وکیل

10 تا از بهترین وکیل نجف آباد ⚖️【سال1403】

برای حل مشکلات حقوقی لازم است به وکیلی اعتماد کنیم که دانش و تجربه لازم را داشته باشد. در این مطلب سعی داریم شما را با بهترین وکیل نجف آباد آشنا کنیم تا با بررسی مشخصات و تخصص آن‌ها بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید و اولین قدم را برای رسیدن به نتیجه مطلوبتان، محکم بردارید. لطفا تا انتهای مطلب در سایت برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل نجف آباد

بهترین وکیل نجف آباد کیست؟

بهترین وکیل نجف آباد به دلیل دانش حقوقی که دارد می‌تواند تمامی اقداماتی که موکل توانایی انجام آن را ندارد را به عهده بگیرد. بهترین وکیل نجف آباد دانش آموخته بهترین دانشگاه‌های کشور است و تحصیلات خود را در بالاترین سطح انجام داده است. این وکلا با مواد قانونی مختلف آشنایی کامل دارند و می‌توانند از تمامی حقوق موکل خود در دادگاه دفاع کنند. بهترین وکیل نجف آباد سعی می‌کند شجاعت لازم برای رسیدگی به پرونده را داشته باشد. او با جسارت خاص خود تمامی ادله و مستندات و مدارک را به قاضی پرونده ارائه می‌دهد و شما را به موفقیت امیدوار می‌کند.

لازم است که بهترین وکیل اصفهان درک درستی از جزئیات پرونده داشته باشد تا با بررسی لایه‌های ناپیدا و تاریک پرونده، بتواند دفاعیات خود را به بهترین شکل انجام داده و عرصه‌های جدیدی از پرونده را برای محاکم قضایی روشن کند. بهترین وکیل نجف آباد باید اخلاق حرفه‌ای را رعایت کرده و از همان ابتدا به صورت شفاف، موقعیت و احتمال موفقیت در پرونده را برای شما بازگو کند. بهترین وکیل نجف آباد کسی است که صداقت داشته باشد و هیچ وعده یا قول خلاف واقعی به موکل خود ندهد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه مقاله قصد داریم به معرفی 10 مورد از بهترین وکیل نجف آباد بپردازیم. خواهشمندم جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه تا پایان مقاله با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل نجف آباد سال 1403!

صادق بهشتی پور

صادق بهشتی پور بهترین وکیل نجف آباد

آقای صادق بهشتی پور وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، استاد دانشگاه و دارای 22 سال سابقه وکالت می باشند.

برخی از سوابق آقای صادق بهشتی پور:

 • کارشناسی ارشد جزا و جرم شناسی
 • متخصص و متبحر در امور خانواده، طلاق توافقی، طلاق، استرداد جهیزیه، مطالبه نفقه، مطالبه مهریه، حضانت فرزند، ملاقات فرزند
 • متخصص در امور حقوقی
 • متخصص در پرونده های ملکی
 • وکالت تخصصی در پرونده های کیفری
 • کسب موفقیت در پرونده های خانواده، حقوقی و سایر پرونده های کیفری و رضایت موکلین از کارکرد وکیل و مراجعات زیاد پرونده ها به ایشان

برای اعطای وکالت به آقای صادق بهشتی پور و بهره مندی از خدمات مشاوره ایشان، تماس بگیرید:
دفتر روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه ساعت 16 الی 18 دایر میباشد،
مراجعه حضوری با تعیین وقت قبلی است.

شماره تماس: 03142638622
آدرس دفتر:
اصفهان، نجف آباد، خیابان امام خمینی بعد از چهارراه شهرداری، مجتمع پرشیا، طبقه۲، واحد۱۲، دفتر وکالت آقای صادق بهشتی پور
مشاهده پروفایل وکیل

نازنین غنی فرجام

نازنین غنی فرجام بهترین وکیل خمینی شهر

سرکار خانم نازنین غنی فرجام وکیل پایه یک دادگستری در خمینی شهر می باشد و تخصص در کلیه دعاوی ها را برعهده دارد و تمام تلاش خود را برای به موفقیت رساندن پرونده های وکالتی کرده و رضایت موکلین حود را جلب می کند. ایشان توانمند در انجام کلیه امور حقوقی و وکالتی نیز می باشد.

