کیفریوکیل

10 تا از بهترین وکیل کلاهبرداری در اصفهان ⚖️【سال 1402】

کلاهبرداری یکی از متداول‌ ترین جرایم کیفری جهت بدست آوردن مال و اموال به شکل نامشروع است که راه های انجام آن فریب، انجام دسیسه و سوء استفاده از اعتماد دیگران است. افزایش جرم کلاهبرداری موجب شده است وکیل کلاهبرداری که متخصص در رسیدگی به پرونده های کلاهبرداری است وارد میدان شود و روش های قانونی جهت حل پرونده کلاهبرداری را پیش روی متقاضیان قرار دهد. به صورت کلی کلاهبرداری شیوه ای نوین از فریب دادن افراد است نظیر کلاهبرداری های آنلاین که اموال افراد را از حسابشان خارج کرده و به تصرف خود در می آورند. در ادامه مقاله توضیحات بیشتری درباره بهترین وکیل کلاهبرداری در اصفهان در اختیارتان قرار می دهیم. خواهشمندم تا پایان مقاله در برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل کلاهبرداری در اصفهان کیست؟

بهترین وکیل کلاهبرداری در اصفهان کیست؟

وکیل کلاهبرداری وکیلی باتجربه و کاربلد در زمینه حقوقی است که پرونده های بسیار زیادی در زمینه کلاهبرداری را با موفقیت به اتمام رسانده است، وکیلی که بیشترین تجربه و مهارت را در این زمینه دارد و به تمامی پیچ و خم های این حوزه آگاه است چرا که در محاکم کیفری و محاکم حقوقی رسیدگی به جرم کلاهبرداری از حساسیت بسیار بالایی برخوردار است و نیاز است به بهترین وکیل اصفهان مراجعه شود.

در زمینه پرونده های کلاهبرداری همواره توصیه می شود که از وکلای کاربلد و مجرب کمک گرفته شود چرا که سپردن پرونده های کلاهبرداری به وکلای غیرمتخصص و کم سابقه می تواند منافع مادی شهروندان را ضایع کند و موجب تشدید مشکلات گردد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه قصد داریم به معرفی 10 تا از بهترین وکیل کلاهبرداری در اصفهان بپردازیم. برای اطلاع از آدرس و شماره تماس وکلای خبره ما را در مجله حقوقی برترین وکیل همراهی کنید.

محمد اسماعیل بلانی

محمد اسماعیل بلانی

جناب آقای محمد اسماعیل بلانی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی در شهر اصفهان هستند و به عنوان یکی از وکلای صاحب نظر در حوزه وکالت علی الخصوص پرونده های کلاهبرداری می باشند. ایشان سالیان سال است که به شغل وکالت مشغول اند و تجارب بسیاری را در زمینه های مختلف کسب نموده اند. آقای بلانی در زمینه پرونده های مربوط به کلاهبرداری، جعل، خیانت در امانت، سرقت و … پذیرش پرونده دارند. برخی از مشخصات کاری و تحصیلی ایشان عبارت است از:

 • اخذ پروانه وکالت از سوی کانون وکلا
 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده و هویت قانونی اعم از دعاوی ارث و میراث و ثبت احوال، سرپرست و قیم
 • متخصص در حوزه جرایم علیه اموال و اسناد اعم از کلاهبرداری، جعل، تقلب، تزویر، فروش و انتقال مال غیر، سرقت، خیانت در امانت، تحصیل مال از طریق نامشروع، ربا و …
 • متخصص در حوزه دعاوی ملکی نظیر اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیرمنقول، زمین شهری و اوقاف، ثبت اسناد و املاک، موجر و مستاجر، املاک، شهرداری، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، سرقفلی، حق کسب و پیشه، تخلیه و …

آدرس دفتر: اصفهان، خیابان جی غربی، ابتدای خیابان تالار، نبش کوچه چهارم، ساختمان ره اورد، طبقه سوم

شماره تماس: 09133184737

زهرا جمالی

زهرا جمالی

خانم زهرا جمالی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی کانون وکلای دادگستری اصفهان هستند و از وکلای موفق و متخصص در حوزه پرونده های کیفری و کلاهبرداری محسوب می شوند. ایشان دارای سابقه وکالت در دعاوی مربوط به تعهدات قراردادی و غیر قراردادی، مالیات بر ارث، بیمه، جرایم سایبری، تصرف در اموال عمومی و دولتی، کمیسیون ماده 100 شهرداری، کلاهبرداری، آدم ربایی، اقدام علیه امنیت ملی، جرائم مالیاتی، الزام به تنظیم سند، مواد مخدر و … می باشند. دیگر مشخصات کاری و تحصیلی ایشان عبارت است از:

 • اخذ پروانه وکالت از سوی کانون وکلا
 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد و دانشجوی دکتری حقوق خصوصی
 • متخصص در حوزه جرایم علیه اموال و اسناد نظیر کلاهبرداری، جعل، تقلب، تزویر، خیانت در امانت، فروش و انتقال مال غیر، سرقت، تحصیل مال از طریق نامشروع، ربا و …
 • متخصص در حوزه دعاوی ملکی نظیر اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیرمنقول، املاک، ثبت اسناد و املاک، موجر و مستاجر، شهرداری، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، زمین شهری و اوقاف، سرقفلی، حق کسب و پیشه، تخلیه و …

آدرس دفتر: اصفهان، شیخ صدوق شمالی، ساختمان 84

شماره تماس: 09134117038

محمد حسین انصاری مهیاری

محمد حسین انصاری مهیاری

جناب آقای محمد حسین انصاری مهیاری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر اصفهان هستند. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق می باشند. همچنین آقای انصاری متخصص در پرونده های کیفری، کلاهبرداری، جرایم رایانه ای، مواد مخدر و … هستند. دیگر حوزه های تخصصی ایشان عبارت است از:

 • متخصص در حوزه جرایم کیفری
 • متخصص در حوزه جرایم علیه اموال و اسناد نظیر کلاهبرداری، جعل، ربا، فروش و انتقال مال غیر، سرقت، تقلب، تزویر، خیانت در امانت، تحصیل مال از طریق نامشروع و …
 • متخصص در حوزه دعاوی املاک شامل اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیرمنقول، موجر و مستاجر، سرقفلی، حق کسب و پیشه، تخلیه، املاک، شهرداری، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، زمین شهری و اوقاف، ثبت اسناد و املاک و …

آدرس دفتر: اصفهان، دروازه شيراز، خيابان سعادت آباد، ساختمان اداری پرستيژ، طبقه سوم، واحد 5

شماره تماس: 09131187608

دانیال گشتاسبی

دانیال گشتاسبی

جناب آقای دانیال گشتاسبی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر اصفهان می باشند. ایشان متخصص در حل پرونده های کیفری علی الخصوص پرونده های کلاهبرداری هستند. آقای گشتاسبی تا به امروز توانسته اند پرونده های بسیاری را با موفقیت به اتمام برسانند. برخی از مشخصات کاری و تحصیلی ایشان عبارت است از:

 • کسب پروانه وکالت از سوی کانون وکلا
 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • متخصص در حوزه دعاوی مالی، تجاری، قرارداد، چک، داوری، مناقصات، اختلافات مالی، سفته، برات، فاکتور
 • متخصص در حوزه جرایم علیه اموال و اسناد نظیر کلاهبرداری، جعل، تقلب، فروش و انتقال مال غیر، سرقت، تزویر، خیانت در امانت، تحصیل مال از طریق نامشروع، ربا
 • متخصص در حوزه دعاوی ملکی نظیر اختلاف در مالکیت، زمین شهری و اوقاف، ثبت اسناد و املاک، خرید و فروش اموال غیرمنقول، املاک، شهرداری، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، موجر و مستاجر، سرقفلی، حق کسب و پیشه، تخلیه و …

آدرس دفتر: اصفهان، میدان جمهوری، نبش خرم، جنب بانک تجارت، ساختمان ستاره، طبقه چهارم

شماره تماس: 09133280905

مصطفی مستأجران

مصطفی مستأجران

جناب آقای مصطفی مستأجران وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر اصفهان هستند. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی می باشند و در حوزه های مختلف حقوقی به قبولی وکالت می پردازند. برخی از حوزه های تخصصی ایشان عبارت است از: کلاهبرداری، خیانت در امانت، جعل، تقلب، تزویر، تحصیل مال از طریق نامشروع، ربا، فروش و انتقال مال غیر، سرقت و … .

آدرس دفتر: اصفهان، خیابان مقداد (آتش)، نبش کوچه شماره 5، ساختمان زیتون، طبقه دوم

شماره تماس: 09133058017

جرم کلاهبرداری به چند شکل اثبات می شود؟

ادله اثبات جرم کلاهبرداری عبارت است از: شهادت، سوگند، علم، قاضی، اقرار.

شهادت: شهادت یکی از مهم‌ ترین ادله اثبات جرم کلاهبرداری است. در قوانین و مقررات شهادت به این معنی است که فردی در مراجع قضایی و در حضور قاضی به مجرم بودن فرد کلاهبردار قسم بخورد و اقرار کند که از جرم کلاهبرداری آگاه است. در نتیجه فردی که شهادت می دهد می بایست از شرایط خاصی برخوردار باشد. عقل، بلوغ، عدالت و نداشتن منفعت شخصی در دعوا، از مهمترین این شرایط است.

سوگند: سوگند یکی از انواع مختلف ادله اثبات دعوا می‌ باشد و بر اساس قانون مجازات اسلامی سوگند عبارت است از گواه قراردادن خداوند بر راستی کلام ادا کننده سوگند است، اما در خصوص بحث کلاهبرداری و این که سوگند راهی برای اثبات جرم کلاهبرداری هست یا خیر،  باید بیان نماییم که جرم کلاهبرداری در دسته جرایم تعزیری قرار می‌گیرد به همین جهت نمی‌ توان در خصوص جرایم تعزیری از سوگند استفاده کرد. در این زمینه می توان از بهترین وکیل کیفری در اصفهان کمک گرفت و راهنمایی های لازم در این زمینه را دریافت نمود.

جرم کلاهبرداری به چند شکل اثبات می شود؟

علم قاضی: علم قاضی یکی دیگر از ادله‌ های مهم اثبات دعوا می‌ باشد که مطابق با قانون مجازات اسلامی علم قاضی عبارت است از یقین حاصل شدن از مستندات بین در امری است که نزد وی مطرح می‌ شود. در مواردی که مستند حکم، علم قاضی است، وی موظف است قرائن و امارات بیّن مستند علم خود را به طور صریح در حکم قید کند.

اقرار: اقرار به عنوان یکی از ادله اثبات جرم کلاهبرداری شناخته شده است. بر طبق قانون، اقرار به این معناست که خود متهم اعتراف کند که مرتکب جرم کلاهبرداری شده است. در این خصوص قانون مجازات اسلامی بیان داشته است که اقرار عبارت است از اخبار شخص به ارتکاب جرم از سوی خود است. بهترین وکیل کلاهبرداری در اصفهان می تواند متهم را در صورت ارتکاب جرم، ترغیب به اقرار جرم کند و موجب حل و فصل پرونده شود.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل کلاهبرداری در کرج

منظور از کلاهبرداری مشدد چیست؟

کلاهبرداری به دو دسته کلاهبرداری ساده و کلاهبرداری مشدد تقسیم بندی می‌ شود، هرگاه در یک پرونده کلاهبرداری سه شرط به شکل همزمان وجود داشته باشد، جرم کلاهبرداری مشدد رخ داده است. تشخیص نوع جرم کلاهبرداری از طریق بهترین وکیل کلاهبرداری در اصفهان امکان پذیر است. به صورت کلی اگر در پرونده های کلاهبرداری سه شرطی که در ادامه به آن ها اشاره می‌ شود وجود داشته باشد، به عنوان پرونده کلاهبرداری مشدد به حساب می آید.

منظور از کلاهبرداری مشدد چیست؟
 • شرط اول برای مشدد شدن پرونده کلاهبرداری این است که فرد مجرم یا متهم کارمند دولت یا یکی از کارمندان موسسات عمومی زیر نظر دولت باشد.
 • شرط دوم این است که فرد یا  افراد کلاهبردار، سمت یا عنوان یکی از کارمندان دولت یا موسسات زیر نظر دولت را برای انجام این کار جعل نمایند.
 • شرط سوم برای مشدد شدن یک پرونده کلاهبرداری این است که فرد کلاهبردار این کار را از طریق ابزارهای ارتباط جمعی مثل رادیو، تلویزیون یا روزنامه های کثیرالانتشار انجام دهد، البته باید توجه داشت که امروزه شبکه های اجتماعی فعال در فضای مجازی هم در قالب شرط سوم کلاهبرداری مشدد قرار می گیرند. اگر جرم کلاهبرداری در شهر تهران رخ داده باشد، می توان از بهترین وکیل کلاهبرداری در تهران کمک گرفت و راهکارهای لازم را دریافت نمود.

کلام آخر

همواره در برخی از معاملات نظیر معاملات ملکی یا خرید خودرو، احتمال کلاهبرداری وجود دارد. در صورتی که چنین جرمی رخ دهد، باید به وکلای کلاهبرداری که تخصص و آگاهی لازم نسبت به این جرایم را دارند، مراجعه شود. ما در این مقاله تعدادی از بهترین وکیل کلاهبرداری در اصفهان را معرفی کردیم، امیدواریم که مطالب ذکر شده مفید واقع گردد. لطفا نظرات و انتقادات تان را برایمان کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا