وکیل

10 تا از بهترین وکیل زن در اصفهان ⚖️【سال1402】

در میان جمع کثیری از وکلایی که در شهر اصفهان فعالیت می کنند، بسیاری از افراد به دنبال وکیل زن هستند، مطمئناً گاهی در زندگی به راهنمایی های یک وکیل نیاز خواهیم داشت، وکیلی که بتوانیم به راحتی با او ارتباط بگیریم و مشکلات خود را مطرح کنیم. اصفهان از شهرهایی است که تعداد وکلای خانم در آن بسیار است، از این رو در ادامه مقاله سعی کرده ایم 10 نفر از بهترین وکیل زن در اصفهان را معرفی کنیم برای اطلاعات بیشتر در سایت برترین وکیل ما را همراهی بفرمایید.

اهمیت انتخاب وکیل زن

بسیاری از خانم ها در پرونده های خانواده (طلاق، حضانت فرزند و … )، دعاوی ملکی، کیفری و ثبتی به دنبال وکیل زن خوب هستند، معمولا وکلای خانم مشکل موکل خود را بهتر درک می کنند، از این رو بسیاری از مردم ترجیح می دهند که وکیل خود را از میان وکلای خانم انتخاب کنند. خوشبختانه تعداد وکلای خانم در ایران افزایش یافته است و اصفهان یکی از شهرهایی است که از این قاعده مستثنی نیست، وکلای زن که در اصفهان فعالیت می کنند بسیار متبحر و کارکشته هستند از این رو می توانید از میان آن ها وکیلی برای پیگیری پرونده های خود انتخاب کنید.

اهمیت انتخاب وکیل زن

معمولا استفاده از یک وکیل زن خوب در پرونده هایی که مربوط به مطالبه مهریه و طلاق از سوی زوجه است، باعث آرامش موکل می شود، وکلای خانم با موکل خود احساس همدردی دارند آن ها از هوش اجتماعی و عاطفی بالایی برخوردار هستند و به این ترتیب می توانند از اقشار آسیب پذیر جامعه دفاع کنند.

وکلای خانم ریزبین تر هستند و به مسائل و مشکلات به صورت دقیق تری توجه می کنند. پس از این بابت انتخاب آن ها در موفقیت پرونده های شما تاثیرگذار است. ما در این مطلب برای کسانی که در شهر اصفهان زندگی می کنند و به دنبال بهترین وکیل زن هستند، سعی کرده ایم لیستی از وکلای متخصص و متعهد را جمع آوری کرده ایم تا روند پیدا کردن وکیل را برای شما راحت تر کنیم.

در این راستا بیشتر بخوانید: بهترین وکیل زن تهران

بهترین وکیل زن در اصفهان کیست؟

در این مطلب شما را با بهترین وکیل زن در اصفهان آشنا می کنیم. توضیحاتی در مورد سوابق آن ها می دهیم تا اطلاعات کاملی از وکلای خانم معرفی شده داشته باشید.

بهترین وکیل زن در اصفهان کیست؟

باید وکیلی انتخاب کنیم که در دانش، مهارت، تعهد و وجدان زبان زد بوده و در تصمیمات پرونده، مصلحت موکل را در نظر بگیرد. وکلای مرد و زن هیچ تفاوتی با هم ندارند و آن چه که مهم است عملکردی است که وکیل دادگستری دارد. ما در مجله برترین وکیل به معرفی وکلای سراسر ایران می پردازیم تا انتخاب را برای شما آسان کنیم.

بنابراین به هر اندازه که توانایی های وکیل دادگستری زن بالا باشد، موفقیت او در پرونده موکل هم بالا می رود. در این مقاله به طور ویژه به شهر اصفهان پرداخته ایم و و کلای خانم که در این شهر فعالیت می کنند را معرفی خواهیم کرد.

