طلاقوکیل

10 تا از بهترین وکیل طلاق توافقی در تبریز ⚖️【سال1402】

طلاق توافقی یکی از اقسام طلاق است که در آن زوجین به نتیجه می رسند که با توافق از یکدیگر جدا شوند و مسیرهای طولانی برای طلاق یک جانبه را طی نکنند. در طلاق توافقی باید زوجین بر سر مسائلی همچون مهریه، نفقه، حضانت فرزندان، اجرت المثل ایام زناشویی و … به تفاهم برسند. تبریز یکی از کلانشهرهایی است که متاسفانه آمار طلاق نسبتا بالایی دارد و افراد بسیاری برای انجام هرچه بهتر مراحل طلاق به صورت توافقی به دنبال وکیل متخصص هستند. در ادامه به معرفی بهترین وکیل طلاق توافقی در تبریز می پردازیم. در مجله برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل طلاق توافقی در تبریز کیست؟

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل تبریز

بهترین وکیل طلاق توافقی در تبریز کیست؟

همانطور که می دانید طلاق یکی از اعمال ناپسند از نظر شرعی است و توصیه می شود زوجین به دنبال راهی برای ادامه زندگی باشند. اما درصورتی که هیچگونه تفاهمی میان آنها ایجاد نشود، بهترین و سریعترین طلاق، طلاق توافقی است. در طلاق توافقی نیز همچون سایر انواع طلاق، قوانین و مراحلی وجود دارد که اکثر مردم از آن بی اطلاع اند. وکیل خانواده که در زمینه پرونده های طلاق توافقی فعالیت داشته است می تواند در این مسیر یاری گر افراد باشد.

در پرونده های طلاق توافقی باید دو وکیل حضور داشته باشد، یک وکیل از طرف زن و دیگری از طرف مرد در دادگاه حاضر شوند. باید توجه داشت که وکیل انتخاب شده توسط آنها حتما در حوزه دعاوی خانواده به خصوص طلاق فعالیت داشته باشد تا بتواند در سریع ترین زمان ممکن پرونده طلاق توافقی موکل خود را به تمام برساند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه به معرفی وکیل طلاق توافقی خوب در تبریز می پردازیم و تعدادی از وکلای حرفه ای و کارکشته در این زمینه را به همراه آدرس و شماره تماس معرفی می کنیم. لطفا برای اطلاعات بیشتر در وبسایت حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

رامین ملائی

 آقای رامین ملائی وکیل طلاق توافقی در تبریز

جناب آقای ملائی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای آذربایجان شرقی، دارای تخصص در پرونده های خانواده (طلاق، مهریه، نفقه، اجرت المثل ایام زوجیت و … می باشد. از برترین وکلای طلاق توافقی در تبریز و پژوهشگر در زمینه های حقوق بشر و نویسنده مقالات حقوقی هستند. ارائه مشاوره و اعلام وکالت و تنظیم لوایح برای اشخاص بی بضاعت و اقشار کم درآمد یکی از خدمات ایشان است.

آدرس دفتر: تبریز، خیابان چهارراه منصور، ساختمان حریر 4، طبقه سوم

شماره تماس: 09141022349

خدیجه صمدی پاکچین

خانم خدیجه صمدی پاکچین وکیل طلاق توافقی در تبریز

خانم صمدی پاکچین وکیل پایه یک دادگستری در تبریز و متخصص در پرونده های طلاق توافقی، مهریه و دعاوی خانواده در شهر تبریز هستند. فعالیت های خانم صمدی علاوه بر دعاوی خانوادگی، در پرونده های مربوط به دعاوی حقوقی، اسناد رسمی و تجاری، تملک آپارتمان ها، دعاوی مربوط به شهرداری ها، موجر و مستاجر، مطالبه خسارت، مطالبه وجه و … است.

آدرس دفتر: تبریز، ولیعصر، فلکه نارنج، برج ارم، طبقه 6، واحد a

شماره تماس: 09144087197

پریسا سروری

خانم پریسا سروری وکیل طلاق توافقی در تبریز

خانم سروری وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری تبریز می باشند. به صورت تخصصی در زمینه های پرونده طلاق توافقی، تنظیم لوایح تخصصی ، قبول وکالت در امور کیفری و دعاوی حقوقی، خانواده، پرونده های مالی و ملکی و سایر پرونده های مطرح در مراجع قضایی می پردازند.

آدرس دفتر: تبریز، چهارراه شهید بهشتی، به طرف آبرسان، رو به روی مسجد حاج احمد، جنب بانک رفاه، ساختمان آرش، طبقه 4، واحد 402

شماره تماس: 09144949095

نسرین رادین مهر

خانم نسرین رادین مهر وکیل طلاق توافقی در تبریز

سرکار خانم نسرین رادین مهر وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی و وکیل متخصص در پرونده های طلاق توافقی در تبریز هستند. با بیش از چندین سال وکالت در زمینه هایی همچون دعاوی حقوقی ( خلع ید، الزام به تنظیم سند رسمی، رفع تصرف عدوانی، مطالبه وجه، سرقفلی، حق کسب، پیشه و تجارت و …) دعاوی کیفری (کلاهبرداری، مواد مخدر، فروش مال غیر، تصرف عدوانی، خیانت در امانت و …) دعاوی خانواده (مهریه، نفقه، اجرت المثل، طلاق و …) اشاره نمود.

