حقوقیوکیل

10 تا از بهترین وکیل تنظیم قرارداد در تبریز ⚖️【سال1403】

شروع هر رابطه کاری و تجاری به تنظیم قرارداد نیاز دارد، برای شروع قرارداد کاری میان کارگر و کارفرما، مشارکت در کار ساخت و ساز و … باید قرارداد تنظیم شود. لذا اهمیت بسیار بالایی دارد که قرارداد به صورت قانونی و صحیح تنظیم شود. امروزه یکی از دغدغه های افرادی که در تبریز قصد تنظیم قرارداد دارند، انتخاب وکیل مجرب است. از این رو در ادامه سعی داریم به معرفی 10 تا از بهترین وکیل تنظیم قرارداد در تبریز بپردازیم همراه ما در مجله حقوقی برترین وکیل باشید.

بهترین وکیل تنظیم قرارداد در تبریز کیست؟

بهترین وکیل تنظیم قرارداد در تبریز کیست؟

در واقع وکیل تنظیم قرارداد در تبریز همان وکیل پایه یک دادگستری است که که در زمینه تنظیم و نوشتن قراردادها مهارت خاصی دارد و مشاوره های لازم در این زمینه را به افراد ارائه می دهد. بهترین وکیل تبریز از دانش و تجربه کافی برای تنظیم انواع قرارداد برخوردار است و به درستی به قراردادها رسیدگی می کند.

بهترین وکیل تنظیم قرارداد در تبریز، به انواع عقود، آثار و عواقب آنها، چگونگی نگارش محتوای قراردادها و … مسلط است و زمان تنظیم قرارداد، حقوق طرفین را رعایت می کند. وکیل مجرب در تنظیم قرارداد توانایی پیش بینی موارد اختلاف انگیز در روابط کاری و تجاری را دارد و برای جلوگیری از این مشکلات، راه حل حقوقی مناسبی پیش بینی می کند.

مشاوره آسان با بهترین وکیل تبریز را از دست ندهید!

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه قصد داریم به معرفی 10 تا از بهترین وکیل تنظیم قرارداد در تبریز بپردازیم. برای اطلاع از آدرس و شماره تماس وکلای خبره ما را در مجله حقوقی برترین وکیل همراهی کنید.

لیست 10 تا از بهترین وکیل تنظیم قرارداد در تبریز را بشناسید! ⚖️

دکتر میثم حق سرشت

دکتر میثم حق سرشت وکیل تبریز

آقای دکتر حق سرشت وکیل پایه یک دادگستری در تبریز، عضو کانون وکلای دادگستری آذربایجان شرقی و مشاور حقوقی می باشند. ایشان دارای دکترای حقوق بین الملل، مدرس دانشگاه و دارو رسمی مرکز داوری کانون وکلا هستند. یکی از تخصص های ایشان تنظیم انواع قرارداد در تبریز است.

آدرس دفتر: تبریز، برج بلور

شماره تماس: 09144924393

بابک پناهی

بابک پناهی وکیل تنظیم قرارداد در تبریز

آقای پناهی وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای دادگستری استان تبریز و دارای بیش از 12 سال سابقه وکالت در انواع دعاوی می باشند. در حال حاضر دانشجوی دکتری حقوق خصوصی می باشند. در زمینه تنظیم قرارداد، وکالت در دعاوی حقوق، کیفری، خانواده، ملکی، اسناد تجاری، چک و سفته، و … فعالیت می کنند و بهترین راه حل ها را به موکلین خود پیشنهادی می دهند.

آدرس دفتر: تبریز، چهارراه آبرسان اول کوی مهرگان، ساختمان اسکان 2، طبقه 4، واحد D4

شماره تماس: 09144015871

علیرضا نوجوان

علیرضا نوجوان وکیل تبریز

آقای علیرضا نوجوان وکیل پایه یک دادگستری در تبریز، قاضی اسبق دادگستری، عضو هیات علمی دانشگاه، مشاور حقوقی و متخصص در تنظیم کلیه قراردادها و امور بازرگانی و تجاری و مکاتبات اداری هستند. تخصص ایشان در زمینه دعاوی ملکی، خانوادگی، کیفری، کلیه امور ثبتی و دعاوی مرتبط با آن، دعاوی مربوط به اسناد تجاری، چک و سفته، جعل، کلاهبرداری، درگیری و … هستند.

آدرس دفتر: تبریز، ولی عصر، فلکه مخابرات به طرف اوحدی، کوچه امیرکبیر، ساختمان والا، طبقه 5، واحد سمت چپ

شماره تماس: 04133328445

ویدا مهدی پور

ویدا مهدی پور وکیل تبریز

خانم ویدا مهدی پور وکیل پایه یک دادگستری در تبریز، عضو کانون وکلای آذربایجان شرقی و وکیل متخصص در تنظیم انواع قرارداد هستند. سایر تخصص های ایشان در زمینه دعاوی خانواده، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، مالی، تجاری، اسناد رسمی، اختلافات مالی و … هستند.

آدرس دفتر: تبریز، فلکه دانشگاه، برج بلور، طبقه 5، واحد C

شماره تماس: 09144058589

نگین کیانی

نگین کیانی وکیل تبریز

خانم نگین کیانی وکیل پایه یک دادگستری در تبریز، مشاور حقوقی و دارای بیش از 9 سال سابقه وکالت در انواع دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده و … هستند. یکی از وکلای متخصص در تنظیم انواع قرارداد در تبریز می باشند که بهترین خدمات را به موکلین خود ارائه می دهند.

آدرس دفتر: تبریز، خیابان امام، جنب بانک سرمایه، ساختمان تشریفات، طبقه ۳، واحد D

شماره تماس: 04133366193

مزایای داشتن وکیل متخصص در تنظیم قراردادها

وکیل تنظیم قرارداد در تبریز با توجه به پیش بینی هایی که از مراحل مختلف تنظیم قرارداد دارد، تعهدات طرفین را در زمان تنظیم متعادل و متوازن می کند. وکیل متخصص به جهت افزایش ضمانت اجرایی قراردادهای تنظیم شده، بندهایی را به آن اضافه می کند.

باتوجه به اینکه هر قراردادی چالش های خاص خود را دارد، بهتر است برای این کار به بهترین وکیل تنظیم قرارداد در تبریز مراجعه کنید تا اطمینان خاطر داشته باشید که در آینده دچار اختلافات احتمالی نخواهید شد. به عنوان مثال اگر یکی از طرفین به تعهدات خود که در قرارداد درج گردیده، عمل نکند، در صورتی که قرارداد معتبر و توسط وکیل تنظیم شده باشد، امکان پیگیری و ارجاع به دادگاه برای رسیدگی های بیشتر را دارد.

از مهمترین مزایای حضور وکیل تنظیم قرارداد:

  • از بروز خطاهای احتمالی در قرارداد جلوگیری می کند.
  • مشکلاتی که در هر قرارداد می تواند ایجاد شود را پیش بینی می کند.
  • راه حل های مناسبی را برای رفع ابهامات ارائه می دهد.
  • دغدغه و استرس افراد در قراردادها را کاهش می دهد.
  • از ورود خسارات مالی سنگین جلوگیری می کند.
وکیل تنظیم قرارداد در تبریز

زمینه های تخصصی وکیل تنظیم قرارداد در تبریز

تخصص در تنظیم قرارداد: قراردادها انواع مختلفی دارند و هر کدام از قوانین و مقررات خاصی برخوردارند، به عنوان مثال قراردادهای خرید و فروش، سرمایه گذاری، مشارکت و … مقررات خود را دارند که وکیل تنظیم قرارداد از تمامی آنها آگاهی دارد.

تخصص در دعاوی مربوط به قراردادها: وکیل تنظیم قرارداد به واسطه دانش و تجربه ای که از قراردادها به دست آورده، رسیدگی های حقوقی لازم را زمان بروز اختلافات انجام می دهد.

تخصص در مشاوره و تنظیم دادخواست: بهترین وکیل تنظیم قرارداد در تبریز باید توانایی راهنمایی موکل و ارائه راه حل های قانونی و مناسب در صورت بروز اختلافات را داشته باشد و برای این کار دادخواست مناسبی تهیه نماید.

تخصص در داوری اختلافات قراردادها: زمان تنظیم قرارداد باید مشخص شود که در صورت بروز اختلاف میان طرفین قرارداد، چه مرجعی برای حل اختلافات به وجود آمده صلاحیت رسیدگی به مشکل را دارد. اگر مرجع حل اختلافات داوری تعیین شده باشد، وکیل تنظمی قرارداد می تواند بهترین گزینه باشد.

کلام آخر

تنظیم قرارداد یکی از مراحل مهم و حساس برای شروع فعالیت است. از این جهت اهمیت دارد تا به صورت کاملا قانونی و صحیح تنظیم شود. در این مقاله برای افرادی که در شهر تبریز به دنبال وکیل متخصص هستند تعدادی از وکلای متخصص را معرفی کردیم تا در صورت نیاز دسترسی سریعی به وکیل متخصص داشته باشید. ممنون که تا انتهای مطلب بهترین وکیل تنظیم قرارداد در تبریز همراه ما بودید، لطفا سوال و نظرات تان را در بخش دیدگاه ها برای ما ارسال کنید.

5/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + 1 =

دکمه بازگشت به بالا