ملکیوکیل

10 تا از بهترین وکیل منابع طبیعی در تبریز ⚖️【سال1403】

منابع طبیعی از جمله مهم‌ ترین سرمایه ‌های هر کشوری هستند که نقش مهمی در حفظ محیط زیست و تأمین نیازهای اساسی مردم ایفا می ‌کنند. با توجه به اهمیت منابع طبیعی، قوانین و مقررات متعددی در این زمینه وضع شده است که رعایت آن‌ ها برای حفظ و بهره‌ برداری صحیح از این منابع ضروری است. در صورت بروز اختلافات حقوقی در زمینه منابع طبیعی، مراجعه به بهترین وکیل تبریز ضروری است. یک وکیل متخصص منابع طبیعی با آگاهی از قوانین و مقررات مربوطه، می‌ تواند از حقوق موکل خود به بهترین شکل ممکن دفاع کند. در این مقاله، به معرفی بهترین وکیل منابع طبیعی در تبریز خواهیم پرداخت تا شما با استفاده از معیارهایی که در نظر دارید بتوانید گزینه مد نظرتان را انتخاب کنید. دعوت می کنیم تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل منابع طبیعی در تبریز

بهترین وکیل منابع طبیعی در تبریز کیست؟

در واقع بهترین وکیل منابع طبیعی در تبریز سعی دارد از تسلط خود بر قوانین و مقررات این حوزه در جهت حل و فصل دعاوی حقوقی و کیفری مطرح شده استفاده کند و در نهایت کار را به صلح و سازش برساند. برترین وکیل منابع طبیعی در تبریز سعی دارد تا تجربیات گران بهایی که در طی سال های طولانی به دست آورده است را به کار بگیرد تا از میان آن ها راهکاری برای عبور از مشکلات پیش آمده به موکل خود ارائه دهد و به این شکل افراد و سازمان ها را به منافع قانونی شان برساند.

در اصل وکیل منابع طبیعی خوب در تبریز به جمع آوری اسناد مربوط به بهره برداری، اجاره و مالکیت بر منابع طبیعی می پردازد و سعی دارد با ارائه این اسناد به دادگاه و سایر محاکم قضایی از حقوق موکل خود دفاع نماید. بهترین وکیل منابع طبیعی در تبریز به عنوان وکیل پایه یک دادگستری در تلاش است تا روند رسیدگی به پرونده های مربوط به منابع طبیعی در دادگاه را پیگیری کرده و اجازه ندهد تا در مراحل دادرسی هیچ حقوقی از موکل حقیقی یا حقوقی او پایمال شود.

مشاوره آسان با بهترین وکیل تبریز را از دست ندهید!

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل منابع طبیعی در تبریز را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

لیست 10 تا از بهترین وکیل منابع طبیعی در تبریز را بشناسید! ⚖️

کریم عبداله زاده (تبریزی)

 کریم عبدواله زاده (تبریزی) بهترین وکیلمنابع طبیعی در تبریز

آقای کریم عبداله زاده (تبریزی) وکیل پایه یک دادگستری، عضو مرکز وکلا و مشاوران حقوقی قوه قضایه، دارای 20 سال سابقه وکالت و مشاوره حقوقی در پرونده های حقوقی، مالی، ملکی، اراضی، منابع طبیعی، خانواده، امور حسبی، گمرک و قاچاق کالا و ارز، امور بیمه ای، تصادفات و دیه، چک و اسناد تجاری انجام داوری، تنظیم انواع قرارداد با موضوعات مختلف می باشند. طرح دعوی در مراجع قضایی، شبه قضایی و اداری.

برخی از سوابق آقای کریم عبداله زاده (تبریزی):

  • سابقه همکاری با ادارات منابع طبیعی
  • همکاری با شرکت های بیمه دولتی و خصوصی
  • همکاری با بنیاد شهید انقلاب اسلامی
  • همکاری با شرکت های خصوصی

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالت آقای کریم عبداله زاده (تبریزی)، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09143109026 (ساعات تماس17 الی 21)
آدرس دفتر: تبریز، خیابان امام خمینی، بالاتر از دبیرستان طالقانی، پلاک ۵۲۵، واحد 2، دفتر وکالت و موسسه حقوقی کریم عبداله زاده (تبریزی) جلسه حضوری فقط با قرار قبلی امکان پذیر است.

الهه ایزدی

الهه ایزدی بهترین وکیل منابع طبیعی در تبریر

خانم الهه ایزدی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با تبحر مکفی در حوزه دعاوی ملکی فعالیت دارد. ایشان دعوی منابع طبیعی را با تخصص و دانش حقوقی مکفی به ثمر می رساند و در طی چندین سال سابقه وکالت خود در حوزه های گوناگون موفقیت های بزرگی را کسب کرده است.

