مهاجرتوکلا

10 تا از بهترین وکیل مهاجرت در تبریز⚖️ + تماس ☎️️【آپدیت2024】

وکیل مهاجرت فردی است که در پرونده های مرتبط با مهاجرت و اقامت در کشورهای دیگر تخصص دارد. بهترین وکیل مهاجرت، با سفیران خارجی در ارتباط است و اطلاعات جامعی درخصوص قوانین و مقررات جدید دارد. وکیل مهاجرتی تلاش می کند بهترین و حداقل راه ممکن برای اخذ ویزا، اقامت دائم، اجاره اقامت و … را به متقاضی مهاجرت ارائه کند. در ادامه مقاله بهترین وکیل مهاجرت در تبریز سعی داریم به معرفی تعدادی از وکلای مهاجرتی بپردازیم. برای اطلاعات بیشتر در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل مهاجرت در تبریز کیست؟

بهترین وکیل مهاجرت در تبریز کیست؟

بهترین وکیل مهاجرت در تبریز را نمی توان به سرعت و بدون بررسی های اولیه انتخاب کرد. لازم است اطلاعاتی در مورد سوابق او داشته باشید و در نهایت وکیلی که تخصص و مهارت کافی در این زمینه را دارد انتخاب کنید. با توجه به موضوع داغ مهاجرت در کشور، تصمیم گرفتیم در این مقاله برای راحتی شما، موسساتی را که در زمینه مهاجرت فعالیت می کنند و با وکلای حرفه ای همکاری دارند را در سایت برترین وکیل معرفی کنیم.

قوانین کشورها برای مهاجرت به طور مرتب تغییر می کند و نیاز است که ما اطلاعات کافی در این خصوص داشته باشیم. مطمئنا به صورت کامل به این قوانین آگاه نیستیم بنابراین نیاز است با وکیل مهاجرتی مشاوره ای داشته باشیم تا راه و چاه این کار را به ما نشان دهند. بهترین وکیل مهاجرت در تبریز فردی است که اطلاعات کافی و مورد نیاز برای یک مهاجرت بدون دردسر را پیش روی ما می گذارد و با آگاهی کافی که از قوانین کشورها دارد، از بروز خطا و اشتباه در پروسه مهاجرت جلوگیری می نماید.

مشاوره آسان با بهترین وکیل تبریز را از دست ندهید!

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه بهترین وکیل مهاجرت در تبریز، سعی داریم تا به معرفی آدرس و شماره تماس وکیل مهاجرت در تبریز بپردازیم. در وبسایت حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل مهاجرت در تبریز سال 1403!

موسسه مهاجرتی علم ویرا

موسسه مهاجرتی علم ویرا

موسسه مهاجرتی علم ویرا در تبریز یکی از موسسات برتر است که در زمینه مهاجرت تحصیلی به ترکیه، روسیه، چین، آذربایجان و کشورهای دیگر فعالیت می کند.

ویژگی های موسسه مهاجرتی علم ویرا:

  • پذیرش بدون پیش پرداخت: این موسسه صفر تا صد مراحل پذیرش تحصیلی شما را بدون پیش پرداخت و به صورت تضمینی انجام می دهد.
  • رکورد دار پرونده پذیرش موفق: سالانه به انجام بیش از 200 پرونده موفق در زمینه مهاجرت تحصیلی
  • مشاوره تخصصی رایگان: انجام خدمات مشاوره تخصصی برای انتخاب رشته و کشور و دانشگاه مقصد شما به صورت کاملا رایگان
  • یکسال پشتیبانی رایگان: ارائه بعد از مهاجرت خدماتی اعم از پرداخت شهریه اخذ ویزا همراه اسکان و …

شماره های تماس: 02191011733 – 04133101100
آدرس موسسه شعبه تبریز:
 بلوار استاد شهریار(چایکنار)، جنب اداره بهزیستی ساختمان۲۲، طبقه اول، موسسه مهاجرتی علم ویرا


موسسه مهاجرتی گلدن وست

موسسه مهاجرتی گلدن وست

گلدن وست یک شرکت معتبر می‌باشد که به صورت تخصصی در زمینه مشاوره و اخذ اقامت پرتغال فعالیت دارد. این شرکت علاوه بر ارائه مشاوره رایگان، با اشراف کامل به شرایط اخذ ویزا و اقامت تا مرحله دریافت کارت اقامت پرتغال، متقاضیان را راهنمایی می‌نماید. گلدن وست سعی بر این دارد که سریع‌ترین راه و بهترین روش اخذ اقامت پرتغال را برای متقاضیان پیشنهاد دهد. این شرکت، خدماتی نظیر اخذ اقامت پرتغال از طریق خودحمایتی، اخذ اقامت پرتغال از طریق خرید ملک، اخذ گلدن ویزای پرتغال و ثبت شرکت در پرتغال را ارائه می‌دهد. کارشناسان گلدن وست همواره آماده ارائه مشاوره و اخذ اقامت در کوتاهترین زمان و با کمترین هزینه هستند.

با توجه به سابقه کاری شرکت گلدن وست و مدارک ارائه شده توسط متقاضیان، اخذ ویزای D7 (اقامت به شکل خودحمایتی) در صورت واجد شرایط بودن، تضمینی است. تضمینی بودن به این معنی است که در صورت عدم توانایی کسب ویزا، تمام هزینه‌ها، صفر تا صد، عودت داده می‌شوند. لازم به ذکر است که تمام ویزاهای درخواستی از طرف گلدن وست با موفقیت اجرا شده و حتی یک مورد ناموفق در سابقه شرکت وجود ندارد.

آدرس موسسه: تبریز، ولیعصر، فلکه بزرگ، جنب شرکت آذرگشت ملکی، پلاک 2، طبقه اول

شماره تماس: 04133335385

شرکت مهاجرتی ادیسه

شرکت مهاجرتی ادیسه

موسسه مهاجرتی ادیسه در تبریز، متخصص در اخذ ویزا، اقامت و پاسپورت است. این موسسه با بهره مندی از مشاورین عضو شورای قانون‌گذاری مهاجرت کانادا (ICCRC) و بسط فعالیت های مهاجرتی خود و تاسیس دفاتر مشهد، شیراز و اصفهان امروز در سطح خاورمیانه به عنوان یکی از معتبرترین موسسات حقوقی مهاجرت شناخته شده است.

آدرس دفتر: تبریز، بلوار دانشگاه، برج شهر، طبقه 8، واحد N8

شماره تماس: 04133248288

موسسه مهاجرتی ایپک یولو

موسسه مهاجرتی ایپک یولو

موسسه ایپک یولو با نزدیک به یک دهه تجربه در زمینه ی مشاوره و راهنمایی جهت تحصیل در دانشگاه های خارج از کشور با بهره گیری از اساتید و مشاوران مجرب که غالبا فارغ التحصیلان و دانشجویان دانشگاه های معتبر و ممتاز خارج از کشور می باشند، فعالیت می کند.

موسسه ایپک یولو به صورت تخصصی فعالیت خود را تنها در زمینه ی مشاوره جهت تحصیل در دانشگاه های معتبر خارج از کشور ادامه می دهد. همچنین در این مرکز تمامی دوره های پیش نیاز تحصیل در خارج از کشور اعم از YÖS – TÖMER – SAT TOEFL – IELTS – GRE برگزار می گردد.

آدرس دفتر: تبریز، آبرسان، طبقه فوقانی قنادی تشریفات، ساختمان 110، طبقه اول

شماره تماس: 04133378964

موسسه مهاجرتی سلکت ویزا

موسسه مهاجرتی سلکت ویزا

شرکت سلکت ویزا مفتخر است که اعلام نماید به عنوان اولین شرکت مهاجرتی ارایه کننده خدمات مهاجرت به استرالیا و نیوزلند ، از نظارت مستقیم و حضور فیزیکی وکیل رسمی اداره مهاجرت هر دو کشور استرالیا و نیوزلند در دفتر نمایندگی اصلی خود در تهران بهره خواهد برد پ. جناب آقای دامون ارین وکیل رسمی مهاجرت به استرالیا و نیوزلند شخصا در دفتر تهران این شرکت به ارایه مشاوره حرفه ای و نظارت بر روند رسیدگی به پرونده های متقاضیان مهاجرت به استرالیا و نیوزلند خواهند پرداخت.

آدرس موسسه: تبريز، خيابان وليعصر، خيابان اوحدی، ساختمان آرزو، طبقه اول

شماره تماس: 04133321907


وکیل یا موسسه مهاجرتی باید چه مجوزهایی داشته باشد؟

باید دقت داشته باشیم که وکیل، مشاور یا موسسه مهاجرتی حتما مجوزه اهی کشور مبدا و مقصد را به طور همزمان داشته باشد. مجوزی که مورد نیاز است باید کد پیگیری داشته و صرقا یک شرکت ثبت شده به صورت یک تصویر یا تقدیرنامه نباشد. چراکه مجوز با ثبت شرکت تفاوت دارد.

برای استعلام یک وکیل یا موسسه مهاجرتی معتبر باید وارد قسمت درباره ما سایت مربوطه شوید، مطمئنا سایت های معتبر نام وکیل مهاجرتی خود را در سایت درج می کنند تا به این طریق بتوان تحقیقات لازم را درخصوص سوابق و فعالیت های وکیل انجام دهیم. بهترین موسسه مهاجرتی در تبریز باید مجوز وزارت گردشگری یا وزارت کار و یا وزارت علوم را داشته باشد

بهترین وکیل مهاجرت در تبریز

هزینه وکیل مهاجرتی در تبریز چقدر است؟

هزینه وکیل مهاجرتی در تبریز به عوامل مختلفی بستگی دارد. باتوجه به سیاست ها، تجربیات، مهارت ها و انتخاب برنامه مهاجرتی توسط وکیل مهاجرتی در تبریز مشخص می شود. بنابراین می توان دریافت که میزان مهارت و تجربه و دانش وکیل در امور مهاجرت بسیار به کار می آید و درواقع ارز دارد که برای چنین کار مهمی به وکیل مهاجرتی مراجعه کنیم.

در حقیقت وجود وکیل یا مشاور مهاجرتی در امر مهاجرت اجباری نیست. برخی افراد ترجیح می دهند بای صرفه جویی در هزینه های مهاجرت خود، کارهای اخذ ویزا، دریافت اقامت و مهاجرت را به تنهایی انجام دهند. اما ممکن است با یک خطای کوچک در پرونده ای که شانس موفقیت بالایی دارد، هزینه بیشتری را متحمل شوید یا اینکه شانس خود را به صورت کامل از دست بدهید، بنابراین توصیه می شود، برای کارهای مهاجرت حتما با وکیلی خبره مشورت کنیم.

کلام آخر

سپاس گزارم که تا انتهای مقاله بهترین وکیل مهاجرت در تبریز همراه ما بودید. در این مقاله به معرفی 10 نفر از بهترین وکیل مهاجرت تبریز را معرفی کردیم تا انتخاب راحتی داشته باشید همچنین در مورد هزینه وکیل مهاجرتی در تبریز توضیحاتی دادیم، امیدوارم این مطالب برای تان مفید بوده باشد. اگر سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید برای ما کامنت نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)

زینب رحمانی

به عنوان یک طراح سایت و نویسنده، دائما در حال یادگیری هستم، همیشه تلاش کردم تا تمام توان خودم رو به کار بگیرم و مطالب حقوقی دقیقی رو در اختیار شما قرار بدم تا شاید بتونم به این شکل گره ای از مشکلات حقوقی شما باز کنم. اگر سوال و نظری درباره مقالات دارین حتما ازم بپرسین:)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + دو =

دکمه بازگشت به بالا