وکیل

10 تا از بهترین وکیل خمینی شهر ⚖️【سال1402】

گاهی ممکن است افراد در محاکم قضایی با مشکلات حقوقی و یا کیفری دست و پنجه نرم کنند. همچنین این امکان وجود دارد که رفتار دیگری باعث از بین رفتن برخی از حقوق قانونی شما شده و قصد داشته باشید با حضور در مراجع قضایی با طرح دعوی از پایمال شدن حقوق تان جلوگیری کنید. در تمامی این موارد لازم است دانش حقوقی در اختیار داشته باشید. زیرا در صورت عدم آگاهی از قوانین و مقررات ممکن است فرد با خسارات جبران ناپذیری همراه شود. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل خمینی شهر آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن بتوانید به مطرح ترین گزینه ها دست پیدا کنید، برای اطلاعات بیشتر در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل خمینی شهر

بهترین وکیل خمینی شهر کیست؟

تعدد وکلا در خمینی شهر موقعیتی را به وجود آورده است که یافتن گزینه های مطلوب و شاخص از میان انبوه وکلا قدری سخت و پیچیده به نظر می رسد. در صورتی می توانیم در یافتن گزینه های مطلوب موفق عمل کنیم که معیار مشخصی برای سنجش توانایی و مهارت های وکلای مختلف در اختیار داشته باشیم. بهترین وکیل خمینی شهر دانش آموخته یکی از مطرح ترین و با اعتبار ترین دانشگاه های کشور است. او تحصیلات آکادمیک خود را در رشته حقوق به اتمام رسانده و مجوز حضور در محاکم قضایی را کسب کرده است.

بهترین وکیل خمینی شهر به عنوان وکیل پایه یک دادگستری تسلط بالایی بر قوانین و مقررات مربوط به دعاوی حقوقی و کیفری دارد و می تواند با تکیه بر دانش حقوقی خود بهترین راهکار را در اختیار موکل خود قرار دهد. بهترین وکیل اصفهان همواره تغییرات قانون را تحت رصد قرار می دهد تا علم خود را به روز نگه دارد. بهترین وکیل خمینی شهر سال های زیادی از عمر کاری خود را صرف رسیدگی به پرونده های مختلف کرده است و در این زمینه تجربیات گران بهایی را به دست آورده است.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای شاخص خمینی شهر در زمینه پرونده های مختلف به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای نام برده شده، تخصص و سابقه آن ها را مورد بررسی قرار دهید. لطفا تا انتها در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

سید محمدعلی‌ بنی‌هاشمی‌

آقای سید محمدعلی بنی هاشمی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری با بیش از 14 سال سابقه مکفی و درخشان به مراجعین خود مشاوره ارائه میدهد.ایشان یکی از وکلای خبره در خمینی شهر می باشد و پرونده های زیادی در دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی را با موفقیت پشت سر گذاشته است.

آدرس دفتر: خمینی شهر، خیابان شریعتی شمالی، روبروی بانک صادرات، فرعی ۸۱

شماره تماس: ۰۹۱۳۲۰۶۰۶۶۴

حمید شفیعی‌دستگردی‌

جناب آقای حمید شفیعی‌دستگردی‌وکیل و مشاور پایه یک دادگستری با بیش از 14 سال سابقه وکالت در خمینی شهر اصفهان است. ایشان در حوزه های کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده وکالت می پذیرد و به صورت حرفه ای نسبت به موضوعات پرونده مراجعین مشاوره ارائه میدهد.

آدرس دفتر: خمینی شهر، خیابان شریعتی شمالی، جنب بانک صادرات، کوچه 80، مجتمع شقایق 1

شماره تماس: ۰۹۱۳۳۲۹۰۵۱۶

محبوبه‌ صفاریان‌ خوزانی‌

سرکار خانم محبوبه‌ صفاریان‌ خوزانی‌ وکیل پایه یک دادگستری با بیش از 14 سال سابقه وکالت در دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی فعالیت می کند.ایشان با توجه به سابقه وکالت درخشانشان در تمامی دعاوی با دانش حقوقی آماده مشاوره است و همچنین می توان به موفقیت های پی در پی ایشان در اکثر پرونده ها اشاره کرد.

آدرس دفتر: خمینی شهر، خیابان شریعتی جنوبی، کوچه شهید خسروی

شماره تماس: ۰۹۱۳۲۱۷۸۴۶۱

فرشته جعفری هرستانی

خانم فرشته جعفری هرستانی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری با چندین سال سابقه وکالت در خمینی شهر فعالیت دارد.ایشان با دانش حقوقی خود در محضر دادگاه با ارائه مدراک و اسناد محکمه پسند پرونده هایش را با موفیت پشت سر میگذراد.

آدرس دفتر: خمینی شهر، خیابان امیرکبیر، کوچه 101، روبروی باطری سازی عباس

شماره تماس: 09195322765

سمیرا مشتاقی

خانم سمیرا مشتاقی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری در خمینی شهر فعالیت دارد.ایشان با توجه به موضوعات پرونده ب موکلین و مراجعین به آ«ها به درستی مشاوره ارائه میدهد همچنین او قبل از حضور در محضر دادگاه با تلاش و مهارت های لازمه به جمع آوری ادله می پردازد و روز موعود از آن مدارک و مستندات باری پیروزی در پرونده استفاده می کند.

