ملکیوکیل

10 تا از بهترین وکیل تخلیه ملک اصفهان ⚖️【سال1403】

امروزه با بالا رفتن میزان اجاره بها و رهن در سطح کشور، اختلافات ملکی مربوط به تخلیه ملک نیز در محاکم قضایی به میزان قابل توجهی افزایش داشته است. در واقع وکیل تخلیه ملک زمانی وارد عمل می شود که اختلافات بین صاحب خانه و مستاجر بر سر ملک مورد نظر بالا گرفته باشد و هر یک از طرفین حق تصرف منزل را از آن خود بداند؛ اما باید دقت داشته باشیم که تنها در صورتی می توان در اینگونه دعاوی به موفقیت قابل توجهی دست پیدا کرد که از یک وکیل خبره و مجرب بهره مند باشیم. از این رو، در این مطلب سعی داریم شما را با بهترین وکیل تخلیه ملک اصفهان آشنا کنیم تا در صورت لزوم بتوانید در کمترین زمان ممکن به گزینه دلخواه خود دست پیدا کنید. پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل تخلیه ملک اصفهان

بهترین وکیل تخلیه ملک اصفهان کیست؟

همه ما کم و بیش با این حقیقت آشنا هستیم که قرارداد اجاره ملک یک تعهد دو طرفه و کاملا قانونی بین شخص موجر و مستاجر است که بر طبق قرارداد منعقد شده مستاجر متعهد می شود در ازای مبلغی معین به عنوان رهن یا اجاره ملک مورد نظر را از موجر در اختیار گرفته و بعد از اتمام زمان قرارداد برای تخلیه ملک یا تمدید قرارداد اقدام کند. با این حال ممکن است هر کدام از دو طرف قرارداد به تعهدات خود پایبند نباشند و باعث بروز اختلافاتی شوند که در اینجا نیاز به استخدام یک وکیل خبره احساس می شود.

بهترین وکیل تخلیه ملک اصفهان دانش آموخته یکی از مطرح ترین و شاخص ترین دانشگاه های کشور است. او تحصیلات آکادمیک خود را در رشته حقوق به اتمام رسانده و با قوانین و مقررات مربوط به دعاوی ملکی آشنایی کامل دارد و می تواند در صورت لزوم راهکارهای مناسبی را برای تخلیه فوری ملک ارائه دهد. بهترین وکیل تخلیه ملک اصفهان در این مسیر دارای تجربیات ارزشمندی است. تجربیات بهترین وکیل ملکی در اصفهان به او در حل و فصل اختلافات عمیق پیش آمده کمک خواهد کرد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای شاخص در زمینه دعاوی تخلیه ملک در اصفهان را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل تخلیه ملک اصفهان!

محمد علی نعمتی

محمد علی نعمتی

جناب آقای محمد علی نعمتی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. متخصص در کلیه دعاوی ملکی اعم از تخلیه ملک تجاری و مسکونی، سرقفلی، مصادره اموال، وصیت و ارث، دعاوی شهرداری، کمیسیون ماده صد شهرداری، الزام به تنظیم سند، خلع ید، فسخ و ابطال قرارداد، اختلافات پیمانکاری، مشارکت در ساخت و… است.

آدرس دفتر: اصفهان، خیابان محتشم کاشانی، مقابل پست بانک، مجتمع اجلاس، طبقه 3، واحد 5

تلفن تماس: 09131144641

زهرا نادری چغادری

زهرا نادری چغادری

سرکار خانم زهرا نادری چغادری وکیل پایه یک دادگستری هستند. زمینه فعالیت خانم نادری در دعاوی ملکی، کیفری، حقوقی و خانواده است. شما می توانید از مشاوره های حضوری و غیر حضوری ایشان بهرمند شوید.

آدرس دفتر: اصفهان، خیابان چهارباغ، بالا کوی شریفات، بن بست سامانی، مجتمع مهر، واحد 1

تلفن تماس: 09133079049

سید فریور موسویان

سید فریور موسویان

آقای سید فریور موسویان یکی دیگر از وکلای با تجربه شهر اصفهان هستند که در زمینه دعاوی ملکی اعم از دعاوی ملکی، سرقفلی، مصادره اموال، تخلیه ملک تجاری و مسکونی، وصیت، ارث، خانوادگی، طلاق، اختلافات پیمانکاری، فسخ قرارداد، ابطال قرارداد و…فعالیت می کنند. علاوه بر این ایشان در دعاوی حقوقی، خانواده و کیفری نیز تجربه فعالیت دارند.

آدرس دفتر: اصفهان، چهارباغ بالا، خیابان شهید نیکبخت، روبروی دادگستری، مجتمع ماکان 5، طبقه 4، واحد 42

تلفن تماس: 09131055526

مریم منعمیان اصفهانی

مریم منعمیان اصفهانی

سرکار خانم مریم منعمیان اصفهانی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. خانم منعمیان با تبحر بالایی که در زمینه پرونده های ملکی به خصوص تخلیه ملک دارند، می توانند آنطور که موکلین از ایشان انتظار دارند، پرونده ها را بررسی و به اتمام برسانند.

آدرس دفتر: اصفهان، خیابان 22 بهمن، شمال باغ غدیر، کوچه شهرزاد اول، پلاک 32

تلفن تماس: 09132017737

مجید مقدس

مجید مقدس

جناب آقای مجید مقدس وکیل و مشاور حقوقی با سابقه پایه یک دادگستری هستند. ایشان در زمینه دعاوی ملکی، تنظیم سند، ابطال قرارداد، فسخ قرارداد، دعاوی مربوط به قولنامه و مبایعه نامه، تخلیه ملک تجاری مسکونی اداری ، اختلافات پیمانکاری، خلع ید،رفع تصرف ،مطالبه خسارت، مطالبه وجه تبحر بالایی دارند. می توانید از مشاوره های ایشان برای روند بهتر پروند های خود راهنمایی بگیرید.

آدرس دفتر: اصفهان، درواز تهران، نبش خیابان فروغی،ساختمان آزادی، طبقه 1

تلفن تماس: 09133148680

سه اشتباه رایج در انتخاب وکیل تخلیه ملک اصفهان

در ابتدا باید تمام تمرکز خود را بر روی انتخاب بهترین وکیل تخلیه ملک اصفهان بگذاریم. چرا که بر کسی پوشیده نیست که مهارت های یک وکیل نقش موثری در نتیجه پرونده دارد. هر گونه کوتاهی از سوی وکیل می تواند منجر به شکست در پرونده و از دست رفتن اهداف تعیین شده بشود. متاسفانه افراد در زمان انتخاب وکیل با اشتباهاتی دست به گریبان هستند که اغلب این اشتباهات از تصورات غلط آن ها ناشی می شود. در ادامه سه مورد از مهم ترین اشتباهات رایج را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

حق الوکاله معیار مناسبی برای سنجش توانایی وکیل نیست: متاسفانه بسیاری از افراد جامعه بر این باور هستند که اگر دستمزد درخواستی از سوی وکیل تخلیه ملک خوب در اصفهان بیشتر باشد، این موضوع از سابقه و تخصص او سرچشمه می گیرد. باید دقت داشته باشید که وکلای با سابقه و مجرب معمولا دستمزدهای بالایی را درخواست می کنند اما خلاف این موضوع صادق نیست؛ یعنی هر وکیلی که هزینه بالایی را برای دعاوی تخلیه ملک مطالبه کند، الزاما وکیل خبره و با تجربه ای نیست.

از روی سن و سال یک وکیل نمی توان به سابقه او پی برد: همواره لازم است در زمان استخدام یک وکیل به میزان سابقه او توجه داشته باشید. چرا که سابقه یک وکیل از میزان تجربیات او سرچشمه می گیرد؛ اما هرگز نباید چنین تصور شود که اگر وکیلی مسن تر باشد، پس به طور قطع سابقه او در انجام امورات حقوقی نیز بیشتر است؛ بنابراین پیش از هر گونه تصمیم گیری در خصوص انتخاب بهترین وکیل اصفهان برای رسیدگی به دعاوی تخلیه ملک لازم است تمرکز ویژه ای بر روی سابقه آن ها داشته باشید.

هیچ وکیلی نمی تواند موفقیت در پرونده را تضمین کند: همواره این نکته را مد نظر قرار دهید که وکیل تخلیه ملک مامور به انجام وظایفی است که در قرارداد به او محول شده است. در واقع او ملزم است تمامی توانایی های خود را به کار گرفته تا بتواند شما را چندین قدم به موفقیت و کسب پیروزی در اهداف تعیین شده نزدیک تر کند؛ اما او به هیچ عنوان نمی تواند کسب نتیجه مطلوب را تضمین نماید. چرا که شکست نیز روی دیگری از دعاوی مطرح شده در محاکم قضایی است و باید آن را پذیرفت.

بهترین وکیل تخلیه ملک اصفهان

معیارهای مهمی که شما را به وکیل تخلیه ملک در اصفهان می‌رساند!

در بالا اشاره داشتیم که انتخاب بهترین وکیل تخلیه ملک اصفهان تاثیر مستقیمی در نتیجه به دست آمده دارد؛ بنابراین انتخاب وکلای شاخص و مطرح از میان گزینه های متعدد از اهمیت بالایی برخوردار است. برای این کار لازم است در ابتدا معیارهای مهم برای سنجش توانایی و مهارت های وکلا را بشناسید و سپس وجود آن ها را در وکلای مورد نظر مورد سنجش قرار دهید. در ادامه سعی داریم سه مورد از مهم ترین معیارها برای محک زدن توانایی وکلای مختلف را به شما ارائه دهیم.

فن بیان قوی: یکی از مهم ترین ویژگی های وکیل تخلیه ملک، فن بیان او است. همواره در جلساتی که برای ملاقات با وکیل تدارک دیده اید لازم است میزان فن بیان و قدرت نفوذ کلام را در وی مورد سنجش قرار دهید. وکیل باید قادر باشد که در محاکم قضایی با لحنی شیوا دفاعیات موثری را از موکل خود داشته باشد و حقوق او را تامین نماید. دانش و تحصیلات وکیل نیز از مواردی است که باید به آن توجه داشته باشید؛ اما باید توجه کنیم که دانش حقوقی وکیل از راه کلام او است که جاری می شود.

قدرت برقراری ارتباط موثر با موکل: وکیل می بایست تا حدودی با اصول روانشناسی آشنایی داشته باشد تا بتواند به شکل موثری با موکل خود ارتباط بگیرد و در خصوص جوانب ناپیدای پرونده از او کسب تکلیف نماید. ارتباط موثر میان وکیل و موکل در تمامی مراحل رسیدگی به پرونده باعث ایجاد اعتماد بین طرفین می شود و تاثیر مستقیمی در نتیجه پرونده خواهد داشت. البته باید اشاره داشته باشیم که برقراری چنین ارتباطی میان وکیل و موکل می بایست با رعایت کامل اصول اخلاقی و حرفه ای انجام شود.

شجاعت و جسارت: همواره در هنگام انتخاب وکیل لازم است میزان شجاعت و جسارت او را نیز بررسی کنید. لازم است بهترین وکیل تخلیه ملک اصفهان با اعتماد به نفسی مثال زدنی در محاکم قضایی حاضر شده و از منافع موکل خود دفاع نماید. او به هیچ عنوان نباید تحت تاثیر صحبت های طرف مقابل قرار بگیرد و همواره باید منافع موکل خود را لحاظ کند. او هیچ گاه از دنبال کردن حقوق موکل خود کوتاه نخواهد آمد و تا زمان اعلام رای قطعی دادگاه در کنار فرد خواهد ماند.

بهترین وکیل تخلیه ملک اصفهان

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله ما را همراهی کردید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نام، مشخصات و ویژگی های بهترین وکیل تخلیه ملک اصفهان آشنا کنیم تا در کمترین زمان به خواسته های خود برسید. در ادامه تلاش کردیم تا سه اشتباه رایج در هنگام انتخاب وکیل را بررسی کنیم و در انتهای مطلب نیز معیارهای مهم که می تواند در انتخاب وکیل موثر باشد را مورد ارزیابی قرار دادیم. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم از شما دعوت می کنیم که اگر تجربه یا نظری در خصوص مطالب ذکر شده دارید، آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + 5 =

دکمه بازگشت به بالا