وکیل

10 تا از بهترین وکیل میانه ⚖️【سال1403】

در صورتی که دعوایی حقوقی یا کیفری علیه شما در دادگاه اقامه شده باشد می بایست در محاکم قضایی حضور پیدا کرده و از منافع خود دفاع نمایید. علاوه بر این ممکن است رفتار دیگری حقوقی را از شما پایمال کرده باشد. در این صورت نیز ملزم هستید با ارائه مدارک و مستنداتی، حقوق از دست رفته خود را احقاق نمایید. به هر حال حضور مستمر در دادگاه مستلزم بهره مندی از دانش حقوقی است. علاوه بر این تجربیات حقوقی می تواند در روند رسیدگی به پرونده موثر باشد. از آن جایی که عموم جامعه سواد حقوقی لازم برای حضور موفق در دادگاه را در اختیار ندارد، بهره مندی از یک وکیل مجرب و خبره ضروری به نظر می رسد. با توجه به اینکه یافتن وکیل زبده از میان انبوه وکلا قدری دشوار است، در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل میانه آشنا کنیم. پیشنهاد می کنیم تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل میانه

بهترین وکیل میانه کیست؟

در صورتی که پیش از این تجربه حضور در محاکم قضایی را نداشته اید، استفاده از بهترین وکیل تبریز الزامی به نظر می رسد. چرا که وکیل به واسطه تحصیلات آکادمیک و سابقه حضور در محاکم قضایی از تجربیات لازم در این خضوض برخوردار است. او با پیچ و خم های مسیر به طور کامل آشنا است و می تواند در صورت لزوم بهترین راهکار را به موکل خود پیشنهاد دهد. تنها در این صورت است که می توانید از اختلافات پدیدار شده عبور کرده و راه را برای موفقیت هموار کنید.

بهترین وکیل میانه سعی دارد تا همواره آگاهی کاملی از مواد قانونی مرتبط با پرونده های حقوقی و کیفری داشته باشد تا شاید به این شکل بتواند راهکارهای موثری را به موکل خود در جهت دستیابی به موفقیت ارائه دهد. بهترین وکیل میانه با اعتماد به نفسی بالا در جلسات دادگاه حضور پیدا می کند و به بهترین شکل از حقوق موکل خود دفاع می کند. بهترین وکیل زن در تبریز دانش آموخته یکی از مطرح ترین دانشگاه های کشور است و به این شکل توانسته مجوزهای لازم برای وکالت را به دست آورد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای شاخص در زمینه دعاوی کیفری و حقوقی در میانه را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل میانه سال 1403!

کریم موسوی

کریم موسوی وکیل میانه

جناب آقای کریم موسوی وکیل و مشاور حقوقی هستند که در دعاوی ملکی، خانواده، حقوقی و کیفری فعالیت می کنند. ایشان برای موکلین خود امکان مشاوره حضوری و غیر حضوری را فراهم کرده اند.

آدرس دفتر: میانه، خیابان بهشتی، خیابان 22 بهمن، پلاک 57، طبقه 1

تلفن تماس: 09125449018

سوزان مسلمی

سوزان مسلمی وکیل میانه

سرکار خانم سوزان مسلمی وکیل پایه یک دادگستری و همچنین مشاور حقوقی هستند. زمینه فعالیت خانم مسلمی در دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، نفقه، اجرت المثل، حضانت و دعاوی ملکی مانند انحصار وراثت و تقسیم ارث، فسخ و ابطال معاملات و قراردادها، اوری و ابطال رای داور و اختلاف قراردادی و … دعاوی کیفری مانند جعل، خیانت در امانت، آدم ربایی، سرقت، کلاهبرداری و… است.

آدرس دفتر: میانه، میدان معلم، روبروی بانک ملی، کوی پزشکان، ساختمان منصوری، طبقه 2

تلفن تماس: 09143231174

شیدا عیوضی

شیدا عیوضی وکیل میانه

خانم شیدا عیوضی یکی دیگر از وکلای با تجربه شهر میانه که تخصص زیادی در انواع دعاوی اعم از خانواده، دعاوی ملکی الزام به فک رهن و سند های ضمانتی، الزام تنظیم سند رسمی ‌برای املاک، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، جعل، خیانت در امانت، دعاوی حقوقی وکیفری دارند.

آدرس دفتر: میانه، میدان ازادی، ابتدای خیابان شهید رحیمی، ساختمان طاهر، طبقه 2، واحد 8

تلفن تماس: 09149242215

افشین رستمی

افشین رستمی وکیل میانه

جناب آقای افشین رستمی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. در دعاوی کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده تخصص دارند که شما می توانید از مشاوره های حضوری وغیر حضوری ایشان استفاده کنید.

آدرس دفتر: میانه، خیابان شهید مطهری، روبروی دادگستری، پلاک 8

تلفن تماس: 09144230196

سعیده مددی

سعیده مددی وکیل میانه

خانم سعیده مددی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند. خانم مددی به علت تجربه بالایی که دارند و پرونده های بسیاری که به خوبی به اتمام رسانده اند می توانند سریع ترین راه را برای پرونده شما پیدا کنند.

آدرس دفتر: میانه، خیابان شهید بهشتی، جنب داروخانه دکتر رحیمدار، طبقه2

تلفن تماس: 09144232930

سه تصور غلط در خصوص دستمزد وکیل میانه

در ابتدا لازم است به این موضوع اشاره داشته باشیم که عموم جامعه سواد حقوقی لازم برای عهده دار شدن پرونده های حقوقی و کیفری را در اختیار ندارند و همین موضوع ضرورت استفاده از بهترین وکیل میانه را به اثبات می رساند. به میزان دستمزدی که باید از سوی موکل به برترین وکیل میانه در ازای انجام امورات حقوقی پرداخت شود، در اصطلاح حق الوکاله می گویند. در خصوص حق الوکاله بهترین وکیل پایه یک دادگستری در میانه تصورات غلطی وجود دارد که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد.