سرکار خانم آیدا پرندین

سرکار خانم آیدا پرندین

ایشان از وکلای برتر در اصفهان هستند، مدرک کارشناسی ارشد دارند و متخصص در دعاوی خانواده (طلاق، مطالبه مهریه، نفقه، حضانت فرزندان، اجرت المثل و … )، دعاوی مالی، تجاری، تنظیم قراردادها و دعاوی ناشی از آن ها، دعاوی ملکی (الزام به تنظیم سند، امور شهرداری، پیش فروش ساختمان و … )، دعاوی تجاری و … هستند.

آدرس دفتر: اصفهان، نیکبخت غربی، ساختمان اداری نیکبخت، طبقه 5، واحد 215

شماره تماس: 09134216971

سرکار خانم مریم پاسا

سرکار خانم مریم پارسا

خانم مریم پارسا وکیل پایه یک دادگستری و متخصص در دعاوی خانواده، کیفری، ملکی، تجاری، تعزیرات و … هستند. ایشان به عنوان مشاور و مددکار در مرکز مشاوره آرامش معاونت اجتماعی پلیس اصفهان فعالیت می کنند. خانم پارسا تحصیل کرده در رشته حقوق خصوصی هستند.

آدرس دفتر: اصفهان، چهارباغ خواجو، ساختمان صدر خواجو، واحد 108

شماره تماس: 09134044769

سرکار خانم نازنین محمدی

سرکار خانم نازنین محمدی

خانم محمدی وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای اصفهان و دارای مدرک کارشناسی ارشد هستند. ایشان متخصص در پرونده های حقوقی و کیفری بوده و بهترین راهنمایی ها را به موکلین خود ارائه می دهند. از جمله فعالیت های ایشان می توان به قبول وکالت دعاوی مربوط به امور ثبت احوال، تغییر نام کوچک، تغییر نام خانوادگی، تغییر سن، دعاوی خانوادگی، طلاق، مهریه، اجرت المثل، نفقه، فریب در ازدواج، فسخ نکاح، دعاوی کیفری، انتقال مال غیر، کلاهبرداری، آدم ربایی، ضرب و جرح، تجاوز به عنف، اسناد لازم الاجرا علیه اموال و … اشاره نمود.

آدرس دفتر: اصفهان، خیابان ارباب، مابین کوچه 11 و 13، مجتمع اداری آریان (کارگزاری تامین اجتماعی)، طبقه اول، واحد 103

شماره تماس: 09132427828

سرکار خانم اکرم بهشتی

سرکار خانم اکرم بهشتی

33 بازبینی

خانم بهشتی وکیل پایه یک دادگستری و موسس و مدیر موسسه حقوقی و وکالت در اصفهان هستند. ایشان متخصص در دعاوی کیفری بوده و پچیده ترین پرونده های کیفری را حل می کنند. سابقه و مهارت هایی که در طی این سال ها کسب کرده اند، کمک می کند تا در پرونده های موکل خود موفقیت بالایی داشته باشند. از سوابق کاری خانم بهشتی می توان به عضو هیات مدیره مرکز وکلای قوه قضاییه استان اصفهان، رئیس کمیسیون فرهنگی-اجتماعی مرکز وکلای قوه قضاییه اصفهان، عضو کمیته بانوان کمیسیون حمایت و صیانت از وکلا، کارشناسان و مشاوران خانواده قوه قضاییه کشور و … اشاره نمود.

آدرس دفتر: اصفهان، خیابان طیب، جنب پمپ بنزین، مجتمع مهتاب، طبقه 2

شماره تماس: 09139139163

سرکار خانم نجمه قیاسوند

سرکار خانم نجمه قیاسوند

خانم نجمه قیاسوند وکیل پایه یک دادگستری اصفهان و متخصص در دعاوی خانواده می باشند. ایشان یکی از وکلایی هستند که راه حل های مختلفی برای حل پرونده موکل ارائه می دهند و روشی را انتخاب می کنند که به نفع موکل باشد و رای دادگاه به نفع او صادر شود. خانم قیاسوند در طی سال های وکالت خود موفق به حل پرونده های بسیاری شده اند و مهارت کافی در پیگیری دعاوی خانواده را دارند. پرونده هایی مانند طلاق، طلاق توافقی، نفقه، مهریه، دعاوی ملکی، تصادفات، دیه و … توسط ایشان پذیرفته می شود.

