وکیل

10 تا از بهترین وکیل شاهین شهر ⚖️【سال1402】

همواره مسائل حقوقی از پیچیدگی بسیار زیادی برخوردار هستند که اگر بدون مشورت و بدون استفاده از وکلای مجرب و متخصص انجام گیرند، نه تنها مشکل حل نخواهد شد، بلکه خسارات مالی یا جانی سنگین با تبعات غیر قابل جبرانی برای فرد به وجود خواهد آمد. با کمک گرفتن از یک وکیل خوب و کاربلد به آسانی در کوتاه ترین برهه زمانی، با صرف کمترین هزینه، بهترین راهکار قانونی و حقوقی را برای حل مشکل حقوقی خود پیدا خواهید کرد. در ادامه مقاله قصد داریم یک سری توضیحات درباره بهترین وکیل شاهین شهر در اختیارتان قرار دهیم، لذا خواهشمندم تا پایان مقاله در وب سایت برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل شاهین شهر کیست؟

بهترین وکیل شاهین شهر کیست؟

بهترین وکیل شاهین شهر به فرد متخصصی گفته می شود که وظیفه دارد پیش از پذیرش یک پرونده، ابتدا جلسات مشاوره را ترتیب دهد تا با موکل به طور مفصل راجبه پرونده صحبت کند و تمامی اسناد و مدارک ارائه شده را با دقت بررسی کند و نتایج احتمالی که در آینده ناشی از طرح دعوا حاصل خواهد شد را با او درمیان بگذارد. همچنین بهترین وکیل اصفهان می بایست اطلاعات کاملی در خصوص هزینه های دادرسی، حق الوکاله وکیل و مدت زمان تقریبی رسیدگی به پرونده را در اختیار موکل قرار دهد تا بدین شکل موکل یک تصمیم صحیح راجبه طرح دعوا یا عدم طرح آن بتواند بگیرد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه مقاله قصد داریم به معرفی 10 تا از بهترین وکیل شاهین شهر بپردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، ادامه مطلب را در سایت برترین وکیل دنبال کنید.

سيد مسلم حسینی

سيد مسلم حسینی

جناب آقای سيد مسلم حسینی یکی از وکلای صاحب نام در شاهین شهر می باشد. ایشان در طول سالها فعالیت خود به خوبی توانسته است اعتماد موکلین خود را جلب کند و نتایج حقوقی بسیار موفقی را بدست آورد.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی ایشان:

 • اخذ پروانه وکالت از سوی کانون وکلا
 • دارای مدرک تحصیلی دکترای حقوق جزا و جرم شناسی
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده، دعاوی کیفری، دعاوی ثبت احوال، دعاوی ارث و میراث، سرپرست و قیم و …
 • متخصص در حوزه دعاوی اموال منقول نظیر خودرو، وسایل و لوازم، ماشین آلات، اشیاء گرانبها و جواهرات و …

آدرس دفتر: شاهین شهر، چهار راه عطار، خیابان شریعتی، مجتمع اداری اشکان، طبقه سوم، واحد 7

شماره تماس: 09132651853

محمدرضا حیدری

محمدرضا حیدری

جناب آقای محمدرضا حیدری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شاهین شهر اصفهان هستند. ایشان در طول سال ها فعالیت درخشان خود توانسته است از طریق پشتکار و توانایی خویش، مسلط بودن بر کلیه قوانین و همچنین ارائه مشاوره های آگاهانه به موکلین، به یکی از بهترین وکلای ایلام تبدیل شود.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی ایشان:

 • دارای بیش از 10 سال سابقه کار
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی کیفری، دعاوی مالی و اقتصادی، دعاوی خانواده، حدود، قصاص، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، عقود و معاملات، موجر و مستاجر، دعاوی ملکی و …

آدرس دفتر: شاهین شهر، خیابان عطار، بین فرعی 3 و 4 غربی، ساختمان ترنج، طبقه دوم

شماره تماس: 09132190020

مجید بهروزی

مجید بهروزی

جناب آقای مجید بهروزی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شاهین شهر هستند. ایشان متخصص پرونده های حقوقی مختلفی هستند و تا به امروز موفق شده اند پرونده های بسیاری را با موفقیت به اتمام برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • ارائه مشاوره های حقوقی پرکاربرد
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، کلیه امورات و دعاوی ثبتی
 • متخصص در حوزه طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه و …

آدرس دفتر: شاهین شهر، خ فردوسی، فرعی 1 شرقی، پ 64، ط 2، واحد 12

شماره تماس: 09131044127

فریبا توانا

فریبا توانا

سرکار خانم فریبا توانا وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر شاهین شهر هستند. ایشان سال ها تجربه وکالت موفق در حوزه دعاوی حقوقی مختلف را در کارنامه خود دارا می باشند و از وکلای مجرب و کاربلد در این شهر به حساب می آیند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • اخذ پرونده های حقوقی مختلف
 • ارائه مشاوره های حقوقی کاربردی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، دعاوی کیفری، دعاوی ثبتی، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، دعاوی راهنمایی و رانندگی، تعزیرات، طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه و …

آدرس دفتر: شاهین شهر، خ مخابرات، بین فرعی 5 و 6 غربی، ساختمان شهرام، ط 2، واحد 6

شماره تماس: 09352110868

مهارت های بهترین وکیل شاهین شهر

توانایی و مهارت های یک وکیل پایه یک دادگستری با توجه به حوزه کاری و ماهیت کار می‌ تواند کاملا متفاوت باشد. به عنوان مثال بهترین وکیل ملکی در اصفهان وظیفه دارد به تمامی قوانین مربوط به ملک و املاک مسلط باشد و به طور مداوم اطلاعات خود را به روزرسانی کند. بهترین وکیل شاهین شهر نیز نیازمند داشتن یک سری مهارت و توانایی می باشد که برخی از آنها عبارت است از:

مهارت های بهترین وکیل شاهین شهر
 • تنظیم قرار ملاقات با موکلین: به طور معمول وکلا مدت زمان برنامه ریزی شده ای را صرف ملاقات با موکلین جهت گفتگو در مورد مسائل حقوقی و ارائه مشاوره های حقوقی صرف می‌ کنند. این مسئله ممکن است شامل ملاقات حضوری، تلفنی یا از طریق تماس ویدئویی با موکلین باشد.
 • انجام تحقیقات حقوقی: بهترین وکیل شاهین شهر می بایست در جریان آخرین تحولات و سوابق حقوقی باشد و برای حمایت از پرونده‌ های موکلین خود وقت خود را صرف انجام تحقیقات حقوقی کند. این ممکن است شامل بررسی اسناد حقوقی، رویه قضایی، اساسنامه و مشاوره با کارشناسان حقوقی و دیگر متخصصان باشد.
 • تهیه پیش نویس از اسناد حقوقی: به طور معمول بهترین وکیل تنظیم قرارداد در اصفهان مدت زمان قابل توجهی را به تهیه و تنظیم پیش نویس اسناد حقوقی اعم از قراردادها، دادخواست‌ ها، موافقت نامه‌ ها و خلاصه‌ ها و … اختصاص می دهد. وکلا باید بتوانند مفاهیم دشوار و پیچیده حقوقی را به صورت واضح و به صورت مکتوب بیان کنند.
 • وکالت از موکل در دادگاه: در شرایطی که یک وکیل پایه یک دادگستری به دعاوی قضایی بپردازد، وقت خود را صرف وکالت موکل در دادگاه، بحث از سوی آنها و ارائه شواهد و دلایل قانونی برای حمایت از دعاوی می‌ کند.
 • حل و فصل مذاکره: تمامی وکلا ممکن است مدت زمانی را صرف مذاکره در مورد مصالحه از سوی موکلین خود کنند و به دنبال حل و فصل اختلافات حقوقی خارج از دادگاه باشند.
 • مدیریت پرونده‌ ها: یکی دیگر از مهارت‌ های وکلا، مدیریت حجم بالای پرونده‌ ها به طور مؤثر است. آنها اطمینان حاصل می‌ کنند که زمان کافی برای اختصاص دادن به هر موکل و هر پرونده حقوقی را دارند. این ممکن است شامل واگذاری وظایف به دستیاران حقوقی، حقوقدانان یا همکاری با سایر وکلا در قالب یک تیم ورک باشد.
 • توسعه شبکه و کسب و کار: بهترین وکیل شاهین شهر ممکن است مدت زمانی را صرف شبکه‌ سازی با موکلین بالقوه و منابع ارجاع کند و در فعالیت‌ های توسعه کسب و کار حضور پیدا کند تا فعالیت خود را توسعه ببخشد.

خصوصیات مهم یک وکیل خوب و کاربلد

کمک گرفتن از بهترین وکیل شاهین شهر می تواند پرونده حقوقی شما را در مسیر صعودی قرار دهد. همچنین یک وکیل خوب به واسطه مهارت و تجربه ای که دارد به موکل جهت حل مشکلات‌ مشاوره های لازم را ارائه می دهد و تا به موفقیت رسیدن پرونده همراه او خواهد بود. با انتخاب بهترین وکیل خانواده در اصفهان که به زیر و بم‌ قوانین دعاوی خانواده آگاهی کافی داشته باشد، شما می‌ توانید در کوتاه ترین زمان و به ساده‌ ترین روش، راهکار قانونی مربوطه را جهت حل مشکل خود پیدا کنید.

در واقع انتخاب یک وکیل خوب در شاهین شهر به شما کمک می‌ کند تا در هزینه و زمان خود صرفه‌ جویی کنید و به نتایج مطلوب در پرونده‌ های حقوقی دست یابید. برخی از خصوصیات یک وکیل خوب و کاربلد عبارت است از:

خصوصیات مهم یک وکیل خوب و کاربلد
 • داشتن استقامت و پشتکار برای هر وکیلی در رسیدن به نتیجه مطلوب واجب و ضروری است.
 • وکلا باید از ظاهری مرتب برخوردار باشند و همچنین در گفت و گو با افراد، کمال ادب و احترام را رعایت کنند
 • توانایی تحقیق سریع در ارتباط با مشکلات موکلین و نیازهای آنان از خصوصیات بهترین وکیل شاهین شهر است
 • یک وکیل خوب باید صرف نظر از تحصیلات و علم کافی، مهارت های زندگی را نیز به خوبی بلد باشد. چراکه تصمیماتی که می گیرد مستقیما بر زندگی افراد اثرگذار است.
 • بهترین وکلا در هر حوزه حقوقی نه تنها منطقی و تحلیلی هستند، بلکه از خلاقیت بسیار زیادی در حل مسائل برخوردار می باشند. جهت پیروزی بر رقیب باید به روش هایی غیر از روش های عادی و پیش پا افتاده بیاندیشید.
 • بهترین وکیل شاهین شهر می بایست از مهارت های ارتباطی خوبی برخوردار باشد. او باید تمامی قوانین را به صورت کاملا شفاف بیان کند. همچنین باید مستندات ارائه دهنده به دادگاه را به شکل قانع کننده و مختصر بنویسد.
 • توانایی نتیجه گیری و قضاوت با توجه به فرضیات موجود، از خصوصیات یک وکیل خوب محسوب می شود.
 • تسلط داشتن بر کلیه قوانین و همچنین مطالعه مداوم نیز از ویژگی های یک وکیل خوب است. گاهی اوقات بیش از یک راه قانونی برای حل یک مسئله وجود خواهد داشت. در این صورت وکیل باید با تکیه بر علم و دانش خود بهترین راه را انتخاب کند.

کلام آخر

بسیار سپاس گزارم از شما همراهان گرامی که تا این قسمت از مقاله ما را همراهی کردید. امیدوارم در مقاله بهترین وکیل شاهین شهر توانسته باشیم اطلاعات جامع و مفیدی را در اختیارتان قرار دهیم. لطفا نظرات و پیشنهادهای خود را برای ما کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + دوازده =

دکمه بازگشت به بالا