کیفریوکلا

10تا از بهترین وکیل دیه در اصفهان⚖️+آدرس و شماره☎️️【سال1403】

یک سری مجازات ها نظیر دیه جراحت می بایست مطابق با قوانینی که از سوی قانون گذار تعیین و تصویب می شود اجرا گردد، به همین دلیل نیاز است از یک وکیل دیه خوب کمک گرفته شود. یک وکیل دیه متخصص و کاربلد موظف است دیه آسیب و جراحت وارد شده به هر عضو از بدن را بداند و موکلین را از این مسئله آگاه سازد. در نتیجه با مشورت با یک وکیل دیه خوب می توانید نرخ تقریبی خسارت یا دیه ای که باید دریافت کنید را بدست آوردید. در ادامه مقاله قصد داریم توضیحات کاملی درباره بهترین وکیل دیه در اصفهان در اختیارتان قرار دهیم، لذا خواهشمندم تا پایان مقاله در برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل دیه در اصفهان کیست؟

بهترین وکیل دیه در اصفهان کیست؟

بهترین وکیل دیه در اصفهان وکیلی است که به شکل مداوم تلاش می کند تا ضمانت دهد حقوق موکلش به صورت تمام و کمال رعایت گردد. یک وکیل دیه خوب می بایست به تمامی قوانین و مقررات حوزه خاص خود تسلط کامل داشته باشد و دائما تلاش کند تا در مورد هر تغییری که می تواند بر یک پرونده حقوقی موثر باشد، به روز بماند. مسئه مهم دیگر این است که به عنوان مثال بهترین وکیل دیه در اصفهان باید تجربیات موفقیت آمیز بسیاری در دادگاه داشته باشد، چرا که این مسئله نه فقط میزان دانش بلکه میزان تجربه آنها را نیز مشخص می‌ کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره آسان از بهترین وکیل کیفری در اصفهان  کلیک کنید!

مسئله مهم دیگر این است که بهترین وکیل دیه در اصفهان کسی است که واقعاً به منافع موکلین خود اهمیت می دهد و آن ها را در کلیه مراحل قانونی در اولویت قرار می دهد. دیه جراحت از جمله پرونده‌های بسیار دشوار و پیچیده‌ ای است که در صورت مواجه شدن با آن باید در کوتاه‌ ترین برهه زمانی ممکن نسبت به پیدا کردن وکیل مدنظر خود اقدام کنید.

رخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه این مقاله به معرفی 10 تا از بهترین وکیل دیه در اصفهان می پردازیم که هر کدام از آن ها در حرفه خود متخصص هستند. خواهشمندم تا پایان مقاله در برترین وکیل همراه ما باشید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل دیه در اصفهان!

عباس شفیعی دستجردی

عباس شفیعی وکیل دیه در اصفهان

جناب آقای عباس شفیعی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر اصفهان می باشد. ایشان بیش از 22 سال است که به شکل کاملا حرفه ای به امر وکالت می پردازند. ایشان متخصص امور خانواده و قراردادها می باشند که آشنایی کاملی به پروسه دادرسی در سیستم قضایی اصفهان و کشور دارند. آقای عباس شفیعی به عنوان یکی از مطرح ترین وکلای دیه و تصادفات در شهر اصفهان می باشند و سوابق بالای وکالتی ایشان موجب گردیده است تا مورد قبول مردم اصفهان باشند. آقای عباس شفیعی به ارائه انواع مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری می پردازد و به حل مشکلات مردم کمک می کند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • بیش از 22 سال سابقه کار
 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی حقوق قضائی
 • دارای مدرک کارشناسی ارشد فقه و حقوق خصوصی
 • متخصص در حوزه تصادفات، نزاع، ضرب و جرح و قتل، جرایم پزشکی، تخریب، تلف کردن اموال و حیوانات، دیات
 • متخصص در دعاوی املاک شامل موجر و مستاجر، سرقفلی، اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیرمنقول، املاک، شهرداری، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، زمین شهری و اوقاف، ثبت اسناد و املاک، حق کسب و پیشه،
 • متخصص در حوزه دعاوی ملکی، دعاوی کیفری، دعاوی خانواده، ارث و میراث، مواد مخدر، دیوان عدالت اداری، دیون، ثبت و احوال، اسناد رسمی و تجاری، خیانت در امانت، تحصیل مال از طریق نامشروع، ربا، فروش و انتقال مال غیر، سرقت