آدرس دفتر: اصفهان، خیابان بزرگمهر، چهارراه هشت بهشت، مجتمع مریم، طبقه 2

شماره تماس: 09133702380

سرکار خانم مهنوش ذبیحی

سرکار خانم مهنوش ذبیحی

خانم مهنوش ذبیحی دارای مدرک کارشناسی حقوق قضایی و کارشناسی ارشد حقوق تجارت بین الملل هستند. ایشان مدرک آیلتس آکادمیک داشته و در زمینه تنظیم سند و قراردادهای بین المللی تجاری، صادرات، واردات، ثبت شرکت و برند سازی، مدیریت ادعا در قرادادهای پیمانکاری و پروژه ها تخصص دارند. خانم ذبیحی با تلاش و دانشی که داشته اند، موفقیت های بسیاری به دست آوره اند و 12 سال سابقه وکالت در اصفهان را دارند. ارائه مشاوره تلفنی به موکلین یکی از فعالیت های ایشان است.

آدرس دفتر: اصفهان، خیابان فردوسی، ابتدای سید علیخان، مجتمع اداری فرزین

شماره تماس: 09132033442

سرکار خانم مریم جهانبخش

سرکار خانم مریم جهانبخش

خانم جهانبخش از وکلای پایه یک دادگستری شهر اصفهان می باشند. پرونده های حقوقی، کیفری، خانواده و … توسط ایشان پذیرفته می شود. بنابراین اگر در شهر اصفهان هستید و به دنبال وکیل خانم برای حل پرونده طلاق، مهریه، نفقه، حضانت فزرند و … می گردید، می توانید به خانم مریم جهانبخش مراجعه کنید.

آدرس دفتر: اصفهان، چهار باغ بالا، خیابان نیکبخت، جنب کوچه خدابنده، پلاک 34، طبقه همکف، زنگ 3

شماره تماس: 09131106256

سرکار خانم فیروزه دستادست

سرکار خانم فیروزه دستادست وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، عضو کانون وکلای دادگستری با شماره پروانه وکالت 3204 در سال 1398، در شهر اصفهان شروع به فعالیت کرده است و توانسته است جایگاه ویژه ای را بین وکلای دادگستری شهر اصفهان پیدا کند.

آدرس دفتر: اصفهان، خیابان بزرگمهرچهارراه نورباران کوی درفش پلاک 12 دفتر آقای اصغر نصوحی

شماره تماس: 09134839006

سرکار خانم مریم پارسا

سرکار خانم مریم پارسا وکیل رسمی پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای پروانه چایه یک وکالت و دانش آموخته رشته حقوق خصوصی، مشاور و مددکار مرکز مشاوره آرامش، معاونت اجتماعی پلیس استان اصفهان، ارائه مشاوره و خدمات حقوقی در انواع دعاوی از جمله دعاوی کیفری، خانواده، تجاری، املاک، ارث و … را بر عهده دارند.

آدرس دفتر: اصفهان، چهارباغ خواجو، مقابل خیابان عافیت، ساختمان صدر، واحد 108

شماره تماس: 09134044769

سرکار خانم لیلا رئیسی دزکی

سرکار خانم لیلا رئیسی وکیل اصفهان

سرکار خانم لیلا رئیسی دزکی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی در شهر اصفهان می باشند. دکتر رئیسی مقطع کارشناسی را در دانشگاه تهران و در رشته حقوق قضایی و مقطع کارشناسی ارشد را در رشته حقوق بین الملل عمومی و مجدداً در دانشگاه تهران به اتمام رساند و عضو هئیت علمی دانشگاه گردید. وی تحصیلات خود در مقطع دکتری را در رشته حقوق بین الملل عمومی و در دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران به انجام رسانید.

آدرس دفتر: اصفهان، چهارباغ بالا، نرسیده به چهارراه شریعتی، کوچه شهید مختاری، ساختمان اسکان، طبقه 3

شماره تماس: 09131118564

ویژگی های وکیل خانم در اصفهان

برای انتخاب وکیل خانم خوب در اصفهان باید اطلاعاتی در خصوص ویژگی های او بدانیم. افراد بسیاری در اصفهان به دنبال بهترین وکیل زن هستند، اما نمی دانند که بر چه اساسی باید وکیل را انتخاب کنند، در ابتدا بهتر است بدانید که اولین ویژگی وکیل زن، صداقت و امانت داری او است، زیرا یک وکیل باید جزئیات پرونده و نتیجه ای که ممکن است دادگاه صادر کند را به موکل بگوید تا موکل از نتیجه پرونده خود کمی مطلع شود.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل زن ایران

ویژگی های وکیل خانم در اصفهان

ویژگی بعدی وکیل زن در اصفهان، اطلاع و آگاهی او از قوانین و مقررات کشور است، در این صورت به درستی می تواند موکل خود را راهنمایی نماید. مورد بعدی که از ویژگی های وکیل زن است، ذکاوت و حرفه ای بودن در کار و پیگیری پرونده موکل می باشد.

می توان گفت که شجاعت و صبوری از دیگر ویژگی هایی است که وکیل زن باید داشته باشد، شاید برخی از پرونده ها برای خانم ها خطرناک باشند از این رو شجاع بودن وکیل زن یک مزیت محسوب می شود. همچنین برخی از پرونده ها بسیار طولانی می شوند و نتیجه نهایی به سرعت صادر نمی گردد، در این شرایط، صبوری وکیل باعث می شود تا گرفتن نتیجه مطلوب پیگیری پرونده را ادامه دهد.

کلام آخر

در این مقاله به معرفی بهترین وکیل زن در اصفهان پرداختیم. انتخاب وکیل خانم در بسیاری از پرونده ها ضروری است، افرادی که در شهر اصفهان زندگی می کنند و به دنبال وکیل زن خوب در این شهر هستند می توانند مطابق معیارهای خود از میان وکلایی که در این مقاله معرفی کردیم، وکیلی را انتخاب نمایند. همواره مشاوره با وکیل و اعطای وکالت به او برای پیگیری پرونده از بهترین کارها است. امیدوارم در این مقاله توانسته باشم شما را در انتخاب وکیل مورد نظرتان کمک کنم. اگر سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید برای ما کامنت نمایید.

چطور وکیل زن در اصفهان را پیدا کنیم؟

برای انتخاب بهترین وکیل زن در اصفهان راه های متفاوتی وجود دارد، ما در این مقاله تعدادی از وکلای متخصص و متبحر خانم در شهر اصفهان را معرفی کرده ایم.

حق الزحمه وکیل زن در اصفهان چقدر است؟

معمولا حق الزحمه بین وکیل و موکل به توافق می رسد، در غیر این صورت بسته به نوع کاری که وکیل انجام می دهد و مدت زمانی که برای کار صرف می نماید، مبلغی را تعیین می کند.

ویژگی های بهترین وکیل زن در اصفهان چیست؟

مهم ترین ویژگی های وکیل زن، صداقت، امانت داری، آگاهی کامل به قوانین و مقررات کشور، شجاعت و صبوری در پرونده های موکل است.

4.4/5 - (5 امتیاز)

زینب رحمانی

سلام، من در مجله برترین وکیل سعی در معرفی وکلای متخصص ایرانی و توضیح مسائل حقوقی دارم. خوشحال می شوم نظرات و پیشنهادهایتان را برای ما کامنت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا