ملکیوکلا

10 تا از بهترین وکیل ملکی در ایران ⚖️【سال1403】

بخش قابل توجهی از پرونده های مفتوحه در مراجع قانونی به دعاوی ملکی اختصاص دارد. در عین حال می توانیم دعاوی ملکی را یکی از پیچیده ترین و حساس ترین دعاوی مطرح شده در دادگاه به شمار آوریم. چرا که هر گونه شکست در تامین منافع در پرونده های ملکی می تواند فرد را با خسارت های مالی چشمگیری رو به رو کند. در این بین فرد می تواند با استخدام یک وکیل کاربلد و توانا از بروز مشکلات حقوقی و صدمات جبران ناپذیر جلوگیری کند؛ اما نیاز است که فرد تمام تلاش خود را به کار بگیرد تا از میان گزینه های موجود در نهایت به سراغ شاخص ترین ها برود. از این رو، در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل ملکی در ایران آشنا کنیم. پس با ما همراه باشید.

 بهترین وکیل ملکی در ایران

بهترین وکیل ملکی در ایران کیست؟

عده ای به غلط تصور می کنند که تنها باید در پرونده های پیچیده ملکی به دنبال استخدام وکیل بود و در پرونده های به نسبت ساده تر خود شخص می تواند با کمی افزایش اطلاعات در خصوص حقوق ملکی در دادگاه حاضر شده و نتایج مطلوبی را نیز به دست آورد. در این خصوص لازم است این نکته را ذکر نماییم که دعاوی ملکی با حساسیت های بالایی دنبال می شود و اگر از قوانین و مقررات آگاهی نداشته باشید ممکن است هر گونه تصمیم غلط شما، زیان های مالی بسیاری را برای شما به دنبال داشته باشد.

بهترین وکیل ملکی در ایران سعی دارد تا قوانین و مقررات مربوط به حقوق ملکی را به طور مداوم مطالعه کند تا از میان آن ها راهی برای برون رفت از مشکلات پیش آمده پیدا کند. بهترین وکیل ملکی در ایران با عنوان وکیل پایه یک دادگستری، ارائه مشاوره حقوقی با انواع روش های حضوری، تلفنی و آنلاین تلاش می کند تا اطلاعات حقوقی موکل را افزایش دهد و او را مهیای حضور در دادگاه کند. وکیل ملکی خوب در ایران با حقوق موکل در دادگاه آشنایی دارد و آن را با دانش خود احقاق خواهد کرد.

مشاوره حقوقی با بهترین وکیل ملکی در تهران را از دست ندهید!

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل ملکی در ایران را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل ملکی در ایران سال 1403!

آزاده حاج رستم

آزاده حاج رستم بهترین وکیل ملکی در ایران

خانم آزاده حاج رستم وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی توانمند در تهران با تخصص و تبحر مکفی در دعاوی ملکی والکت می پذیرد. ایشان با تکیه بر دانش حقوقی و تجارب والایی که در موفقیت های پی در پی به دست آورده در محضر دادگاه برای رساندن حق به حق دار حاضر می شود. یکی از مهم ترین ویژگی های ایشان که زبان زد عام و خاص است صرفه جویی در وقت و هزنیه موکلینش می باشد.

آدرس دفتر: خیابان چهارم یوسف آباد، پلاک ۳، طبقه ۴، واحد ۷

شماره تماس: ۰۹۱۲۴۵۹۶۶۴۳

مسعود اسلامی مهر

مسعود اسلامی مهر بهترین وکیل ملکی در ایران

آقای مسعود اسلامی مهر وکیل خبره و مشاور حقوقی توانا پایه یک دادگستری با بیش از 20 سال سابقه وکالت در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی توانسته یکی از وکلا نام دار بین مردم باشد. وی رئیش هیئت مدیره موسسه حقوقی می باشد و به واسطه دانش، مهارت و تخصص لازمه در احقاق حقوق موکلین یکی از برترین وکلا ملکی در ایران شناخته شده است.

آدرس دفتر: تهران، خیابان مصدق (نفت) شمالی، خیابان دامغانی (یازدهم)، پلاک 38، واحد 2

شماره تماس: 09121932428

حسین صیاد

حسین صیاد بهترین وکیل ملکی در ایران

آقای حسین صیاد وکیل و مشاور پایه یک دادگستری استان البرز به صورت تخصصی و حرفه ای در زمینه دعاوی حقوقی و کیفری وکالت می پذیرد. وی در آزمون اختبار موفق به کسب رتبه 1 شده است. وی یکی از وکلا نام دار در سطح استان البرز می باشد چرا که توانسته با پیگیری های مداوم و موفقیت های پی در پی بین مردم شناخته شوند.

برخی از مهارت و تخصص های اوی به شرح ذیل می باشد:

 • مدرک تحصیلی کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • عضو پیوسته انجمن علمی حقوق پزشکی ایران
 • عضو پیوسته انجمن علمی حقوق کودک ایران

آدرس دفتر: کرج، جهانشهر، بلوار جمهوری

شماره تماس: 09120084438

محبوبه حجتیان

محبوبه حجتیان بهترین وکیل ملکی در ایران

خانم محبوبه حجتیان وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و یکی از بهترین وکلای زن در ایران هستند. ایشان کارشناس ارشد حقوق و دارای بیش از 12 سال سابقه وکالت در انواع دعاوی می باشند. ایشان مولف کتب مختلف حقوقی از جمله کاهش حبس تعزیری، امور اراضی و مباحث خانوادگی هستند و همینطور کارشناس حقوقی صدا و سیما و وکیل خصوصی افراد چهره و بازیگران می باشند و موفقیت های چشمگیری در این زمینه به دست آورده اند.

از جمله تخصصی ترین خدمات ایشان شامل اعاده دادرسی کیفری، امور اراضی و محکومیت های اعدام و مصادره اموال است که همواره تلاش می کنند بهترین خدمات را به موکلین ارائه می دهند.

 • وکالت در بیش‌از هزار پرونده حقوقی کیفری و ملکی و نیز وکالت موسسات حقوقی و مالی و بانک ها. وکالت شهرداری و…
 • مولف کتب حقوقی مختلف با موضوعات امور اراضی. کاهش حبس تعزیری و حقوق خانواده.
 • وکیل افراد چهره و تعدادی از بازیگران و فوتبالیست ها
 • فعال اجتماعی در زمینه های متعدد حقوقی و فعالیت در خبرگزاری های میزان، جوان. همشهری و…

اخذ سه گواهینامه آموزشی از آکادمی ICBایتالیا:

 • مدرس دوره ها و ورکشاپ های حقوقی ویژه دانشجویان حقوق و کارآموزان وکلا
 • اخذ مدارک بین الملی MBA و DBA
 • اخذ مدارک مختلف بین المللی و آموزش در دوره های کوتاه مدت آموزشی بین المللی

آدرس دفتر: تهران، جردن، بعد از عاطفی شرقی، جنب بانک پاسارگاد، ساختمان دولتشاد، طبقه اول، واحد7

شماره تماس: 09191490779 – 09121584013

میترا بی ریایی ‌

میترا بی ریایی بهترین وکیل ملکی در ایران

خانم میترا بی ریایی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری و پژوهشگر دوره دکترا حقوق خصوصی یکی از وکلا خبره و موفق در احقاق حقوق موکلین می باشد. ایشان در دعاوی حقوقی و ملکی پرونده های متعددی را به ثمر رسانده است.

برخی از تخصصات ایشان به شرح ذیل می باشد:

 • حقوقی: الزام به تنظیم اسناد رسمی ، مطالبات از قبیل بار نامه ها، چک، سفته و …
 • کیفری: کلاهبرداری، فساد، کلاهبرداری، آدم ربایی و …

آدرس دفتر: اصفهان، خیابان چهارباغ بالا، خیابان نیکبخت، روبروی دادگستری، ساختمان دیبا، طبقه پنجم، واحد ۹

شماره تماس: 09139081597

رضا حسینی برج

رضا حسینی برج بهترین وکیل ملکی در ایران

آقای رضا حسینی برج وکیل خبره و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با بیش از 10 سال سابقه وکالت در شهر مشهد دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی می باشد. وی بیش از 7 هزار پرونده موفق در سابقه وکالت خود جای داده، از این رو رزومه قوی در حوزه وکالت دارد و توانسته رضایت حداکثری موکلین خود را کسب کند. ایشان به صورت تخصصی و با دانش حقوقی مکفی بسته به سختی پرونده به مراجعین مشاوره ارائه می دهد.

