حقوقیوکیل

10 تا از بهترین وکیل تنظیم قرارداد در اصفهان ⚖️【سال1403】

لازم است که دو طرف برای انجام معامله یا مشارکت در موضوعی خاص، قراردادی منعقد کنند تا تعهدات هر کدام به صورت کامل در آن ذکر شود. اما این افراد به دلیل دانش حقوقی پایینی که دارند، گاهی مفاد قرارداد را به گونه‌ای تنظیم می‌کنند که هیچ گونه ضمانت اجرایی برای آن در نظر گرفته نمی‌شود. این مسئله باعث بروز خساراتی به هر کدام از طرفین معامله در آینده خواهد شد. در این مطلب سعی داریم چند نفر از بهترین وکیل تنظیم قرارداد در اصفهان را به شما معرفی کنیم تا با استخدام آن‌ها از بروز چنین مشکلاتی جلوگیری کنید. برای اطلاعات بیشتر در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل تنظیم قرارداد در اصفهان

بهترین وکیل تنظیم قرارداد در اصفهان کیست؟

کسب و کارها برای گسترش خدمات خود نیاز به همکاری‌های مشترک با سایر سازمان‌ها و ادارات دارند. همچنین یک سازمان تولیدی یا خدماتی در صورت خرید و فروش، نیازمند امضای قرارداد با طرف مقابل است. بهترین وکیل تنظیم قرارداد در اصفهان به مدیران و صاحبان کسب و کاراین امکان را می‌دهد تا شروط قرارداد را به گونه‌ای تنظیم کنند تا در آینده مشکلی حقوقی پیش روی طرفین قرار نگیرد.

بهترین وکیل اصفهان از مواد قانونی مطلع است. از این رو، تلاش می کند فعالیت‌ها و تعهدات یک سازمان را به گونه‌ای مقرر کند تا دچار عدم مطابقت با قانون نباشد. بهترین وکیل تنظیم قرارداد در اصفهان به دلیل تجربه‌ای که دارد، می‌تواند بندهایی را به قرارداد اضافه کند که ضمانت اجرایی تعهدات از سوی همکار شما را افزایش دهد. در واقع دانش بهترین وکیل تنظیم قرارداد در اصفهان طرف مقابل را ملزم به اجرای تعهدات خواهد کرد.

ویژگی های بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

به همین سبب در این مقاله سعی کرده ایم وکلای شهر اصفهان را معرفی کنیم تا آشنایی کاملی با آن ها داشته باشید. برای اطلاعات بیشتر در مورد بهترین وکیل تنظیم قرارداد در اصفهان در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل تنظیم قرارداد در اصفهان!

مهدی کشوری

جناب آقای مهدی کشوری وکیل تنظیم قرارداد در اصفهان

آقای مهدی کشوری وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه دولتی اصفهان و تهران، دارای بیش از 19 سال سابقه وکالت در امور ملکی و حقوق قراردادها و شرکتهای تجاری می باشند. پیگیری مستمر پرونده، امانت داری، کلام رسا و احساس مسئولیت در مقابل پرونده موکلین، از ویژگی های بارز آقای مهدی کشوری است که موجب شده به عنوان بهترین وکیل تنظیم قرارداد در اصفهان شناخته شوند.

برخی از سوابق و تخصص ایشان:

 • فعالیت در امور حقوقی شرکت پتروشیمی، شرکت ایرانسل، شرکت چند منظوره دانشگاه اصفهان
 • متخصص در امور قراردادها و نحوه تنظیم آن، ابطال و فسخ قراردادها،، الزام به انجام تعهدات قراردادی، اثبات مالکیت، الزام به تنظیم سند رسمی، خلع ید، تصرف عدوانی، اعتراض شخص ثالث، حق کسب و پیشه، مطالبه وجه چک و سفته و …
 • دعاوی ملکی: الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به تحویل ملک، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، ابطال قرارداد، خلع ید، رفع تصرف عدوانی، فروش ملک مشاع، تخلیه ملک تجاری، دعوای تعدیل اجاره بها و …
 • امور مرتبط با شرکت‌های تجاری و اختراعات؛ حقوقی مالکیت فکری و معنوی از جمله (علائم و برند تجاری و اختراعات و …
 • دعاوی خانواده: طلاق، مهریه، نفقه، حضانت فرزند و …
 • دعاوی کیفری: کلاهبرداری، سرقت، جعل، آدم ربایی، قتل و …

جهت اعطای وکالت و بهره‌مندی از مشاوره حضوری و تلفنی آقای مهدی کشوری می توانید با شماره زیر با ایشان در ارتباط باشید.

