وکلا

10 تا از بهترین وکیل شهرضا⚖️ + آدرس و شماره☎️️【سال1403】

در مشکلات حقوقی باید اولین اقدام شما این باشد که تمام تلاش خود را به کار بگیرید تا از میان گزینه های موجود، وکالت در پرونده های حقوقی و کیفری را به وکیلی بسپارید که در زمینه شغلی خود جزو سرآمدترین و شاخص ترین ها به شمار آید. در واقع با استفاده از تجربیات و دانش حقوقی یک وکیل است که می توانید اقدامات مطلوب تری را به انجام برسانید و از بروز اختلافات و عواقب ناگوار در خصوص دعاوی مطرح شده جلوگیری کنید. از آنجایی که توانایی یک وکیل در نتیجه به دست آمده از دادگاه موثر است، بهتر این می باشد که تحقیقات خود را به کار بگیرید تا توانمندی وکلای مختلف را مورد سنجش قرار دهید. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل شهرضا آشنا کنیم تا دغدغه ای از بابت انتخاب حقوقدان نداشته باشید. با ما در سایت برترین وکیل همراه باشید.

بهترین وکیل شهررضا

بهترین وکیل شهرضا کیست؟

همواره برای تنظیم دادخواست، شکواییه و سایر متون حقوقی نیازمند استخدام بهترین وکیل شهرضا هستید. در واقع او می تواند با اتکا به توانایی هایی در زمینه های حقوقی در اختیار دارد به شیوه ای اصولی در محاکم قضایی طرح دعوی نموده و مشکلات شما را با بازدهی بیشتری حل و فصل نماید. از سوی دیگر وکیل مورد نظر می تواند با استفاده از دانش حقوقی که در زمینه تحریر لایحه های قضایی دارد، دفاعیات موثری را از شما در دادگاه داشته باشد و منافع شما را به شیوه ای مطلوب تامین نماید.

دسترسی و مشاوره آسان با بهترین وکیل اصفهان را از دست ندهید!

در واقع برترین وکیل شهرضا به واسطه دانش حقوقی و تسلطی که بر مواد قانونی مختلف دارد می تواند بهترین مسیر برای عبور از مشکلات و بازگشایی گره های موجود در پرونده را در اختیار شما قرار دهد. وکیل خوب در شهرضا تجربه بالایی در زمینه دعاوی حقوقی و کیفری دارد و هرگز اجازه نخواهد داد که رفتارهای طرف مقابل از شما حقی را ضایع کند. بهترین وکیل شهرضا دانش آموخته رشته حقوق است و می تواند از تحصیلات خود در جهت کسب موفقیت و پیروزی استفاده نماید.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای شهرضا به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از آن ها بهترین تصمیم را برای استخدام هر یک از آن ها داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل شهرضا سال 1403!

فرزانه عطایی

فرزانه عطایی بهترین وکیل شهرضا

خانم فرزانه عطایی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهرضا با تکیه بر دانش حقوقی و تسلط کامل بر قوانین وکالت در محضر دادگاه از حق دفاع می کند و همچنین همکاری با قضات در روند پرونده بهبود می بخشد. وی پرونده های موفق متعددی را در زمینه حقوقی، کیفری ،خانواده و ملکی در سابقه خود ثبت کرده است.

آدرس دفتر: شهرضا، خیابان انقلاب اسلامی، روبروی بانک ملی، مجتمع انصار ،طبقه۱

شماره تماس: ۰۹۱۳۴۲۱۶۴۱۰

مهرداد میرباقری

مهرداد میرباقری

آقای مهرداد میرباقری وکیل خبره و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری یکی از وکلا توانا شهرضا با بیش از 11 سال سابقه وکالت، در زمینه های حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی به صورت تخصصی وکالت می پذیرد و همچنین به افراد با توجه به موضوع پروندشان با تخصص مکفی مشاوره ارائه می دهد. ایشان برای بهبود روند پرونده نهایت همکاری را با قاضی مربوطه به عمل می آورد.

آدرس دفتر: شهرضا، خیابان حکیم الهی، روبروی قالی سلیمان، داخل کوپه، طبقه۲

شماره تماس: ۰۹۱۳۳۲۱۶۲۰۹

حمیده مقصودی

حمیده مقصودی

خانم حمیده مقصودی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری با بیش از 13 سال سابقه وکالت در شهرضا به صورت تخصصی در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی وکالت می پذیرد و به مراجعین با توجه به سختی پروندشان مشاوره ارائه می دهد. او پرونده های موفق بسیاری را پشت سر گذاشته و از این رو یکی از .کلا نام دار شهرضا می باشد.

