طراحی سایت وکلا و موسسات حقوقی

امروزه با رشد روز افزون شبکه های اجتماعی و استفاده گسترده مردم از فضای اینترنت، وکلا و موسسات حقوقی بیش از هر زمان دیگری نیاز دارند تا پای به این عرصه گذاشته و به شیوه های آنلاین نیز خدمت رسانی کنند. اگر بگوییم داشتن یک سایت شخصی برای وکلای شاخص و خبره الزامی تر از هر زمان دیگری است، چیزی به گزاف نگفته ایم. تیم طراحی سایت برترین وکیل با سال ها تجربه، اینجاست تا به شما کمک کند قدم محکمی برای توسعه حرفه خود بردارید.

چرا وکلا و موسسات حقوقی باید سایت داشته باشند؟

می دانیم که در حرفه وکالت، جذب مشتریان جدید از اهمیت بالایی برخوردار است. از این رو، هر اقدامی که باعث جذب مشتریان جدید به سوی شما شود را باید جدی بگیرید. از جمله اقدامات مثبتی که می توانید برای دستیابی به این مهم انجام دهید، طراحی سایت حقوقی با تمامی ویژگی های مربوط به آن است. در واقع داشتن سایت شخصی می تواند به وکیل کمک کند تا دایره نفوذ خود را از محلات اطراف دفتر به سراسر شهر گسترش داده و هر روز شاهد جذب مشتریان جدید باشد. گذشته از این، وکلا و موسسات حقوقی با طراحی سایت مرتبط با حرفه خود قادر خواهند بود که برندی شخصی و اختصاصی ساخته و بر اعتبار شغلی خود نیز بیافزایند.

داشتن سایت شخصی برای وکلا چه مزیتی به همراه دارد؟

رزرو ملاقات حضوری

رزرو ملاقات حضوری

نوبت دهی آنلاین به مراجعه کنندگان می تواند خدمتی نوین از سوی وکلا و موسسات حقوقی باشد. این روش علاوه بر نظم بخشیدن به محیط کار، باعث صرفه جویی در زمان دو طرف نیز خواهد شد.

مشاوره آنلاین

مشاوره آنلاین

در صورتی که سایت شخصی خود را داشته باشید می توانید به روش های آنلاین نیز به متقاضیان مشاوره حقوقی ارائه دهید. این کار به افزایش اعتبار شغلی و درآمد شما کمک خواهد کرد.

برند سازی

برند سازی و افزایش اعتبار

زمانی که به عنوان وکیل و یا موسسه حقوقی سایت شخصی خود را داشته باشید، شناخته تر شده و اعتبار خود را نیز به میزان قابل توجهی افزایش خواهید داد. همین موضوع جذب مشتریان جدید را ممکن می کند.

ارتباط موثر با موکل

با داشتن سایت شخصی، موکلین می توانند رزومه شما را به طور کامل مطالعه نمایند. همچنین می توانند در سایت شما به مطالب حقوقی دست پیدا کنند. در سایت می توانید راه های ارتباطی خود را به اشتراک بگذارید.

بهترین طراحان سایت برترین وکیل
چرا سایت شما نیاز به سئو دارد؟
seo13

بهترین طراحان سایت در برترین وکیل

ما در تیم طراحی سایت برترین وکیل قادر هستیم تا با تکنیک واکنش گرا سازی، به شما کمک کنیم تا بهترین تجربه را از طراحی سایت شخصی خود داشته باشید. با این تکنیک، سئو سایت حقوقی شما به میزان قابل توجهی بهبود یافته و متقاضیان احساس مطلوب تری از مراجعه به وب سایت حقوقی شما خواهند داشت. تیم طراحی سایت برترین وکیل از زبده ترین طراحان سایت و مجرب ترین کارشناسان سئو تشکیل شده است و قادر می باشد با بالاترین استاندارهای روز جهان، سایتی حرفه ای را برای شما ایجاد کند. ما در تلاشیم تا سئو تکنیکال سایت حقوقی شما را در سطح بالایی قرار دهیم.

بهترین طراحان سایت برترین وکیل

سوالات متداول

بیشترین انتظارات با کمترین هزینه همراه برترین وکیل

در پروژه هایی که با ما همکاری میکنید، هاست و دامنه بر عهده تیم ما خواهد بود.

داشتن یک وبسایت شخصی و حرفه ای باعث اعتماد سازی بیشتر موکلین و ارتقا شناخت بهتر شما می شود، همچنین به صورت 24/7 به موکلین و متقاضیان دسترسی کامل دارید.

مدت زمان راه اندازی و تحویل پروژه به سادگی و پیچیدگی کار بستگی دارد.

عواملی چون تعداد صفحات محتوا، تعداد افزونه ها و ورک فلو (Workflow) ، زمان لازمه برای جمع آوری محتوا و همچنین همکاری و هماهنگی بین طراح و کارفرما در سرعت بخشیدن کار موثر است.

برای دریافت مشاوره رایگان، لطفا فرم زیر را پر کنید.
پشتیبانی
دکمه بازگشت به بالا