طلاقوکیل

10 تا از بهترین وکیل طلاق در اصفهان ⚖️【سال1402】

طلاق از مهم ترین تصمیماتی است که برای زندگی مشترک گرفته می شود، از این رو توصیه کارشناسان این است که در پروسه طلاق از وکیل طلاق خوب، مشاوه و راهنمایی های لازم دریافت شود. برای زوجینی که دچار اختلافات متعدد شده اند، ضروری است که وکیل متخصص در شهر خود را بشناسند. اصفهان از شهرهایی است که میزان پرونده های خانواده در دادگاه های آن بسیار زیاد است، به همین خاطر در ادامه این مطلب قصد داریم تا شما را با چند نفر از بهترین وکیل طلاق در اصفهان آشنا کنیم همراه ما در وب سایت برترین وکیل باشید.

چرا به وکیل طلاق نیاز داریم؟

چرا به وکیل طلاق نیاز داریم؟

بهترین وکیل خانواده در اصفهان که متخصص در دعاوی مربوط به طلاق و مهریه است، در واقع به عنوان یک نماینده به جای ما در دادگاه حاضر می شود تا دفاعیات لازم را ارائه دهد. معمولا تمامی افراد در مراحل طلاق چه توافقی باشد و چه از طرف یکی از زوجین، موجب ایجاد تنش و درگیری ذهنی می گردد.

وجود وکلای متخصص در دعاوی طلاق در هر شهری نیاز است، اصفهان هم از این قاعده مستثنی نیست، وکلای حاذقی در این شهر هستند که به موکلین خود بهترین راهکارها را پیشنهاد می دهند و کمک می کنند تا بدون حضور در داگاه از هم جدا شوند. برای زوجینی که دچار مشکلات متعدد هستند و ادامه زندگی به هیچ عنوان امکان پذیر نیست، مشاوره با وکیل طلاق خوب در اصفهان و سپردن وکالت پرونده به وی توصیه می شود.

بسیاری از افراد تمایلی به حضور در چنین دادگاه ها و روبه رو شدن با طرف مقابل ندارند، همین موضوع باعث می شود تا به دنبال بهترین وکیل اصفهان باشند.

بهترین وکیل طلاق در اصفهان کیست؟

بهترین وکیل طلاق در اصفهان کیست؟

بهترین وکیل طلاق در اصفهان را چطور انتخاب کنیم؟ مطمئنا مسائل خانوادگی حساسیت های خاص خود را دارند، در این پروسه هرچه وکیل خانواده سابقه و تجربه بالاتری داشته باشد، نتیجه بهتری هم برای پرونده رقم می زند. کمک گرفتن از وکیل خانواده در پروسه طلاق باعث می شود تا هیچ کدام از طرفین آسیب بیشتری نبیند.

معمولا بیشتر افراد اطلاعاتی در حوزه قوانین طلاق و حقوق هر یک از طرفین ندارند، بنابراین نیاز دارند تا از وکیلی متخصص راهنمایی بگیرند. برای افرادی که در اصفهان زندگی می کنند، شناخت بهترین وکیل طلاق در اصفهان لازم است. باید وکیلی متخصص و حاذق را برای انجام پرونده های طلاق خود انتخاب کنند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه مقاله وکلای شهر اصفهان را معرفی می کنیم تا انتخاب راحتی داشته باشید. در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

زهرا حق شناس

زهرا حق شناس وکیل خانواده در اصفهان

خانم زهرا حق شناس وکیل پایه یک دادگستری، بنیانگذار و مدیر موسسه حقوقی بانوی عدالت آریا در اصفهان هستند. ایشان به عنوان بهترین وکیل زن در اصفهان دارای تخصص علمی و کاربردی در حوزه های مختلف می باشند.

تخصص ایشان در پرونده های:

 • پرونده های ملکی الزام به تنظیم سند رسمی حکم تخلیه خلع ید تصرف عدوانی خسارت وجه التزام قراردادی و تنظیم قراردادها مطابق با موازین حقوقی از جمله تنظیم قرارداد های بیع و اجاره، شراکت، کارخانجات، مشارکت درساخت و …
 • دعاوی خانوادگی از جمله طلاق مهریه نفقه و اجرت المثل ایام زوجیت حضانت فرزندان فریب در ازدواج تجویز ازدواج مجدد اثبات نسب و … می باشد.

برخی از سوابق خانم حق شناس عبارتند از:

 • همکاری با شرکت ها و ارگان های خصوصی مختلف
 • دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • دارای گواهینامه نحوه تنظیم قراردادهای تجاری بین المللی
 • دارنده مدرک سمپوزیوم بین المللی حقوق داوری با مشارکت انجمن حقوق تطبیقی و قضات عالی رتبه در کشور فرانسه

شماره تماس: 09131872443

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالت خانم حق شناس، با شماره بالا با ایشان در ارتباط باشید.

محمد مهدی رضیان

جناب آقای محمد مهدی رضیان وکیل طلاق در اصفهان

آقای محمد‌مهدی رضیان، وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و مدرس دانشگاه در شهر اصفهان هستند. ایشان دارای مدرک حقوق خصوصی و بالاترین پایه وکالت در استان اصفهان بوده و با توجه به سال ها وکالت و مشاوره حقوقی شناخت کامل بر رویه دادگاه ها و مراجع قضایی دارند.

وکالت در دادگاه ها و پرونده های حقوقی ملکی، کیفری و جزایی، خانواده، دادگاه های انقلاب و تعزیرات از سوابق درخشان ایشان می باشد. بیش از 2000 مشاوره و ارشاد قضایی موفق حقوقی، کیفری، مواد مخدر، ثبتی، معاملات و قراردادها، دعاوی تجاری، مالی و غیرمالی، خانواده، مسائل مربوط به زوجین و … در استان اصفهان از سوابق کاری وی محسوب می‌شود.

برخی از سوابق و خدمات آقای محمد مهدی رضیان:

 • عضو مجمع داوری و میانجیگری
 • عضو اتحادیه وکلای بین المللی (iBA)
 • عضو اتحادیه سراسری کانون‌های وکلای دادگستری ایران
 • عضو رسمی کانون وکلای دادگستری، بنیاد ملی نخبگان حقوقی
 • وکالت و مشاوره حقوقی سازمان و ارگان های متعدد
 • نگارش اوراق قضایی و قراردادهای تخصصی حقوقی
 • داوری پیشرفته بین المللی و داخلی

جهت اعطای وکالت و انجام مشاوره حضوری و غیرحضوری با ایشان می‌توانید با تعیین وقت قبلی با شماره های زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09132000186
آدرس دفتر: اصفهان، خیابان چهارباغ بالا، حدفاصل ایستگاه مترو شریعتی، مجتمع سعادت، طبقه 2، واحد 4

حمید بابایی

حمید بابایی وکیل اصفهان

حمید بابایی وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی و کیفری با ۱۸ سال سابقه درخشان و مدرک کارشناسی ارشد در اصفهان می باشند. ایشان در حوزه انواع دعاوی خانواده پرونده های موفق متعددی را به نتیجه رسانده اند. همینطور وکالت طلاق جهت پیگیری برای وکالت های تنظیمی در کنسولی و سفارتها برای افراد خارج از کشور توسط ایشان انجام می شود.

برخی از سوابق ایشان عبارتند از:

 • وکالت در دعاوی خانواده: طلاق از طرف مرد، طلاق از طرف زن، طلاق توافقی، مطالبه مهریه، نفقه، اجرت المثل ایام زوجیت، حضانت فرزندان، نفقه فرزندان و …
 • دارای تقریبا ۳۰۰۰ پرونده موفق
 • دکتری تخصصی و کاربردی عملی DBA
 • مشاوره حقوقی فرماندهی نزاجا
 • داور متخصص دعاوی امور بین الملی
 • و …

جهت اعطای وکالت به حمید بابایی، وکیل خبره اصفهان و مورد اعتماد شما جهت حل مشکلات و مسائل خانواده و طلاق با شماره‌های ذیل هماهنگی حاصل بفرمایید:

شماره تماس: 09131170470 – 09129172760
آدرس دفتر:
 اصفهان، چهار راه حکیم نظامی، جنب بانک پارسیان، دفتر وکالت حمید بابایی

نرگس شفیعیون

سرکار خانم نرگس شفیعیون

خانم شفیعیون وکیل پایه یک دادگستری و دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوص می باشند. عضو کانون وکلای دادگستری اصفهان و مشاور حقوقی هستند. از فعالیت های ایشان می توان به پیگیری و بررسی پرونده های مربوط به قصور پزشکی و اخذ دیه اشاره نمود. ایشان در سال های وکالت خود تجارب بسیاری را در زمینه دعاوی خانواده، طلاق و … به دست آورده اند و بهترین نتیجه را برای پرونده موکل خود رقم می زنند.

آدرس دفتر: اصفهان، خیابان نظر میانی، اواسط خیابان خورشید

شماره تماس: 03136274450

علی شیرزاده

جناب آقای علی شیرزاده

آقای شیرزاده وکیل پایه یک دادگستری و متخصص در دعاوی خانوhده و طلاق هستند. ایشان دانش آموخته مقطع کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و دارای 17سال سابقه در حرفه وکالت هستند. دعاوی که توسط ایشان پیگیری و بررسی می شود شامل پرونده های خانواده، طلاق، مهرریه، نفقه، دعاوی کیفری، حقوقی، امور ثبتی و … است.

سایر پرونده هایی که توسط آقای شیرزاده پیگیری می شوند شامل امور شرکت ها، امور بیمه، امور مالیاتی، امور بانکی و وام و … است.

آدرس دفتر: اصفهان، سه راه سیمین، جنب پمپ بنزین، مجتمع آرش، طبقه 4، واحد 405

شماره تماس: 09131800200

میترا آزرم

سرکار خانم میترا آزرم

سرکار خانم آزرم وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان می باشند. ایشان سابقه ای بیش از 20 سال در حرفه وکالت دارند و در زمینه های دعاوی خانواده، املاک، اسناد رسمی و عادی و تجاری فعالیت می کنند. از سوابق کاری ایشان می توان به همکاری و فعالیت در کمیسیون بانوان اتاق بازرگانی اصفهان و تاسیس کمیته حقوقی در این نهاد اشاره نمود.

همکاری با انجمن های مردم نهاد در زمینه حقوق محیط زیست و حقوق بانوان، تاسیس کمیسیون بانوان وکیل د کانون وکلای اصفهان و پیشنهاد آن از دیگر سوابق و فعالیت های خانم آزرم است.

آدرس دفتر: اصفهان، خیابان نیکبخت، روبروی دادگستری، مجتمع ورزشی تندرستی، طبقه 2، واحد 10

شماره تماس: 09133033117

حامد امیری

جناب آقای حامد امیری

آقای امیری وکیل پایه یک دادگستری و فارغ التحصیل رشته حقوق قضایی هستند. ایشان تجارب موفقی در حرفه وکالت کسب نموده اند و آماده پیگیری و بررسی پرونده های مختلف حقوقی، کیفری، خانواده، طلاق، طلاق توافقی، دعاوی تجاری، ثبتی، قراردادها و … هستند. ایشان مشاوره حضوری، غیرحضوری و تلفنی به متقاضیان ارائه می دهند.

پرونده های پذیرفته شده توسط ایشان با در نظر گرفتن قوانین و مقررات جدید بررسی می شوند تا حقی از کسی پایمال نشود.

آدرس دفتر: اصفهان، خیابان سجاد، ابتدای خیابان قائم مقام فراهانی، مجتمع شیخ بهایی، طبقه 1، واحد 11

شماره تماس: 03136605098

فرزاد جوادی نژاد

جناب آقای فرزاد جوادی نژاد

آقای جوادی نژاد ووکیل پایه یک دادگستری و مشارو حقوقی هستند. ایشان عضو کمیسیون معاضدت قضایی کانون وکلای دادگستری و عضو هیات تحریره مجله کانون وکلا و دارای چندین لوح تقدیر از نیروی انتظامی و سایر ارگان ها به عنوان مدرس دوره های تخصصی حقوق در اصفهان هستند.

آدرس دفتر: اصفهان، میدان آزادی، خیابان هزارجریب، روبروی تقاطع اول، مجتمع اداری فراز، طبقه 1، واحد 4

شماره تماس: 09133039363

نجمه قیاسوند

سرکار خانم نجمه قیاسوند

خانم قیاسوند وکل پایه یک دادگستری و متخصص در دعاوی خانواده هستند. ایشان از وکلای متخصص در ارائه راه حل های مختلف برای حل پرونده هستند. ایشان در طول سال های وکالت خود پرونده های مختلفی را در حوزه های مختلف بررسی نموده اند و تجارب بسیاری را کسب کرده اند. از جمله فعالیت های ایشان می توان به پیگیری دعاوی خاناوده، طلاق، طلاق توافقی، مهریه، نفقه، دیه، تصادفات و … اشاره نمود.

