وکلا

10 تا از بهترین وکیل اهر ⚖️ آدرس و شماره☎️【سال1403】

ممکن است احتمال کسب پیروزی در پرونده شما بالا باشد و به همین دلیلی تمایلی برای استخدام وکیل نداشته باشید. در واقع در چنین شرایطی افراد تصور می کنند که به شخصه می توانند عهده دار پرونده های حقوقی و کیفری خود باشند و در نهایت موفقیت را به دست آورند؛ اما باید به این موضوع نیز دقت داشته باشید که به دلیل پیچیدگی مسائل حقوقی، حتی کوچک ترین اقدام غلطی نیز می تواند شما را از اهدافتان دور کند و در نهایت شکست را به فرد تحمیل کند. شما در هر شرایطی باید روی کمک های یک وکیل مجرب و خبره حساب باز کنید و ضعف های حقوقی خود را از طریق مشاوره حقوقی یا استخدام وی برطرف کنید؛ اما یافتن وکلای شاخص و مطرح در سطح شهر اهر همیشه هم ساده نیست. از این رو، سعی داریم در این مقاله شما را با بهترین وکیل اهر آشنا کنیم. دعوت می کنیم تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

بهترین وکیل اهر کیست؟بهترین وکیل اهر کیست؟

تعداد زیادی از وکلا در سطح شهر اهر حضور دارند که با مراجعه به آن ها می توانید خدمات حقوقی دریافت کنید. در واقع دفاتر وکالت و موسسات حقوقی به همین منظور دایر شده اند؛ اما نکته ای که لازم است در این خصوص به آن توجه داشته باشید این است که کسب نتایج مطلوب در دادگاه مستلزم استفاده از آن دسته از وکلایی است که در زمینه شغلی خود از سرآمدترین ها به شمار می آیند. در واقع بهترین وکیل پایه یک دادگستری در اهر راه را برای تامین منافع شما در محاکم قضایی هموار خواهد کرد.

بهترین وکیل اهر کیست؟

بهترین وکیل اهر سعی دارد تا احاطه خود بر مواد قانونی را در طول زمان افزایش دهد و به این شکل دانش حقوقی خود را برای احقاق حقوق از دست رفته موکل خود به کار بگیرد. بهترین وکیل اهر سال های زیادی از عمر خود را مشغول فعالیت های حقوقی بوده است و در این راه به تجربیات قابل اتکایی نیز دست پیدا کرده است. بهترین وکیل تبریز دارد تا به بررسی تغییرات قوانین نیز بپردازد تا چیزی از رقبای جدی خود کمتر نداشته باشد و بتواند به مطلوب ترین شکل ممکن نیازهای حقوقی موکل را تامین نماید.

مشاوره آسان با بهترین وکیل تبریز را از دست ندهید!

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای شاخص در زمینه دعاوی کیفری و حقوقی در اهر را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

لیست 10 تا از بهترین وکیل اهر⚖️ + شماره تلفن ☎️️ و آدرس

ابوالفضل نریمانی

ابوالفضل نریمانی بهترین وکیل اهر

آقای ابوالفضل نریمانی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی خبره و توانا در اهر با چندین سال سابقه وکالت و دانش حقوقی مکفی در تمامی امور حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی به مراجعین مشاوره ارائه می دهد و همچنین با بررسی دقیق پرونده میزان موفقیت را به افراد اعلام می دارد. وی به دو روش حضوری و تلفنی برای پیشبرد هرچه بهتر پرونده به مراجعین ارائه خدمات انجام می دهد.

آدرس دفتر: اهر، میدان دادگستری، ساختمان سهند، واحد ۳۰

شماره تماس:۰۹۱۴۱۲۸۸۷۱۸

ثریا هاشمی اوشدلق

ثریا هاشمی اوشدلق وکیل در اهر

سرکار خانم ثریا هاشمی اوشدلق وکیل و مشاورحقوقی پایه یک دادگستری با بیش از ۱۰ سال سابقه هستند. خانم هاشمی اوشدلق در دعاوی ملکی، خانواده، حقوقی و کیفری فعالیت می کنند. شما نیز می توانید برای استفاده از تجربه ایشان در پرونده های خود، تماس بگیرید.

آدرس دفتر: اهر، میدان یادبود، ساختمان پزشکی، طبقه دوم

تلفن تماس: ۰۹۱۴۴۲۶۴۵۳۴

حامد علیپور

حامد علیپور وکیل در اهر

جناب آقای حامد علیپور وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی با تجربه ای هستند. تخصص وی در دعاوی خانواده، حقوقی، ملکی و کیفری است. جناب علیپور پرونده های موفق بسیاری را در رزومه خود ثبت کرده اند.

آدرس دفتر: اهر، بالاتر از بانک ملی مرکزی، جنب لوازم التحریر رواسجانی، طبقه ۴

تلفن تماس: ۰۹۱۴۴۱۵۵۶۸۰

حوریه ربیعی فر

حوریه ربیعی فر وکیل در اهر

سرکار خانم حوریه ربیعی فر یکی دیگر از وکلای با تجربه و متخصص پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند. حوزه فعالیت خانم ربیعی فر در دعاوی ملکی، حقوقی، کیفری و خانواده است. شما می توانید برای پیشبرد بهتر پرونده های خود از مشاوره های ایشان استفاده کنید.

آدرس دفتر: اهر، میدان معلم، ابتدای کوچه شهید بابایی، پلاک ۱۳

تلفن تماس: ۰۹۱۴۱۲۸۲۰۳۳

محمد داداشیان فرد ریحان

 محمد داداشیان فرد ریحان وکیل در اهر

جناب آقای محمد داداشیان فرد ریحان وکیل و مشاورحقوقی پایه یک دادگستری هستند‌. جناب داداشیان فرد ریحان سابقه بالایی در حل و فصل پرونده ی دعاوی کیفری، ملکی، خانواده و حقوقی دارند.

آدرس دفتر: اهر، خیابان ریحانی، کوچه چمران، پلاک ۸۲

تلفن تماس: ۰۹۱۴۴۱۵۱۲۲۸

منصور ابراهیمی

منصور ابراهیمی وکیل در اهر

جناب آقای منصور ابراهیمی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند. جناب ابراهیمی در دعاوی متخلفی از جمله کیفری، خانواده، حقوقی و ملکی فعالیت می کنند. مشاوره های آقای ابراهیمی به صورت حضوری و غیر حضوری است که شما می توانید برای راهنمایی و مشورت از ایشان کمک بگیرید.

آدرس دفتر: اهر، فلکه دادگستری، روبروی مدرسه فیروز مرادخواه

تلفن تماس: ۰۹۱۴۱۲۸۴۱۸۲


سه توصیه مهم در انتخاب بهترین وکیل اهر

باید با چشمی باز به انتخاب بهترین وکیل اهر بپردازید. چرا که به خدمت گرفتن برترین وکیل اهر می تواند به طور مستقیم در نتیجه ای که از دادگاه به دست می آید تاثیر بگذارد. در واقع لازم است معیارهایی را در اختیار داشته باشید تا با استفاده مستمر از آن ها بتواند میزان توانایی که یک وکیل در اختیار دارد را مورد سنجش قرار دهید و در نهایت به مطرح ترین گزینه برسید. در ادامه سعی داریم سه توصیه مهم و حیاتی را در خصوص انتخاب وکیل خوب در اهر به شما ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

در انتخاب وکیل به سن و سال او تنوجه نکنید: یکی از معیارهای مهمی که وجود آن در زمان انتخاب وکیل باید به طور دقیق مورد بررسی قرار بگیرد، سابقه ای است که حقوقدان مورد نظر در طی سال های متمادی از خود به جای گذاشته است. در واقع با نگاهی عمیق به سابقه وکیل مورد نظر می توان تجربیات او را در نظر گرفت؛ اما باید دقت داشته باشید که سن و سال یک وکیل به هیچ عنوان بازتاب دهنده سابقه او نیست. چرا که ممکن است یک وکیل در عین جوانی سابقه درخشانی را از خود به جای گذاشته باشد.

شهرت یک وکیل جدای از تبلیغات است: در واقع یک وکیل در طی سال های فعالیت خود می تواند بازدهی و توانمندی خود را به اثبات برساند. در چنین شرایطی پس از مدت زمان کوتاه، نام وکیل بر سر زبان خواهد افتاد و به خصوص در شهرهای کوچک به شهرت قابل توجهی خواهد رسید؛ اما باید این موضوع را نیز مد نظر قرار دهید که تبلیغات پر رنگ و لعابی که همه روزه در فضای مجازی با آن رو به رو می شویم به هیچ عنوان از شهرت یک وکیل سرچشمه نمی گیرد و تنها جنبه بازارگرمی دارد.

فریب قول های خلاف واقع را نخورید: ممکن است برخی از وکلا پس از بررسی اجمالی پرونده به دلیل عدم رعایت کردن اصول حرفه ای به موکل قول هایی خلاف واقع در خصوص دعاوی مطرح شده بدهند. باید به این نکته اشاره داشته باشیم که هر چقدر هم که یک پرونده ساده به نظر برسد، باز هم هیچ وکیل حرفه ای نمی تواند موفقیت صد در صدی در آن را تضمین نماید.

سه توصیه مهم در انتخاب بهترین وکیل اهر

پس از انتخاب بهترین وکیل اهر چه باید کرد؟

پیش از هر گونه اقدام لازم است معیارهای مناسبی را در اختیار بگیرید تا با استفاده از آن ها بتوانید بهترین وکیل اهر را شناسایی کنید. در این صورت است که می توانید قدم مثبتی را در جهت کسب پیروزی در پرونده بردارید. پس از اینکه به طور نسبی توانستید وکیل مورد نظرتان را انتخاب کنید، لازم است با استفاده از اطلاعاتی که در دسترس دارید با وکیل مورد نظر تماس گرفته و شرح مختصری در خصوص پرونده بدهید. پس از این لازم است جلسه ای را برای ملاقات حضوری تدارک ببینید.

در جلساتی که به منظور ملاقات حضوری تدارک دیده اید باید تمام تمرکز خود را بر روی مهارت هایی که وکیل مورد نظرتان در اختیار دارد معطوف کنید. حسن اخلاق، فن بیان و قدرت برقراری ارتباط از جمله مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل زن در تبریز است که می توانید آن ها را مورد ارزیابی قرار دهید. همچنین لازم است در این جلسات در خصوص تمامی جزئیات مربوط به پرونده تبادل نظر کرده و مهم ترین خواسته های خود را به طور دقیق و شفاف بیان نمایید.

مشاوره آسان و سریع با بهترین وکیل زن در تبریز را از دست ندهید!

علاوه بر این نیاز است وکیل نیز به بررسی جامع پرونده بپردازد و در نهایت نظر قطعی خود را در خصوص ادامه همکاری یا عدم آن اعلام دارد. وکیل لازم است با استفاده از عوامل مختلفی، نظر خود را در خصوص حق الوکاله به موکل منتقل کند و با او در این خصوص به تبادل نظر بپردازد. چرا که بسیاری از وکلا ترجیح می دهند دستمزد خود را به صورت توافقی تعیین و محاسبه کنند. علاوه بر موارد ذکر شده باید نحوه پرداخت دستمزد و قسط بندی آن را نیز مشخص کنید.

پس از اینکه توافق بر سر موضوعات مختلف مربوط به پرونده و همکاری شکل گرفت لازم است قراردادی بین دو طرف به امضا برسد. انعقاد چنین قراردادی از بروز احتمالی اختلافات در آینده جلوگیری می کند و می تواند اصول حرفه ای را نیز به همراه داشته باشد. دقت داشته باشید که همکاری شما با وکیل مورد نظر به همینجا ختم نمی شود و باید با وکیل خود در تمامی مراحل حل و فصل اختلافات در محاکم قضایی تعامل داشته باشید.

پس از انتخاب بهترین وکیل اهر چه باید کرد؟

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله با ما همراه بودید سپاسگزاریم. در این مقاله تلاش کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل اهر آشنا کنیم تا با سهولت بیشتری حقوقدانان مختلف را مورد ارزیابی قرار دهید. در ادامه سه توصیه مهم در خصوص پرونده داشتیم و در انتهای مطلب نیز به مجموعه اقداماتی اشاره داشتیم که پس از انتخاب وکیل باید انجام دهید. اکنون از شما درخواست می کنیم که اگر احیانا نظر یا پیشنهادی در خصوص مطالب ذکر شده در مقاله بالا دارید، آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (3 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + نه =

دکمه بازگشت به بالا