برخی از تخصص خانم نازینین غنی فرجام:

 • وكالت تخصصی در انواع دعاوی ملكی، سرقفلی و …
 • وكالت تخصصی در پرونده های كيفری، پرونده های خسارت بیمه و …
 • وكالت تخصصی در انواع دعاوی خانواده، انحصار وراثت و طلاق ،مهریه،نفقه،اجرت المثل،حضانت فرزند
 • وكالت تخصصی در انواع دعاوی ديوان عدالت اداری
 • وكالت تخصصی در پرونده های مربوط به چك و سفت
 • وكالت تخصصی در انواع دعاوی كميسيون های ماده 100 و …
 • مشاوره و تنظيم انواع قراردادهای تجاری داخلی و بين المللی و شركتها
 • مشاوره و تنظيم انواع دادخواست و شكوائيه و لوايح حقوقی و كيفری
 • مشاوره در انواع دعاوی حقوقی و كيفری به صورت آنلاين و حضوری
 • وكالت پرونده های ايرانيان خارج از كشور

شماره تماس: 09135349143
آدرس دفتر: خمینی شهر، میدان نماز

دکتر اکبر داوری نجف آبادی

دکتر اکبر داوری نجف آبادی وکیل نجف آباد

آقای اکبر داوری نجف آبادی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، استاد دانشگاه و دارای سابقه ای بیش از 10 سال در حرفه وکالت هستند. دارای دکترای حقوق خصوصی و یکی از وکلای متخصص نجف آباد می باشند که به انواع دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی و …. رسیدگی می کنند.

آدرس دفتر: نجف آباد، خیابان امام، ابتدای خیابان 22 بهمن جنوبی

شماره تماس: 09133312975

دکتر سید محمد کافی موسویان

دکتر سید محمد کافی موسویان وکیل نجف آباد

آقای محمد کافی موسویان وکیل پایه یک دادگستری، دارای 11 سال سابقه کار وکالت در دعاوی حقوقی و کیفری، دارای دکترای حقوق خصوصی و یکی از وکلای برتر در نجف آباد می باشند. رسیدگی و قبول پرونده انواع دعاوی خانواد، ملکی، کیفری و … توسط ایشان انجام می شود.

آدرس دفتر: نجف آباد، خیابان امام شرقی، نرسیده به پاساژ کوروش، مجتمع پرشیا، طبقه دوم، واحد 10

شماره تماس: 09133333364

افسانه هاشمی

افسانه هاشمی وکیل نجف آباد

خانم افسانه هاشمی وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان، مشاور حقوقی، دارای بیش از 7 سال سابقه درخشان در انواع دعاوی حقوقی و کیفری و تحصیل کرده مقطع کارشناسی ارشد مجموعه حقوق هستند. از سایر تخصص های ایشان می توان به وکالت در دعاوی شهرداری، دعاوی اقتصادی، قصاص، دعاوی راهنمایی و رانندگی و … اشاره کنیم.

آدرس دفتر: نجف آباد، خیابان شریعتی فی مابین چهار راه الله اکبر و چهارراه مجاهد، جنب الکترونیکی آقای کاظمی، دفتر وکالت خانم افسانه هاشمی طبقه دوم

شماره تماس: 09139304722

سعید احمدیان

سعید احمدیان وکیل چک در اصفهان

آقای سعید احمدیان یکی دیگر از وکلای با سابقه در شهر اصفهان هستند که در دعاوی ملکی، حقوقی، خانواده و کیفری فعالیت می کنند. شما می توانید از مشاوره های حضوری و غیر حضوری آقای احمدیان برای پیشبرد بهتر پرونده خود استفاده کنید.

