کیفریوکیل

10 تا از بهترین وکیل کلاهبرداری در تبریز ⚖️【سال1403】

در صورتی که فردی با رفتارهای متقلبانه اموال یکی از اعضای جامعه را از اختیارش خارج کند، کلاهبرداری رخ داده است. در واقع کلاهبرداری جزو دعاوی کیفری دسته بندی می شود و قانون برای آن مجازاتی را در نظر گرفته است. در صورتی که فردی با کلاهبرداری حقی را از شما ضایع کرده است، می بایست به محاکم قضایی رجوع کرده و طرح شکایت نمایید. حضور موفق در محاکم قضایی برای رسیدگی به پرونده مستلزم دانش حقوقی و آگاهی از قوانین و مقررات است. استخدام یک وکیل خبره و مجرب می تواند شما را در این زمینه یاری کند. در این مطلب سعی داریم شما را با بهترین وکیل کلاهبرداری در تبریز آشنا کنیم. پس تا انتهای مقاله در مجله حقوقی برترین وکیل با ما همراه باشید.

بهترین وکیل کلاهبرداری در تبریز

بهترین وکیل کلاهبرداری در تبریز کیست؟

احقاق حقوق از دست رفته در صورت ارتکاب کلاهبرداری تنها با مراجعه به یک وکیل مجرب امکان پذیر است. تعدد وکلا در سطح شهر تبریز باعث شده است تا یافتن یک وکیل قابل اعتماد از میان انبوه حقوقدانان کاری سخت و پیچیده به نظر برسد. حال در صورتی که متر و معیاری برای سنجش مهارت وکلای مختلف در اختیار نداشته باشیم ممکن است از استخدام بهترین ها باز بمانیم. بهترین وکیل کلاهبرداری در تبریز دانش آموخته یکی از مطرح ترین دانشگاه های کشور در رشته حقوق است.

بهترین وکیل کلاهبرداری در تبریز به عنوان وکیل پایه یک دادگستری تسلط بالایی بر روی قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی کیفری دارد و می تواند با استناد به دانش حقوقی خود بهترین راهکار را در اختیار موکل خود قرار دهد. بهترین وکیل کیفری در تبریز همواره تغییرات قوانین کلاهبرداری را تحت رصد قرار می دهد تا علم خود را به روز نگه دارد. بهترین وکیل کلاهبرداری در تبریز مدت زمان زیادی از عمر کاری خود را صرف رسیدگی به پرونده های مختلف کرده است و تجربیات گران بهایی را در این حوزه کسب کرده است.

مشاوره آسان با بهترین وکیل تبریز را از دست ندهید!

ویژگی وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای دعاوی کلاهبرداری در شهر تبریز به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از آن ها بهترین تصمیم را برای استخدام هر یک از آن ها داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله با ما همراه باشید:

لیست 10 تا از بهترین وکیل کلاهبرداری در تبریز را بشناسید! ⚖️

احمد باقری

احمد باقری وکیل کلاهبرداری در تبریز

آقای احمد باقری وكيل پايه يک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر تبریز هستند. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی هستند و پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری اخذ نموده اند. آقای باقری همواره در طول سال ها فعالیت خود موفق شده اند درصد بسیار زیادی از موکلین را با رضایت خاطر جلب کنند.

آدرس دفتر: تبریز، ارتش جنوبی، بالاتر از چهارراه باغشمال، جنب کلینیک دندانپزشکی، کوچه شعار، پلاک 2، ساختمان شمس، طبقه دوم

شماره تماس: 09141199813

پیمان اکبری

پیمان اکبری وکیل کلاهبرداری در تبریز

آقای اکبری وکیل پایه یک دادگستری در تبریز و متخصص در دعاوی کیفری و مشاور حقوقی هستند. در حرفه وکالت موفق به کسب سابقه ای بیش از 13 سال شده اند. سایر تخصص های ایشان در زمینه دعاوی بانکی، بیمه، پزشکی، منابع طبیعی و دعاوی کیفری است. رسیدگی به تعزیرات و مجازات های بازدارنده از دیگر فعالیت های ایشان است.

آدرس دفتر: تبریز، سه راهی ولیعصر، برج سینا، طبقه 3، واحد D2

شماره تماس: 09149999532

سمیرا رهبر

سمیرا رهبر وکیل کلاهبرداری در تبریز

خانم سمیرا رهبر وکیل پایه یک دادگستری، دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و مشاور حقوقی در شهر تبریز هستند. ایشان پروانه وکالت خود را از قوه قضائیه اخذ نموده اند و در حوزه های حقوقی مختلفی به ارائه مشاوره به شکل حضوری و غیر حضوری می پردازند.

آدرس دفتر: تبریز، فلکه بارنج، ساختمان ارم، طبقه 6

شماره تماس: 09142649011

روزبه نایبی

روزبه نائبی

آقای نایبی وکیل پایه یک دادگستری در تبریز، دارای تحصیلات کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی و از وکلای متخصص در پرونده های کیفری، دیه، کلاهبرداری، جعل، خیانت در امانت، دعاوی ملکی، مالی و … هستند. ایشان دارای سابقه بیش از 3 سال در امر وکالت دعاوی مختلف می باشند.

آدرس دفتر: تبریز، شریعتی جنوبی، نرسیده به تقاطع 17 شهریور، طبقه فوقانی قنادی نیاگارا

شماره تماس: 09143301750

مهم ترین وظایف وکیل کلاهبرداری خبره در تبریز

ارائه دفاعیات لازم در دادگاه: یکی از مهم ترین وظایف بهترین وکیل کلاهبرداری در تبریز، ارائه دفاعیات لازم به قضات مربوطه است. در واقع لازم است وکیل در جلسات دادگاه حضور پیدا کرده و از موکل خود دفاع نماید. دفاعیات او می بایست به گونه ای باشد که قاضی مربوطه را متقاعد کند تا به نفع موکلش رای صادر کرده و حقوق از دست رفته او را باز گرداند. در این زمینه لازم است فن بیان و دانش حقوقی وکیل مورد نظر در حد بالایی قرار داشته باشد تا بتواند دفاعیات را با کیفیت بالایی ارائه دهد.

تنظیم لایحه قضایی: لایحه قضایی و یا لایحه دفاعیه در واقع یک نامه مکتوب است که طی آن فرد مهم ترین دفاعیات خود را به صورت مکتوب به قضات مربوطه ارائه می دهد. در واقع زمانی لایحه دفاعیه تنظیم می شود که قصد پاسخگویی به ادعاهای طرف مقابل را داشته باشید. قانون تمامی افراد دخیل در یک پرونده کلاهبرداری را دارای صلاحیت برای تنظیم لایحه دفاعیه می داند. اما باید به این نکته توجه داشته باشید که برای تحریر لایحه دفاعیه نیاز به دانش حقوقی است. از این رو، می توان تنظیم آن را به وکیل سپرد.

تنظیم اظهارنامه قضایی: اظهارنامه قضایی در واقع یک نامه مکتوب از سوی اظهار کننده به مقصد اظهار شونده است. در واقع اظهار کننده با ارسال این نامه برای آخرین بار به صورت کاملا محترمانه حقوق خود را از اظهار شونده مطالبه می کند. در واقع پیام اظهارنامه این است که اگر حقوق فرد به او بازگردانده نشود، فرد قصد تنظیم شکایت در محاکم قضایی را دارد. در تنظیم اظهارنامه قضایی لازم است اصول نگارشی و حقوقی رعایت شود. از این رو تحریر اظهارنامه را می تواند از وظایف وکیل دانست.

تفهیم مسائل حقوقی: دقت داشته باشید که مسائل حقوقی نظیر دعاوی کلاهبرداری با پیچیدگی و حساسیت های بالایی همراه هستند. برای درک آن ها لازم است دانش حقوقی در اختیار داشته باشید و تحصیلات بالایی در این زمینه داشته باشید. بهترین وکیل کلاهبرداری در تبریز وظیفه دارد تا این گونه از مباحث حقوقی را به زبانی ساده برای موکل خود تشریح کند و او را در فهم آن ها یاری نماید. فهم مباحث مربوط به کلاهبرداری توسط موکل باعث می شود تا او برای احقاق حقوق از دست رفته اش تلاش نماید.

مزایای دریافت مشاوره حقوقی از وکیل تبریز در دعاوی کلاهبرداری

مزایای دریافت مشاوره حقوقی از وکیل خبره در دعاوی کلاهبرداری

در واقع مشاوره حقوقی مخصوص آن دسته از افرادی است که تا حدودی با قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی مطرح شده در دادگاه آشنا هستند. این افراد به طور معمول روند رسیدگی به پرونده در محاکم قضایی را می شناسند و می توانند با دریافت اندکی مشاوره از بهترین وکیل کلاهبرداری در تبریز، قدم های مثبتی برای حل و فصل اختلافات بردارند. از سوی دیگر ممکن است افرادی وجود داشته باشند که تمکن مالی آن ها امکان استخدام وکیل برای رسیدگی به دعاوی کلاهبرداری را به آن ها ندهد.

دریافت مشاوره حقوقی از بهترین وکیل تبریز به فرد متقاضی کمک می کند تا قدم های درستی در رسیدن به مقصود بردارد و دچار کمترین تنش با قانون شود. از این رو، فرد می تواند از بروز خسارات مادی و روانی جلوگیری کرده و در برابر عواقب ناگوار بیمه شود. وکیل می تواند در مشاوره حقوقی با استناد به تخصص و دانش حقوقی خود، بهترین راهکار را به فرد متقاضی ارائه داده و دقت و سرعت انجام کارها را دو چندان نماید. او با روال قانونی پیگیری شکایات آشنا است و می تواند در این زمینه به مراجعین مشورت بدهد.

امروزه روش های مختلفی برای دریافت مشاوره حقوقی در خصوص دعاوی کلاهبرداری وجود دارد. علاوه بر روش های سنتی نظیر مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی حضوری، مراجعه کنندگان می توانند از طریق مشاوره حقوقی آنلاین نیز مشکلات و اختلافات پیش آمده را مطرح نموده و از وکیل مورد نظر کسب تکلیف نمایند. در صورتی که حل مشکل به بررسی ادله و مستندات نیازمند باشد، استفاده از روش حضوری دریافت مشاوره حقوقی پیشنهاد می شود. همچنین اگر زمان و هزینه لازم برای دریافت مشاوره حقوقی را در اختیار ندارید، روش آنلاین و تلفنی پیشنهاد می گردد.

بهترین وکیل کلاهبرداری در تبریز

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله صبوری به خرج دادید و در کنار ما ماندید از شما متشکریم! در این مطلب سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل کلاهبرداری در تبریز آشنا کردیم تا دیگر دغدغه ای از بابت انتخاب مطلوب ترین گزینه ها نداشته باشید. همچنین تلاش کردیم تا مهم ترین وظایف وکیل کلاهبرداری را مورد بررسی قرار دهیم تا توقعات شما از وکیل مورد نظر مشخص شود. علاوه بر این مهم ترین مزایای مشاوره حقوقی در دعاوی کلاهبرداری را مورد ارزیابی قرار دادیم تا ضرورت آن نیز مشخص شود. اکنون از شما دعوت می کنیم که اگر نظر یا تجربه ای در این خصوص دارید، آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + هجده =

دکمه بازگشت به بالا