ملکیوکلا

10 تا از بهترین وکیل اراضی در اصفهان ⚖️【سال1403】

گاهی در هنگام خرید و فروش و یا تسلط بر اراضی ملی و شخصی با اختلافاتی رو به رو خواهیم شد. در چنین شرایطی برای عبور از اختلافات پیش آمده لازم است با تقسیم بندی اراضی آشنایی کامل داشته و قوانین مربوط به هر کدام را بدانیم. اما مشکل اینجا است که عموم جامعه تخصص و تحصیلات کافی برای ورود به چنین دعاوی را در اختیار ندارد و در لازم است افراد به یک وکیل مجرب و خبره مراجعه کرده و از دانش و تجربیات وی برای حل و فصل مشکلات پیش آمده استفاده کنند. در این مقاله سعی داریم بهترین وکیل اراضی در اصفهان را به شما معرفی کنیم. پس پیشنهاد می دهیم تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل اراضی در اصفهان

بهترین وکیل اراضی در اصفهان کیست؟

هرگز نباید بر این تصور غلط تاکید داشته باشیم که چون قانون در مواردی حق را به ما داده است، پس دیگر نیازی به استخدام وکیل نداریم و بدون حضور او نیز می توانیم در دادگاه موفق باشیم. دقت داشته باشید که دعاوی مربوط به انواع اراضی با پیچیدگی هایی همراه است و همین موضوع باعث می شود که کوچک ترین اقدام اشتباهی با شکست در پرونده مجازات شود. پس باید به این نکته همواره توجه ویژه ای داشته باشید که افراد در همه شرایطی به یک وکیل کاربلد و کاردان نیازمند هستند.

بهترین وکیل اراضی در اصفهان دانش آموخته یکی از مطرح ترین و معتبر ترین دانشگاه های کشور در رشته حقوق است. او تحصیلات آکادمیک خود را در رشته حقوق به پایان رسانده و مجوز حضور در محاکم قضایی را به دست آورده است. بهترین وکیل اراضی در اصفهان تسلط بالایی بر قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی مربوط به اراضی دارد و می تواند در صورت لزوم بهترین راهکار را به موکل ارائه دهد. بهترین وکیل ملکی در اصفهان تغییرات قانون را نیز تحت رصد قرار می دهد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای شاخص در زمینه دعاوی مربوط به اراضی در شهر اصفهان را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل اراضی در اصفهان!

مهدی کشوری

مهدی کشوری بهترین وکیل اراضی اصفهان


آقای مهدی کشوری وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه دولتی اصفهان و تهران، دارای بیش از 19 سال سابقه وکالت در امور ملکی و حقوق قراردادها و شرکتهای تجاری می باشند.

پیگیری مستمر پرونده، امانت داری، کلام رسا و احساس مسئولیت در مقابل پرونده موکلین، از ویژگی های بارز آقای مهدی کشوری است که موجب شده به عنوان بهترین وکیل تنظیم قرارداد در اصفهان شناخته شوند.

برخی از سوابق و تخصص ایشان:

  • فعالیت در امور حقوقی شرکت پتروشیمی، شرکت ایرانسل، شرکت چند منظوره دانشگاه اصفهان
  • متخصص در امور قراردادها و نحوه تنظیم آن، ابطال و فسخ قراردادها،، الزام به انجام تعهدات قراردادی، اثبات مالکیت، الزام به تنظیم سند رسمی، خلع ید، تصرف عدوانی، اعتراض شخص ثالث، حق کسب و پیشه، مطالبه وجه چک و سفته و …
  • دعاوی ملکی: الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به تحویل ملک، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، ابطال قرارداد، خلع ید، رفع تصرف عدوانی، فروش ملک مشاع، تخلیه ملک تجاری، دعوای تعدیل اجاره بها و …
  • امور مرتبط با شرکت‌های تجاری و اختراعات؛ حقوقی مالکیت فکری و معنوی از جمله (علائم و برند تجاری و اختراعات و …
  • دعاوی خانواده: طلاق، مهریه، نفقه، حضانت فرزند و …
  • دعاوی کیفری: کلاهبرداری، سرقت، جعل، آدم ربایی، قتل و …

جهت اعطای وکالت و بهره‌مندی از مشاوره حضوری و تلفنی آقای مهدی کشوری می توانید با شماره زیر با ایشان در ارتباط باشید.