آدرس دفتر: اصفهان، خیابان بزرگمهر، چهارراه هشت بهشت، مجتمع مریم، طبقه 2

شماره تماس: 09133702380

علیرضا شیشه گر

جناب آقای علیرضا شیشه گر وکیلی متعهد با حدود بیش از ۱۶ سال سابقه وکالت موفق و اخذ نتایج مثبت جهت موکلین و نیز همشهریان ارجمند اصفهانی در بسیاری از پرونده ها در دادگستری اصفهان، اعم از پرونده‌های خانوادگی (مهریه و طلاق )پرونده‌های حقوقی و پرونده‌های کیفری و نیز مواد مخدر در اصفهان دارای سابقه درخشان و بلامنازع در امور وکالتی در اصفهان می باشد.

آدرس دفتر: اصفهان چهارباغ خواجو نبش کوچه ۱۷ ساختمان احسان طبقه ۳ واحد ۶

شماره تماس: 09132680534

چگونه وکیل طلاق خوب در اصفهان پیدا کنیم؟

انتخاب یک وکیل طلاق خوب در اصفهان و دریافت مشاوره از او در کاهش هزینه های مادی و معنوی بعد از آن تاثیر گذار است همچنین از پیامدهای ناگوار پس از آن جلوگیری می کند. وجود وکیل طلاق در پروسه جدایی زوجین، میزان دردسرها را کاهش می دهد زیرا به طور کلی این پروسه پیامدهای روانی برای دو طرف دارد و سروکله زدن با قانون این مشکلات را چند برابر می کند.

تا به اینجا متوجه شدیم که پروسه طلاق بسیار پیچیده و دارای بار روانی بالایی است و بهتر است در این پروسه وکیل طلاق داشته باشیم. اما چگونه وکیل را انتخاب کنیم؟ چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

چگونه وکیل طلاق خوب در اصفهان پیدا کنیم؟

پیشینه حقوقی یک وکیل طلاق خوب در اصفهان از نکات مهمی است که باید زمان انتخاب به آن توجه کنیم. برای فهمیدن این موضوع باید به پرونده های خانوادگی که وکیل برعهده داشته است توجه کنیم و ببینیم چه میزان از این پرونده ها موفقیت آمیز بوده است. به این ترتیب می توانیم به دانشی که وکیل در حوزه طلاق و دعاوی خانواده دارد پی ببریم.

صداقت وکیل مورد بعدی است که در زمان انتخاب باید به آن توجه کنیم. مهم است که وکیل حقیقت و صلاح پرونده موکل را در ابتدا به او بگوید و صرفا برای دریافت حق الوکاله وعده های بیهوده به افراد ندهد. تجربه هایی که وکیل طلاق از پرونده های پیشین خود کسب نموده باعث کمک به پرونده های بعدی می شود.

کلام آخر

ممنون که تا انتهای مقاله بهترین وکیل طلاق در اصفهان همراه ما بودید. در این مطلب به موضوع وکیل طلاق و اهمیت داشتن آن اشاره نمودیم، داشتن وکیل طلاق باعث کاهش اضطراب و تنش ها موجود در دادگاه ها می شود و همچنین وکلا با دانشی که از حقوق و قوانین دارند، درصدد دفاع از حقوق موکل خود تلاش می کنند. امیدوارم وکلای طلاق که از شهر اصفهان معرفی نمودیم مورد توجه تان واقع گردد. اگر سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید با ما به اشتراک بگذارید.

وکیل طلاق خوب در اصفهان کیست؟

بهترین وکیل طلاق در اصفهان وکیلی است که در دعاوی خانواده فعالیت کرده و اطلاعات جامعی در خصوص پرونده های طلاق و … دارد.

ویژگی های وکیل طلاق چیست؟

تخصص و تبحر در حل پرونده های طلاق، داشتن سابقه موفق در پیگیری و حل پرونده های طلاق، دانش و اطلاعات کافی در زمینه قوانین کشور و … از ویژگی های وکیل طلاق است.

حق الزحمه وکیل طلاق در اصفهان چقدر است؟

میزان حق الزحمه در پرونده های مختلف متفاوت است، در دعاوی طلاق این مبلغ به کاری که وکیل باید انجام دهد و مدت زمانی که بابت آن باید صرف کند بستگی دارد.

3/5 - (4 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 17 =

دکمه بازگشت به بالا