آدرس دفتر: اصفهان، خمینی شهر، خیابان شهید بوعلی، کوچه داروخانه گلستانه، ساختمان بوعلی، طبقه ۴، واحد ۱۳

شماره تماس: ۰۹۱۳۴۳۱۵۵۱۷

سه تصور غلط در خصوص حق الوکاله وکیل خمینی شهر

باید به این نکته توجه داشته باشیم که تنها عده کمی از مردم جامعه تحصیلات و تخصص لازم برای حضور در محاکم قضایی و رسیدگی به پرونده را در اختیار دارند. بیشتر مردم نیاز است برای حضور موفق در دادگاه و ارائه دفاعیات لازم روی تجربیات بهترین وکیل خمینی شهر حساب ویژه ای باز کنند. به میزان دستمزدی که لازم است به یک وکیل برای عهده دار شدن پرونده و نیز رسیدگی به آن پرداخت شود در اصلاح حقوقی حق الوکاله می گویند. عوامل مختلفی بر میزان حق الوکاله موثر است.

بسیاری از افراد به غلط بر این باور هستند که در همان زمان امضای قرارداد فرد ملزم به پرداخت تمامی مبلغ حق الوکاله به وکیل مورد نظر است. این در حالی است که علاوه بر تعیین میزان حق الوکاله، نحوه پرداخت آن نیز به صورت توافقی بین وکیل و موکل معین می گردد. در واقع تمامی افراد بسته به شرایطی که در اختیار دارند می توانند نوع پرداخت را با مشورت بهترین وکیل خمینی شهر تعیین کنند. اما معمول است که میزان حق الوکاله در دو قسط در ابتدا و انتهای همکاری به وکیل پرداخت شود.

وکیل مامور به انجام وظایف است و شکست او در پرونده های مربوط به دعاوی حقوقی و کیفری هیچ تاثیری بر میزان حق الوکاله وی نخواهد داشت. در واقع لازم است وکیل تمام توانایی و مهارت خود را به کار بگیرد تا در دعاوی مطرح شده به نتایج مطلوب دست پیدا کند. اما باید به این نکته نیز توجه داشتیم که شکست در دعاوی مطرح شده نیز اجتناب ناپذیر است. گاهی ممکن است علی رغم تلاش های وکیل پرونده در مسیر درستی قرار نگیرد. در این صورت نیز لازم است دستمزد تمام و کمال به وکیل پرداخت شود.

بسیاری از افراد تصور می کنند که دستمزد مورد نظر وکلای شاخص و مطرح در سطح خمینی شهر بسیار بالا است. حتی ممکن است این تصور غلط آن ها را از مراجعه به وکلای خبره و مجرب باز دارد. بسیار دیده شده است که برخی از وکلای تازه کار از روی بازار گرمی و بدون در نظر گرفتن اصول حرفه ای مبالغ هنگفتی از موکل خود دریافت می کنند. در مقابل بسیاری از وکلای کاربلد نیز وجود دارند که حاضر هستند با دریافت ارقام معقولانه و قابل قبول عهده دار پرونده های حقوقی و کیفری شوند.

بهترین وکیل خمینی شهر

مزایای مشاوره حقوقی با وکیل خبره در خمینی شهر

دعاوی حقوقی و کیفری با پیچیدگی های بسیاری همراه هستند. هر گونه شکست در دعاوی اقامه شده در محاکم قضایی می تواند فرد را دچار عواقب ناگوار کرده و آینده او را تحت تاثیر قرار دهد. مهم نیست پرونده شما به دعاوی ملکی، کیفری، خانواده و یا جرایم کلاهبرداری مربوط می شود، بلکه مهم این است که تنها در صورت مراجعه به بهترین وکیل خمینی شهر می توانید به کسب موفقیت نزدیک تر شوید و از وقوع خسارت های جبران ناپذیری جلوگیری کنید.

بسیاری از افراد ترجیح می دهند از همان ابتدای تنظیم شکواییه و یا دادخواست با وکیل مورد نظر همراه شوند و تا زمان اعلام رای قطعی دادگاه از تجربیات وی بهره مند شوند. اما عده ای دیگر بسته به شرایطی که در اختیار دارند ترجیح می دهند مشاوره حقوقی دریافت کرده و ضعف های حقوقی خود را به این طریق جبران نمایند. افراد ممکن است به دلیل عدم تمکن مالی مناسب به سمت مشاوره حقوقی حرکت کنند. زیرا باید به این نکته اشاره داشته باشیم که هزینه مشاوره حقوقی به مراتب کمتر از استخدام وکیل است.

وکلا مشاوره حقوقی را به روش های مختلفی ارائه می دهند. هر یک از متقاضیان می توانند بسته به شرایطی که در اختیار دارند یکی از روش های مشاوره حقوقی حضوری، مشاوره حقوقی آنلاین و مشاوره حقوقی تلفنی را برای حل و فصل مشکلات خود انتخاب نمایند. باید به این نکته توجه داشته باشیم که هزینه مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی کمتر از روش حضوری آن است. این در حالی است که در مشاوره حقوقی حضوری امکان بررسی مدارک و مستندات توسط بهترین وکیل خمینی شهر وجود دارد و نتایج به دست آمده از آن دقیق تر است.

بهترین وکیل خمینی شهر

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله با ما همراه بودید از شما تشکر می کنیم! در این مقاله سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل خمینی شهر آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن بتوانید به گزینه های مطرح دسترسی داشته باشید. در ادامه تلاش کردیم تا سه تصور غلط در خصوص حق الوکاله وکلای مختلف را مورد بررسی قرار دهیم و در انتهای مقاله مزایای مشاوره حقوقی را مورد ارزیابی قرار دادیم تا ضرورت آن بیش از پیش برای مخاطبان هویدا شود. اکنون از شما دعوت می کنیم که نظرات و تجربیات خود در خصوص مطالب ذکر شده در متن مقاله را در قسیمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی و سیاسی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × چهار =

دکمه بازگشت به بالا