وکیل

10 تا از بهترین وکیل هرمزگان ⚖️【سال1402】

بسیاری از ساکنین استان هرمزگان در طول زندگی روزمره خود بارها با مسائلی رو به رو می شوند که برای حل و فصل آنها نیازمند مراجعه به مراجع قضایی هستند، اما خودشان در امورات قضایی، حقوقی یا کیفری از دانش و آگاهی لازم برخوردار نیستند. در زمان مراجعه به مراجع قضایی جهت حل مشکلات حقوقی می بایست از وکیل متخصص در آن حوزه کمک گرفته شود. در ادامه مقاله قصد داریم توضیحاتی درباره بهترین وکیل هرمزگان در اختیارتان قرار دهیم، لذا خواهشمندم تا پایان مقاله در وب سایت برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل هرمزگان کیست؟

بهترین وکیل هرمزگان کیست؟

منظور از بهترین وکیل هرمزگان فرد متخصصی است که وظیفه ‌اصلی او ارائه مشاوره و راهنمایی ‌های حقوقی می باشد. او باید اطلاعات حقوقی مورد نیاز را در اختیار افراد قرار دهد، متن قراردادها را به طور دقیق تنظیم کند و بر روند عقد آنها نظارت داشته باشد. در هر مسئله ‌ای بهترین وکیل بندرعباس موظف به جمع ‌آوری اطلاعات دقیق مربوط به موضوع و استفاده صحیح از قوانین است. یک وکیل خوب در امورات کیفری و حقوقی مربوط به روابط خصوصی اشخاص، نقش بسیار مهمی را ایفا می کند. همچنین یک وکیل خوب می ‌تواند در امورات کاری و اداری، امور مربوط به مهاجرت، امور تجاری و حقوق بین الملل و دیگر امورات حقوقی به افراد کمک کند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه مقاله قصد داریم به معرفی 10 تا از بهترین وکیل هرمزگان بپردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، ادامه مطلب را در سایت برترین وکیل دنبال کنید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل در هرمزگان سال 1402

امیرحسین صادقی

امیرحسین صادقی

جناب آقای امیرحسین صادقی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در هرمزگان می باشد. ایشان به عنوان یکی از مجرب ترین و کاربلد ترین وکلای این شهر محسوب می شوند. آقای امیرحسین صادقی تا به امروز موفق شده اند پرونده های حقوقی، خانوادگی، ملکی، کیفری بسیار زیادی را با نتایج قابل قبول به اتمام برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای بیش از 17 سال سابقه کار
 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی حقوق قضایی
 • متخصص در حوزه اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تملک اپارتمان ها، خانواده، شهرداری، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، مطالبه وجه، ملکی، موجر و مستاجر، اجراییات،حدود، قصاص، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، داوری، دعاوی راهنمایی و رانندگی، دیات، شرکت های تجاری و …

آدرس دفتر: هرمزگان، کیش، بلوار ساحل، برج مالی آنا، طبقه اول، واحد 24

شماره تماس: 09131144800

امید بیستونی

امید بیستونی

جناب آقای امید بیستونی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر هرمزگان هستند. ایشان متخصص پرونده های حقوقی مختلفی هستند و تا به امروز موفق شده اند پرونده های بسیاری را با موفقیت به اتمام برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • ارائه مشاوره های حقوقی پرکاربرد
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، کلیه امورات و دعاوی ثبتی
 • متخصص در حوزه طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه و …
 • متخصص در پرونده های کیفری اعم از قتل، سرقت، کلاهبرداری، جعل، درگیری، فروش مال غیر، اسیدپاشی، قاچاق مواد مخدر

آدرس دفتر: هرمزگان، شهرستان بستک، خ امام، ساختمان کریمیان، ط 1، واحد 1

شماره تماس: 09128361743

فروزان فلاح

فروزان فلاح

سرکار خانم فروزان فلاح وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر هرمزگان هستند. ایشان سال ها تجربه وکالت موفق را در کارنامه خود دارا می باشند و تا به امروز موفق شده اند رضایت بسیاری از موکلین را جلب کنند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • بیش از 13 سال سابقه وکالت
 • ارائه مشاوره های حقوقی کاربردی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، دعاوی کیفری، دعاوی ثبتی، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، دعاوی راهنمایی و رانندگی، تعزیرات، طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه و …

آدرس دفتر: هرمزگان، بندرعباس، میدان شهربانی، ساختمان فرهمند، طبقه 4، واحد 11

شماره تماس: 09177613153

مقصود درویشی دیوانمراد

مقصود درویشی دیوانمراد

جناب آقای مقصود درویشی دیوانمراد وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر هرمزگان می باشد. ایشان مشاوره های حقوقی در دعاوی مختلف را به صورت حضوری و غیر حضوری در اختیار موکلین قرار می دهند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای بیش از 13 سال سابقه وکالت
 • دارای تخصص در حوزه دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، دعاوی ثبت احوال، دعاوی ارث و میراث و …
 • دارای تخصص در حوزه دعاوی املاک نظیر ثبت اسناد و املاک، زمین شهری و اوقاف، اختلاف در مالکیت، شهرداری، موجر و مستاجر، خرید و فروش اموال غیر منقول، املاک، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، حق کسب و پیشه و …

آدرس دفتر: هرمزگان، بندرعباس، بلوار سید جمال الدین اسدآبادی، چهارراه مرادی، جنب بانک پارسیان، برج اهرام، ط 2

شماره تماس: 09177656100

هادی میرزایی

هادی میرزایی

جناب آقای هادی میرزایی از وکلای موفق و شناخته شده در حوزه های حقوقی مختلف در هرمزگان می باشد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری هستند و در طول فعالیت خود، پرونده های طلاق بسیار زیادی را با موفقیت به اتمام رسانده است.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای نظم و انضباط کاری
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده، طلاق، نفقه، مهریه، ثبت اسناد و املاک، دعاوی ثبت احوال، دعاوی املاک، خرید و فروش اموال غیرمنقول، منابع طبیعی، حق کسب و پیشه، سرپرست و قیم و …

آدرس دفتر: هرمزگان، بندرعباس، چهارراه فاطمیه، روبروی شیرینکده، ساختمان پزشکان، طبقه چهارم، واحد 408

شماره تماس: 09121268556

اصلی ترین خصوصیات بهترین وکیل هرمزگان

برای آنکه بتوان با خیال راحت امورات قضایی را به یک بهترین وکیل هرمزگان سپرد، وکیل مدنظر باید از یک سری ویژگی های خاص برخوردار باشد که بتوان به او اعتماد کرد و برخی از آنها عبارت است از:

 • داشتن تخصص و تجربه: عمدتا یک وکیل خوب در تمامی حوزه های حقوقی یا کیفری فعالیت ندارد و فقط در یک یا چند زمینه فعالیت می کند. به عنوان مثال بهترین وکیل خانواده در بندرعباس قادر است به کنترل و مدیریت دعاوی خانواده بپردازد. یک وکیل خوب باید بتواند در حوزه تخصصی مدنظر خود مهارت لازم را بدست آورد و در پروسه دادگاه ها، مراجع قضایی و قوانین جدید در مورد مسئله ای که به طور تخصصی در آن فعالیت می کند، تجربه و تخصص کافی را به دست آورد.
اصلی ترین خصوصیات بهترین وکیل هرمزگان
 • بدین شکل درصد موفقیت در پرونده های حقوقی افزایش خواهد یافت. بهتر است موکلین در انتخاب بهترین وکیل هرمزگان به این مسئله توجه کنند و وکیلی را انتخاب کنند که با توجه به نیازشان تجربه و تخصص لازم را داشته باشد تا به درستی از سوی وکیل راهنمایی شده و وکیل خوب بتواند احتمال موفقیت موکل را در پرونده او بالا ببرد. 
 • روابط‌ عمومی بالا: یک وکیل خوب می بایست بتواند با موکل خود و دیگر افراد درگیر پرونده حقوقی، ارتباط خوب و صمیمانه ای برقرار کند. همچنین جهت کمک به حل کردن مشکلات پرونده موکلین، نیازمند ارتباط با دیگر وکلا یا افراد متخصص در حوزه های مختلف می باشد. به همین علت یک وکیل خوب نیازمند داشتن روابط عمومی بالا است تا احتمال موفقیت در پرونده ها افزایش یابد.
 • صداقت و درستکاری: یکی از خصوصیات مهم یک وکیل خوب، صداقت و درستکاری او می باشد. چراکه اگر وکیل در کار خود صداقت نداشته باشد، به هیچ عنوان نمی توان به او اعتماد کرد. چراکه به جای آنکه به فکر حل مشکلات موکل خود باشد و با صرف زمان کوتاه تر و با هزینه ای کمتر، به او کمک کند، تنها به فکر سود خود است و حتی ممکن است بر خلاف انتظار و تصور موکلش به ضرر او نیز فعالیت کند یا حتی با طرف مقابل در پرونده نیز تبانی و همدستی کند. پس باید در انتخاب بهترین وکیل هرمزگان به صداقت و درستکاری او دقت نمود و باید توجه داشت که وکیل خوب باید در حرفه خود فردی خوشنام باشد و به درستکاری و صداقت شهرت داشته باشد. 

پرونده‌ های یک وکیل خوب شامل چه موضوعاتی می شود؟

به غیر از یک سری موارد خاص در امور قضایی، بهترین وکیل هرمزگان قادر است در مورد پرونده ‌هایی با موضوعات مختلف به قبولی وکالت بپردازد که برخی از آنها عبارت است از:

پرونده‌ های یک وکیل خوب شامل چه موضوعاتی می شود؟
 • وکیل متخصص در امور خانواده: یک وکیل متخصص در امور خانواده به وکیلی گفته می شود که دارای تخصص و تجربه در رسیدگی به دعاوی مربوط به امور خانواده است نظیر دعاوی مربوط به حضانت، اثبات زوجیت و … .
 • وکیل متخصص در امور ملکی: یک وکیل متخصص در امور ملکی به وکیلی گفته می شود که برای حل و فصل دعاوی ملکی اعم از دعاوی ملکی حقوقی و کیفری در مراجع قضایی به دفاع از موکل می‌ پردازد. 
 • وکیل متخصص دیوان عدالت اداری: یک وکیل متخصص در دیوان عدالت اداری به وکیلی گفته می شود که تسلط کاملی بر مباحث مربوط به قوانین شهرداری، اطلاع از رویه قضایی دیوان عدالت اداری و همچنین آرای صادر شده از هیات عمومی دیوان عدالت اداری را داشته باشد.
 • وکیل متخصص چک و سفته: وکیل متخصص در دعاوی چک و سفته به وکیلی گفته می شود که دارای دانش و تخصص در خصوص قوانین چک، قوانین مدنی و تجاری و همچنین آشنایی با رویه قضایی دادگاه‌ ها، می ‌تواند به خوبی از حقوق موکل خود دفاع کند. 
 • وکیل متخصص در امور مهاجرت: وکیل متخصص در امور مهاجرت به وکیلی گفته می شود که قادر است به موکلین خود، خدمات خارج از چهارچوب اداری مهاجرت را ارائه دهد. در واقع یک وکیل خوب در زمینه مهاجرت به مهاجرین برای تکمیل کردن فرم ‌های مهاجرت مشاوره های حقوقی لازم را ارائه می دهد. 
 • وکیل متخصص در امور ثبت احوال: وکیل متخصص در ثبت احوال در حوزه مسائل حقوقی مربوط به ثبت احوال مانند تغییر نام و نام خانوادگی، تغییر سن و … تخصص داشته و با قوانین مربوط به ثبت احوال آشنا است. 
 • وکیل متخصص شرکت‌ ها: یک وکیل متخصص شرکت بر کلیه مسائل و موضوعات حقوقی که با شرکت ‌ها مرتبط است، اشراف دقیق دارد و با قوانین مختلف نظیر قانون تجارت و لایحه اصلاحی شرکت ‌های سهامی و قوانین دیگر آشناییت کامل دارد.

کلام آخر

بسیار سپاس گزارم از شما همراهان گرامی که تا این قسمت از مقاله ما را همراهی کردید. امیدوارم در مقاله  بهترین وکیل هرمزگان توانسته باشیم اطلاعات جامع و مفیدی را در اختیارتان قرار دهیم. لطفا نظرات و پیشنهادهای خود را برای ما کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − هجده =

دکمه بازگشت به بالا