آدرس دفتر: تبریز، خیابان امام، نرسیده به چهارراه آبرسان، ساختمان خاوران، طبقه دوم، واحد D

شماره تماس : ۰۹۱۴۳۱۳۹۵۳۱

عزیزاله معینی

عزیزاله معینی وکیل منابع طبیعی در تبریز

جناب آقای عزیزاله معینی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با بیش از ۱۱ سال سابقه هستند. جناب معینی در دعاوی ملکی،حقوقی،خانواده و کیفری فعالیت می کنند. تجربه بالای آقای معینی باعث شده تا بتوانند پرونده های بسیاری را حل و فصل کنند.

آدرس دفتر: تبریز، کوی ولیعصر، خیابان معلم، سه راهی فرهنگ شهر، کوچه ده متری الهام، پلاک یک، طبقه یک

تلفن تماس: ۰۹۱۴۳۱۰۲۹۵۹

علی مختاری سفیده خوان

علی مختاری سفیده خوان وکیل منابع طبیعی در تبریز

جناب آقای علی مختاری سفیده خوان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی حرفه ای هستند. جناب مختاری سفیده خوان در دعاوی مختلفی همچون حقوقی، ملکی، خانواده، کیفری، منابع طبیعی، تنطیم سندات، امورات مربوط به کلاهبرداری و دزدی و … متخصص و دارای تجربه هستند.

آدرس دفتر: تبریز، خیابان ۱۷ شهریور جدید، برج امپراطور، طبقه ۶، واحد F

تلفن تماس: ۰۹۱۴۳۱۰۱۴۶۶

عطاء اله محسن زاده

عطاء اله محسن زاده وکیل منابع طبیعی در تبریز

جناب آقای عطاء اله محسن زاده یکی دیگر از وکلای خبره و متخصص پایه یک دادگستری در تبریز هستند. جناب محسن زاده علاوه بر اینکه به تمامی نکات و قوانین دادگاه مسلط هستند، مشاور حقوقی خوبی نیز هستند. از زمینه های فعالیت آقای محسن زاده می‌توان به دعاوی ملکی، خانواده، کیفری و حقوقی اشاره کرد.

آدرس دفتر: تبریز، بلوار ۲۹ بهمن، مجتمع خدماتی برج شهر، طبقه ۵، واحد N۵

تلفن تماس: ۰۹۱۴۳۱۳۷۱۵۱

لیلا کریمانی

لیلا کریمانی وکیل منابع طبیعی در تبریز

سرکار خانم لیلا کریمانی وکیل و مشاورحقوقی پایه یک دادگستری هستند. خانم کریمانی متخصص در دعاوی خانواده، حقوقی، ملکی و کیفری هستند. مشاوره های خانم کریمانی در خصوص پرونده های مختلف به صورت حضوری و غیر حضوری است که می‌توانید از این مشاوره ها استفاده نمایید.

آدرس دفتر: تبریز، خیابان امام، روبروی مسجد سالار، پاساژ سبلان، طبقه اول، واحد ۱۰۲

تلفن تماس: ۰۹۱۴۳۱۵۹۱۰۵

مینو قربانی

مینو قربانی وکیل منابع طبیعی در تبریز

سرکار خانم مینو قربانی از دیگر وکلای با تجربه و سابقه در شهر مشهد هستند. خانم قربانی در دعاوی خانواده، ملکی، حقوقی و کیفری فعالیت می کنند. می‌توانید برای پیشبرد بهتر پرونده های خود از مشاوره های خانم قربانی استفاده کنید.

آدرس دفتر: تبریز، ولیعصر، فلکه شریعتی، ساختمان آناهیتا، طبقه چهارم، واحد۱۱

تلفن تماس: ۰۹۱۴۳۱۱۷۶۳۲


سه اشتباه مهلک در انتخاب وکیل منابع طبیعی در تبریز

انتخاب بهترین وکیل منابع طبیعی در تبریز یکی از مهم‌ ترین تصمیماتی است که می ‌توانید در زندگی خود بگیرید. یک وکیل خوب می‌ تواند به شما در حل مشکلات حقوقی و احقاق حقوق شما کمک کند. با این حال، انتخاب یک وکیل اشتباه می ‌تواند عواقب جدی داشته باشد و شما را به طور جدی از اهداف تعیین شده در خصوص پرونده های مربوط به منابع طبیعی دور کند. در اینجا برای افزایش آگاهی عمومی در خصوص دانش حقوقی به سه اشتباه مهلک در انتخاب وکیل اشاره می‌ کنیم:

بر اساس میزان حق الوکاله وکیل انتخاب نکنید: یکی از رایج‌ ترین اشتباهات در انتخاب وکیل، انتخاب وکیل بر اساس قیمت است. در حالی که هزینه‌ های وکالت یک عامل مهم در استخدام و کسب اطلاع از شرایط حقوقدان مورد نظر است، نباید تنها عامل تعیین‌ کننده باشد. یک وکیل ارزان‌ قیمت ممکن است تجربه و تخصص کافی برای رسیدگی به پرونده شما را نداشته باشد. از سوی دیگر در دعاوی مربوط به منابع طبیعی با پیچیدگی هایی رو به رو هستیم که حل آن ها فقط از وکلای شاخص و معتبر ممکن است.