آدرس دفتر: شهرضا، سروستان مقابل دادگستری، جنب پمپ بنزین

شماره تماس: ۰۹۱۳۲۲۱۹۵۰۱

تهمینه شرافت

تهمینه شرافت

خانم تهمینه شرافت وکیل و مشاور پایه یک دادگستری با بیش از 10 سال سابقه وکالت، در حوزه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی پرونده های مهم پیچیده ای را به موفقیت رسانده است. ایشان به صورت تخصصی به مراجعین مشاوره ارائه می دهند. وی با چندین سال سابقه درخشان و موفقیت های پی در پی توانسته یکی از وکلا نام دار شهرضا باشد.

آدرس دفتر: شهرضا، خیابان شهید بهشتی، جنب بانک ملی مرکزی، پاساژ پور غلام، طبقه۲

شماره تماس: ۰۹۱۳۲۲۰۴۰۹۵

سیداله یار موسوی

سیداله یار موسوی

آقای سیداله یار موسوی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری در شهرضا به صورت تخصصی در حوزه های کیفری ،خانواده ،حقوقی و ملکی وکالت می پذیرد و افراد را در راستای قوانین وکالت راهنمایی می کند. او برای موفقیت قبل از شروع جلسات دادگاه به جمع آوری ادله محکمه پسند می پردازد و در روز موعد برای موفقیت از این مستندات استفاده می کند.

آدرس دفتر: شهرضا، خیابان طباطبایی، طبقه فوقانی کفش دنیای اسپرت، واحد ۲

شماره تماس: ۰۹۱۳۱۲۱۲۲۴۶

محمدرضا جریده دار

محمدرضا جریده دار

آقای محمدرضا جریده دار وکیل خبره و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری در چندین سال سابقه وکالت خود پرونده های موفق بسیاری را پشت سر گذاشته است. ایشان به صورت تخصصی به دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی می پردازد و همچنین به مراجعین با توجه به سختی پروندشان مشاوره ارائه می دهد.

آدرس دفتر: شهرضا، خیابان صاحب الزمان، ابتدای خیابان حکیم الهی، جنب قالی سلیمان، طبقه۱

شماره تماس: ۰۹۱۳۳۲۲۷۳۷۷


4 وظیفه وکیل شهرضا که از توان افراد عادی خارج است!

ارائه دفاعیات موثر در مراجع قانونی: در مراحلی از رسیدگی به پرونده های حقوقی و کیفری، قاضی از موکل می خواهد که در دادگاه حضور پیدا کرده و از حقوق خود با ارائه بیاناتی دفاع نماید. در چنین شرایطی است که بهترین وکیل شهرضا می تواند به نمایندگی از موکل خود در دادگاه حاضر شده و با استناد به مدارک و مستنداتی ادعای خود را به اثبات برساند و از منافع موکل دفاع نماید. در این بین تجربیات وکیل و دانش حقوقی او می تواند در رسیدن به اهداف تعیین شده نقش موثری داشته باشد.

جمع آوری مدارک و مستندات مربوط به پرونده: ارائه مدارک و مستندات مربوط به دعاوی مطرح شده می تواند نتیجه دادگاه را به کلی تغییر داده و آن را به نفع شما برگرداند. وکیل به واسطه تجربه چندین ساله ای که در این زمینه دارد می تواند در جمع آوری مدارک مربوط به شما کمک شایانی داشته باشد. لازم به ذکر است که گاهی لازم است وکیل در برخی از نهادها و دفاتر حضور پیدا کرده و این مدارک را با اتکا به توانایی های شخصی خود جمع آوری کرده و در مسیر رسیدگی به پرونده از آن ها کمک بگیرد.

تشریح مسائل حقوقی برای موکل: یکی دیگر از وظایف بهترین وکیل شهرضا این است که مفاهیم پیچیده حقوقی را به شیوه ای ساده و با لحنی گیرا در اختیار موکل قرار داده و برای او تشریح نماید. در نظر داشته باشید که وکیل تحصیلات بالایی در زمینه حقوق دارد و می تواند مباحث مربوط به پرونده را به خوبی شناسایی کرده و در اختیار موکل قرار دهد. در صورتی که موکل با این مباحث حقوقی آشنا شود به سهولت می تواند جلوی پایمال شدن حقوقش را بگیرد و گام بزرگی برای کسب موفقیت بردارد.

تنظیم دادخواست، شکواییه و سایر متون حقوقی: برای مطرح کردن دعاوی حقوقی در مراجع قانونی نیازمند تنظیم دادخواست هستید. دعاوی کیفری نیز با تنظیم شکواییه اقامه می شوند. هر یک از متون حقوقی برای تحریر و تنظیم نیازمند تخصص های لازم هستند. وکیل به واسطه تجربه ای که کسب کرده می تواند از نکات حقوقی بسیاری برای تنظیم متون حقوقی استفاده کند. او همچنین در نوشتن متون حقوقی از اصول نگارشی زبان فارسی نیز استفاده خواهد کرد.

4 وظیفه وکیل شهرضا که از توان افراد عادی خارج است!

مزایای دریافت مشاوره حقوقی از وکیل شهرضا

ذکر این نکته ضروری است که یکی از مهم ترین خدماتی که بهترین وکیل شهرضا می تواند در اختیار موکلان قرار بدهد، مشاوره حقوقی می باشد که در روش های مختلفی از سوی وکیل ارائه می گردد. در نظر داشته باشید که اولین اقدام برای دریافت مشاوره حقوقی این است که با استفاده از معیارهای مختلف در ابتدا مهارت تعداد زیادی از وکلا را محک بزنید تا در نهایت قادر باشید شاخص ترین و سرشناس ترین آن ها را به خدمت بگیرید. چرا که با استفاده از وکلای خبره است که نتایج مطلوب از مشاوره حقوقی به دست می آید.

در جلسات مشاوره حقوقی لازم است تمامی مدارکی که احساس می کنید ممکن است در پرونده نقش داشته باشید را به همراه ببرید تا وکیل بتواند با بررسی دقیق و موشکافی آن ها نظر نهایی خود را اعلام دارد. در واقع با استفاده از مشاوره حقوقی به میزان زیادی می توانید در خصوص حقوق قانونی تان در دعاوی مطرح شده اطلاع کسب نمایید و اجازه ندهید که سوء رفتار طرف های دیگر پرونده بر روی حقوق و منافعی که قانون برای شما تعیین کرده است تاثیر بگذارد و آن را مختل نماید.

ذکر این نکته ضروری است که به طور معمول هزینه ای که باید برای دریافت مشاوره حقوقی پرداخت کنید به مراتب کمتر از زمانی است که وکالت در پرونده های حقوقی و کیفری را به بهترین وکیل شهرضا می سپارید. به هر حال اگر احساس شما چنین است که بودجه کافی برای استخدام وکیل را ندارید بهتر این می باشد که مشاوره حقوقی دریافت کرده و با جبران ضعف های حقوقی خود، مهیای حضور در دادگاه شوید. لازم است در این جلسات تمامی سوالات خود را مطرح کنید.

راه های زیادی برای ارائه مشاوره حقوقی از سوی حقوقدان مورد نظر وجود دارد که اصلی ترین آن مشاوره حقوقی حضوری است. در مشاوره حقوقی حضوری امکان اینکه وکیل بتواند پرونده را در ابتدا مورد مطالعه قرار داده و سپس تصمیم گیری کند وجود دارد. به همین سبب نتایج مطلوب تری از آن حاصل خواهد شد. علاوه بر این، اگر فرصت کافی برای حضور در دفتر وکیل مورد نظر را ندارید می توانید از روش های مشاوره حقوقی تلفنی و آنلاین نیز استفاده کرده و مشکلات خود را حل کنید.

مزایای دریافت مشاوره حقوقی از وکیل شهرضا

کلام آخر

تشکر می کنیم از اینکه تا پایان مقاله در سایت برترین وکیل در کنار ما بودید. در این مقاله تلاش کردیم تا خبره ترین و بهترین وکیل شهرضا را به شما معرفی کنیم تا دغدغه ای از بابت دسترسی به وکلای شاخص در شهر خود نداشته باشید. در ادامه به برخی از وظایف وکیل اشاره داشتیم و سپس به سراغ اهمیت و مزایای مشاوره حقوقی و روش های دریافت آن رفتیم. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم از شما همراهان گرامی دعوت می کنیم که اگر چنانچه نظر و یا تجربه ای در خصوص مطلب بالا دارید آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + 11 =

دکمه بازگشت به بالا