وکیل

10 تا از بهترین وکیل زن در اصفهان ⚖️【سال1402】

در میان جمع کثیری از وکلایی که در شهر اصفهان فعالیت می کنند، بسیاری از افراد به دنبال وکیل زن هستند، مطمئناً گاهی در زندگی به راهنمایی های یک وکیل نیاز خواهیم داشت، وکیلی که بتوانیم به راحتی با او ارتباط بگیریم و مشکلات خود را مطرح کنیم. اصفهان از شهرهایی است که تعداد وکلای خانم در آن بسیار است، از این رو در ادامه مقاله سعی کرده ایم 10 نفر از بهترین وکیل زن در اصفهان را معرفی کنیم برای اطلاعات بیشتر در سایت برترین وکیل ما را همراهی بفرمایید.

اهمیت انتخاب وکیل زن

اهمیت انتخاب وکیل زن

بسیاری از خانم ها در پرونده های خانواده (طلاق، حضانت فرزند و … )، دعاوی ملکی، کیفری و ثبتی به دنبال وکیل زن خوب هستند، معمولا وکلای خانم مشکل موکل خود را بهتر درک می کنند، از این رو بسیاری از مردم ترجیح می دهند که وکیل خود را از میان وکلای خانم انتخاب کنند. خوشبختانه تعداد وکلای خانم در ایران افزایش یافته است و اصفهان یکی از شهرهایی است که از این قاعده مستثنی نیست، وکلای زن که در اصفهان فعالیت می کنند بسیار متبحر و کارکشته هستند از این رو می توانید از میان آن ها بهترین وکیل اصفهان را برای پیگیری پرونده های خود انتخاب کنید.

معمولا استفاده از یک وکیل زن خوب در پرونده هایی که مربوط به مطالبه مهریه و طلاق از سوی زوجه است، باعث آرامش موکل می شود، وکلای خانم با موکل خود احساس همدردی دارند آن ها از هوش اجتماعی و عاطفی بالایی برخوردار هستند و به این ترتیب می توانند از اقشار آسیب پذیر جامعه دفاع کنند.

وکلای خانم ریزبین تر هستند و به مسائل و مشکلات به صورت دقیق تری توجه می کنند. پس از این بابت انتخاب آن ها در موفقیت پرونده های شما تاثیرگذار است. ما در این مطلب برای کسانی که در شهر اصفهان زندگی می کنند و به دنبال بهترین وکیل زن هستند، سعی کرده ایم لیستی از وکلای متخصص و متعهد را جمع آوری کرده ایم تا روند پیدا کردن وکیل را برای شما راحت تر کنیم.

بهترین وکیل زن در اصفهان کیست؟

بهترین وکیل زن در اصفهان کیست؟

در این مطلب شما را با بهترین وکیل زن در اصفهان آشنا می کنیم. توضیحاتی در مورد سوابق آن ها می دهیم تا اطلاعات کاملی از وکلای خانم معرفی شده داشته باشید.

باید وکیلی انتخاب کنیم که در دانش، مهارت، تعهد و وجدان زبان زد بوده و در تصمیمات پرونده، مصلحت موکل را در نظر بگیرد. وکلای مرد و زن هیچ تفاوتی با هم ندارند و آن چه که مهم است عملکردی است که وکیل دادگستری دارد. ما در مجله برترین وکیل به معرفی وکلای سراسر ایران می پردازیم تا انتخاب را برای شما آسان کنیم.

بنابراین به هر اندازه که توانایی های وکیل دادگستری زن بالا باشد، موفقیت او در پرونده موکل هم بالا می رود. در این مقاله به طور ویژه به شهر اصفهان پرداخته ایم و و کلای خانم که در این شهر فعالیت می کنند را معرفی خواهیم کرد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10تا از بهترین وکیل زن در اصفهان را بشناسید!

در ادامه مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل زن در اصفهان را معرفی کنیم. در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید:

زهرا حق شناس

زهرا حق شناس وکیل زن در اصفهان

خانم زهرا حق شناس وکیل پایه یک دادگستری، بنیانگذار و مدیر موسسه حقوقی بانوی عدالت آریا در اصفهان هستند. ایشان به عنوان بهترین وکیل زن در اصفهان دارای تخصص علمی و کاربردی در حوزه های مختلف می باشند.

تخصص ایشان در پرونده های:

 • پرونده های ملکی الزام به تنظیم سند رسمی حکم تخلیه خلع ید تصرف عدوانی خسارت وجه التزام قراردادی و تنظیم قراردادها مطابق با موازین حقوقی از جمله تنظیم قرارداد های بیع و اجاره، شراکت، کارخانجات، مشارکت درساخت و …
 • دعاوی خانوادگی از جمله طلاق مهریه نفقه و اجرت المثل ایام زوجیت حضانت فرزندان فریب در ازدواج تجویز ازدواج مجدد اثبات نسب و … می باشد.

برخی از سوابق خانم حق شناس عبارتند از:

 • همکاری با شرکت ها و ارگان های خصوصی مختلف
 • دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • دارای گواهینامه نحوه تنظیم قراردادهای تجاری بین المللی
 • دارنده مدرک سمپوزیوم بین المللی حقوق داوری با مشارکت انجمن حقوق تطبیقی و قضات عالی رتبه در کشور فرانسه

شماره تماس: 09138180578

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالت خانم حق شناس، با شماره بالا با ایشان در ارتباط باشید.

فیروزه دستادست

سرکار خانم فیروزه دستادست وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، عضو کانون وکلای دادگستری، دارای بیش از 6 سال سابقه وکالت در پرونده های حقوقی، ثبتی، مالی کیفری و خانواده در شهر اصفهان می باشند. ایشان در سال های وکالت خود توانسته اند جایگاه ویژه ای را بین وکلای دادگستری شهر اصفهان پیدا کنند.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره وکالت خانم فیروزه دستادست می توانید با شماره زیر در ارتباط باشید.

شماره تماس: 09134839006
آدرس دفتر: اصفهان، خیابان آذر، روبروی استخر ابوذر، بن بست ۱۹، جنب رستوران فورنو، دفتر وکالت، طبقه دو

مریم پارسا

سرکار خانم مریم پارسا

خانم مریم پارسا وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در اصفهان هستند. تحصیلات خود را در رشته حقوق خصوصی گذرانده اند و مشاوره های حقوقی را در دعاوی ملکی، کیفری، حقوقی، خانواده، تجاری، تعزیرات و … به متقاضیان ارائه می دهند. همچنین ایشان در مرکز مشاوره آرامش معاونت اجتماعی پلیس استان اصفهان، به عنوان مشاور و مددکار فعالیت می کنند.

برخی از سوابق خانم مریم پارسا:

 • وکیل رسمی دادگستری و مشاور حقوقی
 • دارای پروانه وکالت پایه یک
 • دانش آموخته رشته حقوق خصوصی
 • مشاور و مددکار مرکز مشاوره آرامش معاونت اجتماعی پلیس استان اصفهان

جهت اعطای وکالت و بهره‌مندی از مشاوره با خانم مریم پارسا می توانید با شماره زیر با ایشان در ارتباط باشید.

شماره تماس: 09134044769
آدرس دفتر: اصفهان، چهارباغ خواجو، بین کوچه 21 و 23، مقابل خیابان عافیت، ساختمان صدر خواجو، طبقه اول، واحد 108
مشاهده پروفایل وکیل

نازنین محمدی

سرکار خانم نازنین محمدی

خانم محمدی وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای اصفهان و دارای مدرک کارشناسی ارشد هستند. ایشان متخصص در پرونده های حقوقی و کیفری بوده و بهترین راهنمایی ها را به موکلین خود ارائه می دهند. از جمله فعالیت های ایشان می توان به قبول وکالت دعاوی مربوط به امور ثبت احوال، تغییر نام کوچک، تغییر نام خانوادگی، تغییر سن، دعاوی خانوادگی، طلاق، مهریه، اجرت المثل، نفقه، فریب در ازدواج، فسخ نکاح، دعاوی کیفری، انتقال مال غیر، کلاهبرداری، آدم ربایی، ضرب و جرح، تجاوز به عنف، اسناد لازم الاجرا علیه اموال و … اشاره نمود.

آدرس دفتر: اصفهان، خیابان ارباب، مابین کوچه 11 و 13، مجتمع اداری آریان (کارگزاری تامین اجتماعی)، طبقه اول، واحد 103

شماره تماس: 09132427828

نفیسه عرب زاده

نفیسه عرب زاده بهترین وکیل زن در اصفهان

خانم نفیسه عرب زاده وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان، کارشناس حقوق قضائی و دارای بیش از یک دهه فعالیت در امر وکالت و مشاوره حقوقی می باشند. با موسسات حقوقی معتبر همکاری داشته اند و در تلاش اند تا اختلافات را از طریق سازش، حل و فصل کنند. خانم عرب زاده موفق شده اند در 90% پرونده ها نتیجه مطلوب را به دست آورند. ارائه مشاوره تلفنی از خدماتی دیگر ایشان می باشد.