آدرس دفتر: تبریز، خیابان امام، اول خیابان رضانژاد شمالی، طبقه بالای فروشگاه شیرین عسل، پلاک 33، ساختمان تبریز عمارت، طبقه 4

شماره تماس: 09142322053

علیرضا دانشی

 آقای علیرضا دانشی وکیل طلاق توافقی در تبریز

آقای دانشی وکیل پایه یک دادگستری در تبریز و وکیل متخصص در پرونده های طلاق توافقی هستند. ایشان موفق به اخذ رتبه 4 ازمون اختبار کانون وکلای آذربایحان شرقی شده و بیش از 300 پرونده موفق در رزومه خود ثبت کرده اند. دارای تحصیلات کارشناسی ارشد فقه و حقوق جزا از دانشگاه اردبیل دارند. مهمترین تخصص‌های آقای دانشی می‌توان به داوری، دعاوی رایانه‌ای، دعاوی قاچاق، تعزیرات و مجازات‌های بازدارنده، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، ارث و وصیت، مهاجرتی، دعاوی پیمان اشاره کرد.

آدرس دفتر: تبریز، ولیعصر، خیابان قانون، مجتمع وکلای دادگستری، طبقه 6

شماره تماس: 09144892734

گواهی عدم امکان سازش در طلاق توافقی

یکی از مراحل طلاق توافقی در تبریز و دیگر شهرها، دریافت گواهی عدم امکان سازش زوجین است. برای طلاق توافقی نیاز است که زوجین گواهی عدم سازش تهیه کنند، این گواهی تا 3 ماه اعتبار دارد و در این مدت آنها می توانند در صورت سازش به زندگی مشترک خود ادامه دهند.

در ابتدا زوجین در جلسات مشاوره که از سوی دادگاه است باید شرکت کنند. پس از بررسی هایی که مشاوره انجام می دهد اگر اثبات شود که آنها هیچگونه تفاهمی باهم ندارند، گواهی مبنی بر عدم امکان سازش صادر می شود. گواهی عدم امکان سازش همان تاییدیه است که اثبات می کند زن و مرد شرایط ادامه زندگی با یکدیگر را ندارند. با داشتن گواهی عدم امکان سازش، دفتر ازدواج و طلاق می تواند صیغه طلاق آنها را جاری کنند.

وکیل طلاق توافقی خوب در تبریز

این گواهی نشان دهنده این است که زوجین هیچگونه تفاهمی در زندگی مشترک خود ندارند و بهتر است از هم جدا شوند. گواهی عدم امکان سازش باید به درخواست هر دو طرف باشد و باهم به توافق برسند. پس از اثبات عدم سازش و دریافت گواهی آن، دادگاه باتوجه به این گواهی رای خود را صادر می نماید.

مقاله پیشنهادی: بهترین وکیل طلاق در تبریز

تکلیف نفقه در طلاق توافقی چه می شود؟

در طلاق توافقی همه چیز به توافق طرفین بستگی دارد، بنابراین چنانچه زوجین در زمان عده برای زن نفقه در نظر بگیرند، زوج مستحق به پرداخت آن است. اما اگر توافقی صورت نگرفته باشد، طبق قانون زن در زمان عدع طلاق بائن نفقه ندارد، مطابق ماده 1109 قانون مدنی، طلاق توافقی نیز از نوع طلاق بائن است و در زمان عده نفقه ای به زن تعلق نمی گیرد.

بارداری زوجه در مان طلقا توافقی موجب می شود، تا زمانی که زایمان کند حق گرفتن نفقه را داشته باشد. زیرا در طلاق توافقی زن حق گرفتن نفقه ندارد مگر اینکه حامله باشد. نحوه دریافت و میزان نفقه در زمان بارداری را می توان از بهترین وکیل طلاق توافقی در تبریز جویا شد.

تکلیف نفقه در طلاق توافقی چه می شود؟

اما درخصوص نفقه فرزندان در طلاق توافقی باز هم همه چیز به توافق والدین بستگی دارد. چنانچه توافقی نکرده باشند، مطابق ماده 1199 قانون مدنی، نفقه فرزندان برعهده ی پدر است و پس از فوت پدر و یا عدم توانایی او برای پرداخت نفقه، با جد پدری است. در صورتی که پدر و جد پدری نباشد، نفقه فرزند بر عهده ی مادر است. برای تعیین میزان نفقه فرزند در طلاق توافقی می توان از وکیل متخصص و خبره در این حوزه کمک گرفت.

کلام آخر

گاهی شرایط زندگی زوجین طوری می شود که ترجیح می دهند به این رابطه خاتمه دهند. یکی از سریع و راحت ترین راه ها برای طلاق در تبریز، طلاق توافقی است. در این مطلب به معرفی وکلای حرفه ای در پرونده های طلاق توافقی پرداختیم. ممنونم که تا انتها در مقاله بهترین وکیل طلاق توافقی در تبریز همراه ما بودید. امیدوارم توانسته باشیم شما را در انتخاب وکیل خوب برای طلاق توافقی یاری کنیم. خواهشمندم نظرات خود را برای ما کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × دو =

دکمه بازگشت به بالا