های مالی و ملکی و سایر پرونده های مطرح در مراجع قضایی می پردازند.

آدرس دفتر: تبریز، چهارراه شهید بهشتی، به طرف آبرسان، رو به روی مسجد حاج احمد، جنب بانک رفاه، ساختمان آرش، طبقه 4، واحد 402

شماره تماس: 09144949095

نسرین رادین مهر

خانم نسرین رادین مهر وکیل طلاق توافقی در تبریز

سرکار خانم نسرین رادین مهر وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی و وکیل متخصص در پرونده های طلاق توافقی در تبریز هستند. با بیش از چندین سال وکالت در زمینه هایی همچون دعاوی حقوقی ( خلع ید، الزام به تنظیم سند رسمی، رفع تصرف عدوانی، مطالبه وجه، سرقفلی، حق کسب، پیشه و تجارت و …) دعاوی کیفری (کلاهبرداری، مواد مخدر، فروش مال غیر، تصرف عدوانی، خیانت در امانت و …) دعاوی خانواده (مهریه، نفقه، اجرت المثل، طلاق و …) اشاره نمود.

آدرس دفتر: تبریز، خیابان امام، اول خیابان رضانژاد شمالی، طبقه بالای فروشگاه شیرین عسل، پلاک 33، ساختمان تبریز عمارت، طبقه 4

شماره تماس: 09142322053

علیرضا دانشی

 آقای علیرضا دانشی وکیل طلاق توافقی در تبریز

آقای دانشی وکیل پایه یک دادگستری در تبریز و وکیل متخصص در پرونده های طلاق توافقی هستند. ایشان موفق به اخذ رتبه 4 ازمون اختبار کانون وکلای آذربایحان شرقی شده و بیش از 300 پرونده موفق در رزومه خود ثبت کرده اند. دارای تحصیلات کارشناسی ارشد فقه و حقوق جزا از دانشگاه اردبیل دارند. مهمترین تخصص‌های آقای دانشی می‌توان به داوری، دعاوی رایانه‌ای، دعاوی قاچاق، تعزیرات و مجازات‌های بازدارنده، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، ارث و وصیت، مهاجرتی، دعاوی پیمان اشاره کرد.

آدرس دفتر: تبریز، ولیعصر، خیابان قانون، مجتمع وکلای دادگستری، طبقه 6

شماره تماس: 09144892734


گواهی عدم امکان سازش در طلاق توافقی

یکی از مراحل طلاق توافقی در تبریز و دیگر شهرها، دریافت گواهی عدم امکان سازش زوجین است. برای طلاق توافقی نیاز است که زوجین گواهی عدم سازش تهیه کنند، این گواهی تا 3 ماه اعتبار دارد و در این مدت آنها می توانند در صورت سازش به زندگی مشترک خود ادامه دهند.

در ابتدا زوجین در جلسات مشاوره که از سوی دادگاه است باید شرکت کنند. پس از بررسی هایی که مشاوره انجام می دهد اگر اثبات شود که آنها هیچگونه تفاهمی باهم ندارند، گواهی مبنی بر عدم امکان سازش صادر می شود. گواهی عدم امکان سازش همان تاییدیه است که اثبات می کند زن و مرد شرایط ادامه زندگی با یکدیگر را ندارند. با داشتن گواهی عدم امکان سازش، دفتر ازدواج و طلاق می تواند صیغه طلاق آنها را جاری کنند.

این گواهی نشان دهنده این است که زوجین هیچگونه تفاهمی در زندگی مشترک خود ندارند و بهتر است از هم جدا شوند. گواهی عدم امکان سازش باید به درخواست هر دو طرف باشد و باهم به توافق برسند. پس از اثبات عدم سازش و دریافت گواهی آن، دادگاه باتوجه به این گواهی رای خود را صادر می نماید.

وکیل طلاق توافقی خوب در تبریز

مقاله پیشنهادی: بهترین وکیل طلاق در تبریز

تکلیف نفقه در طلاق توافقی چه می شود؟

در طلاق توافقی همه چیز به توافق طرفین بستگی دارد، بنابراین چنانچه زوجین در زمان عده برای زن نفقه در نظر بگیرند، زوج مستحق به پرداخت آن است. اما اگر توافقی صورت نگرفته باشد، طبق قانون زن در زمان عدع طلاق بائن نفقه ندارد، مطابق ماده 1109 قانون مدنی، طلاق توافقی نیز از نوع طلاق بائن است و در زمان عده نفقه ای به زن تعلق نمی گیرد.

بارداری زوجه در مان طلقا توافقی موجب می شود، تا زمانی که زایمان کند حق گرفتن نفقه را داشته باشد. زیرا در طلاق توافقی زن حق گرفتن نفقه ندارد مگر اینکه حامله باشد. نحوه دریافت و میزان نفقه در زمان بارداری را می توان از بهترین وکیل طلاق توافقی در تبریز جویا شد.

اما درخصوص نفقه فرزندان در طلاق توافقی باز هم همه چیز به توافق والدین بستگی دارد. چنانچه توافقی نکرده باشند، مطابق ماده 1199 قانون مدنی، نفقه فرزندان برعهده ی پدر است و پس از فوت پدر و یا عدم توانایی او برای پرداخت نفقه، با جد پدری است. در صورتی که پدر و جد پدری نباشد، نفقه فرزند بر عهده ی مادر است. برای تعیین میزان نفقه فرزند در طلاق توافقی می توان از وکیل متخصص و خبره در این حوزه کمک گرفت.

تکلیف نفقه در طلاق توافقی چه می شود؟

کلام آخر

گاهی شرایط زندگی زوجین طوری می شود که ترجیح می دهند به این رابطه خاتمه دهند. یکی از سریع و راحت ترین راه ها برای طلاق در تبریز، طلاق توافقی است. در این مطلب به معرفی وکلای حرفه ای در پرونده های طلاق توافقی پرداختیم. ممنونم که تا انتها در مقاله بهترین وکیل طلاق توافقی در تبریز همراه ما بودید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب وکیل خوب برای طلاق توافقی یاری کنیم. خواهشمندم نظرات خود را برای ما کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

زینب رحمانی

به عنوان یک طراح سایت و نویسنده، دائما در حال یادگیری هستم، همیشه تلاش کردم تا تمام توان خودم رو به کار بگیرم و مطالب حقوقی دقیقی رو در اختیار شما قرار بدم تا شاید بتونم به این شکل گره ای از مشکلات حقوقی شما باز کنم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 18 =

دکمه بازگشت به بالا