پرونده های مرتبط با موضوعات مختلفی را می پذیرند از جمله:

 • خانواده از جمله: مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، ترک انفاق، الزام به تمیکن، طلاق، مطالبه اجرت المثل ایام زوجیت، فسخ نکاح، تدلیس در ازدواج، ملاقات فرزند، حضانت، اذن ازدواج مجدد و …
 • پرونده های مرتبط با موضوعات حقوقی از جمله: مطالبات، خلع ید، الزام به ایفای تعهدات قراردادی، الزام به انتقال، تخلیه، رفع تصرف عدوانی، اعتراض ثالث ( اصلی – اجرایی ) و …
 • فصل خصومت از طریق ارسال اظهارنامه و برگزاری جلسات سازشی و تنظیم توافقنامه
 • تنظیم قراردادهای کاری، مبایعه نامه، تعهدنامه، اقرارنامه، اجاره نامه، توافق نامه، اظهارنامه و …

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالت خانم نفیسه عرب زاده با شماره زیر در تماس باشید:

شماره تماس: 09130138072
آدرس دفتر:
اصفهان، خیابان پنج رمضان، ابتدای کوچه شماره 8، جنب ساختمان اسنوا، طبقه دوم

ناهید فولادی

ناهید فولادی بهترین وکیل زن در اصفهان

خانم ناهید فولادی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، کارشناس ارشد حقوق خانواده، عضو سابق کمیسیون حقوق و امور بانوان استان اصفهان، عضو کمیته حقوق و امور بانوان مرکز وکلای قوه قضائیه اصفهان و متخصص در دعاوی خانواده، و کیفری اسناد تجاری می باشند.

ایشان در زمینه های زیر پذیرش پرونده انجام می دهند:

 • انواع دعوی خانواده، طلاق یک طرفه، طلاق توافقی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه و …
 • انواع دعاوی کیفری، کلاهبرداری، سرقت، جعل اسناد، خیانت در امانت و …

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالت خانم ناهید فولادی با شماره های زیر در تماس باشید:

شماره تماس: 0913482488009913774412
آدرس دفتر: اصفهان، خیابان نیکبخت غربی، جنب دادگستری نیکبخت، کوچه شهید صادقی، ساختمان دادگستر، طبقه اول، واحد ۴

اکرم بهشتی

سرکار خانم اکرم بهشتی

خانم بهشتی وکیل پایه یک دادگستری و موسس و مدیر موسسه حقوقی و وکالت در اصفهان هستند. ایشان متخصص در دعاوی کیفری بوده و پچیده ترین پرونده های کیفری را حل می کنند. سابقه و مهارت هایی که در طی این سال ها کسب کرده اند، کمک می کند تا در پرونده های موکل خود موفقیت بالایی داشته باشند. از سوابق کاری خانم بهشتی می توان به عضو هیات مدیره مرکز وکلای قوه قضاییه استان اصفهان، رئیس کمیسیون فرهنگی-اجتماعی مرکز وکلای قوه قضاییه اصفهان، عضو کمیته بانوان کمیسیون حمایت و صیانت از وکلا، کارشناسان و مشاوران خانواده قوه قضاییه کشور و … اشاره نمود.

آدرس دفتر: اصفهان، خیابان طیب، جنب پمپ بنزین، مجتمع مهتاب، طبقه 2

شماره تماس: 09139139163

نجمه قیاسوند

سرکار خانم نجمه قیاسوند

خانم نجمه قیاسوند وکیل پایه یک دادگستری اصفهان و متخصص در دعاوی خانواده می باشند. ایشان یکی از وکلایی هستند که راه حل های مختلفی برای حل پرونده موکل ارائه می دهند و روشی را انتخاب می کنند که به نفع موکل باشد و رای دادگاه به نفع او صادر شود. خانم قیاسوند در طی سال های وکالت خود موفق به حل پرونده های بسیاری شده اند و مهارت کافی در پیگیری دعاوی خانواده را دارند. پرونده هایی مانند طلاق، طلاق توافقی، نفقه، مهریه، دعاوی ملکی، تصادفات، دیه و … توسط ایشان پذیرفته می شود.

آدرس دفتر: اصفهان، خیابان بزرگمهر، چهارراه هشت بهشت، مجتمع مریم، طبقه 2

شماره تماس: 09133702380

مهنوش ذبیحی

سرکار خانم مهنوش ذبیحی

خانم مهنوش ذبیحی دارای مدرک کارشناسی حقوق قضایی و کارشناسی ارشد حقوق تجارت بین الملل هستند. ایشان مدرک آیلتس آکادمیک داشته و در زمینه تنظیم سند و قراردادهای بین المللی تجاری، صادرات، واردات، ثبت شرکت و برند سازی، مدیریت ادعا در قرادادهای پیمانکاری و پروژه ها تخصص دارند. خانم ذبیحی با تلاش و دانشی که داشته اند، موفقیت های بسیاری به دست آوره اند و 12 سال سابقه وکالت در اصفهان را دارند. ارائه مشاوره تلفنی به موکلین یکی از فعالیت های ایشان است.

آدرس دفتر: اصفهان، خیابان فردوسی، ابتدای سید علیخان، مجتمع اداری فرزین

شماره تماس: 09132033442

مریم جهانبخش

سرکار خانم مریم جهانبخش

خانم جهانبخش از وکلای پایه یک دادگستری شهر اصفهان می باشند. پرونده های حقوقی، کیفری، خانواده و … توسط ایشان پذیرفته می شود. بنابراین اگر در شهر اصفهان هستید و به دنبال وکیل خانم برای حل پرونده طلاق، مهریه، نفقه، حضانت فزرند و … می گردید، می توانید به خانم مریم جهانبخش مراجعه کنید.

آدرس دفتر: اصفهان، چهار باغ بالا، خیابان نیکبخت، جنب کوچه خدابنده، پلاک 34، طبقه همکف، زنگ 3

شماره تماس: 09131106256

ویژگی های وکیل خانم در اصفهان

برای انتخاب وکیل خانم خوب در اصفهان باید اطلاعاتی در خصوص ویژگی های او بدانیم. افراد بسیاری در اصفهان به دنبال بهترین وکیل زن هستند، اما نمی دانند که بر چه اساسی باید وکیل را انتخاب کنند، در ابتدا بهتر است بدانید که اولین ویژگی وکیل زن، صداقت و امانت داری او است، زیرا یک وکیل باید جزئیات پرونده و نتیجه ای که ممکن است دادگاه صادر کند را به موکل بگوید تا موکل از نتیجه پرونده خود کمی مطلع شود.

ویژگی بعدی وکیل زن در اصفهان، اطلاع و آگاهی او از قوانین و مقررات کشور است، در این صورت به درستی می تواند موکل خود را راهنمایی نماید. مورد بعدی که از ویژگی های وکیل زن است، ذکاوت و حرفه ای بودن در کار و پیگیری پرونده موکل می باشد.

می توان گفت که شجاعت و صبوری از دیگر ویژگی هایی است که وکیل زن باید داشته باشد، شاید برخی از پرونده ها برای خانم ها خطرناک باشند از این رو شجاع بودن وکیل زن یک مزیت محسوب می شود. همچنین برخی از پرونده ها بسیار طولانی می شوند و نتیجه نهایی به سرعت صادر نمی گردد، در این شرایط، صبوری وکیل باعث می شود تا گرفتن نتیجه مطلوب پیگیری پرونده را ادامه دهد.

ویژگی های وکیل خانم در اصفهان

کلام آخر

در این مقاله به معرفی بهترین وکیل زن در اصفهان پرداختیم. انتخاب وکیل خانم در بسیاری از پرونده ها ضروری است، افرادی که در شهر اصفهان زندگی می کنند و به دنبال وکیل زن خوب در این شهر هستند می توانند مطابق معیارهای خود از میان وکلایی که در این مقاله معرفی کردیم، وکیلی را انتخاب نمایند. همواره مشاوره با وکیل و اعطای وکالت به او برای پیگیری پرونده از بهترین کارها است. امیدوارم در این مقاله توانسته باشم شما را در انتخاب وکیل مورد نظرتان کمک کنم. اگر سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید برای ما کامنت نمایید.

چطور وکیل زن در اصفهان را پیدا کنیم؟

برای انتخاب بهترین وکیل زن در اصفهان راه های متفاوتی وجود دارد، ما در این مقاله تعدادی از وکلای متخصص و متبحر خانم در شهر اصفهان را معرفی کرده ایم.

حق الزحمه وکیل زن در اصفهان چقدر است؟

معمولا حق الزحمه بین وکیل و موکل به توافق می رسد، در غیر این صورت بسته به نوع کاری که وکیل انجام می دهد و مدت زمانی که برای کار صرف می نماید، مبلغی را تعیین می کند.

ویژگی های بهترین وکیل زن در اصفهان چیست؟

مهم ترین ویژگی های وکیل زن، صداقت، امانت داری، آگاهی کامل به قوانین و مقررات کشور، شجاعت و صبوری در پرونده های موکل است.

4.4/5 - (5 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 1 =

دکمه بازگشت به بالا