شماره تماس: 09133195335
آدرس دفتر: اصفهان، خیابان نیکبخت، مجتمع ماکان 5، طبقه 5، واحد 53

مهدی همایونی قهفرخی

مهدی همایونی قهفرخی

جناب آقای مهدی همایونی قهفرخی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. ایشان در حوزه دعاوی املاک نظیر ثبت اسناد و املاک، زمین شهری و اوقاف، اختلاف در مالکیت، شهرداری، موجر و مستاجر، خرید و فروش اموال غیر منقول، املاک، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، حق کسب و پیشه و… فعالیت میکنند.

آدرس دفتر: اصفهان، سه راه سیمین، اول خیابان سهروردی، مجتمع الهیه، طبقه 3 واحد 9

تلفن تماس: 09131863690

لیلا نوربخش حبیب آبادی

لیلا نوربخش حبیب آبادی

خانم لیلا نوربخش وکیل پایه یک دادگستری استان اصفهان با ۱۰ سال سابقه کار در حوزه وکالت فعالیت میکنند. خانم نوربخش علاوه بر تخصص در دعاوی ملکی، حقوقی، در دعاوی خانواده نیز تخصص بسزایی دارند.

آدرس دفتر: اصفهان، خیابان نیکبخت، روبروی ساختمان کل دادگستری، ساختمان ماکان 5، طبقه 2، واحد 23

تلفن تماس: 09132005157

کامران نیک زاد

کامران نیک زاد

جناب آقای کامران نیک زاد یکی دیگر از وکلای با تجربه پایه یک دادگستری هستند. ایشان در دعاوی مختلفی اعم از ملکی، کیفری، خانواده و حقوقی فعالیت میکنند. شما میتوانید از مشاوره های حضوری و غیر حضوری ایشان برای روند بهتر پرونده خود مشورت بگیرید.

آدرس دفتر: اصفهان، زرین شهر، مجتمع گلریز،طبقه 2

تلفن تماس: 09137992271

علی نصیری

علی نصیری

آقای علی نصیری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی با تجربه ای هستند. تخصص آقای نصیری در دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، دعاوی کیفری، دعاوی ثبتی، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، دعاوی راهنمایی و رانندگی، تعزیرات، طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه و … است.

آدرس دفتر: اصفهان، باغ بهادران، میدان دورباط ،روبروی بخشداری، ساختمان نور، طبقه 1،واحد 3

تلفن تماس: 09168245510

مریم میرخانی دلیگانی

 مریم میرخانی دلیگانی

سرکار خانم مریم میرخانی دلیگانی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. حوزه فعالیت خانم میرخانی دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، دعاوی کیفری، دعاوی ثبتی، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، دعاوی راهنمایی و رانندگی، تعزیرات، طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه و … است.

آدرس دفتر: اصفهان، شاهین شهر، خیابان عطار، مجتمع ترنج، واحد1

تلفن تماس: 09135759758

سه توصیه مهم در انتخاب بهترین وکیل اراضی اصفهان

باید دقت داشته باشیم که همواره انتخاب بهترین وکیل اراضی در اصفهان نقش موثری در کسب پیروزی در دادگاه دارد. وکیل با پیچ و خم های مسیر آشنایی کامل دارد و می تواند در صورت لزوم بهترین راهکار را برای عبور از مشکلات پیش آمده به موکل پیشنهاد دهد. از این رو باید تمامی دقت و تمرکز خود را به کار بگیرید تا در نهایت به آن گروه از وکلا دسترسی پیدا کنید که در حیطه شغلی خود جزو سرآمدترین و شاخص ترین ها هستند. در ادامه سه توصیه مهم در انتخاب وکیل به شما ارائه خواهیم داد:

به تخصص وکیل دقت کنید: دقت داشته باشید که انتخاب هر وکیلی نمی تواند شما را در دعاوی مربوط به انواع اراضی به موفقیت برساند. برای این کار لازم است در ابتدا موضوع پرونده خود را در نظر گرفته و برای عهده دار شدن آن به دنبال وکیلی باشید که در مسائل مربوط به اراضی متخصص است. تخصص یک وکیل نشان می دهد که تسلط او بر قوانین و مقررات مربوط به اراضی بیش از سایر دعاوی مطرح شده در دادگاه است و به سادگی بیشتری می تواند به پرونده رسیدگی کند.

به جنسیت وکیل توجه نکنید: هرگز نباید در انتخاب وکیل اراضی خوب در اصفهان به جنسیت او توجه داشته باشید. اگر قصد دارید برای رسیدگی به پرونده از وکلای خانم و یا آقا استفاده کنید، هیچ ایرادی ندارد و این مسئله کاملا به سلیقه شما باز می گردد. اما نکته اینجا است که هرگز نباید یک وکیل را صرفا به دلیل مرد بودن و یا زن بودن آن انتخاب کنید. چنانچه مایل به استفاده از وکلای خانم هستید، باید تمامی معیارهای مهم دیگر را نیز مد نظر قرار داده تا در نهایت شاخص ترین را به خدمت بگیرید.

سن و سال وکیل به معنای سابقه او نیست: یکی از معیارهای بسیار مهمی که در زمان انتخاب بهترین وکیل اراضی در اصفهان باید بر روی آن تمرکز داشته باشید، سابقه حقوقدان مورد نظر است. با توجه به سابقه وکیل مورد نظر می توانید به میزان زیادی به تجربیات او پی ببرید. تجربیات وکیل در طی سال ها حضور مستمر در محاکم قضایی پدیدار می شود. هرگز تصور نکنید که اگر سن و سال یک وکیلی بیشتر از سایر وکلا است، پس تجربه بالاتری نیز در خصوص دعاوی مختلف دارد.

بهترین وکیل اراضی در اصفهان

اهمیت مشاوره حقوقی با وکیل اراضی اصفهان

همواره یکی از راه های موثر برای استفاده از تجربیات بهترین وکیل اراضی در اصفهان، دریافت مشاوره حقوقی از وی است. عده ای تمایل دارند در صورت مواجهه با اختلافات ارضی، وکالت پرونده را به یک وکیل توانا و کاربلد بسپارند و تا زمان اعلام رای قطعی دادگاه با او همراه باشند. اما عده ای دیگر تمایل دارند که به انواع روش های مشاوره حقوقی متوسل شده و ضعف های حقوقی خود را به این روش جبران کرده و راه را برای دستیابی به موفقیت و پیروزی در پرونده هموار کنند.

باید اشاره داشته باشیم که هزینه استخدام وکیل در مقایسه با دریافت مشاوره حقوقی بیشتر است و همین موضوع باعث می شود دریافت مشاوره حقوقی از نظر مالی مناسب تر به نظر برسد. از سوی دیگر ممکن است افراد دخیل در یک پرونده مربوط به دعاوی اراضی تا حدودی با قوانین و مقررات حاکم بر این دعاوی آشنایی داشته باشند و روال رسیدگی به پرونده را نیز بدانند. چنین افرادی ترجیح می دهند با دریافت مشاوره حقوقی، برای سوالات خود پاسخ هایی منطقی پیدا کرده و با دست پر در دادگاه حاضر شوند.

می توان از روش های مختلف مشاوره حقوقی دریافت کرد. هر یک از افراد بسته به شرایطی که دارد، می تواند مشاوره حقوقی حضوری، مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی آنلاین کسب کند. در مشاوره حقوقی حضوری، بهترین وکیل اصفهان می تواند مدارک و مستندات ارائه شده از سوی موکل را مورد بررسی قرار دهد و در نتیجه با دقت بیشتری می تواند به سوالات مطرح شده پاسخ دهد. اما در مقایسه، هزینه های مربوط به مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی آنلاین به مراتب کمتر از روش حضوری آن است.

بهترین وکیل اراضی در اصفهان

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل اراضی در اصفهان آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن بتوانید به گزینه های شاخص دست پیدا کنید. در ادامه سه توصیه مهم در خصوص انتخاب وکیل داشتیم که با استفاده از آن ها می توانید انتخاب مطلوب تری داشته باشید و در انتهای مطلب نیز اهمیت دریافت مشاوره حقوقی و انواع روش های ارائه آن را گوشزد نمودیم. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم از شما همراهان گرامی درخواست می کنیم که تجربیات و نظرات خود در خصوص مطالب ذکر شده را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + 20 =

دکمه بازگشت به بالا