وکلا

10 تا از بهترین وکیل سراب ⚖️【سال1403】

ممکن است بنا به دلایل متفاوتی دعوایی علیه شما در محاکم قضایی اقامه شده باشد. این امکان نیز وجود دارد که سوء رفتار دیگری حقوقی را از شما ضایع کرده باشد و برای دسترسی مجدد به آن علیه دیگری طرح دعوا کرده باشید. در تمامی این موارد لازم است دانش حقوقی لازم را در اختیار داشته باشید. عدم آگاهی از قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی حقوقی و کیفری می تواند خساراتی را به فرد تحمیل نماید. در چنین شرایطی است که وکیل می تواند راهگشا بوده و با رسیدگی به پرونده موکل را یاری نماید. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل سراب آشنا کنیم تا دیگر نیاز نباشد زمان زیادی را صرف انتخاب وکلای مطرح کنید. لطفا در وبسایت حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل سراب

بهترین وکیل سراب کیست؟

برای دستیابی به نتایج مطلوب لازم است بهترین وکلا را به خدمت بگیرید. برای استخدام وکلای شاخص می بایست متر و معیاری در اختیار داشته باشید تا با استفاده از آن بتوانید توانایی و مهارت وکلای مختلف را محک بزنید. بهترین وکیل سراب دانش آموخته یکی از مطرح ترین و معتبر ترین دانشگاه های کشور است. او تحصیلات آکادمیک خود را در رشته حقوق به اتمام رسانده است. او جسارت و شجاعت لازم برای حضور در محاکم قضایی را در اختیار دارد و همواره از حقوق موکل خود دفاع می کند.

بهترین وکیل سراب به عنوان وکیل پایه یک دادگستری تسلط بالایی بر قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی حقوقی و کیفری دارد و می تواند با استناد به دانش حقوقی خود بهترین راهکار را در اختیار موکل قرار دهد. او همواره تغییرات قانون را مورد مطالعه قرار می دهد تا پاسخگوی نیازهای مراجعه کنندگان باشد. بهترین وکیل اردبیل سال های زیادی از عمر کاری خود را صرف رسیدگی به پرونده های مربوط به دعاوی مختلف کرده است و توانسته در این راه تجربیات با ارزش و گران بهایی جمع آوری کند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای شاخص در پرونده های حقوقی و کیفری در شهر سراب به شما مخاطبان ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای نام برده شده سوابق و تخصص آن ها را مورد بررسی قرار دهید. لطفا تا انتهای مقاله در برترین وکیل همراه ما باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل سراب سال 1403!

سیده زهرا اصغری بجندی

سیده زهرا اصغری بجندی بهترین وکیل سراب

سرکار خانم سیده زهرا اصغری بجندی وکیل پای یک دادگستری، مشاور حقوقی بابیش از 10 سال سابقه وکالت موفق در زمینه حل دعاوی کیفری، خانواده، حقوقی، ملکی، قبول تنظیم شکوائیه و دادخواست، تنظیم قرارداد، نوشتن اوراق قضایی. مشاوره های حضوری و غیر حضوری می باشد.

آدرس:آذربایجان شرقی، چهارراه فردوسی، پاساژ سلامی، طبقه اول

شماره تماس: 09050712453

سیامک ارشدی شالقون

سیامک ارشدی شالقون بهترین وکیل سراب

آقای سیامک ارشدی شالقون وکیل پایه یک دادگستری در سراب، دارای مدرک ارشد از دانشگاه گیلان، وکیل متخصص در انواع دعاوی حقوقی و کیفری و دارای سابقه وکالت بالا می باشند. ایشان در زمینه پرونده های خانواده، طلاق، مهریه، کلاهبرداری، جعل اسناد، خیانت در امانت، قتل و جرائم جنسی و … قبول وکالت می نمایند.

برخی از سوابق ایشان:

  • نماینده حقوقی شرکت مدیران خودرو
  • مشاور دفتر امام جمعه تبریز در حوزه موقوفات

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره آقای سیامک ارشدی شالقون، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09144313959
آدرس دفتر:
سراب، خیابان فردوسی شرقی، ساختمان تجاری زمرد، طبقه ۳، واحد ۸

امیررضا ادیب اوغانی

امیررضا ادیب اوغانی وکیل سراب

آقای امیررضا ادیب اوغانی وکیل پایه یک دادگستری در آذربایجان و شهرستان سراب، مشاور حقوقی، عضو کانون وکلای تبریز و یکی از وکلای باسابقه در وکالت انواع دعاوی می باشند. ایشان دارای تحصیلات کارشناسی ارشد مالکیت فکری هستند و به وکالت در پرونده های حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی، ثبتی و … می باشند.

آدرس دفتر: سراب، خیابان فردوسی شرقی، روبروی بانک ملی، طبقه فوقانی عکاسی کارون سراب، خیابان مطهری، طبقه فوقانی دفتر اسناد

شماره تماس: 09128994355

مهری فرقانی

مهری فرقانی وکیل سراب

خانم مهری فرقانی از وکلای زن متخصص در سراب می باشند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، عضو کانون وکلا و دارای سابقه وکالت بالا در انواع دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی، ثبتی و … می باشند. ارائه مشاوره حقوقی به صورت حضوری و غیرحضوری از جمله خدماتی است که به موکلین و متقاضیلن مشاوره ارائه می دهند.

آدرس دفتر: سراب، چهارراه فردوسی، پاساژ سلامی، طبقه ۱، واحد ۲

شماره تماس: ۰۹۱۴۴۳۲۳۲۶۴

حسن قدیری

حسن قدیری بهترین وکیل در سراب

جناب آقای حسین قدیری وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، فارق التحصیل رشته کارشناسی ارشد حقوق با سابقه وکالت بیش از 9 سال می باشد، این وکیل نیز یکی از بهترین وکیل سراب شناخته شده و توانسته در طول سابقه وکالتش پرونده های بیشمار ی را به سرانجام برساند. از تخصص های این وکیل می توان به قبول دعاوی کیفری، حقوقی، ملکی، بانکی، شرکتی، خانواده اشاره کرد، همچنین این وکیل در زمینه نوشتن اوراق قضایی، تنظیم شکوائیه و دادخواست، مشاوره های حضوری و غیر حضوری خدمات ارائه می دهد.

آدرس: سراب، خیابان فردوسی شرقی، پشت بانک ملی، طبقه دوم، ساختمان الماس، واحد۱۳

شماره تماس: 04143239595

شبنم ابراهیمی

سرکار خانم شبنم ابراهیمی وکیل پایه یک دادگستری می باشد. او از بهترین وکیل های سراب شناخته می شود و قدرت بیان او در جلسات دادگاه زبانزد می باشد. خانم شبنم ابراهیمی رزومه ی فوق العاده ای توسط موفقیت های خود ارائه داده و خدماتی نظیر تنظیم اسناد و اوراق انجام داده و مشاوره های حضوری و غیرحضوری می پذیرد.

آدرس: سراب، خیابان فردوسی شرقی، پشت بانک ملی، شعبه بازار، پاساژ الماس۲، طبقه ۲ ، واحد ۹

تلفن: 09148940638


مهم ترین وظایف وکیل خبره در سراب چیست؟

تنظیم دادخواست و شکواییه: به طور کلی دعاوی مطرح شده در محاکم قضایی را می توان به دو دسته دعاوی حقوقی و دعاوی کیفری دسته بندی کرد. دعاوی حقوقی با تنظیم دادخواست و دعاوی کیفری با تنظیم شکواییه آغاز می شوند. دقت داشته باشید که تنظیم دادخواست و شکواییه به دانش حقوقی نیازمند است. لازم است تنظیم دادخواست و شکواییه ب9ه بهترین وکیل سراب سپرده شود. زیرا او از تجربه بالایی در این زمینه برخوردار است و می تواند اینگونه امور حقوقی را به بهترین شکل ممکن انجام دهد.

ارائه مشاوره حقوقی: در بسیاری از موارد، متقاضیان به جای واگذاری وکالت پرونده خود، ترجیح می دهند با مراجعه به بهترین وکیل سراب، مشاوره حقوقی دریافت نموده و ضعف های حقوقی خود را جبران نمایند. در واقع لازم است در این جلسات وکیل به طور کامل پرونده را مطالعه کرده و بهترین راهکار برای حل اختلافات پیش آمده را به موکل پیشنهاد دهد. امروزه مشاوره های حقوقی به روش های مختلفی نظیر مشاوره حقوقی حضوری، مشاوره حقوقی آنلاین و مشاوره حقوقی تلفنی به متقاضیان ارائه می شود.

ارائه دفاعیات در دادگاه: لازم است در ابتدا وکیل به جمع آوری مدارک و مستندات مربوط به پرونده بپردازد تا بتواند با دستی پر در دادگاه حضور پیدا کرده و با ارائه دفاعیات لازم نظر قضات را برای ارائه رای عادلانه جلب نماید. او می بایست با اعتماد به نفسی مثال زدنی در جلسات دادگاه حضور پیدا کرده و منافع موکل خود را دنبال نماید. او هرگز نباید از تغییر رای دادگاه مایوس شود و تا آخرین نفس باید برای احقاق حقوق از دست رفته موکل خود تلاش کند و اهداف تعیین شده را مد نظر قرار دهد.

تشریح مباحث حقوقی برای موکل: یکی از وظایف مهم بهترین وکیل سراب، تشریح مباحث حقوقی برای موکل است. دقت داشته باشید که مباحث حقوقی با گستردگی و پیچیدگی بسیاری همراه هستند. اطلاع درست از جزئیات قوانین مربوط به دعاوی مطرح شده به تحصیلات آکادمیک و تخصص نیازمند است. لازم است وکیل در جلساتی که با موکل خود برگزار می کند این قوانین را به زبان ساده برای موکل خود شرح دهد و او را با حقوق قانونی اش آشنا کند. تنها در این صورت است که فرد می تواند حضوری موفق در دادگاه داشته باشد.

بهترین وکیل سراب

لزوم توجه به تخصص و سابقه در انتخاب وکیل در سراب

یکی از اقدامات تاثیرگذار در نتیجه دادگاه می تواند استخدام وکیل مجرب و خبره باشد. در صورتی که وکیل از مهارت و توانایی بالایی در رسیدگی به پرونده برخوردار باشد، نتایج به دست آمده مطلوب خواهد بود و تنها در این صورت است که موکل می تواند به اهداف تعیین شده دسترسی پیدا کند. هر گونه عدم توچه به مهارت های وکیل می تواند خسارات جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد. یکی از مهم ترین معیارهایی که لازم است در انتخاب بهترین وکیل سراب به آن توجه نمایید سابقه و تخصص است.

تخصص یک وکیل از مهارت و خلاقیت های وی سرچشمه می گیرد. در واقع هر وکیلی در مقطعی از عمر کاری خود متوجه این مسئله می شود که در برخی از دعاوی خاص مهارت و بازدهی بیشتری دارد. پس از این است که او ترجیح می دهد در این دعاوی حضور پر رنگ تری داشته باشد و تا حد امکان وکالت پرونده های مربوط به تخصص خود را قبول نماید. در ابتدا لازم است موضوع پرونده خود را در نظر گرفته و با استناد به آن به دنبال آن دسته از وکلایی باشید که در زمینه پرونده شما متخصص هستند.

یکی دیگر از معیارهای مهم در انتخاب بهترین وکیل سراب، توجه به سابقه او است. سابقه هر وکیلی در واقع نمایانگر تجربه و پختگی او است. در واقع وکیل در طی سال های متمادی با قبول پرونده های حقوقی و کیفری به نکات قابل توجهی دست پیدا می کند و بر تجربیات خود اضافه می نماید. این تجربیات گران بها ممکن است در پرونده های مشابه به کمک وکیل آمده و گره های ایجاد شده را باز نماید. لازم است برای واگذاری وکالت پرونده های خود به دنبال آن دسته از وکلا باشید که از سابقه بالایی برخوردار هستند.

بهترین وکیل سراب

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله صبوری به خرج دادید و در کنار ما بودید از شما متشکریم! در این مطلب سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل سراب آشنا کنیم تا دیگر دغدغه ای از بابت دسترسی به وکلای مطرح نداشته باشید. در ادامه تلاش کردیم تا مهم ترین وظایف وکیل خبره و مجرب را برای شما تشریح نماییم. در پایان نیز ضرورت توجه به سابقه و تخصص در انتخاب وکیل را گوشزد نمودیم. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم از شما دعوت می کنیم تا نظرات و تجربیات خود در خصوص مطالب بالا را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

3/5 - (2 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − هشت =

دکمه بازگشت به بالا