کیفریوکیل

10 تا از بهترین وکیل مواد مخدر در اصفهان ⚖️【سال1402】

مواد مخدر شامل انواع ترکیبات شیمیایی است که موجب تسکین درد و سرخوشی در فرد مصرف کننده می شود. از این رو اعتیادآور است و افزایش مصرف مواد مخدر موجب افزایش تولید و قاچاق آن به کشور می شود. هرگونه خرید و فروش، جابجایی و پنهان کردن مواد مخدر در ایران جرم بوده و قانونگذار مجازات سنگینی برای مجرمان تعیین کرده است. وکیل متخصص در دعاوی کیفری در شهر اصفهان فردی است که اطلاعات کاملی از قوانین مواد مخدر در کشور دارد، لذا در ادامه مقاله بهترین وکیل مواد مخدر در اصفهان به معرفی وکلای خبره و حاذق در این زمینه می پردازیم در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل مواد مخدر در اصفهان کیست؟

بهترین وکیل مواد مخدر در اصفهان کیست؟

هیچ کدام از وکلا نمی توانند در تمامی زمینه ها ادعای تخصص کنند، وکیلی بهترین است که حرفه خود را به صورت خاصی مشخص کرده و در آن زمینه فعالیت نماید زیرا در این شرایط درصد موفقیت و میزان پیروزی وی در پرونده موکلین افزایش می یابد. بهترین وکیل مواد مخدر در اصفهان فردی است که به امور کیفری اشراف دارد و با تمامی قوانین مرتبط با این حوزه آگاه است. همچنین صلاحیت پیگیری دعاوی مواد مخدر در دادگاه انقلاب را دارا می باشد.

بهترین وکیل کیفری در اصفهان اطلاعات کاملی از حوزه پرونده های مواد مخدر، جرایم مرتبط با این حوزه و انواع مجازات آن در قانون دارد و به همین سبب بهتر از هر وکیلی موکل خود را یاری کرده و پرونده او را به نتیجه مطلوب می رساند. مواد مخدر یکی از موضوعات مهمی است و از اهمیت بالایی برخوردار می باشد از این رو ضروری است که برای پیگیری آن به بهترین وکیل اصفهان مراجعه کنیم وکیلی که توانایی دفاع از موکل در دادگاه انقلاب را داشته باشد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

اصفهان یکی از شهرهای بزرگی است که متاسفانه آمار خرید و فروش و نگهداری مواد مخدر در آن کم نیست. همین موضوع سبب ایجاد پرونده های بسیاری در دادگاه ها شده و نیاز مردم به وکیل مواد مخدر را افزایش داده است. در ادامه قصد معرفی تعدادی از وکیل مواد مخدر خوب در اصفهان را داریم، همراه ما باشید:

محمد مهدی رضیان

جناب آقای محمد مهدی رضیان وکیل مواد مخدر در اصفهان

آقای محمد‌مهدی رضیان، وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و مدرس دانشگاه در شهر اصفهان هستند. ایشان دارای مدرک حقوق خصوصی و بالاترین پایه وکالت در استان اصفهان بوده و با توجه به سال ها وکالت و مشاوره حقوقی شناخت کامل بر رویه دادگاه ها و مراجع قضایی دارند.

وکالت در دادگاه ها و پرونده های حقوقی ملکی، کیفری و جزایی، خانواده، دادگاه های انقلاب و تعزیرات از سوابق درخشان ایشان می باشد. بیش از 2000 مشاوره و ارشاد قضایی موفق حقوقی، کیفری، مواد مخدر، ثبتی، معاملات و قراردادها، دعاوی تجاری، مالی و غیرمالی، خانواده، مسائل مربوط به زوجین و … در استان اصفهان از سوابق کاری وی محسوب می‌شود.

برخی از سوابق و خدمات آقای محمد مهدی رضیان:

 • عضو مجمع داوری و میانجیگری
 • عضو اتحادیه وکلای بین المللی (iBA)
 • عضو اتحادیه سراسری کانون‌های وکلای دادگستری ایران
 • عضو رسمی کانون وکلای دادگستری، بنیاد ملی نخبگان حقوقی
 • وکالت و مشاوره حقوقی سازمان و ارگان های متعدد
 • نگارش اوراق قضایی و قراردادهای تخصصی حقوقی
 • داوری پیشرفته بین المللی و داخلی

جهت اعطای وکالت و انجام مشاوره حضوری و غیرحضوری با ایشان می‌توانید با تعیین وقت قبلی با شماره های زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09132000186
آدرس دفتر: اصفهان، خیابان چهارباغ بالا، حدفاصل ایستگاه مترو شریعتی، مجتمع سعادت، طبقه 2، واحد 4

مسیح قاسمی

جناب آقای مسیح قاسمی وکیل مواد مخدر در اصفهان

آقای قاسمی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری اصفهان هستند که با کسب رتبه تک رقی وارد کانون وکلای دادگستری شده اند. بیش از 10 سال سابقه فعالیت در عرصه وکالت و مشاوره حقوقی شرکت ها و اشخاص حقیقی دارند. تحصیلات آقای قاسمی در رشته کارشناسی حقوق و کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه اصفهان است. وکالت و داوری در پرونده های مواد مخدر، حقوقی و کیفری توسط ایشان پذیرفته می شود.