به توصیه افراد ناآگاه در خصوص انتخاب وکیل توجه نکنید: اگرچه توصیه دوستان و آشنایان می ‌تواند یک منبع مفید برای یافتن وکیل باشد، اما نباید تنها منبع شما باشد. حتماً قبل از انتخاب بهترین وکیل ملکی در تبریز، تحقیقات خود را انجام دهید و با چند وکیل مختلف ملاقات کنید. دقت داشته باشید که دوستان شما از افراد عادی جامعه هستند و اگر تمام و کمال به پیشنهاد آن ها اعتماد کنید ممکن است قدم بزرگی به روی شکست برداشته باشید.

تخصص وکیل را در انتخاب او در نظر بگیرید: هر وکیل در یک زمینه تخصصی بازدهی و راندمان بالاتری دارد. اگر پرونده شما در خصوص منابع طبیعی پیچیده است، مهم است که وکیل با تجربه و تخصص کافی در آن زمینه را انتخاب کنید؛ بنابراین در زمان انتخاب می بایست به تحصیلات و تجربیات وکیل مورد نظر توجه داشته باشید که مشخص شود که وکیل مورد نظر در زمینه پرونده های مربوط به منابع طبیعی از قبل فعالیتی داشته است یا خیر. در این صورت است که احتمال کسب پیروزی افزایش پیدا خواهد کرد.

بهترین وکیل منابع طبیعی در تبریز

اهمیت ملاقات و دریافت مشاوره حقوقی از وکیل منابع طبیعی تبریز

ملاقات حضوری با بهترین وکیل منابع طبیعی در تبریز از اهمیت زیادی برخوردار است. در این ملاقات، شما می ‌توانید با وکیل خود به طور مستقیم صحبت کنید و از او سوالات خود در خصوص جزئیات مربوط به دعاوی مطرح شده را بپرسید. این کار به شما کمک می‌ کند تا با وکیل خود بیشتر آشنا شوید و مطمئن شوید که او می‌ تواند به شما در خصوص پرونده های مربوط به منابع طبیعی کمک کند. از این رو، لازم است پس از بررسی سوابق وکلای مختلف، با دفتر آن ها تماس گرفته و جلسه ای را برای ملاقات تدارک ببینید.

باید این موضوع را در نظر داشته باشید که ملاقات حضوری با وکیل و تبادل نظر در خصوص جزئیات پرونده می تواند باعث ایجاد اعتماد میان دو طرف شود. این اعتماد برای تعاملات بیشتر در خصوص پرونده کاملا ضروری به نظر می رسد و باید از این فرصت جهت شناخت از وکیل استفاده کنید. همچنین در این ملاقات ها موقعیتی فراهم می شود که موکل می تواند به طور دقیق خواسته ها و شرایط خود را در خصوص پرونده به وکیل منتقل کرده و به کمک او اهدافی را در خصوص آینده پرونده ترسیم نماید.

یکی از روش های مهم در همکاری با بهترین وکیل منابع طبیعی در تبریز، دریافت مشاوره حقوقی حضوری است. در جلساتی که به منظور ملاقات حضوری با وکیل تدارک دیده اید، می توانید سوالات خود را به صورت شفاف مطرح کرده و از وکیل بخواهید که پاسخی حقوقی و دقیق به آن ها بدهد. با استفاده از مشاوره های حقوقی وکیل است که می توانید دانش حقوقی خود در خصوص منابع طبیعی و قوانین حاکم بر آن را افزایش دهید و مهیای حضور در محاکم قضایی شوید.

یکی از مسائل مهمی که لازم است در جلسات ملاقات حضوری به آن پرداخته شود، حق الوکاله می باشد. همه ساله آیین نامه هایی برای تعیین تعرفه حق الوکاله به چاپ می رسد و وکلا می توانند با مراجعه به آن ها رقم وکالت درباره پرونده های منابع طبیعی را مشخص و محاسبه نمایند؛ اما تجربه نشان داده است که تمایل وکلا بر این است که مبلغ دستمزدشان را به صورت توافقی و در خلال تبادل نظر با موکل مشخص کنند. به این منظور شما نیز به عنوان موکل می توانید نظر شخصی خود را در این خصوص داشته باشید.

بهترین وکیل منابع طبیعی در تبریز

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید از شما تشکر می کنیم. در این این مقاله سعی کردیم تا شما را با نام و مشخصات بهترین وکیل منابع طبیعی در تبریز آشنا کنیم تا در کمترین زمان بتوانید به گزینه های معتبری دست پیدا کنید. در ادامه به سه اشتباه مهلک در انتخاب وکیل اشاره داشتیم و در انتهای مقاله نیز اهمیت ملاقات حضوری و دریافت مشاوره حقوقی از وکیل را شرح دادیم. اکنون که به پایان مقاله نزدیک می شویم از شما همراهان گرامی دعوت می کنیم که تجربیات و نظرات را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × چهار =

دکمه بازگشت به بالا