آدرس دفتر: اصفهان، پل بزرگمهر، خیابان بزرگمهر، بعد از چهارراه هشت بهشت، ابتدای سپهبد قرنی، ساختمان میلاد نور، طبقه 4، واحد 404

شماره تماس: 09131159351

علی مکتوبیان

علی مکتوبیان وکیل دیه در اصفهان

جناب آقای علی مکتوبیان وكيل پايه يک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر اصفهان هستند. ایشان پروانه وکالت خود را از مرکز قوه قضائیه اخذ نموده اند. ایشان یکی موفق ترین و با تجربه ترین وکلای استان اصفهان به ویژه در حوزه دیه و تصادفات محسوب می شوند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای بیش از 10 سال سابقه کار
 • دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق
 • دارای مدرک دکترای فقه و حقوق خصوصی
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تملک اپارتمان ها، دعاوی دیه، تصادفات، خانواده، شهرداری، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، مطالبه وجه، ملکی، موجر و مستاجر، اجراییات، حدود، قصاص، دعاوی دیه، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، داوری، دعاوی راهنمایی و رانندگی، شرکت های تجاری و …

آدرس دفتر: اصفهان، خیابان هشت بهشت غربی، نرسیده به چهارراه گلزار، ساختمان وکلا، طبقه اول

شماره تماس: 09131880517

فرزاد جوادی نژاد

فرزاد جوادی نژاد وکیل دیه در اصفهان

جناب آقای فرزاد جوادی نژاد وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر اصفهان هستند. ایشان عضو کمسیون معاضدت قضایی کانون وکلای دادگستری اصفهان می باشند و همچنین عضو هیات تحریره مجله کانون وکلای دادگستری هستند و به عنوان مولف و مدرس دوره های حقوقی مختلف فعالیت می کنند. ایشان سابقه فعالیت به عنوان وکیل کارخانجات اصفهان و دهها شرکت دیگر را در کارنامه کاری خود دارند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای بیش از 10 سال سابقه کار
 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه اسناد رسمی و تجاری، دیات، اعسار، تملک اپارتمان ها، خانواده، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، شهرداری، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، مطالبه وجه، ملکی، موجر و مستاجر، اجراییات، حدود، قصاص، دعاوی دیه، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، داوری، دعاوی راهنمایی و رانندگی، شرکت های تجاری

آدرس دفتر: اصفهان، میدان ازادی، خیابان هزارجریب، روبروی تقاطع اول، مجتمع اداری فراز، طبقه اول، واحد 4

شماره تماس: 09133039363

شهاب نیلی احمدی

شهاب نیلی احمدی وکیل دیه در اصفهان

جناب آقای شهاب نیلی احمدی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر اصفهان می باشند و به علت جلب رضایت تعداد بی شماری از موکلین، به یکی از بهترین وکلای اصفهان تبریل شده است. ایشان در حوزه های حقوقی مختلفی تبحر و تخصص دارند و در طول مدت فعالیت خود صداقت و حفظ منفعت موکلین را سرلوحه کار خود قرار داده اند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • بیش از 17 سال سابقه کار
 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی فقه و حقوق اسلامی
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، دعاوی کیفری، دعاوی ثبتی، دیون، دعاوی راهنمایی و رانندگی، سرقت، خیانت در امانت، تحصیل مال به طور غیر مشروع، تعزیرات، طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، جرایم پزشکی، دعاوی مربوط به کارکنان دولت، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه و …

