وکیل

10 تا از بهترین وکیل بندرعباس ⚖️【سال1403】

ما در این مقاله به موضوع بهترین وکیل بندرعباس می پردازیم. ممکن است انواع مشکلات و مسائل برای هر فردی ایجاد شود، که حل آن تنها به وسیله ی قانون امکان پذیر باشد. اگر برای حل این مشکلات از مراجع قضایی و قانونی استفاده کنید، بدون شک به یک وکیل خوب نیاز دارید تا در مراحل دادرسی و رسیدن به نتیجه ی مطلوب مد نظرتان یاریتان دهد. اگر به دنبال یک وکیل خوب در بندرعباس هستید ما را در سایت برترین وکیل دنبال کنید.

وظایف یک وکیل خوب در بندرعباس

وکیل بندرعباس چه نقشی در موفقیت پرونده دارد؟

بهترین وکیل بندرعباس سال‌های زیادی را مشغول تحصیل در رشته حقوق بوده است.دانش حقوقی که وکیل در تمام این سال‌ها به دست آورده می‌تواند به موکل کمک کند تا اهداف مد نظر خود را در مدت زمان کمی محقق سازد. چرا که در روند دادرسی لازم است وکیل به مواد قانونی مختلف استناد کرده و با مرور دقیق آنها به دنبال راهکارهای موثری برای عبور از مشکلات حقوقی باشد. از سوی دیگر وکیل به تغییرات قوانین نیز مسلط می‌باشد و همواره علم خود را به روز نگه می‌دارد.

بهترین وکیل هرمزگان به عنوان نماینده قانونی شما از تمامی مراحل رسیدگی به پرونده آگاه است می‌تواند روند دادرسی را به سهولت پشت سر گذاشته و منافع شما را تامین نماید. شجاعت و جسارت یک وکیل به او این امکان را می‌دهد تا هرگز از منافع شما کوتاه نیامده و تمام تلاش خود را برای تامین آنها به کار بگیرد. بدون در اختیار داشتن یک وکیل مجرب و خبره در پرونده‌های حقوقی و کیفری شانس چندانی برای کسب پیروزی نخواهید داشت و چه بسا در آینده با عواقب ناگواری در صورت شکست در پرونده مواجه شوید.

بهترین وکیل بندرعباس کیست؟

به یک وکیل زمانی لقب بهترین وکیل داده می شود که بتواند خود را به جای موکل بگذارد و شرایطش را درک کند. یک وکیل خوب باید اطلاعات به روز و آپدیت شده داشته باشد تا بتواند به بهترین نحو با قوانین جدید از موکل خود دفاع کند.

یکی از ویژگی های مهم او امانت داری است، وی حتی بعد از اتمام پرونده نباید اطلاعات موکل خود را فاش کند و همچنین یک وکیل باید با موکل خود صادق باشد، یعنی اگر مدارک و ظواهر نشان دهنده ی این باشد که موکل در دادگاه پیروز نخواهد شد به دروغ به او وعده ی پیروزی نمی دهد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

به همین سبب در این مقاله سعی کرده ایم بهترین وکیل بندرعباس را معرفی کنیم تا آشنایی کاملی با آن ها داشته باشید. برای اطلاعات بیشتر در مورد وکلای بندرعباس همراه ما باشید:

لیست 10 تا از بهترین وکیل بندرعباس ⚖️ + آدرس و تلفن ☎️️

بهروز اصبحی

بهروز اصبحی وکیل بندرعباس

آقای بهروز اصبحی وکیل پایه یک دادگستری و عضو رسمی کانون وکلای دادگستری، فعال در شهرستان بندرعباس استان هرمزگان می باشد.

ایشان سال ها سابقه وکالت در زمینه های زیر داشته اند:

 • دعاوی حقوقی (شامل دعاوی ملکی و املاک، رفع تصرف عدوانی، خلع ید، تخلیه، حکم جلب، وصول مطالبات، الزام به سند، سرقفلی، توقیف اموال)
 • دعاوی کیفری (شامل کلاهبرداری، خیانت در امانت، جعل اسناد، استفاده از سند مجعول، سرقت، فروش مال غیر، جرایم سایبری)

ایشان از وکلایی هستند که بیشتر پرونده های موکل های خود را با موفقیت به اتمام رسانده اند. علت این موضوع نیز این است که قبل از پذیرش وکالت یک پرونده، جوانب مختلف آن را بررسی و سپس وکالت پرونده را قبول میکنند.

لذا جهت ارتباط با وکیل اصبحی میتوانید از طریق موارد زیر اقدام نمایید.

شماره تماس: 09172021948 09120649022
ایمیل: behrouzasbahi@gmail.com


سامان احمدی

سامان احمدی بهترین وکیل بندرعباس

آقای سامان احمدی، وکیل پایه یک دادگستری بندرعباس و مشاور حقوقی با چندین سال سابقه مشاوره تخصصی و با چندین سال سابقه وکالت، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق بوده و ایشان تاکنون پرونده‌های زیادی رو قبول وکالت داشته که با تمرکز زیاد و تکیه بر علم حقوقی خود توانسته رضایت موکلین‌اش را در نتیجه پرونده‌ها جلب نماید.

ایشان با قبول پرداخت اقساط حق الوکاله در بندرعباس و شهرستان های استان هرمزگان با چندین سال سابقه کار و تجربه امور حقوقی و موفقیت در ۹۷درصد پرونده های خود می باشد و گرفتن حق و حقوق ضایع شده موکلین از صفات بارز کاری ایشان بوده و شما با اولین مشاوره حضوری، از نوع مدیریت پرونده و فن بیان ایشان و برخورد صمیمی و دوستانه ایشان به شایستگی و حرفه‌ای بودن ایشان در وکالت پی خواهید برد. آقای احمدی در دریافت حق الوکاله تخفیفات لازم را باتوجه به وضعیت مالی موکل خواهند داد و دیگر صفت بارز ایشان پاسخگو بودن ایشان و ارتباط مستمر با موکل می باشد وهمین صفات سبب شده ایشان در زمره یکی از بهترین وکلای بندرعباس قرار گیرد.

برخی از تخصص آقای سامان احمدی در زمینه های:

 • دعاوی حقوقی: (چک، سفته، الزام به تنظیم سند رسمی در بندرعباس، ابطال و فسخ قراردادها، اثبات بیع و یا قراردادها، اثبات مالکیت، ابطال رای داوری، تقسیم ماترک و عندالزوم فروش آن (ارث)، تقسیم مال مشترک، تحریر ترکه، خلع ید، اعتراض ثالث اجرائی، مطالبه وجه، پرونده‌های مربوط به دعاوی شرکت‌ها و … )
 • دعاوی کیفری: (پرونده‌های قتل، آدم‌ربایی، روابط نامشروع، جعل، کلاهبرداری، سرقت، ضرب و شتم، استفاده از سند مجعول، پرونده‌های چک بلامحل، خیانت در امانت و فروش مال غیر، …) همچنین در دعاوی مواد مخدر، تعزیرات، کلیه موارد مرتبط با قاچاق و تمام فعالیت‌های گمرگی(همراه با تیم متخصص گمرکی) به وکیل احمدی اعطای وکالت نمائید.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالت آقای احمدی با شماره های زیر با ایشان در ارتباط باشید و با اطمینان خاطر و با احتمال بسیار بالای گرفتن نتیجه به وکیل احمدی اعطای وکالت نمایید.

شماره تماس: 0917956535109375359373
آدرس دفتر:
بندرعباس، بلوار مصطفی خمینی، روبه روی خیابان شلمچه، کنار بستنی شاداب


حامد احمدی

حامد احمدی وکیل بندرعباس

آقای حامد احمدی وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در بندرعباس فعالیت های مختلف حقوقی دارد. ایشان مشاوره های حضوری و غیر حضوری کاربردی و اصولی بسیار خوبی را در اختیار مردم قرار می دهد و به عنوان یکی از بهترین وکلای بندرعباس تخصص و مهارت بسیار بالایی دارد. ایشان دارای اخلاقی بسیار خوب و صادق در امور وکالتی خود می باشد و بهترین خدمات حقوقی را به موکلینش ارائه می دهد.

برخی از تخصص های آقای حامد احمدی عبارتند از:

 • دعاوی حقوقی (شامل دعاوی ملکی و املاک، رفع تصرف عدوانی، خلع ید، تخلیه، حکم جلب، وصول مطالبات، الزام به سند، سرقفلی، توقیف اموال)
 • دعاوی خانواده از جمله: (طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، ترک انفاق، مهریه، تمکین، نفقه زوجه و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت، ، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج و …
 • دعاوی کیفری (شامل کلاهبرداری، خیانت در امانت، جعل اسناد، استفاده از سند مجعول، سرقت، فروش مال غیر، جرایم سایبری)
 • پرونده های ادارات دولتی، اداره کار، سازمان تامین اجتماعی و دیگر دوایر دولتی

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالت آقای حامد احمدی با شماره های زیر در ارتباط باشید.

شماره تماس: 0921427345109370059757
آدرس دفتر: بندرعباس، بلوار مصطفی خمینی، روبه روی خیابان شلمچه، کنار بستنی شاداب


رسول احمدی

رسول احمدی بهترین وکیل بندرعباس

آقای رسول احمدی وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز، کارشناس ارشد حقوق خصوصي، با پیشنه تجربه در زمینه تجارت خارجی (صادرات و واردات و …)، عضو اتحادیه کارگزارن گمرک، دارای پروانه کارگزاری از گمرک ایران، مدیر شرکت جواهر ترخیص جنوب، متخصص در زمینه ی حقوق تعزیرات، قاچاق کالا و ارز، گمرکی، بانکی و دعاوی حقوقی و کیفری مرتبط می باشند.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره آقای رسول احمدی، با شماره زیر در تماس باشید:

شماره تماس: 09177236979
آدرس دفتر تهران: جنت آباد شمالی، کوچه محمدی، پلاک ۸، طبقه اول، واحد ۲
آدرس دفتر بندرعباس
: چهارراه داماهی، دفتر وکالت احمدی


سارا ملکی نژاد

سارا ملکی نژاد بهترین وکیل بندرعباس

خانم سارا ملکی نژاد مشاور حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری ،کارشناس ارشد حقوق خصوصی، عضو رسمی کانون وکلای دادگستری استان هرمزگان و عضو کمیسیون روابط عمومی کانون وکلای دادگستری هرمزگان_ساکن بندرعباس هستند. جدیت در کار و پیگیری مداوم پرونده و همچنین راهنمایی اصولی، پاسخگویی و ارتباط موثر با موکل از اولویت های کاری ایشان میباشد.

برخی از تخصص ایشان:

 • سالها سابقه کار در دعوی حقوقی(چک، قراردادی، پیش فروش ساختمان و سرقفلی، مطالبه وجه، هبه و رجوع هبه، الزام به سند، تخلیه، توقیف اموال و اجراییات، ملکی، غیره ….)
 • دعوی کیفری (جعل و کلاهبرداری، خیانت در امانت، فروش مال غیر، سرقت، قاچاق، غیره….)
 • دعوی خانواده (طلاق، طلاق توافقی، تمکین، منع اشتغال، مهریه، نفقه)

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره خانم سارا ملکی نژاد، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09171595527 09308729929
آدرس:
میدان۱۲ فروردین، کانون وکلای دادگستری هرمزگان


ستاره قلی پور ملکشاه

ستاره قلی پور ملکشاه بهترین وکیل بندرعباس

خانم ستاره قلی پور ملکشاه وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و یکی از وکلای متخصص در شهر بندرعباس می باشند. صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر و اخلاق خوب در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند.

حوزه فعالیت وکیل ستاره ملکشاه در دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده عبارتست از:

 • پرونده‌های کیفری با موضوعات (کلاهبرداری، جعل ، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع و زنا، فروش مال غیر و..)
 • پرونده‌های حقوقی از جمله: (تصادفات ، قراردادها، چک، سفته، تخلیه و اجور معوقه، سرقفلی، ابطال و یا فسخ قراردادها و یا ابطال اسناد رسمی، دعاوی بانکی، پیش فروش آپارتمان، ابطال رای داوری و دعاوی مرتبط به ارث و …)
 • پرونده‌های ملکی مانند: (اراضی ملی، الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به تحویل ملک، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، خلع ید، رفع تصرف عدوانی، فروش ملک مشاع، دعوای تعدیل اجاره بها و …)
 • پرونده‌های خانواده از جمله: (مهریه، تمکین، نفقه، اجرت المثل، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج و …)

جهت اعطای وکالت به ستاره ملکشاه می‌توانید با شماره زیر هماهنگ و تعیین وقت نمایید:

شماره تماس: 09117064501
آدرس دفتر:
بندرعباس، خیابان مطهری، بالاتر از مصلی قدس، روبروی سپاه امام سجادع، طبقه ی سوم از موسسه اعتباری ملل، واحد۸
(ملاقات با تعیین وقت قبلی)


کاظم دانشمندی

کاظم دانشمندی بهترین وکیل بندرعباس

آقای کاظم دانشمندی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و دارای سابقه وکالت بالا در زمینه وکالت انواع دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی و … هستند.

تخصص های ایشان:

 • دعاوی حقوقی، تنظیم انواع قراردادها، مشاوره تخصصی حقوقی به شرکت ها، مطالبه وجه چک و …
 • دعاوی کیفری، قتل، مواد مخدر، قاچاق، کلاهبرداری، جرایم پزشکی، سرقت، خیانت در امانت، آدم ربایی و …
 • دعاوی خانواده، طلاق، الزام به تمکین، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، استرداد جهیزیه و …
 • دعاوی ملکی، خلع ید، اجرت المثل ایام تصرف، دستور تخلیه و …
 • امور قراردادها، مطالبه وجه قرارداد، الزام به انجام تعهد، فسخ و ابطال قرارداد و …

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره آقای کاظم دانشمندی، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09178500300
شماره دفتر: 07633753042
آدرس دفتر:
بندرعباس، بلوار رسالت شمالی، چهارراه پردیس، ساختمان دریا، طبقه دوم، دفتر وکالت دانشمندی


مسعود کاظمی

مسعود کاظمی بهترین وکیل بندرعباس

جناب آقای مسعود کاظمی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری، مدرس دانشگاه در بندرعباس به صورت حرفه ای با بیش از 20 سال سابقه در حوزه های مختلف وکالت می پذیرد. ایشان دارای مدرک دکترای حقوق بین الملل هستند. وی وکیلی توانا و متخصص در امور شرکت‌ها اعم از حمل و نقل، تعاونی ها، امور گمرکی، کالای قاچاق، قراردادها و امور داوری هستند و پرونده های موفق متعددی را در این زمینه به ثبت رسانده اند.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره آقای مسعود کاظمی، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تلفن دفتر: 07633665939
شماره تلفن همراه: 09177978363
آدرس دفتر: بندرعباس، گلشهر شمالی، بلوار امام خمینی، بعد از خیابان اتوبوس رانی، ساختمان داربگرد یک، طبقه دوم، واحد هفت


شهریار دانا

شهریار دانا بهترین وکیل بندر عباس

جناب آقای شهریار دانا وکیل پایه یک دادگستری بندرعباس عضو کانون وکلای دادگستری استان هرمزگان با چندین سال سابقه وکالت در زمینه های حقوقی و کیفری . ایشان تا کنون پرونده های زیادی قبول وکالت نموده که با تمرکز و مطالعه فراوان،ارائه راه حل مطلوب ،دقت نظر ،حسن سابقه،صداقت، صبر،پیگیری مکرر وپاسخگو بودن به موقع توانسته رضایت موکلینش را در نتیجه پرونده جلب نماید و از وکلای خوش نام استان قرار گیرد.

قبول وکالت:

 • دعاوی حقوقی از جمله: دعاوی ملکی و املاک، اراضی ملی، الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، اثبات مالکیت، فسخ قرارداد، اقاله، ابطال، بطلان، اثبات بیع، خلع ید، قلع و قمع مستحدثات ، افراز، رفع تصرف عدوانی، مطالبه وجه التزام قراردادی، دستور فروش ملک، مشارکت در ساخت ودعاوی مربوط به پیش فروش ساختمان، ابطال رای داور، چک و سفته، تصادفات و… ارث(انحصار وراثت ،تحریر ترکه و مهر و موم ،تقسیم ترکه)
 • دعاوی خانواده از جمله : طلاق توافقی، طلاق از جانب زوج/زوجه، نفقه، مطالبه مهریه، اجرت المثل، تمکین، حضانت فرزندان، فسخ نکاح، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج و…
 • دعاوی کیفری از جمله: کلاهبرداری، آدم ربایی، خیانت در امانت، اختلاس، ارتشاء، پولشویی، جعل اسناد، قتل، تعزیرات، قاچاق کالا و ارز، قاچاق سوخت، مشروبات الکلی، موادمخدر و…

شماره تلفن همراه: 09177661663 ـ 09176337731
جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره اقای شهریار دانا با شماره های بالا در تماس باشید.
مشاهده پروفایل وکیل


عادل روانبخش

عادل روانبخش بهترین وکیل بندرعباس

آقای عادل روانبخش وکیل پایه یک دادگستری در هرمزگان مشاور حقوقی، مدرس، فوق لیسانس جزا و جرم شناسی،
دارای بیش از 18 سال سابقه وکالت در کانون وکلای دادگستری تهران و هرمزگان می باشند.

برخی از تخصص آقای عادل روانبخش:

 • دعاوی حقوقی: تنظیم انواع قراردادها، مشاوره تخصصی حقوقی به شرکت ها، مطالبه وجه چک و ….)
 • دعاوی خانواده: طلاق، الزام به تمکین، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، استرداد جهیزیه و …)
 • دعاوی کیفری (مواد مخدر، قتل، کلاهبرداری، سرقت، خیانت در امانت، جعل، انتقال مال غیر و …)
 • دعاوی ملکی (خلع ید، اجرت المثل ایام تصرف، دستور تخلیه و…)
 • امور قراردادها (مطالبه وجه قرارداد، الزام به انجام تعهد، فسخ و ابطال قرارداد و …)
 • دعاوی ارث (انحصار وراثت، تحریر ترکه، مهر و موم ترکه، تقسیم ترکه و …)

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالت آقای عادل روانبخش با شماره زیر در ارتباط باشید:

شماره تماس: 09177615901
آدرس دفتر:
بندرعباس، حد فاصل چهارراه دانشگاه و دامایی، سمت چپ، مجتمع تجاری مهر هرمز، طبقه پنجم، واحد ٢١


وظایف یک وکیل خوب در بندرعباس

یک وکیل به عنوان نماینده ی حقوقی، در قبال موکل خود وظایفی بر عهده دارد. وظایف او شامل:

 • دادن مشاوره تخصصی حقوقی به مراجعان در خصوص مسائل حقوقی
 • گاهی نیازی به حضور موکل در دادگاه نیست و وکیل به عنوان نماینده حقوقی می تواند بدون حضور موکل در دادگاه حضور پیدا کند و از او دفاع کند.
 • امانتداری از مدارک و مستندات مربوط به پرونده موکل
 • پیگیری های مستمر و سماجت در کار
 • شرکت در جلسات و مذاکره ها در جهت پیشبرد اهداف و کشف اطلاعات
 • جمع آوری مدارک و شواهد در خصوص پرونده و ارائه به دادگاه جهت دفاع از موکل
بهترین وکیل در بندرعباس

انواع وکیل از نظر درجه اعتبار و صلاحیت و مراجع پیگیری

وکلا انواع مختلفی دارند. این تفاوت به لحاظ اختیار موکل، درجه ی اعتبار و رسمیت، مجوز وکالت، مراجع پیگیری و … می باشد.

وکیل از لحاظ درجه ی اعتبار و صلاحیت به دو دسته ی وکیل پایه یک دادگستری و وکیل پایه دو طبقه بندی می شود. وکیل پایه یک دادگستری و کارآموز وکالت دادگستری، تمام دوره های لازم وکالت را سپری کرده است و صلاحیت آن را کسب کرده است و توانسته پروانه ی پایه یک دادگستری را کسب کند. همچنین می تواند در تمامی پرونده های موکلین حضور داشته باشد.

وکیل پایه دو یا کارآموز وکالت شخصی می باشد که در حال سپری کردن دوره ی کارآموزی خود تحت نظر وکیل سرپرست می باشد و اگر صلاحیت علمی و عملی کافی داشته باشد و در آزمون اختبار قبول شود، می تواند موفق به دریافت پروانه ی وکالت پایه یک دادگستری شود.

وکیل از لحاظ مراجع پیگیری شامل دو دسته می شود. وکیل دادگستری و وکیل مدنی. وکیل دادگستری شخصی است که در حوزه ی حقوق تحصیلات خود را گذرانده است و موفق به دریافت پروانه ی وکالت دادگستری شده است در نتیجه می تواند وکالت پرونده های مختلف و مراجعه به مراجع قضایی را داشته باشد.

وکیل مدنی فردی است که فقط امور اداری و حقوقی موکل خود را عهده دار می شود. مانند فسخ اجاره و مراجعه به ادارات، وکالت طلاق و … را انجام می دهد. وکیل مدنی در انجام وظایف و امور محوله، محدود است.

انواع وکیل از نظر درجه اعتبار و صلاحیت و مراجع پیگیری

رازهایی درباره دستمزد وکیل بندرعباس که باید بدانید!

این موضوع را در نظر داشته باشید که استخدام بهترین وکیل بندرعباس می تواند مسیر پرونده را به کلی تغییر داده و احتمال کسب موفقیت را در دسترس تر از هر زمان دیگری کند. ذکر این نکته ضروری است که در ازای دریافت خدمات حقوقی از وکیل باید دستمزد او را پرداخت کنید که آن را حق الوکاله می گویند. یکی از رازهای مهمی که لازم است در خصوص حق الوکاله ذکر شود این است که می توان نحوه پرداخت حق الوکاله را به صورت توافقی تعیین نمود. در واقع می توانید با موافقت وکیل دستمزد را در چند قسط به او پرداخت کنید.

علاوه بر این، باید در نظر داشته باشید که پیچیدگی پرونده های حقوقی و کیفری، زمان بر بودن پرونده مورد نظر، سابقه وکیلی که وکالت پرونده را به او واگذار کرده اید، حقوقی یا کیفری بودن پرونده و نیز محل دفتر وکیل مورد نظر در میزان حق الوکاله پیشنهادی از سوی وکیل موثر است. لازم به ذکر است که در آیین نامه های موجود می توانید از تعرفه حق الوکاله در دعاوی مختلف آگاه شوید. اما همواره وکلا ترجیح می دهند تا دستمزد مربوط به پرونده را از طریق توافق با موکل تعیین نموده و در متن قرارداد قید نمایند.

کلام آخر

بسیار سپاس گزارم از شما همراهان گرامی که تا این قسمت از مقاله ی بهترین وکیل بندرعباس همراه ما بودید. ما در این مقاله تلاش کردیم تا اطلاعاتی درباره ی وکیل خوب در بندرعباس و توضیحاتی در مورد انواع وکلا و وظایف آن ها را در اختیارتان قرار دهیم. لطفا نظرات و پیشنهادهای خود را در قالب کامنت برای ما ارسال کنید.

3.4/5 - (8 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 2 =

دکمه بازگشت به بالا