دستمزد وکیل را می توان به صورت توافقی تعیین کرد: اگر چه هر سال از سوی نهادهای قضایی آیین نامه ای برای تعیین تعرفه وکالت منتشر می شود، اما باید وکالت را شغلی آزاد بدانیم. آزاد بودن شغل وکالت سبب می شود تا بسیاری از وکلا ترجیح بدهند دستمزد خود را به صورت توافقی تعیین نمایند. عده ای به غلط تصور می کنند مبلغی که از سوی وکیل خوب در میانه اعلام می شود قیمتی بر اساس تعرفه های حق الوکاله است که در بسیاری از حالات این تصور کاملا اشتباه است.

موکل نیز در تعیین حق الوکاله نقش دارد: در بالا اشاره داشتیم که حق الوکاله بهترین وکیل پایه یک دادگستری در میانه در بسیاری از موارد به صورت توافقی تعیین می شود و همین مسئله نشان می دهد که نظر موکل نیز در این خصوص اهمیت دارد. در واقع بهترین وکیل میانه پس از بررسی تمامی جوانب پرونده در نهایت نظر خود را به موکل اعلام می دارد. در این مرحله نیز موکل می تواند با در نظر گرفتن شرایط مالی، میزان حق الوکاله و نحوه پرداخت آن را به وکیل اعلام دارد.

حق الوکاله وکیل معیار مناسبی برای سنجش توانایی های او نیست: باید به این موضوع اشاره داشته باشیم که ممکن است هر وکیلی مبلغ مورد نظر خود را در خصوص پرونده ای یکسان به موکل پیشنهاد دهد. نباید به غلط تصور کنید که اگر وکیلی دستمزد بیشتری را به موکل پیشنهاد داد پس دارای مهارت بیشتری نیز می باشد. چرا که احتمال دارد وکیلی با سابقه و متخصص نیز در ازای عهده دار شدن پرونده مبلغی مقرون به صرفه و معقولانه را درخواست نماید.

بهترین وکیل میانه

اهمیت ملاقات حضوری با وکیل میانه

در ابتدا لازم است از میان انبوه وکلایی که در دفاتر وکالت یا موسسات حقوقی در سطح شهر حضور دارند، بهترین وکیل میانه را به خدمت بگیرید. این کار مستلزم این است که معیارهای مناسبی را در اختیار داشته باشید تا در نهایت موفق شوید با استفاده از آن ها میزان مهارت و توانایی وکلا را بسنجید. اولین اقدام پس از انتخاب وکیل مورد نظر این است که با دفتر وی تماس گرفته و پس از شرح مختصر در خصوص خواسته هایتان جلسه ای را برای ملاقات حضوری با او در نظر بگیرید.

در این جلسات لازم است دو طرف در خصوص خواسته های یکدیگر به شناخت برسند. می بایست اهداف مشترک تعیین کنند و در جریان دغدغه های طرف مقابل قرار بگیرند. تنها در این صورت است که می توان به آینده پرونده امیدوار بود. چرا که تعامل موثر میان وکیل و موکل می تواند کسب پیروزی را آسان تر از هر زمان دیگری کند. دقت داشته باشید که ارتباط موثر میان وکیل و موکل می تواند به افزایش آگاهی وکیل در خصوص پرونده و در نهایت کسب موفقیت منجر شود.

در صورتی که موکل و وکیل در خصوص جزئیات پرونده به توافق رسیدند، لازم است قراردادی بین دو طرف به امضا برسد و در آن تکلیف تمامی مسائل مربوط به پرونده و همکاری مشترک مشخص شود. این گونه امور از بروز مشکلات و اختلافات احتمالی در آینده جلوگیری می کند. به هر اندازه که قرارداد منعقد شده دقیق تر باشد، شانس شما برای تعامل موثر تر افزایش پیدا می کند. پیش از امضای قرارداد با وکیل لازم است دانش حقوقی خود را در این زمینه افزایش دهید.

علاوه بر موارد ذکر شده لازم است در جلسات ملاقات حضوری، هر آن چیزی که لازم است وکیل در خصوص پرونده بداند را در اختیار او قرار دهید. افزایش اطلاعات وکیل در خصوص پرونده می تواند به او کمک کند تا دفاع موثر تری از موکل داشته باشد. هیچ گونه راز داری در خصوص پرونده با وکیل توصیه نمی شود. چرا که ممکن است در پرونده مذکور نکته ای نهفته باشد که با شرح آن برای وکیل بتوانید مسیر پرونده را به کلی تغییر داده و راه را برای دستیابی به موفقیت احتمالی هموار تر کنید.

بهترین وکیل میانه

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید از شما ممنونیم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نام، مشخصات و ویژگی های بهترین وکیل میانه آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن بتوانید گزینه های مد نظر خود را انتخاب کنید. در ادامه سه تصور غلط در خصوص حق الوکاله را مورد بررسی قرار دهیم و در انتهای مقاله نیز اهمیت ملاقات حضوری را گوشزد نمودیم. اکنون که به پایان مطلب رسیده ایم از شما همراهان گرامی دعوت می کنیم تا اگر نظر یا تجربه ای در خصوص نکات ذکر شده در مقاله بالا دارید آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − شش =

دکمه بازگشت به بالا