آدرس دفتر: اصفهان، خیابان شیخ صدوق شمالی، کوی آسیاب، پلاک 111

حسن شیروانی فیل آبادی

حسن شیروانی فیل آبادی وکیل دیه در اصفهان

جناب آقای حسن شیروانی فیل آبادی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر اصفهان می باشند که بیش از 7 سال، تجربه وکالت موفق را در کارنامه خود دارد. ایشان تا به امروز موفق شده اند پرونده های حقوقی بسیار زیادی را به ویژه در حوزه تصادفات و دیه با موفقیت به اتمام برسانند و رضایت موکلین را بدست آورند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای مدرک کارشناسی حقوق
 • وکیل و مشاور حقوقی بانک مهر اقتصاد نوین
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، دعاوی کیفری، دعاوی ثبتی
 • متخصص در حوزه پیگیری ویژه دعاوی راجع به چک و سفته و سایر اسناد تجاری
 • متخصص در حوزه دیون، دعاوی راهنمایی و رانندگی، تعزیرات، طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه و …

آدرس دفتر: اصفهان، خیابان حکیم شفایی اول، کوچه سجاد 2، پلاک 6

شماره تماس: 03132276920

حمیدرضا ابراهیمیان دستجردی

حمیدرضا ابراهیمیان دستجردی وکیل دیه در اصفهان

جناب آقای حمیدرضا ابراهیمیان دستجردی وکیل پایه یک دادگستری می باشد. ایشان در تمامی زمینه های خانواده، حقوقی، ثبتی فعالیت دارد ولی بصورت تخصصی در حوزه کیفری و علی الخصوص در زمینه دیه پرونده قبول میکند و از بهترین وکیل های دیه اصفهان شناخته می شود. شما می توانید از مشاوره های حضوری و غیر حضوری او بهره مند شوید.

آدرس: اصفهان، بلوارکشاورز، ابتدای خیابان قائمیه، صد متر قبل از بهداری دستگرد، سمت راست، طبقه فوقانی

شماره تماس: ۰۹۱۳۳۰۴۷۸۶۳

حامد ابراهیمی

حامد ابراهیمی وکیل دیه در اصفهان

جناب آقای حامد ابراهیمی وکیل پایه یک دادگستری می باشد. ایشان بهترین وکیل دیه در اصفهان می باشد. از خدمات او میتوان به تنظیم و بررسی اسناد و مدارک، تنظیم دادخواست، تنظیم شکوائیه اشاره کرد. او مشاوره های تخصصی در این زمینه ارائه می دهد و شما می توانید برای اطمینان از مهارت های او یک جلسه مشاوره رایگان طی کنید.

آدرس: اصفهان، خیابان نیکبخت غربی، مجتمع ماکان ۵، طبقه دوم، واحد ۲۵

شماره تماس: ۰۹۱۳۳۱۱۷۱۱۳

نحوه محاسبه دیه به چه شکل است؟

جهت مطالبه دیه می بایست ابتدا طریقه محاسبه هر یک از دیه‌ های مطرح شده را بشناسید. جهت محاسبه دیه باید ابتدا شدت جراحت و ارتکاب قتل یا صدمه وارد شدن به فرد بررسی گردد. پس از آن باید شدت آسیب مشخص شود و بر اساس نقص عضو یا … مبلغ دیه طبق قانون مجازات اسلامی یا حد ارش تعیین شده توسط قاضی مشخص خواهد شد.

علاوه بر شدت جراحات، عمدی یا غیر عمدی بودن این مسئله حیاتی، بازه زمانی و مکانی که جراحت در آن اتفاق افتاده و جنسیت فردی که آسیب دیده نیز در تعیین نموده دیده مهم و تاثیرگذار است. اگر شدت آسیب وارده موجب مرگ یک مرد شده باشد، مبلغ دیه کامل برای آن در نظر گرفته می‌ شود، اما در شرایطی که به خاطر آسیب وارده یک زن فوت شده باشد، مبلغ دیه برابر با یک دوم دیه کامل خواهد بود.