آدرس دفتر: اصفهان، شاهین شهر، خیابان عطار بین ۳و ۴ غربی، طبقه۱، واحدA

تلفن تماس: 09130855113

جهان شاه ایرجی زاده

جهان شاه ایرجی زاده وکیل چک در اصفهان

جناب آقای جهان شاه ایرجی زاده وکیل و مشاور حقوقی با سابقه ی پایه یک دادگستری هستند. آقای ایرجی زاده در دعاوی حقوقی، ملکی، چک، سرقفلی، الزام به تنظیم سند، ابطال قرارداد، خلع ید، فسخ قرارداد، تقسیم ارث و انحصار وراثت و … فعالیت می کنند.

آدرس دفتر: اصفهان، خیابان میر، پل هوایی شیخ صدوق، نبش شیخ صدوق، ساختمان ۹۹، طبقه فوقانی

تلفن تماس: 09133183337


تعهدات موکل و بهترین وکیل نجف آباد در قبال یکدیگر

پس از بررسی نام و مشخصات بهترین وکیل نجف آباد، انتخاب از سوی فردی که با مشکل حقوقی رو به رو شده است، انجام می‌شود. در این مرحله فرد باید در دیداری حضوری با وکیل ملاقات کند. در همین ملاقات حضوری لازم است تمامی جوانب پرونده تا جایی که ممکن است برای وکیل شرح داده شود تا بهترین وکیل نجف آباد بتواند اطلاعات کافی درباره کلیات پرونده به دست آورد. پس از مشورت با وکیل، احتمالاً کار به عقد قرارداد خواهد رسید.

لازم است قرارداد محکمی بین بهترین وکیل نجف آباد و موکل نوشته شود که در آن تعهدات دو طرف به طور کامل ذکر شده باشد. در قرارداد منعقد شده بین موکل و بهترین وکیل نجف آباد، تعهداتی نیز برای موکل در نظر گرفته می‌شود. موکل وظیفه دارد تمام جوانب پرونده و اطلاعاتی را که در اختیار دارد بی کم و کاست در اختیار وکیل قرار دهد. از طرفی موکل باید پرداخت حق الوکاله بهترین وکیل نجف آباد را در موعد مقرر انجام دهد.

در صورتی که پس از عقد قرارداد با بهترین وکیل نجف آباد از جانب او خسارتی شامل حال شما شد، وکیل موظف است که در مقابل این خسارت پاسخگو باشد. دقت کنید که گاهی ممکن است اشتباه وکیل باعث عواقبی در پرونده شما شود، پس بهتر است از همان ابتدا به سراغ بهترین وکیل نجف آباد رفته تا از ضرر و زیان جلوگیری شود. دقت داشته باشید که بهترین وکیل نجف آباد از جانب شما وکالت یافته است تا به اموری رسیدگی کند که انجام آن‌ها برای خودتان ناممکن به نظر می‌رسیده است.

از این رو، در قرارداد چهارچوبی برای اقدامات وکیل در نظر گرفته خواهد شد. وکیل به هیچ عنوان نباید پا را از تعهداتش فراتر گذاشته و یا در انجام تعهداتش سستی به خرج دهد. بهترین وکیل نجف آباد همیشه مصلح موکل خود را در اولویت قرار داده و تمامی اقداماتش برای رسیدن به نتیجه مطلوب در پرونده است.

وکیل باید تعهد داشته باشد که موکل خود را نیز در جریان پرونده قرار دهد و اگر مدرکی از جانب او دریافت کرده است، آن را به فرد نیز نشان داده و یا اینکه به او اطلاع دهد. در قرارداد اختیاراتی برای وکیل در نظر گرفته شده که بهترین وکیل نجف آباد به هیچ عنوان نباید از آن تجاوز کند. در صورتی که موکل برای انجام پرونده خود چند وکیل را استخدام کرده باشد، هیچ کدام از وکلا نمی‌تواند به صورت خودسرانه و یک جانبه در مسئله‌ای دخالت کرده و در آن تغییراتی ایجاد کند.

