وکیل

10 تا از بهترین وکیل بندرعباس ⚖️【سال1402】

ما در این مقاله به موضوع بهترین وکیل بندرعباس می پردازیم. ممکن است انواع مشکلات و مسائل برای هر فردی ایجاد شود، که حل آن تنها به وسیله ی قانون امکان پذیر باشد. اگر برای حل این مشکلات از مراجع قضایی و قانونی استفاده کنید، بدون شک به یک وکیل خوب نیاز دارید تا در مراحل دادرسی و رسیدن به نتیجه ی مطلوب مد نظرتان یاریتان دهد. اگر به دنبال یک وکیل خوب در بندرعباس هستید ما را در سایت برترین وکیل دنبال کنید.

بهترین وکیل در بندرعباس

وظایف یک وکیل خوب در بندرعباس

یک وکیل به عنوان نماینده ی حقوقی، در قبال موکل خود وظایفی بر عهده دارد. وظایف او شامل:

  • دادن مشاوره تخصصی حقوقی به مراجعان در خصوص مسائل حقوقی
  • گاهی نیازی به حضور موکل در دادگاه نیست و وکیل به عنوان نماینده حقوقی می تواند بدون حضور موکل در دادگاه حضور پیدا کند و از او دفاع کند.
  • امانتداری از مدارک و مستندات مربوط به پرونده موکل
  • پیگیری های مستمر و سماجت در کار
  • شرکت در جلسات و مذاکره ها در جهت پیشبرد اهداف و کشف اطلاعات
  • جمع آوری مدارک و شواهد در خصوص پرونده و ارائه به دادگاه جهت دفاع از موکل
وظایف یک وکیل خوب در بندرعباس

بهترین وکیل بندرعباس کیست؟

به یک وکیل زمانی لقب بهترین وکیل داده می شود که بتواند خود را به جای موکل بگذارد و شرایطش را درک کند. یک وکیل خوب باید اطلاعات به روز و آپدیت شده داشته باشد تا بتواند به بهترین نحو با قوانین جدید از موکل خود دفاع کند. یکی از ویژگی های مهم او امانت داری است، وی حتی بعد از اتمام پرونده نباید اطلاعات موکل خود را فاش کند و همچنین یک وکیل باید با موکل خود صادق باشد، یعنی اگر مدارک و ظواهر نشان دهنده ی این باشد که موکل در دادگاه پیروز نخواهد شد به دروغ به او وعده ی پیروزی نمی دهد. در ادامه به معرفی ۱۰ تا از بهترین وکیل بندرعباس می پردازیم.

جناب آقای بهروز اصبحی

بهروز اصبحی وکیل بندرعباس

آقای بهروز اصبحی وکیل پایه یک دادگستری و عضو رسمی کانون وکلای دادگستری، فعال در شهرستان بندرعباس استان هرمزگان می باشد.

ایشان سال ها سابقه وکالت در زمینه های زیر داشته اند:

  • دعاوی حقوقی (شامل دعاوی ملکی و املاک، رفع تصرف عدوانی، خلع ید، تخلیه، حکم جلب، وصول مطالبات، الزام به سند، سرقفلی، توقیف اموال)
  • دعاوی کیفری (شامل کلاهبرداری، خیانت در امانت، جعل اسناد، استفاده از سند مجعول، سرقت، فروش مال غیر، جرایم سایبری)

ایشان از وکلایی هستند که بیشتر پرونده های موکل های خود را با موفقیت به اتمام رسانده اند. علت این موضوع نیز این است که قبل از پذیرش وکالت یک پرونده، جوانب مختلف آن را بررسی و سپس وکالت پرونده را قبول میکنند.

لذا جهت ارتباط با وکیل اصبحی میتوانید از طریق موارد زیر اقدام نمایید.

شماره تماس: 09172021948 09120649022
ایمیل: behrouzasbahi@gmail.com

جناب آقای مقصود درویشی

جناب آقای مقصود درویشی، وکیل پایه یک دادگستری و کارشناس ارشد حقوق خصوصی، مشاوره حقوقی که معمولا مشاوره‌های وی به تعیین وقت قبلی انجام شده و به صورت حضوری و غیر حضوری است. دارای 12 سال سابقه وکالت در  تمامی دعاوی خانواده( طلاق، طلاق از سوی مرد، درخواست طلاق از سوی زن، استرداد جهیزیه و …)، دعاوی کیفری، ملکی و ثبتی، قراردادها و اسناد تجاری چک، سفته و غیره،  دارای شماره پروانه 7565 از مرکز وکلای قوه قضاییه است.