نحوه محاسبه دیه به چه شکل است؟

اگر آسیب وارده در ماه‌ های حرام اتفاق افتاده باشد، مبلغ دیه بیشتر خواهد شد. برای اینکه با توجه به شرایط رخ دادن حادثه مبلغ دیه را به صورت کامل حساب کنید، توصیه می‌ شود از بهترین وکیل دیه در اصفهان در این زمینه کمک بگیرید.

بهترین وکیل دیه در اصفهان چه وظایفی بر عهده دارد؟

همواره کمک گرفتن از بهترین وکیل دیه در اصفهان خیلی سریع‌ تر و به صرفه‌ تر از روش های ابتدایی و پیش پا افتاده است. علاوه بر این نتیجه بهتری نیز در پی خواهد داشت. همان گونه که مشخص است، کارشناس دیه علم و تخصص کافی در این زمینه را دارا می باشد و می‌ تواند پرونده‌ های مختلف و به ویژه پرونده‌ های مربوط به دیات را حل و فصل کند. یک وکیل دیه بر قوانین و جو دادگاه مسلط است و بهتر می‌ داند که چه چیزی را چه زمانی بگوید و چگونه از حقوق موکل خود دفاع کند.

کسب اطلاعات بیشتر از: بهترین وکیل قتل در اصفهان

جهت دریافت دیه در شهر تهران باید از بهترین وکیل دیه در اصفهان کمک گرفته شود تا شخصی که خسارت دیده بتواند میزان خسارت و طریقه بروز آن را در دادگاه ثابت کند، در غیر این صورت هیچ مبلغی به عنوان دیه یا جبران خسارت برای فردی که صدمه دیده در نظر گرفته نخواهد شد. جهت اثبات صدمات عمد و غیر عمد بدنی نیاز است که با قوانین دیه و طریقه دریافت دیه آشنایی کامل داشته باشید.

بهترین وکیل دیه در اصفهان چه وظایفی بر عهده دارد؟

بهترین وکیل دیه در اصفهان با شرایط محاسبه دیه و قوانین مجازات اسلامی آشنایی لازم را دارد، در نتیجه با کمک وکیل وصول دیه می‌ توانید مبلغ دیه را به طور صحیح محاسبه کرده و آن را به شکل کامل دریافت کنید. بهترین وکیل دیه در اصفهان با مبلغی که برای دیه افراد مختلف پرداخت می‌شود و شرایط پرداخت دیه در ماه‌ های مختلف سال آشناییت دارد، به همین دلیل با کمک یک وکیل محاسبه دیه می‌ توانید مبلغی که به عنوان دیه جراحات بدن، قتل عمد و غیر عمد و… در نظر گرفته می‌شود را به شکل دقیق تخمین بزنید.

بیشتر بخوانید: بهترین وکیل اصفهان

وکیل دیه تصادفات یا وکیل دیه تصادفات رانندگی نیز به متقاضیان این امکان را می دهند تا جهت دریافت دیه حوادث رانندگی مدارک دقیق و کاملی را ارائه کنند و پرونده‌ ای که دارند را با کمترین میزان سختی و پیچیدگی به نتیجه برسانند. با توجه به نوع صدمه و طریقه رخ دادن آن می‌ توانید از وکلای متخصص در این حوزه کمک بگیرید.

کلام آخر

دیه مبلغی است که از سوی قانون برای جبران خسارات بدنی تعیین شده و در جرائم عمدی یا غیر عمدی با توجه به نرخ روز و شدت حادثه، مبلغ آن محاسبه می‌ گردد. در این مقاله تلاش کردیم اطلاعات مفیدی را درباره بهترین وکیل دیه در اصفهان در اختیارتان قرار دهیم. خواهشمندم پس از مطالعه مقاله، نظریات خود را برایمان کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

مینا کریمی

مینا کریمی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون حقوقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + هفت =

دکمه بازگشت به بالا