شماره تماس: 09133195335
آدرس دفتر: اصفهان، خیابان نیکبخت، مجتمع ماکان 5، طبقه 5، واحد 53

زهرا حق شناس

زهرا حق شناس بهترین وکیل تنظیم قرارداد در اصفهان

خانم زهرا حق شناس یکی از مشاورین و وکلای پایه یک دادگستری بوده و جزو بهترین وکیل تنظیم قرارداد در اصفهان شناخته می‌شود. ایشان معتقدند انجام تعهدات قراردادی و الزام به رعایت آن‌ها یک اصل حقوقی در سراسر جهان است و طرفین قرارداد برای جلوگیری از دعاوی قراردادها بایستی به مفاد آن عمل کنند. ایشان درخصوص قرارداد میفرمایند که: هر قراردادی به چندین بند و بخش تقسیم می شود که شامل:

 • عنوان قرارداد
 • طرفین قرارداد
 • موضوع قرارداد
 • مدت و مبلغ قرارداد
 • شروط ضمن عقد
 • ضمانت اجرا و نحوه حل اختلاف می باشد.

خانم زهرا حق شناس سابقه کاری درخشانی را در انواع دعاوی کیفری مانند: دعوای الزام متعهد به ایفاء تعهد قراردادی، دعوای مطالبه وجه التزام قراردادی و دعوای مطالبه ضرر و زیان ناشی از تخلفات قراردادی، دعوای تایید بطلان معامله فضولی، دعوای تایید بطلان معامله به موجب یکی از جهات بطلان،دعوای تایید فسخ معامله به موجب یکی از جهات فسخ، دعوای تایید انفساخ قرارداد،دعوای تایید اقاله قرارداد ،دعوای تعدیل قرارداد را در کارنامه خود به ثبت رسانده است.

خدمات ایشان:

 • مشاوره و وکالت در انواع پرونده های کیفری، خانوادگی، حقوقی، ملکی و ثبت.
 • مشاوره و وکالت در تنظیم انواع قراردادهای خرید و فروش ملک، زمین های کشاورزی، پیش خرید و پیش فروش آپارتمان، قرارداد های پیمانی، توافقنامه ها و قرارداد پرسنل و …

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره خانم زهرا حق شناس، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09916592930
آدرس دفتر:
اصفهان، بلوار علم الهدی (رباط سوم)، نبش کوچه ۱۳، مجتمع عرشیا، طبقه ۳، واحد ۵
مشاهده پروفایل وکیل

فرامرز مفیدپور

فرامرز مفیدپور بهترین وکیل اصفهان

آقای فرامرز مفیدپور وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و کیفری، مدیر سازمان حقوقی متشکل از تیمی مجرب از وکلا و مشاورین با سابقه و متخصص هستند. سالها تجربه در به ثمر رساندن موفقیت آمیز صدها پرونده در امور حقوقی، کیفری، خانواده، حقوق ملکی و بازرگانی (اسناد تجاری،چک و سفته) داشته اند. وکالت شرکت های بزرگ تجاری و هلدینگ های معتبر، تنظیم قراردادهای تخصصی حقوقی در امور تجاری، بیع، عقود اسلامی و … را بر عهده داشته اند.

دارای گواهی نامه های معتبر از سازمان ها و اندیشکده های حقوقی داخلی و خارجی:

 • I.C.S. group گواهی نامه معتبر داوری و میانجی گری
 • OXFORD حقوق جزا و جرم شناسی
 • T.U.V. در امور مالی و بانکی

اهم تخصص ها و بیشترین تجربیات (با بیش از ۹۰ درصد موفقیت )در امور ذیل:

 • امور خانواده: طلاق، مهریه و …
 • امور حقوقی و اختلافات ملکی: دعاوی مطالبه وجه، دعاوی تجاری (چک ،سفته و…) خلع ید از املاک ،فسخ قراردادها و بطلان عقود و اسناد، دعاوی تصرف عدوانی ،الزام به انتقال سند و انجام تعهدات به همراه کلیه خسارات درمراجع حقوقی سراسر کشور با هر صلاحیت ذاتی
 • امور کیفری: کلاهبرداری، خیانت در امانت، جعل و استفاده از اسناد مجعول، قصور پزشکی منجر به فوت و یا نقص عضو و… در همه مراجع ذی صلاح ذاتی در سراسر کشور، دادسرا، دادگاه های کیفری ۱ و ۲ و دیوان عالی کشور
 • امور مربوط به شهرداری ها: اخذ پروانه ساخت بنا، با کیفیت مورد نظر موکل در کمترین زمان ممکن ، حل اختلاف در کمیسیون ماده ۱۰۰ شهرداری ها و دیوان عدالت اداری
 • امور مالی و بانکی: کمک به اخذ تسهیلات و ضمانت نامه های بانکی منطبق با شرایط موکل ،دفاع در کمیسیون های حل اختلاف مالیاتی
 • وکالت در اعاده دادرسی و اعمال ماده ۴۷۷ ق.آ.ک. با استفاده از کلیه عوامل و ابزارهای قانونی
 • بهره مندی از تیمی حاذق، مجرب و با سابقه از وکلای خانم و آقا و اجرای کار گروهی برای حصول بهترین نتیجه

آدرس دفتر: اصفهان، خیابان شهید نیکبخت، شهید صادقی، کوچه ۱۴، ساختمان پلاک ۹، طبقه 2

شماره تماس: 09133264586

علیرضا صادقی نژاد

علیرضا صادقی نژاد وکیل تنظیم قرارداد در اصفهان

آقای صادقی نژاد وکیل پایه یک دادگستری اصفهان، کارشناس ارشد حقوق خصوصی، متخصص در تنظیم قرارداد، مشاور حقوقی در پرونده های حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده و …. و دارای سابقه بالا در حرفه وکالت می باشند. قبول وکالت و مشاوره به متقاضیان توسط ایشان انجام می پذیرد.

آدرس دفتر: اصفهان، خیابان نیکبخت، جنب دادگستری، ساختمان اداری نیکبخت، طبقه 6، واحد 309

شماره تماس: 09132662657

نفیسه عرب زاده

نفیسه عرب زاده وکیل تنظیم قرارداد در اصفهان

خانم نفیسه عرب زاده وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان، کارشناس حقوق قضائی و دارای بیش از یک دهه فعالیت در امر وکالت و مشاوره حقوقی می باشند. با موسسات حقوقی معتبر همکاری داشته اند و در تلاش اند تا اختلافات را از طریق سازش، حل و فصل کنند. خانم عرب زاده موفق شده اند در 90% پرونده ها نتیجه مطلوب را به دست آورند. ارائه مشاوره تلفنی از خدماتی دیگر ایشان می باشد.

پرونده های مرتبط با موضوعات مختلفی را می پذیرند از جمله:

 • خانواده از جمله: مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، ترک انفاق، الزام به تمکین، طلاق، مطالبه اجرت المثل ایام زوجیت، فسخ نکاح، تدلیس در ازدواج، ملاقات فرزند، حضانت، اذن ازدواج مجدد و …
 • پرونده های مرتبط با موضوعات حقوقی از جمله: مطالبات، خلع ید، الزام به ایفای تعهدات قراردادی، الزام به انتقال، تخلیه، رفع تصرف عدوانی، اعتراض ثالث ( اصلی – اجرایی ) و …
 • فصل خصومت از طریق ارسال اظهارنامه و برگزاری جلسات سازشی و تنظیم توافقنامه
 • تنظیم قراردادهای کاری، مبایعه نامه، تعهد نامه، اقرارنامه، اجاره نامه، توافق نامه، اظهارنامه و …

آدرس دفتر: اصفهان، خیابان پنج رمضان، ابتدای کوچه شماره 8، جنب ساختمان اسنوا، طبقه دوم

شماره تماس: 09130138072

حمیدرضا رحمانی

حمیدرضا رحمانی وکیل تنظیم قرارداد در اصفهان

آقای حمیدرضا رحمانی وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان، مشاور حقوقی، کارشناس ارشد حقوق خصوصی، متخصص در پرونده های حقوقی و کیفری و یکی از وکلای خبره در تنظیم انواع قرارداد می باشند. ایشان سابقه بالایی در امر وکالت دارند و انواع مشاوره به صورت حضوری و تلفنی را به متقاضیان ارائه می کنند.

آدرس دفتر: اصفهان، خیابان آمادگاه، جنب داروخانه سپاهان، ساختمان سپاهان4، طبقه اول، واحد5، دفتر وکالت رحمانی

شماره تماس: 09132013584

نبی اله لطفی

نبی اله لطفی کیل تنظیم قرارداد در اصفهان

آقای نبی اله لطفی وکیل پایه یک دادگستری اصفهان و یکی دیگر از وکلای متخصص در تنظیم انواع قرارداد هستند. ایشان یکی از وکلای متخصص در پرونده های حقوقی، کیفری، خانوادگی و ثبتی می باشند. قبول وکالت و ارائه مشاوره در زمینه های مختلف توسط ایشان انجام می شود.

آدرس دفتر: اصفهان، خیابان شیخ صدوق شمالی، کوچه مسجد محمد آباد، مجتمع توانا، طبقه دوم، واحد ۷

شماره تماس: 09131100451

سید علی صادقی

سید علی صادقی وکیل تنظیم قرارداد در اصفهان

آقای صادقی از وکلای پایه یک در اصفهان، کارشناس ارشد حقوق خصوصی و متخصص در تنظیم انواع قرارداد هستند. ایشان مشاور حقوقی و متخصص در پرونده های کیفری، حقوقی، خانوادگی، ملکی، ثبتی و … هستند.

آدرس دفتر: اصفهان، شاهین شهر، چهارراه عطار، بلوار شهید شریفی، بن بست 3 شمالی، پلاک 115، دفتر وکالت

شماره تماس: 09133662460


نحوه تنظیم قرارداد توسط وکیل متخصص

می‌دانیم که قرارداد انواع مختلفی دارد که برای تنظیم هر کدام لازم است یک سری از اصول رعایت شود. در واقع بهترین وکیل شرکت های تجاری در اصفهان دانش لازم برای تنظیم اصولی قرارداد را آموخته است. برای مثال قرارداد برای مشارکت بین دو نفر یا سازمان بسیار متفاوت از قرارداد فروش یا ارائه خدمات به طرف مقابل است و لذا هر کدام از این قراردادها نیاز به تنظیم خاص خود دارد. باید مفاد قراردادها به گونه‌ای تنظیم شود که طرفین را ملزم به اجرا کند.

همچنین لازم است تمامی تبصره‌های لازم برای احتمالات در آن گنجانده شود تا به این شکل از بروز مشکلات در آینده جلوگیری شود. در ادامه سعی داریم توضیحات مختصری درباره نحوه تنظیم قرارداد به شما ارائه دهیم؛ اما باید این نکته را بدانید که تنظیم قرارداد پیچیده‌تر از این مباحث است و برای تنظیم هر گونه قراردادی باید از بهترین وکیل تنظیم قرارداد در اصفهان کمک و مشورت بگیرید.

اولین مرحله در تنظیم قرارداد توسط بهترین وکیل تنظیم قرارداد در اصفهان، ذکر عنوان معامله است. گفتیم که قراردادها انواع مختلفی دارند. ابتدا باید با در نظر گرفتن نوع معامله، عنوان را به صورت دقیق ذکر کنید. معامله می‌تواند درباره سرمایه گذاری، خرید و فروش، خدمات و… باشد. بهترین وکیل تنظیم قرارداد در اصفهان عنوان را به گونه‌ای مکتوب می‌کند تا اشاره‌ای کلی به معامله داشته باشد و از ابهام آفرینی در آینده جلوگیری شود.

معمولاً معامله بین دو یا چند نفر انجام می‌شود. این افراد ممکن است دو شخص حقیقی یا حقوقی باشند. برای مثال ممکن است مدیران دو کارخانه با یکدیگر قراردادی را برای خرید و فروش محصولات امضا کنند. لازم است که در قرارداد مشخصات کامل طرفین معامله بدون کم و کاست ذکر شود. منظور همان مشخصات شناسنامه مانند نام، نام خانوادگی، کد ملی، آدرس، شماره تماس و… است. بهترین وکیل تنظیم قرارداد در اصفهان می‌تواند شما را در این زمینه راهنمایی کند.

در یک قرارداد لازم است به زمان دقیق تمام تعهدات اشاره شود. هر قراردادی که بین دو طرف به امضا می‌رسد، زمانی شروع و زمانی دیگر به پایان می‌رسد. لازم است به طور دقیق زمان شروع قرارداد و زمان پایان آن را ذکر کنید تا از هر گونه ابهام و اختلاف در آینده جلوگیری شود. بارها دیده شده که عدم اشاره دقیق به زمان انجام تعهدات، مشکلات جدی را در بین دو طرف ایجاد کرده است. به عنوان مثال بهترین وکیل تنظیم قرارداد در اصفهان توجه می کند که اگر لازم است یکی از طرفین مبلغی را به دیگری پرداخت کند، زمان این پرداخت را به طور دقیق در قرارداد ذکر کند.

در قرارداد لازم است شروطی گنجانده شود تا میان تعهدات دو طرف معامله نوعی تعادل ایجاد کند. همچنین لازم است که بهترین وکیل تنظیم قرارداد در اصفهان با دانش و تجربه خود تمامی متون تعهد را به طور دقیق مکتوب کند تا از بروز اختلاف در آینده جلوگیری شود.

آخرین مرحله از تنظیم قرارداد که از اهمیت بالایی نیز برخوردار است، تعیین مرجعی برای حل اختلاف میان دو طرف است. در قرارداد باید ذکر شود که اگر یکی از طرفین به تعهدات خود پایبند نبود یا تکلیف خود را به نحوی که در قرارداد ذکر شده انجام نداد، دو طرف باید شکایت و دعوای خود را به کجا ارجاع دهند.

بهترین وکیل تنظیم قرارداد در اصفهان باید توجه ویژه‌ای روی این مسئله داشته باشد و اگر چنانچه خود وکیل به عنوان مرجع حل اختلاف تعیین شد، باید تمام جوانب امر را در نظر گرفته و با راهکارهای قانونی مشکلات پیش آمده را حل و فصل کند.

نحوه تنظیم قرارداد توسط بهترین وکیل

چرا باید در تنظیم قرارداد از وکیل متخصص استفاده کرد؟

بسیار دیده شده که پس از گذشت زمان، یکی از طرفین معامله در انجام تعهدات خود کوتاهی می کند. این کوتاهی می‌تواند ناشی از این باشد که طرف معامله احساس کند منافع او به اندازه کافی در قرارداد حفظ نشده است. یا اینکه تعهدات ذکر شده در معامله بزرگ‌تر از توانایی‌های فرد بوده است.

در این صورت خسارات و ضررهای جبران ناپذیری بر طرف دیگر معامله وارد می‌شود و چه بسا ادامه فعالیت را برای او نیز مختل کند. همچنین اگر یکی از طرفین برای فسخ قرارداد پیش قدم شود یا اینکه فوت او باعث مختل شدن روند قرارداد شود، اختلافات بزرگی ایجاد می‌شود. پس باید جلوی مشکل را از همین ابتدا گرفت. بهترین وکیل تنظیم قرارداد در اصفهان سعی دارد از بروز چنین مشکلاتی جلوگیری کند.

این نکته را در نظر داشته باشید که هر چقدر انعقاد یک قرارداد با رعایت اصول قانونی انجام شود، احتمال بروز مشکل در آن کمتر است. متأسفانه دیده شده است که بسیاری از افراد به دلیل نداشتن دانش کافی در این زمینه، قراردادی را مکتوب کرده‌اند که ضمانت اجرایی آن در کمترین حد ممکن بوده است. از این رو در آینده با مشکلات فراوانی رو به رو شده‌اند و خسارات متعددی متوجه آن‌ها گردیده است. به کمک بهترین وکیل تنظیم قرارداد در اصفهان می‌توان یک قرارداد اصولی منعقد کرد که احتمال بروز مشکل در آن بسیار پایین است.

لزوم استفاده از بهترین وکیل تنظیم قرارداد

کلام آخر

در این مقاله ابتدا سعی کردیم تعریف دقیقی از وکیل تنظیم قرارداد به شما ارائه دهیم. در ادامه نام و مشخصات چند نفر از بهترین وکیل تنظیم قرارداد در اصفهان را ذکر کردیم تا به شما در فرآیند انتخاب کمک کنیم. همچنین سعی کردیم به اختصار نحوه تنظیم قرارداد را ذکر کرده و ضرورت وجود وکیل متخصص در هنگام انعقاد قرارداد را گوشزد کنیم. از شما دعوت می‌کنیم اگر نظر یا تجربه‌ای در این زمینه دارید، در بخش دیدگاه آن را با سایر مخاطبان برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + 8 =

دکمه بازگشت به بالا