وظیفه هر وکیل مشخص است و باید در محدوده اختیارات خود در قرارداد قدم بردارد. این نکته را نیز مد نظر قرار دهید که اگر بهترین وکیل نجف آباد، وکالت در توکیل نداشته باشد نمی‌تواند اعمال مسئله‌ای را به فرد دیگری بدهد. وکیل در توکیل به وکیلی گفته می‌شود که از سوی موکل خود اختیار مشخص کردن وکیل دیگری را برای او داشته باشد.

تعهدات بهترین وکیل نجف آباد

ضرورت استفاده از بهترین وکیل نجف آباد

دقت داشته باشید که اکثر افراد دانش حقوقی لازم برای رسیدگی به پرونده خود را ندارند. از طرفی تعصب بی جای فرد از این رو که خود را صاحب حق می‌داند باعث می‌شود تا نتواند به درستی و با مدرک از محق بودن خود دفاع کند. همچنین این امکان وجود دارد که فرد در حین دفاع از خود از مسئله فاصله گرفته و مباحثی را بیان کند که سودی در روند رسیدگی به پرونده نداشته باشد.

این امکان نیز وجود دارد که فرد اعتماد به نفس لازم برای دفاع از خود در دادگاه را نداشته باشد. این استرس و ترس باعث می‌شود تا جوانب مختلف پرونده برای قاضی روشن نشود و از این رو، حقیقت مخفی باقی بماند و طرفین به حق خود نرسند. بهترین وکیل نجف آباد به دلیل تجربه‌ای که دارد، قادر است از حق شما در دادگاه به بهترین شکل دفاع کند.

فن بیان و شیوایی کلام نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. ممکن است فرد نتواند منظور خود را به درستی به قضات پرونده بفهماند و از این رو، حق او در پرونده نادیده گرفته شود. از طرفی این نکته را نیز باید در نظر گرفت که اکثر افراد برای رسیدگی به پرونده خود به طور قطع از وکیل خبره و مجرب استفاده می‌کنند.

حال اگر فردی تصمیم داشته باشد خودش وظیفه رسیدگی به پرونده را در دست بگیرد، دیری نخواهد گذشت که در مقابل وکیل طرف مقابل از پای درخواهد آمد؛ زیرا دانش حقوقی و تجربه وکیل به مراتب بیشتر از فردی است که بدون اطلاعات کافی در خصوص مواد قانونی تصمیم گرفته وکالت پرونده را خودش بر عهده بگیرد؛ بنابراین برای در امان ماندن از عواقب احتمالی لازم است که از بهترین وکیل نجف آباد کمک بگیرید. فقط در این صورت است که شانس شما برای موفقیت در مقابل سایر وکلا به شدت افزایش خواهد یافت و اهداف شما محقق خواهد شد.

ضرورت استفاده از بهترین وکیل نجف آباد

کلام آخر

در این مطلب بهترین وکیل نجف آباد به شما معرفی شد و مشخصات و تخصص هر کدام به صورت دقیق مورد ارزیابی قرار گرفت. همچنین سعی کردیم تعریف دقیقی از وکیل مناسب و ویژگی‌های شاخص او به شما ارائه دهیم تا با معیار قرار دادن آن‌ها بتوانید انتخاب درستی داشته باشید. در پایان نیز تعهدات وکیل و موکل در قبال یکدیگر را مورد ارزیابی قرار دادیم تا وظایف هر یک به صورت مجزا مشخص گردد. همچنین ضرورت استفاده از وکیل به تفضیل شرح داده شد. اکنون از شما دعوت می‌کنیم که اگر تجربه‌ای در این زمینه دارید، آن را با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

3.5/5 - (4 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + 5 =

دکمه بازگشت به بالا