آدرس دفتر: خراسان رضوی، مشهد، بلوار سجاد، چهارراه بهار، سجاد6 (جنب پیتزا نوشین)، پلاک220، طبقه 1

شماره تماس: 09156024004

مهدي‌ رضا زاده‌ فيروزآبادي‌

مهدي‌ رضا زاده‌ فيروزآبادي‌ بهترین وکیل ملکی در ایران

آقای مهدي‌ رضا زاده‌ فيروزآبادي‌ وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با بیش از 15 سال سابقه وکالت در قم به صورت تخصصی و حرفه ای مشغول وکالت می باشد. ایشان در حوزه دعاوی حقوقی و ملکی به صورت حرفه ای وکالت می پذیرد و مراجعین را با توجه به سختی پروندشان راهنمایی می کند. وی دارای مدرک تحصیلی کارشناس ارشد خصوصی می باشد.

آدرس دفتر: قم، میدان سعیدی، خیابان هفتم تیر، کوچه اول، ساختمان پزشکان میلاد، طبقه زیرزمین، واحد 2

شماره تماس: 09123536467

آذین طالبی

خانم آذین طالبی وکیل خبره و مشاور پایه یک دادگستری یکی از وکلا توانا در زمینه ملکی هستند. ایشان بیش از 13 سال سابقه وکالت دارند، وی با تبحر و تخصص مکفی به مراجعین مشاوره ارائه می دهد. ایشان پرونده های موفق متعددی در سابقه وکالت خود جای داده است.

آدرس دفتر: تهران، بلوار آفریقا (جردن)، خیابان ناهید غربی، پلاک 17

شماره تماس: 09120403134

افسانه راستی

افسانه راستی بهترین وکیل ملکی در ایران

خانم افسانه راستی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری یکی از وکلا نام دار بانو در دعاوی حقوقی می باشد. ایشان بیش از 7 سال سابقه وکالت دارد و در طی این مدت پرونده های بسیاری را به پایانی خوش رسانده است. وی به صورت تخصصی و با تبحر کامل به مراجعین مشاوره ارائه می دهد و برای بهبود روند پروند با قاضی مربوطه نهایت همکاری را به عمل می آورد.

آدرس دفتر: شیراز، خیابان شهید جمالی، ساختمان یاشیل، طبقه ۳، واحد ۵

شماره تماس: ۰۹۱۷۳۰۸۳۴۰۷


4 توصیه مهم در انتخاب وکیل ملکی در ایران

به سراغ وکلای با تجربه بروید: در واقع اگر قصد دارید در دعاوی ملکی نتایج درخشانی را به دست آورید، قدم اول این است که تمامی معیارهای مهم را در نظر تجسم کرده تا از میان آن ها با تجربه ترین را به خدمت بگیرید. سابقه بهترین وکیل ایران به او این امکان را می دهد تا با استفاده از نکاتی که از پیش کسب کرده، گره های موجود در پرونده های ملکی را بازگشایی کند و با سهولت بیشتری به اهداف تعیین شده از سوی موکل دست پیدا کرده و مسیر را برای پیروزی هموار نماید.

به تخصص وکیل توجه داشته باشید: ذکر این نکته ضروری است که وکیل پایه یک دادگستری به واسطه تحصیلاتی که در رشته حقوق داشته است می تواند در انواع دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده، طلاق و… به قبول وکالت بپردازد؛ اما به دلیل گستردگی که در علم حقوق وجود دارد، در صورت تمایل برای دستیابی به نتایج درخشان لازم است به سراغ وکلای متخصص بروید. این وکلا شناخت بالاتری از قوانین و مقررات مربوط به دعاوی ملکی دارند و می تواند راهکارهای موثرتری را ارائه بدهند.

بر اساس میزان حق الوکاله وکیل انتخاب نکنید: حق الوکاله مقدار مشخصی ندارد و نمی توان برای حق الوکاله بهترین وکیل ملکی در ایران فرمول مشخصی را نیز معرفی کرد. از این رو، ممکن است هر یک از وکلا نظر خود را در خصوص حق الوکاله داشته باشد. میزان حق الوکاله برای بسیاری از افراد درگیر با پرونده های ملکی دارای اهمیت است؛ اما این تنها عاملی نیست که باید در انتخاب حقوقدان به آن توجه داشته باشید. باید به تمامی معیارها توجه کرده و از آن ها غافل نباشید.

به سن و سال وکیل توجه نکنید: یکی از اشتباهات بزرگی که ممکن است از افراد درگیر با پرونده های ملکی در زمان انتخاب وکیل سر بزند این است که به سن و سال وکیل توجه داشته باشند. دقت کنید که سابقه وکیل یک معیار مهم در انتخاب وکیل است؛ اما این موضوع هیچ ارتباطی با سن و سال وکیل ندارد. برای روشن شدن موضوع لازم است مثالی بزنیم. تصور کنید که وکیلی دیر وارد شغل وکالت شده است و در این صورت در عین مسن بودن، تجربه و سابقه کمی دارد!

4 توصیه مهم در انتخاب وکیل ملکی در ایران

حق الوکاله وکیل ملکی ایران در صورت شکست در پرونده

در ابتدا لازم است این نکته را تاکید کنیم که در صورت تمایل برای استخدام وکیل، لازم است به سراغ آن گروه از وکلایی بروید که تمامی ویژگی های لازم برای تبدیل شدن به یک وکیل حرفه ای را در خود دارند. در این صورت است که می توانید شانس خود را برای کسب پیروزی و رسیدن به اهداف تعیین شده به میزان قابل قبولی افزایش دهید. اگر به سراغ بهترین وکیل ملکی در ایران بروید شانس کسب پیروزی افزایش خواهد یافت، اما هیچ وکیلی نمی تواند کسب پیروزی را به طور کامل تضمین نماید.

همواره باید احتمالی را برای شکست قائل باشید. وکیل ملزم است از تمامی داشته های ذاتی و اکتسابی خود برای کسب موفقیت و رسیدن به اهداف موکل استفاده کند و در این مسیر از هیچ کمک و خدمتی کوتاهی نکند؛ اما با این حال ممکن است شکست به دست آید و وکیل نیز نتواند مانع از ضایع شدن حقوق موکل گردد. حال سوالی که در این بین به وجود می آید این است که در صورت شکست در دعاوی ملکی، باید در پرداخت حق الوکاله به وکیل مورد نظر چگونه عمل کرد؟ در ادامه پاسخ خواهیم داد.

در پاسخ به سوال بالا باید گفت که هرگز نمی توان نسخه ای از پیش تعیین شده را برای تکلیف حق الوکاله در صورت شکست در پرونده تجویز نمود. شما ملزم هستید پیش از استخدام بهترین وکیل ملکی در ایران و امضای قرارداد با وی، در این خصوص به توافقات کامل دست پیدا کرده و با وکیل خود به نقطه نظر مشترکی برسید. به طور کلی حق الوکاله و شیوه پرداخت آن به صورت توافقی تعیین می شود و نظر هر دو طرف در آن نقش مهمی خواهد داشت.

برای مثال می تواند توافق صورت گرفته میان شما و موکل به گونه ای باشد که در آن مبلغی از حق الوکاله وکیل در صورت شکست در پرونده های ملکی کسر گردد. از سوی دیگر، توافق شما نیز می تواند به این شکل باشد که حتی در صورت شکست هیچ مبلغی از حق الوکاله وکیل ملکی کسر نگردد. در پایان لازم است تمامی توافقات خود را در قرارداد ذکر کنید. انجام این کار به شما این امکان را می دهد تا در آینده از بروز اختلافات جدی خودداری کرده و با مشکلاتی کمتری رو به رو شوید.

حق الوکاله وکیل ملکی ایران در صورت شکست در پرونده

کلام آخر

از اینکه تا اینجای مقاله در کنار ما بودید و با صبوری ما را دنبال کردید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله سعی کردیم شما را با بهترین وکیل ملکی در ایران آشنا کنیم و با مرور مشخصات وی، گزینه های مطرحی را برای عهده دار شدن وکالت به شما معرفی نماییم. در ادامه برخی از توصیه های مهم در انتخاب وکیل را به شما ارائه دادیم و پس از آن نیز حق الوکاله در صورت شکست در پرونده ملکی را بررسی کردیم. اکنون از شما می خواهیم که اگر تجربه یا نظری در خصوص مطالب ذکر شده دارید آن را با ما در برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

4.3/5 - (3 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − چهارده =

دکمه بازگشت به بالا