آدرس دفتر: بندرعباس، بلوار سیدجمال الدین اسدآبادی، چهارراه مرادی، جنب بانک پارسیان، برج اهرام، طبقه 2

شماره تماس: 09177656100

جناب آقای علی محمدی

جناب آقای علی محمدی

یکی دیگر از وکیل های پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلا دادگستری در بندعباس، جناب آقای علی محمدی می باشد. ایشان توانسته مدرک کارشناسی حقوق را کسب کنند. آقای محمدی پذیرای وکالت در کلیه ی پرونده های حقوقی و کیفری در استان هرمزگان می باشد.

آدرس دفتر: بندرعباس، چهارراه مرادی، پل سید جمال الدین اسدآبادی، کوچه ی شهید توسلی

شماره تماس: ۰۹۱۷۹۳۷۸۶۳۴

جناب آقای مجتبی خواجویی

جناب آقای مجتبی خواجویی

آقای خواجویی یکی از وکیل های پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری هستند. ایشان قبول مشاوره ی تخصصی در انجام و تنظیم کلیه ی قراردادها و امور بازرگانی و تجاری و مکاتبات اداری را انجام می دهند.

آدرس دفتر: بندرعباس، بلوار دانشگاه، روبروی کتابفروشی استاد، نبش دانشگاه ۱۳/۱، ساختمان تورینو،طبقه ی ششم

شماره تماس: ۰۹۱۷۱۶۰۰۴۱۹

جناب آقای سامان عسگری

جناب آقای عسگری مدرس دانشگاه، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند. دانشجوی دکترای حقوق خصوصی و نویسنده و پژوهشگر حقوق هستند. قبول وکالت در انواع دعاوی پرونده های حقوقی، کیفری، خانوادگی، گمرکی و … را در سابقه ی کاری خود دارد.

آدرس دفتر: بندرعباس، حد فاصل چهارراه مرادی و قدس، نبش کوچه ی رضوان ۴، ساختمان مشیر، طبقه ی سوم، واحد ۱۲

شماره تماس: ۰۹۱۹۴۱۰۵۱۲۴

جناب آقای سام اسحقی

جناب آقای سام اسحقی

یکی دیگر از وکیل های پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی جناب آقای اسحقی می باشد. مدرک تحصیلی ایشان کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی است. آقای اسحقی در کلیه ی دعاوی خانوادگی، ملکی، کیفری، ثبتی بسیار پر تلاش و متبحر هستند.

آدرس دفتر: بندرعباس، خیابان دانشگاه، کوچه ی دانشگاه ۱۳، جنب بانک ملت، ساختمان کوروش کبیر، طبقه ی سوم، واحد ۳۰۱

شماره تماس: ۰۹۱۲۷۷۴۵۰۰۶

جناب آقای امید بیستونی

جناب آقای امید بیستونی

آقای بیستونی مشاور حقوقی و کیفری و یکی از وکیل های پایه یک دادگستری بندرعباس هستند. ریاست هیئت مدیره موسسه حقوقی و داوری بین المللی دادستان سفیر عدالت می باشند. در سابقه ی کاری خود، مشاوره و نماینده ی حقوقی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان هرمزگان، مشاور حقوقی شهردار سابق بستک، مشاور حقوقی برخی شرکت های تجاری مانند یخچال سازی سلسبیل با برند پاک نوش و … به انجام رسانده است.

آدرس دفتر: بندرعباس، شهرستان بستک، خیابان امام، ساختمان کریمیان، طبقه ی اول، واحد یک

شماره تماس: ۰۹۱۲۸۳۶۱۷۴۳

جناب آقای هادی میرزایی

جناب آقای هادی میرزایی

جناب آقای میرزایی دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی می باشد. عضو کانون وکلای دادگستری و همچنین وکیل یایه یک دادگستری هستند. در این سابقه ی ۱۶ ساله ی خود، انجام مشاوره و قبول وکالت در امور حقوقی و جزایی در استان هرمزگان را به نحو احسنت به سرانجام رسانده اند.

آدرس دفتر: بندرعباس، چهارراه فاطمیه، روبروی شیرین کده، ساختمان پزشک، طبقه ی چهارم، واحد۴۰۸

شماره تماس: ۰۹۱۲۱۲۶۸۵۵۶

جناب آقای محمد امین عباسی

جناب آقای محمد امین عباسی

آقای محمد امین عباسی عضو کانون وکلا و وکیل پایه یک دادگستری و دارای مدرک کارشناسی می باشند. تخصص ایشان در پرونده های دعاوی جرایم علیه اموال و اسناد مانند کلاهبرداری، دعاوی مالی و تجاری مانند، قراردادها، دعاوی املاک مانند فروش اموال غیر منقول می باشد.

آدرس دفتر: بندر عباس،شهر نمایش، روبروی پمپ بنزین، ساختمان پاک، طبقه ی ۴، واحد ۱۰

شماره تماس: ۰۹۱۷۷۳۸۲۶۸۸

سرکار خانم ستاره قلی پور ملکشاه

سرکار خانم ستاره قلی پور ملکشاه وکیل پایه یک دادگستری، مشاوره حقوقی و ضو کانون وکلای دادگستری قوه قضاییه در شهر بندرعباس می باشند. وی دارای مدرک تحصیلی کارشناسی می باشد که فارغ التحصیل از دانشگاه گیلان هستند که به صورت تخصصی در زمینه هایی همچون دعاوی کیفری، حقوقی، خانواده، طلاق و … فعالیت می کنند.

آدرس دفتر: بندرعباس، خیابان دانشگاه، دانشگاه ۳

شماره تماس: 09117064501

انواع وکیل از نظر درجه اعتبار و صلاحیت و مراجع پیگیری

وکلا انواع مختلفی دارند. این تفاوت به لحاظ اختیار موکل، درجه ی اعتبار و رسمیت، مجوز وکالت، مراجع پیگیری و … می باشد.

وکیل از لحاظ درجه ی اعتبار و صلاحیت به دو دسته ی وکیل پایه یک دادگستری و وکیل پایه دو طبقه بندی می شود. وکیل پایه یک دادگستری و کارآموز وکالت دادگستری، تمام دوره های لازم وکالت را سپری کرده است و صلاحیت آن را کسب کرده است و توانسته پروانه ی پایه یک دادگستری را کسب کند. همچنین می تواند در تمامی پرونده های موکلین حضور داشته باشد.

وکیل پایه دو یا کارآموز وکالت شخصی می باشد که در حال سپری کردن دوره ی کارآموزی خود تحت نظر وکیل سرپرست می باشد و اگر صلاحیت علمی و عملی کافی داشته باشد و در آزمون اختبار قبول شود، می تواند موفق به دریافت پروانه ی وکالت پایه یک دادگستری شود.

انواع وکیل از نظر درجه اعتبار و صلاحیت و مراجع پیگیری

وکیل از لحاظ مراجع پیگیری شامل دو دسته می شود. وکیل دادگستری و وکیل مدنی. وکیل دادگستری شخصی است که در حوزه ی حقوق تحصیلات خود را گذرانده است و موفق به دریافت پروانه ی وکالت دادگستری شده است در نتیجه می تواند وکالت پرونده های مختلف و مراجعه به مراجع قضایی را داشته باشد.

وکیل مدنی فردی است که فقط امور اداری و حقوقی موکل خود را عهده دار می شود. مانند فسخ اجاره و مراجعه به ادارات، وکالت طلاق و … را انجام می دهد. وکیل مدنی در انجام وظایف و امور محوله، محدود است.

کلام آخر

بسیار سپاس گزارم از شما همراهان گرامی که تا این قسمت از مقاله ی بهترین وکیل بندرعباس همراه ما بودید. ما در این مقاله تلاش کردیم تا اطلاعاتی درباره ی وکیل خوب در بندرعباس و توضیحاتی در مورد انواع وکلا و وظایف آن ها را در اختیارتان قرار دهیم. لطفا نظرات و پیشنهادهای خود را در قالب کامنت برای ما ارسال کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا