وکلا

10 تا از بهترین وکیل مبارکه⚖️ + آدرس و شماره☎️️【سال1403】

در جوامع امروزی بروز انواع جرایم کیفری همانند سرقت، کلاهبرداری، اخاذی، جعل اسناد و … زیاد شده است، در چنین شرایطی مسائل قضایی به قدری پیچیده شده است که هیچ شخصی بدون کمک وکلای پایه یک دادگستری قادر به حل مسائل خود نخواهد بود. پیشنهاد ما در این راستا به شما این است که همواره از تخصص و دانش حقوقی و بهترین وکیل مبارکه و حوزه تخصصی پرونده خود بهره برده و زمان حصول نتیجه را در جریان دادرسی خود کوتاه تر کنید. در ادامه لیستی از بهترین وکیل های پایه یک دادگستری را به همراه سابقه و اطلاعات تماس آماده شده است. برای اطلاعات بیشتر در مجله خبری سایت برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل مبارکه کیست؟

بهترین وکیل مبارکه کیست؟

برای اینکه بهترین انتخاب را از بین وکلای فعال در مبارکه بیابید باید تبحر و سطح وکالت او را در نظر بگیرید. برای تشخیص وکیل مناسب پرونده شما باید به یک سری اصول دقت داشته باشید و آن ها را در مراحل تعیین و تشخیص وکیل به کار ببندید تا نتیجه دلخواه شما در نهایت حاصل شود و روزها دوندگی در هت احقاق حقوق شما بی نتیجه نماند. ما این پارامترها را بررسی کرده و 10 تا از بهترین وکیل مبارکه را در ادامه مقاله معرفی می کنیم تا شاید کمکی باشد.

برای افرادی که با تمام این تعاریف باز به تنهایی توانایی انتخاب را ندارنداگر در زمینه ملکی فعالیت دارد ملزم به داشتن اطلاعات و دانش کامل از مسائل روز اسناد و مدارک می باشد و یا اگر در حوزه خانواده پرونده قبول می کند لازم است به تمامی حقوق و قوانین مورد نیاز برای دفاع از زوج یا زوجه اشراف کامل داشته باشد.

دسترسی و مشاوره آسان با بهترین وکیل اصفهان را از دست ندهید!

از سوی دیگر باید به سابقه ی وکیل مورد نظر نیز دقت کافی داشته باشید. گاها سابقه ی وکیل و تجربیاتی که در جهت پرونده های مشابه کسب نموده حتی از تحصیلات نیز پیشی میگیرد. بهترین وکیل مبارکه با حل تعداد بالایی از پرونده های قضایی توانسته راه های میانبر زیادی را فرا بگیرد و در موارد بعدی از آنها استفاده کرده و مسیر رسیدگی را کوتاه کرده و در زمان و مخصوصا در هزینه هایی که موکل متحمل می شود صرفه جویی صورت پذیرد.

کیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %90 موفقیت پرونده ها

به همین سبب در این مقاله سعی کرده ایم بهترین وکیل مبارکه را معرفی کنیم تا آشنایی کاملی با آن ها داشته باشید. برای اطلاعات بیشتر در مورد وکلای مبارکه همراه ما باشید:

لیست 10 تا از بهترین وکیل مبارکه ⚖️ + شماره تلفن ☎️️ و آدرس

بهنام اسعدی

بهنام اسعدی بهترین ویکل مبارکه

آقای بهنام اسعدی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی توانمند در مبارکه با تخصص و تبحر لازمه به صورت ح-رفه ای در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری ،خانواده و ملکی وکالت می پذیرد و افراد را در تمامی امور به درستی در راستای قانون راهنمایی می کند. وی پس از اتمام جلسات مشاوره با بررسی دقیق پرونده میزان موفقیت را به افراد اعلام می دارد.

آدرس دفتر: خیابان امام خمینی، جنب مسجد جامع، طبقه فوقانی قابسازی شقایق

شماره تماس: 09132351396

مجید خسروی

مجید خسروی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری مبارکه

آقای مجید خسروی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری در شهر مبارکه به صورت نخصصی در زمینه دعاوی حقوقی ،کیفری، خانواده و ملکی فعالیت دارد. ایشان برای بهبود روند پرونده قبل از شروع جلسات دادگاه به جمع آوری ادله محکمه پسند می پردازند و در روز موعد با ارائه این مستندات از موکل خود دفاع می کند. وی هیپ گاه خارج از چهار چوب قوانین وکالت در پروندهایشان استفاده نکرده و برای رساندن حق به حق دار نهایت همکاری را با قاضی مربوطه به عمل می آورد.

آدرس دفتر: اصفهان، مبارکه، ایتادی، خیابان بسیج شمالی

شماره تماس: ۰۹۱۳۲۱۸۲۵۸۷

زهرا درویشی

زهرا درویشی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری مبارکه

خانم زهرا درویشی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری شهر مبارکه با بیش از 16 سال سابقه وکالت، به صورت تخصصی در حوزه دعاوی کیفری ،خانواده، حقوقی و ملکی فعالیت دارد. ایشان در طی چندین سال سابقه وکالت خود پرونده های موفق متعددی را در سابقه خود جای داده است از این رو توانسته یکی از وکلا نام دار مبارکه باشد و با ارائه مشاوره های بی نقص افراد با خاطری آسوده به او اعطای وکالت می کنند.

آدرس دفتر: مبارکه، خیابان مشتاق، جنب داروخانه میخک، طبقه۲

شماره تماس: ۰۹۱۳۲۳۶۵۸۸۶

جواد رضائی آدریانی

جواد رضائی آدریانی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری مبارکه

آقای جواد رضائی آدریانی وکیل خبره و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری یکی از وکلا نام دار و مشهور شهر مبارکه با بیش از 15 سال سابقه وکالت در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری ،خانواده و ملکی توانسته پرونده های موفق متعددی را در سابقه وکالت خود جای دهد. ایشان با تبحر مکفی به افراد مشاوره ارائه می دهد و آنان را از چالش های دادگاهی آگاه می سازد.

آدرس دفتر: مبارکه، خمینی شهر، خیابان طالقانی، نبش کوی شماره ۷، طبقه فوقانی آتا

شماره تماس: ۰۹۱۳۱۰۷۲۷۳۳

علیرضا باروتی شاه کوچکی

علیرضا باروتی شاه کوچکی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری مبارکه

آقای علیرضا باروتی شاه کوچکی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با بیش از 14 سال سابقه وکالت در شهر مبارکه می باشد و در حوزه دعاوی کیفری، حقوقی ،ملکی و خانواده پرونده وکالت می پذیرد و همچنین با دانش حقوقی مکفی جهت موفقیت پرونده به مراجعین مشاوره ارائه می دهد. وی پرونده های بسیاری را به سر انجامی خوش رسانده.

آدرس دفتر: خیابان شهید منتظری، پاساژ طلا، طبقه دوم

شماره تماس: ۰۹۱۳۱۳۶۲۳۱۵

خدا مراد کیانی شیخ آبادی

خدا مراد کیانی شیخ آبادی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری مبارکه

آقای خدا مراد کیانی شیخ آبادی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری با توجه به سابقه درخشان و موفقی که در عرصه وکالت دارند، بین مردم وکیلی توانا شناخته شده اند به همین سبب افراد با بدون درنگ به ایشان اعطای وکالت می کنند. وی در دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی وکالت می پذیرد و با تبحر لازمه به مراجعین مشاوره ارائه می دهد. او برای بهبود روند پرونده نهابت همکاری را برای رساندن حق به حق دار با قاضی مربوطه به عمل می آورد.

آدرس دفتر: مبارکه، خیابان طالقانی، کوی شهید محمدرضا کیانی، پلاک ۳۲

شماره تماس: ۰۹۱۳۱۰۴۴۷۶۸


چگونگی محاسبه حق الوکاله وکیل مبارکه

حق الوکاله به دستمزدی گفته می شود که وکیل در برابر خدمات ارائه شده به موکل دریافت می کند. حق الوکاله وکیل مسئله ای می باشد که به هیچ عنوان فرمول و معیار خاص و مشخصی ندارد و فرد بدون مراجعه به وکیل نمی تواند حق الوکاله خود را به دقیق ترین صورت حدس بزند. در اکثر مواقع حق الوکاله به مبلغ مورد دعوا در پرونده بستگی دارد، یعنی بطور مثال در پرونده های ملکی میزان دستمزد بهترین وکیل مبارکه به ارزش ریالی ملک مورد بررسی بستگی دارد.

در مثالی دیگر در پرونده های مهریه، مقدار مهریه تعیین می کند حق الوکاله چه مقدار باشد و حتی یکی از مسائل تاثیرگذار میزان پیگیری های مورد نیاز برای پرونده از سوی وکیل می باشد. یعنی برای رسیدن به احقاق حقوق موکل هرچه تعداد پیگیری لازمه بیشتر باشد به همان میزان نیز دستمزد وکیل افزایش پیدا می کند. پس دیدیم که عوامل تاثیر گذار بر این مسئله متغیر می باشد و معیار مشخصی جهت سنجش حق الوکاله موجود نمی باشد.

ویژگی بهترین وکیل مبارکه

لازم به ذکر است که در هنگام انتخاب وکیل برای خود، مخصوصا برای پرونده های حساس حتما در پایه یک بودن و داشتن پروانه وکالت او دقت نظر داشته باشید. چرا که تنها وکلایی قادر به اخذ پروانه وکالت و درجه ی پایه یک دادگستری می باشند که مراحل تعیین شده از سوی قوه قضائیه را با موفقیت به پایان رسانده باشند. برای مثال بهترین وکیل مبارکه بعد از پایان دوره تحصیلات و فارغ التحصیلی یک سری آزمون های مورد نیاز را با امتیازات بالا گذرانده و سپس در دوره کارآموزی نکات لازمه جهت حضور در مقام دفاعیه را آموخته است.

در مرحله ی بعدی آزمون اختبار که یک مرحله ی بسیار دشوار است را نیز طی کرده و در نهایت موفق به اخذ گواهی پایه یک دادگستری شده است. بی شک چنین تنها شخصی است که می تواند به واسطه ی علم و دانش و تجربه ی خود، پرونده ی پیچیده ی شما را حل و فصل کند. بهره وری از سابقه و تجربه وکیل در پیگیری های لازمه از سوی وکیل خوب در مبارکه در روند پرونده بسیار موثر می تواند باشد.

کلام آخر

در این مقاله ما سعی کردیم به تعدادی از ویژگی های لازم برای بهترین وکیل مبارکه اشاره کرده و به تاثیر سطح علمی و دانش وکالت او در روند رسیدگی پرونده پرداختیم. در ادامه 10 تا از بهترین وکیل مبارکه را نام برده و ویژگی های شاخص آن ها در این عرصه را توضیح دادیم. شما می توانید با مطالعه ی سوابق وکلای معرفی شده، بهترین مورد مناسب برای حوزه خود را انتخاب کنبدو از اینکه تا پایان این مقاله با ما همراه بودید نهایت تشکر را داریم.

5/5 - (1 امتیاز)

مینا کریمی

مینا کریمی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون حقوقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + بیست =

دکمه بازگشت به بالا