مهاجرتوکلا

10 تا از بهترین وکیل مهاجرت در اصفهان ⚖️【آپدیت2024】

برای مهاجرت به هر کشوری باید در مورد قوانین و مقررات ملی که در آنجا وجود دارد، اطلاع کامل داشته باشیم. وکیل متخصص مهاجرت در مورد گرین کارت، درخواست ویزا، گرفتن تابعیت، اشتغال در کشورهای خارجی، شرایط خروج از کشور و … اطلاعات کاملی دارد و راهنمایی های مفیدی را به متقاضی مهاجرت ارائه می کند. در ادامه بهترین وکیل مهاجرت در اصفهان سعی داریم به معرفی وکلای خبره در امور مهاجرت بپردازیم. در وبسایت حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل مهاجرت در اصفهان کیست؟

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل اصفهان

بهترین وکیل مهاجرت در اصفهان کیست؟

بهترین وکیل مهاجرت در اصفهان می تواند به عنوان نماینده، پرونده متقاضی مهاجرت را بررسی کند و در مصاحبه هایی که مرتبط با مهاجرت موکل است، شرکت کند. بهترین وکیل مهاجرت در اصفهان با تجربه و دانشی که در حوزه مهاجرت دارد، تشخیص می دهد که چه نوع ویزایی برای شرایطی که متقاضی مهاجرت دارد مناسب تر است.

زمانی که برای مهاجرت به وکیل متخصص مراجعه کنیم، هم در وقت و هم در هزینه صرفه جویی کرده ایم و مشکلاتی همچون رد شدن ویزا را مشاهده نخواهیم کرد. همینطور نکات مهمی برای مهاجرت به هر کشوری وجود دارد که وکیل مجرب مهاجرت، تمام آن ها را در اختیار ما قرار می دهد.

اصفهان از شهرهای بزرگی است که تعداد افرادی که در آن قصد مهاجرت دارند کم نیست. در ادامه به معرفی 10 تا از وکیل مهاجرت خوب در اصفهان می پردازیم. برای اطلاع از آدرس و شماره تماس وکلای کارکشته و حاذق در این زمینه در مجله برترین وکیل همراه ما باشید.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 طح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه به معرفی 10 تا از وکیل مهاجرت خوب در اصفهان می پردازیم. برای اطلاع از آدرس و شماره تماس وکلای کارکشته و حاذق در این زمینه در مجله برترین وکیل همراه ما باشید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل مهاجرت در اصفهان!

موسسه مهاجرتی آرتا کوچ نقش جهان

موسسه مهاجرتی آرتا کوچ نقش جهان

شرکت آرتا کوچ نقش جهان از شروع فعالیت های گسترده خود چه در غالب داخل کشور و چه در ساختار برون مرزی بصورت کاملا حرفه ای آغاز نموده است. دپارتمان های مشاوره مهندسی شده و خبره در امور سرمایه گذاری در اروپا، سرمایه گذاری در امور املاک و مستغلات، اخذ اقامت و ویزا کار با اتکا به مطمئن ترین روش و بکارگیری از بهترین وکلای اروپایی(، مشاوره در امور تجاری- بازرگانی ) تعاملات دو طرفه با شرکای ایرانی و اروپایی، در کشورهای اسپانیا، پرتغال، یونان، کانادا و فرانسه و مشاوره درخصوص امور دانشجویی و تحصیلات تکمیلی در خارج از کشور تنها بخشی از فعالیت های این گروه می باشد. دریافت ویزای کار در کشورهای: کانادا، اروپا، ترکیه، عمان، اخذ اقامت در کشورهای: اسپانیا، پرتغال، یونان، کانادا، آلمان خرید ملک در کشورهای: اسپانیا، ترکیه، پرتغال، یونان توسط این موسسه انجام می شود.

آدرس موسسه: اصفهان، چهار باغ بالا، مجتمع تجاری اداری کوثر، فاز 2، طبقه اول، واحد 355

شماره تماس: 03136205371

موسسه مهاجرتی ملک پور

موسسه مهاجرتی ملک پور

موسسه مهاجرتی ملک پور فعالیت خود را تحت نظر وکیل پایه یک دادگستری، آقای امیر محمد ملک پور آغاز نموده است. موسسه ملک پور افتخار دارد به عنوان معتبرترین مرکز مهاجرتی کشور، برترین محتوای فارسی در حوزه مهاجرت را در اختیار علاقه مندان قرار دهد. خدمات این موسسه شامل مهاجرت کاری، تحصیلی، اخذ ویزای کاری و سرمایه گذاری در کشورهای آلمان، آمریکا، اتریش، فرانسه، کانادا، روسیه، هلند و … می باشد.

شماره تماس: 021149196000

موسسه مهاجرتی افق روشن

موسسه مهاجرتی افق روشن

موسسه مهاجرتی افق روشن دومین موسسه ثبت شده مهاجرتی با سابقه درخشان در ایران است و با بیش از 7 سال سابقه تخصصی در زمینه مهاجرت تحصیلی، کاری، سرمایه گذاری و خرید ملک آماده مشاوره مهاجرتی و خدمات رسانی به شما هم وطن گرامی است.

این موسسه باتوجه به شرایط هر فردی، مشاوره های منحصربفردی را ارئه می کند. جلسات مشاوره های در موسسه افق روشن به صورت حضوری و غیرحضوری است تا تمامی افراد بتوانند از خدمات آن ها استفاده کنند. ویزای کاری، تحصیلی، توریستی، کسب و کار برای کشورهای کانادا، آلمان، اسپانیا و … توسط این موسسه انجام می شود.

آدرس موسسه: اصفهان، چهار راه نقاشی، خیابان شریف واقفی

شماره تماس: 03132664253

موسسه حقوقی اصطهباناتی

موسسه حقوقی اصطهباناتی

موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی، روزانه به افراد زیادی در ترسیم آینده ای روشن از نظر تحصیل، کار و تجارت کمک می کند. این موسسه با سابقه فعالیت در زمینه حقوق خصوصی داخلی و بین المللی هم اکنون یکی از موسسات موفق و معتبر حقوقی کشور می باشد. موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی از طرفی به عنوان یک موسسه مهاجرتی تحت عنوان حقوق بین الملل خصوصی و از طرف دیگر بررسی پرونده های حقوقی و کیفری در زمینه های خانواده، ملک، قراردادها، مسائل کارگر و کارفرما را پذیرا می باشد.

این موسسه با همکاری وکلا و مشاورین مجرب در ایران و کشورهایی نظیر انگلستان، روسیه، پرتغال، اتریش، مجارستان، استرالیا، کانادا، آفریقای جنوبی و غیره این افتخار را دارد که بتواند برای هم وطنان عزیز با شرایط مختلف خدمات مهاجرت، اخذ اقامت و تابعیت را از طرق مختلف به صورت تخصصی و کاملاً قانونی به سرانجام رساند.

آدرس موسسه: اصفهان، مرداویج، انتهای بلوار شیخ کلینی، نرسیده به مرکز تعاونی پرواز، پلاک 15، طبقه 3

شماره تماس: 03136681431

شرکت مهاجرتی کنپارس

شرکت مهاجرتی کنپارس

شرکت خدمات حرفه ای کنپارس شرکتی است کانادایی که بر اساس مقررات دولت فدرال کانادا و نیز دولت استان کبک ثبت شده است و زیر نظر علی مختاری عضو رسمی انجمن کانادایی نظارت بر مشاورین مهاجرت CCIC و و نیز عضو کانون وکلای دادگستری تهران برای خدمات رسانی به هموطنان ایرانی و دیگر متقاضیان مهاجرت اداره می شود.

آدرس موسسه: اصفهان، خیابان شریعتی شرقی (مابین توحید و چهارباغ بالا)، روبروی بانک آینده، ساختمان الماس، طبقه نخست، واحد 4

شماره تماس: 03136262359


وظایف وکیل مهاجرتی در اصفهان

اگر یک وکیل مهاجرتی صرفا به کار مشاوره در این خصوص می پردازد باید اطلاعات قانونی و صحیح را در اختیار متقاضیان قرار دهد و اقداماتی که برای مهاجرت لازم است را به مراجعه کننده بگوید، اما اگر قرار است وکیل کارهای وکالت موکل را قبول کند وظایف دیگری هم بر عهده دارد که در ادامه بیشتر توضیح می دهیم.

بهترین وکیل اصفهان که در حوزه مهاجرت فعالیت می کند، بعد از راهنمایی که به مراجعه کننده ارائه داد، باید یک قرارداد شفاف و مشخصی را منعقد کند و در این قرارداد تمامی اقداماتی که انجام خواهد دهد را تعیین نماید. وظیفه بعدی او این است که زمان امضای قرارداد، مفاد قرارداد را به صورت کامل به موکل شرح دهد تا و مشخص گردد که اقدامات نوشته شده در قرارداد مورد رضایت متقاضی می باشد یا خیر؟

بهترین وکیل مهاجرت در اصفهان باید تمام اقدامات حقوقی، تشریفاتی و اداری مربوط به مهاجرت موکل را انجام دهد به طوری که در هیچ یک از مراحل نیازی به حضور موکل نباشد. فعالیت هایی که وکیل مهاجرتی انجام می دهد باید در چارچوب قرارداد منعقد شده باشد و خلاف آن کاری انجام ندهد و هزینه اضافی از موکل دریافت نکند. وظیفه بعدی او، مطلع کردن موکل خود از تمامی مراحلی است که انجام داده. در این شرایط اگر فعالیت های وکیل خلاف قرارداد باشد، هزینه بیشتر درخواست کند و یا … ، موکل می تواند از وکیل خود شکایت کند.

وظایف وکیل مهاجرتی در اصفهان

مزایا و معایب مهاجرت

مهاجرت به دلایل مختلفی انجام می شود و باید به جنبه های آن توجه کنیم که بسیار حائز اهمیت است. مهاجرت مزایا و معایبی دارد که باید پیش از انجام آن، اطلاعات کاملی داشته باشیم و با چشمی باز اقدام به پیگیری کارهای مهاجرت کنیم. تمامی افراد برای داشتن زندگی و موقعیت شغلی بهتر تصمیم به مهاجرت می گیرند. می توان گفت مهم ترین مزایای مهاجرت، یافتن موقعیت شغلی بهتر، تحصیل در دانشگاه خوب، دسترسی به بهداشت و درمان رایگان، کسب آرامش روانی و به دست آوردن استقلال است.

باوجود تمامی این مزایا، مهاجرت نیز همانند هرکاری، معایبی دارد که مهمترین آن تفاوت فرهنگی است. مردم کشورهای مختلف فرهنگ های مختلفی دارند و برخی از آنها نژاد پرست اند، در این شرایط ممکن است زندگی سخت شود. مورد بعدی احساس غربت در کشوری است که به آن مهاجرت کرده ایم. در یک لحظه تمامی افرادی که می شناختیم از زندگی مان حذف می شوند و در محیطی جدید با افرادی روبه رو خواهیم شد که هیچ شناختی از آنها نداریم.

باتوجه به مزایا و معایب که مهاجرت دارد، باید برای تصمیمی که گرفته می شود تمامی جوانب کار را بسنجیم. برای این کار می توانیم از بهترین وکیل مهاجرت در اصفهان کمک بگیریم تا پس از مهاجرت پشیمان نشویم.

مزایا و معایب مهاجرت

کلام آخر

سپاس گزارم که تا انتهای مقاله بهترین وکیل مهاجرت در اصفهان همراه ما بودید. در این مقاله توضیحاتی در مورد مهاجرت و راه های انتخاب یک وکیل مهاجرتی خوب ارائه دادیم. در ادامه 10 نفر از بهترین وکیل مهاجرت اصفهان را معرفی کردیم تا انتخاب راحتی داشته باشید و در انتهای مقاله وظایفی که وکیل مهاجرتی باید داشته باشد را شرح دادیم، امیدوارم این مطالب برای تان مفید باشد. اگر سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید برای ما کامنت نمایید.

4.6/5 - (7 امتیاز)

زینب رحمانی

به عنوان یک طراح سایت و نویسنده، دائما در حال یادگیری هستم، همیشه تلاش کردم تا تمام توان خودم رو به کار بگیرم و مطالب حقوقی دقیقی رو در اختیار شما قرار بدم تا شاید بتونم به این شکل گره ای از مشکلات حقوقی شما باز کنم. اگر سوال و نظری درباره مقالات دارین حتما ازم بپرسین:)

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

  1. سلام.وقت بخیر .
    در مورد وکیل مهاجرت به آلمان میشه راهنمایی بفرمایید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 3 =

دکمه بازگشت به بالا