حقوقیوکیل

10 تا از بهترین موسسه حقوقی در تبریز ⚖️【سال1403】

در جامعه کنونی ممکن است هر فردی بارها با مشکلات عدیده حقوقی مواجه شود و در پی حل آنها باشد. در چنین شرایطی حتما باید از موسسات حقوقی و افراد متخصصی که در این زمینه فعالیت می‌ کنند، کمک گرفته شود. اینکه از کدامین موسسه حقوقی کمک می گیرید و در چه شرایطی می توانید خدمات بهتری را دریافت کنید، با توجه به نوع درخواست و همچنین مشکلاتی که با آنها مواجه هستید، می توانند با یکدیگر متفاوت باشند. در ادامه مقاله توضیحات بیشتری درباره بهترین موسسه حقوقی در تبریز در اختیارتان قرار می دهیم، لذا خواهشمندم تا پایان مقاله در برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین موسسه حقوقی در تبریز کدام است؟

بهترین موسسه حقوقی در تبریز کدام است؟

یکی از مسائل مهمی که حتما باید به آن توجه شود این است که وقتی افراد خدمات و فعالیت‌ های حقوقی خود را به یک تیم مجرب و متخصص می سپارند و از خدمات حقوقی بهترین موسسه حقوقی در تبریز استفاده می کنند، بی شک مزایای بسیار زیادی برایشان به همراه خواهد داشت. اصلی ترین مزیت این کار، بالا رفتن میزان اطمینان از نتایج حاصل شده به نفع افراد است که با توجه به مشکلاتی که عموم مردم با آن ها درگیر هستند و نیاز دارند تا مسائل حقوقی را به نفع خود پیش ببرند، این مسئله می‌ تواند از اهمیت بسیار بالایی برخوردار باشد.

در گذشته این تصور غلط وجود داشت که دادگاه فقط برای افرادی است که جرم و جنایت خاصی را مرتکب شده اند، در حالی که امروزه با فراگیر شدن مشکلات حقوقی که همه عموم جامعه به دلایل گوناگونی ممکن است درگیر این قبیل مسائل شوند و جهت برطرف کردن آن قطعا نیاز دارند تا از بهترین وکیل تبریز که در این زمینه فعالیت می‌ کند، کمک بگیرند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه به معرفی 10 تا از بهترین موسسه حقوقی در تبریز می پردازیم. جهت آشنایی با این موسسات و آدرس و شماره تماس هر کدام، همراه ما باشید.

لیست 10 تا از بهترین موسسه حقوقی در تبریز را بشناسید! ⚖️

موسسه حقوقی حق پویان تبریز

موسسه حقوقی حق پویان تبریز

موسسه حقوقی حق پویان تبریز فعالیت خود را به صورت رسمی از سال 1380 آغاز نموده است. این موسسه با هدف بالا بردن سطح کیفی خدمات حقوقی، با استخدام وکلای پایه یک دادگستری، مشاوران قوه قضائیه، اساتید معتبر و شناخته شده دانشکده های حقوق و همچنین با تشکیل کمیسیون های تخصصی نسبت به رسیدگی پرونده های حقوقی، اداری، خانواده، کیفری، ثبتی، قراردادهای داخلی و بین المللی اقدامات لازم را انجام می دهد و تا به امروز توانسته است نتایج قابل قبولی را بدست آورد.

موسسه حقوقی حق پویان تبریز یکی از موسساتی است که خدمات حقوقی بسیار متنوعی را در شهر تبریز در اختیار متقاضیان قرار می دهد. این موسسه به پشتوانه دانش و تجربه وکلای خبره و کاربلد، حرفه ای ترین خدمات را به موکلین ارائه می کند.

آدرس موسسه: تبریز، آبرسان، کوچه مهرگان یکم، ساختمان اس ام پی، طبقه اول

شماره تماس: 04133367292

موسسه حقوقی حامیان عدالت

موسسه حقوقی حامیان عدالت

موسسه حقوقی حامیان عدالت ارائه دهنده کلیه خدمات متنوع حقوقی در راستای ارتقای سطح علم و دانش و آشنایی با قوانین و مقررات صاحبان کسب و کار، کلیه مشاوره ها و راهنمایی های لازم را توسط وکلای مجرب و مشاوران حقوقی کاربلد ارائه می کند. آشنایی با قوانین، مصوبه های قانونی و امورات اجرایی، تهیه و تنظیم قرارداد های تجاری، دریافت راهنمایی ها در خصوص امورات حقوقی شرکت ها، امورات ثبتی و حقوقی مالکیت صنعتی از طریق کارشناسان و  وکلای مجرب موسسه حقوقی حامیان عدالت صورت می گیرد.

موسسه حقوقی حامیان عدالت تمامی پرونده های حقوقی را با استفاده خرد جمعی بهترین وکلا انجام می دهد. تمامی پرونده های حقوقی، ملکی، کلاهبرداری، جعل اسناد، کیفری، خانوادگی، مطالبه مهریه، نفقه، طلاق یک طرفه و بسیاری از اینگونه دعاوی در این موسسه پیگیری و بررسی می شود.

آدرس موسسه: تبریز، ولیعصر، فلکه بازار، اول خیابان شهریار، نبش کهنمویی شرقی، طبقه 2

شماره تماس: 04133363791

موسسه حقوقی آریا عدل خادم

موسسه حقوقی آریا عدل خادم

موسسه حقوقی آریا عدل خادم به شکل دپارتمان های تخصصی و متشکل از یک تیم متخصص از وکلا، کارشناسان و مشاوران حقوقی، آماده ارائه خدمات حقوقی و داوری در سطح شهر تبریز و استان آذربایجان شرقی می باشد. برخی از این خدمات عبارتند از:

  • وصول مطالبات انواع قراردادهای مالی، اسناد تجاری، دعاوی حقوقی و کیفری
  • ارائه مشاوره، توسعه کسب و کار و راه اندازی انواع مختلف کسب و کار دیجیتالی
  • پیگیری و انجام امورات اداری نظیر شهرداری، اداره کار، دارایی، بیمه و تعزیرات حکومتی
  • ارائه مشاوره، مطالعه و پیگیری پرونده های قضائی و اداری توسط کارشناسان و وکلای متخصص
  • داوری انواع قراردادهای مالی و غیر مالی در سطوح داخلی و بین المللی و کلیه دعاوی مربوط به آن
  • تحریر و تنظیم انواع مختلف قرارداد، دادخواست، لایحه، درخواست و شکوائیه دادگاه بدوی، تجدیدنظر و دیوان
  • مشاوره و ثبت برند و شرکت، ثبت تغییرات، صدور انواع مختلف بیمه نامه و ارائه مشاوره های تخصصی مهاجرت

آدرس موسسه: تبریز، خیابان امام خمینی، نرسیده به چهارراه آبرسان، نبش کوچه سبلان، ساختمان سبلان، طبقه اول

شماره تماس: 04133366303

موسسه حقوقی آینده

موسسه حقوقی آینده

موسسه حقوقی آینده تبریز یکی از معتبرترین موسسه های حقوقی در شهر تبریز است. در این موسسه همواره بروزترین و تخصصی ترین خدمات وکالت در اختیار موکلین قرار داده می شود. این موسسه از وکلای پایه یک دادگستری و رده بالای کشور تشکیل شده است که به جدیدترین دستاوردهای دنیا آگاهی دارند و وکالت در دعاوی مختلف، داوری، قرارداد، امور اداری، ارائه خدمات مشاوره ای سرمایه گذاری، حل و فصل اختلافات و … را انجام می دهند. پرونده های مختلف حقوقی نظیر حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی و … در این موسسه قابل حل می باشند.

آدرس موسسه: تبریز، لیل آباد، میدان منظریه، خیابان ابوریحان، خیابان زبردست

شماره تماس: 09149350333

موسسه حقوقی معرفت

موسسه حقوقی معرفت

موسسه حقوقی معرفت جزوء موسسات خوب و معتبر در شهر تبریز می باشد. هر یک از مشاوران و وکلایی که در این موسسه فعالیت دارند بسیار مجرب و حرفه ای می باشند. کسانی که به این موسسه مراجعه می کنند، دیگر نگران حل مشکل در زمینه دعاوی مختلف از جمله خانواده، کیفری، ملکی، حقوقی و … نیستند. تمامی این مسائل باعث شده است که موسسه حقوقی معرفت بتواند نتایج بسیار درخشانی در حل پرونده های حقوقی بدست آورد.

آدرس دفتر: تبریز، چهارراه بهشتی (منصور)، مجتمع اطلس، طبقه دوم، واحد 20

شماره تماس: 04133250877

موسسه حقوقی با دفتر وکالت یا شرکت چه تفاوتی دارد؟

بهترین موسسه حقوقی در تبریز نسبت به دفتر وکالت نه تنها می تواند خدمات جامع تری را ارائه کند، بلکه به علت امکان برخورداری از گروهی متشکل از وکلا و کارشناسان حقوقی امکان ارائه خدمات تخصصی تری را دارند. از سویی دیگر در این موسسات افراد می توانند با اعطای حق توکیل به شکل همزمان از خدمات دو وکیل دادگستری با پرداخت یک حق الوکاله برخوردار شوند. به عنوان مثال افراد می توانند با پرداخت حق الوکاله بهترین وکیل تنظیم قرارداد در تبریز، از خدمات یک وکیل دیگر نیز برخوردار شوند.

از طرفی دیگر قانون‌ گذار در قانون شهرداری، دفتر وکالت را در زمره کارهایی جای داده است که به شرط عدم ایجاد مزاحمت برای همسایگان در محل مسکونی دایر گردد و اشتغال مالک را در محل ملکی مسکونی، خود غیرتجاری و بلامانع اعلام کرده باشد و این در حالی است که بهترین موسسه حقوقی در تبریز را نمی توان مشمول این ماده قانون دانست و باید استقرار آنها در ملک مسکونی را با ایراد مواجه دانست.

موسسه حقوقی با دفتر وکالت یا شرکت چه تفاوتی دارد؟

عنوان شرکت صرفا درباره شرکت های تجاری قابل استفاده است که در قانون تجارت به آن اشاره شده است و مهم ترین تفاوت موسسه حقوقی با شرکت در عدم وجود قصد تجاری موسسان در خصوص موسسه حقوقی است. توجه به این نکته ضرورت دارد که وجود قصد انتفاع منافاتی با ماهیت غیرتجاری موسسات حقوقی ندارد، بلکه آنچه اهمیت دارد این است که موسسه حقوقی نباید برای کار تجاری تشکیل شود.

معیارهای مهم در انتخاب بهترین موسسه حقوقی در تبریز

برای آن که بتوان از مزایای بی شمار بهترین موسسه حقوقی در تبریز بهره مند شد و با خیال راحت پرونده‌ های حقوقی را به دست افراد متخصص در این زمینه سپرد، نیاز است ابتدا افراد از ویژگی‌ های بهترین موسسه حقوقی در تبریز در زمینه های مختلف مطلع شوید و سپس از طریق روش های مختلف مانند مشاوره رایگان و یا بررسی سوابق و موسسه در مورد سپردن خدمات به آنها تصمیم گیری کنید. در ادامه قصد داریم تمامی معیارهایی که برای انتخاب بهترین موسسه حقوقی و استفاده از خدمات آنها در اولویت قرار دارند را مورد بررسی قرار دهیم که عبارتند از:

تخصص و مهارت در هر زمینه: مهمترین معیار و ویژگی که در مورد بهترین موسسه حقوقی در تبریز باید آن را در نظر گرفت، این است که موسسه مدنظر از چه افرادی در سیستم کاری خود جهت برطرف کردن مشکلات حقوقی، اداری و ثبتی افراد استفاده می‌ کند. تخصص و تجربه در امورات حقوقی با توجه به مسائل مختلفی که در این زمینه وجود دارد، به عنوان مهمترین ملاک است و کسانی که بتوانند از خدمات اینگونه موسسات حقوقی در این زمینه استفاده کنند، قطعا می توانند نتایج بهتری را به دست آورند.

معیارهای مهم در انتخاب بهترین موسسه حقوقی در تبریز

توجه به سابقه موسسه: اگر افراد قصد دارند از خدمات بهترین موسسه حقوقی در تبریز استفاده کنند، باید به مجموعه سوابق آن موسسه حقوقی در پرونده‌ های مختلف توجه کنند. زمانی که یک موسسه حقوقی بتواند در پرونده های مختلف موفقیت‌ هایی را بدست آورد، قطعاً این سابقه در کنار تخصص به کمک آنها می آید تا پرونده های جدید را نیز با توجه به پروسه اداری و حقوقی که دارد با موفقیت پشت سر بگذارند.

پیگیری دقیق پرونده ها و امور حقوقی موکلین: یکی دیگر از موارد مهمی که در زمان انتخاب بهترین موسسه حقوقی در تبریز باید به آن توجه نمود، این است که موسسه حقوقی مدنظر تا چه اندازه در پرونده ها پیگیری های مستمر و دقیقی دارد و چه میزان به امورحقوقی موکلین خود اهمیت می دهد.

متاسفانه بسیاری از موسسات حقوقی که در حال فعالیت هستند، به علت حجم بالای پرونده‌ هایی که دارند، پیگیری های دقیق و مستمر نسبت به پرونده‌ های مختلف موکلین خود انجام نمی دهند و همین مسئله موجب می‌ شود تا نتایج درستی در برخی از پرونده‌ ها که شاید هزینه‌ های کمتری برای آنها پرداخت می‌ گردد، حاصل نشود.

کلام آخر

انتخاب بهترین موسسه حقوقی از بین موسسات حقوقی بسیار زیادی که در تبریز فعالیت می کنند، کار بسیار سختی است. به همین دلیل تعدادی از موسسات معتبر و شناخته شده را معرفی کردیم تا انتخاب آسانی داشته باشید. بهترین موسسه حقوقی در تبریز موسسه ای است که بتواند خدمات مناسب و به روزی را در اختیار موکلین قرار دهد. سپاس گزارم که تا انتهای مقاله همراه ما بودید. لطفا نظرات و انتقادات خود را برای ما کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

مینا کریمی

مینا کریمی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون حقوقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × پنج =

دکمه بازگشت به بالا