برخی از سوابق آقای قاسمی عبارتند از:

 • حضور در سمینارها و دوره های آموزش حقوقی
 • عضویت در سازمان نظام مهندسی معدن اصفهان
 • عضویت در کمیسیون های ادوار گوناگون کانون وکلای اصفهان
 • تدریس و تبیین قوانین و رویه قضایی در محاکم برای دانشجویان
 • اخذ گواهینامه تخصصی داوری از کانون وکلای دادگستری اصفهان
 • اخذ گواهینامه تخصصی در جرایم سایبری از کانون وکلای دادگستری اصفهان

آدرس دفتر: اصفهان، چهارباغ بالا، مجتمع تجاری، اداری اوسان، طبقه دوم، واحد 206

شماره تماس: 09131705100

عباس شفائی شهربابکی

جناب آقای عباس شفائی شهربابکی وکیل مواد مخدر در اصفهان

آقای شفائی وکیل پایه یک دادگستری در شهر اصفهان و از وکلای خبره در زمینه دعاوی و پرونده های مرتبط با مواد مخدر هستند. ایشان بیش از 40 سال سابقه وکالت در دعاوی کیفری، حقوقی، وکالت در سازمان های دولتی و خصوصی و … دارند. پیگیری و رسیدگی به دعاوی ملکی، خانواده، قراردادهای ثبتی، ملکی و شرکتی از دیگر تخصص آقای شفائی است.

برخی از سوابق آقای شفائی عبارتند از:

 • مشاور حقوقی شرکت عمران شهر جدید بهارستان اصفهان
 • مشاور حقوقی اداره راه بندرعباس_شهرداری بندرعباس
 • کارشناس حقوقی وزارت نفت تهران
 • کارشناس و مشاور حقوقی شرکت سنگ آهن گلگهر سیرجان
 • کارشناس حقوقی و مشاور حقوقی بنیاد مسکن بندرعباس

آدرس دفتر: اصفهان، سعادت آباد، خیابان چهارباغ بالا، خیابان نیکبخت غربی، روبروی فضای سبز، کاخ سبز، طبقه دوم

شماره تماس: 09133164607

محمد بهرامی

جناب آقای محمد بهرامی وکیل مواد مخدر در اصفهان

آقای بهرامی وکیل متخصص در پرونده های مواد مخدر در شهر اصفهان هستند. ایشان از وکلای پایه یک دادگستری و از وکلای منصف در دریافت حق الوکاله در این شهر محسوب می شوند. آقای بهرامی وکیل خبره در پذیرش ذعاوی کیفری، جعل، خیانت در امانت، کلاهبرداری، قتل، مواد مخدر و همینطور متخصص در انواع دعاوی خانواده و پرونده های حقوقی هستند.

برخی از خدمات آقای بهرامی عبارتند از:

 • پذیرش دعاوی خانواده همچون، مهریه، طلاق، طلاق توافقی، تمکین، حضانت فرزند
 • پذیرش پرونده های حقوقی همچون، اثبات مالکیت، خلع ید، الزام به تنظیم سند
 • تنظیم انواع شکواییه، دادخواست و قرارداد

آدرس دفتر: اصفهان، مبارکه، ابتدای خیابان امام جنوبی، مقابل باشگاه ستارگان

شماره تماس: 09133690259

سید امیر روح الامین

جناب آقای سید امیر روح الامین وکیل مواد مخدر در اصفهان

آقای روح الامین وکیل پایه یک دادگستری در شهر اصفهان و از وکلای متخصص در امور کیفری به ویژه پرونده های مرتبط با جرایم مواد مخدر هستند. ایشان دارای مدرک کارشناس ارشد حقوق کیفری و وکیل مجرب در زمینه کلاهبرداری، جعل، سرقت، مواد مخدر و … می باشند. همینطور آقای روح الامین از وکلای خبره اصفهان در دعاوی سیاسی، خانوادگی، ملکی، داوری و حقوقی شناخته می شوند.

آدرس دفتر: اصفهان، چهارراه فلسطین، ابتدای خیابان فلسطین، ساختمان کیان، طبقه سوم، واحد 11

شماره تماس: 09131668189

انواع دسته بندی مواد مخدر

باتوجه به چگونگی مصرف و تاثیراتی که در افراد معتاد ایجاد می کند، مواد مخدر را در ساده ترین حالت به دو دسته تقسیم می کنند که در ادامه هر دام را توضیح می دهیم:

 • مواد مخدر سنتی

مواد مخدر سنتی یکی از انواع مواد مخدر می باشد که کشت شده و سپس به مصرف می رسد. موادی همچون تریاک، گل و … از جمله مواد مخدری هستند که در زمین کاشته می شوند. مواد مخدر سنتی موادی هستند که از ترکیب آنها می توان مواد مخدر دیگرری ساخت تا به دست افراد معتاد برسد.

 • مواد مخدر صنعتی

در قرن 20 و 21، آزمایشگاه هایی ایجاد شدند که با ترکیب چند مواد مخدر سنتی و برخی ترکیبات شیمیایی، مواد مخدر صنعتی تولید و عرضه کردند. طبیعتا میزان خسارت و آسیبی که این مواد به بدن افراد وارد می کنند بیشتر از مواد مخدر سنتی است. باتوجه به خسارت و آسیب جبران ناپذیری که مواد صنعتی بر افراد وارد می کند، میزان مجازات آن نیز بیشتر است. بنابراین خرید و فروش، نگهداری و تولید آن مجازات بسیار سنگینی دارد.

انواع دسته بندی مواد مخدر

قانون مجازات مواد مخدر

پس از توضیح درباره ی انواع مواد مخدر بهتر است با مجازات و جرایمی که قانون برای افرادی که به هر دلیلی با مواد مخدر سروکار دارند آشنا شوید. در قانون برای حمل، نگهداری، توزیع و اخفا مواد مخدر مجازات هایی درنظر گرفته شده که در ادامه شرح می دهیم.

مطابق ماده 3 قانون مبارزه با مواد مخدر “هر کس بذر یا گرز خشخاش یا بذر یا برگ کوکا و یا بذر شاهدانه را نگهداری ،مخفی و یا حمل نماید به یک میلیون تا 30 میلیون ریال جریمه نقدی و یک تا هفتاد ضربه شلاق محکوم خواهد شد، در مورد بذر شاهدانه قصد تولید مواد مخدر یا روان‌گردان‌های صنعتی غیرداروئی از آنها باید احراز شود.”

طبق قانون کسانی که به هر نحوی مواد مخدری همچون تریاک، شیره، سوخته، بنگ، چرس، گراس، تفاله تریاک و یا دیگر مواد مخدر یا روان‌گردان‌ های صنعتی غیرداروئی که فهرست آنها به تصویب مجلس شورای اسلامی می‌رسد را وارد کشور کنند یا در تولید، پخش و فروش آن نقش داشته باشند مجرم بوده و مجازات خواهند شد.

مجازات مرتبط به مواد مخدر به شرح زیر می باشد:

 • کشف مواد مخدر تا 50 گرم، تا 4 میلیون ریال جریمه نقدی و تا 50 ضربه شلاق دارد.
 • کشف بیش از 50 گرم تا 500 گرم مواد مخدر، از 4 میلیون تا 50 میلیون ریال جریمه نقدی و از 20 تا 74 ضربه شلاق و همینطور درصورت صلاح دید دادگاه تا 3 سال زندان دارد.
 • کشف بیش از 500 گرم تا 5 کیلوگرم مواد مخدر، از 50 تا 200 میلیون ریال جریمه نقدی و از 50 تا 74 ضربه شلاق و 3 تا 15 سال زندان دارد.
 • کشف بیش از پنج کیلوگرم مواد مخدر، اعدام و مصادره اموال ناشی از همان جرم را در پی دارد.

تبصره ای در بند 4 این ماده آمده: اگر بار اول باشد و مرتکبین موفق به توزیع یا فروش مواد مخدر نشوند و همینطور میزان مواد 20 کیلو یا کمتر از آن باشد، دادگاه مجرمین را به حبس ابد و 74 ضربه شلاق محکوم کرده و اموال ناشی از همان جرم مصادری می گردد. طبیعتا دفاع در چنین شرایطی بسیار سخت است و نیاز است فردی متخصص و بادانش حقوقی بالا در دادگاه حاضر شود. بهترین وکیل مواد مخدر در اصفهان باتوجه به دانش و تجربه ای که در پیگیری پرونده ها داشته است، بهتر از هر وکیلی می تواند به پرونده مواد مخدر رسیدگی کند.

قانون مجازات مواد مخدر

کلام آخر

آمار تولید، خرید و فروش مواد مخدر روز به روز در حال افزایش است و سن افرادی که در این دام گرفتار می شوند در حال کاهش است. کودکان زیادی به دلیل عدم آگاهی در این دام اسیر شده و دچار مشکلات متعدد ورحی و روانی می شوند. قانونگدار نیز برای کاهش این جرایم مجازات سفت و سختی را تعیین نموده است. وکیل مواد مخدر فردی است که از انواع مجازات و نحوه دفاع از حقوق موکل در دادگاه انقلاب اطلاعات کامل دارد. سپاس گزارم که تا انتهای مقاله بهترین وکیل مواد مخدر در اصفهان ما را همراهی کردید، امیدوارم مطالب برای شما مفید بوده باشد، خواهشمندم جهت پیشبرد مطالب سایت، نظرات خود را برای ما ارسال کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 1 =

دکمه بازگشت به بالا