کیفریوکلا

10 تا از بهترین وکیل کیفری در کرمان ⚖️【سال1403】

جرایم کیفری در واقع یک سری مسائل مانند سرقت، قتل و … می باشند که قانون‌ گذاران مجازات سنگینی را برای این جنایات در نظر می گیرند. متهمان جرایم کیفری برای دفاع از جان، مال و آبروی خود به وکلای کیفری حاذق و کاربلد رجوع می کنند تا بتوانند کارگشا باشند. در این مقاله بر آن هستیم که اطلاعاتی درباره بهترین وکیل کیفری در کرمان در اختیارتان قرار دهیم، لذا خواهشمندم تا پایان مقاله در وب سایت حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل کیفری در کرمان کیست؟

به صورت کلی اینگونه می توان گفت که دعاوی کیفری در مقایسه با دیگر دعاوی سخت تر و پیچیده‌ تر می باشند و وکلای کیفری مسئولیت بسیار سنگینی را در مسیر دفاع از مجرم بر عهده دارند. شخصی که در این گونه دعاوی محکوم می‌شود، به عنوان مجرم شناخته شده و بر اساس قانون و با توجه به نوع جرم مجازات می‌ شود.

بررسی یک پرونده کیفری گاها دیده شده که سال‌ ها زمان می‌ برد و در اکثریت آن‌ ها پروسه رسیدگی طولانی است. با درنظر گرفتن میزان پیچیدگی این گونه دعاوی، اکثر پرونده‌های کیفری نیازمند به یک وکیل کیفری ماهر و کاربلد هستند، چرا که در غیر این صورت درصد شکست در آن‌ها بالا می رود. برای رسیدگی بهتر به دعاوی کیفری خود می توانید به بهترین وکیل کرمان متخصص در دعاوی کیفری مراجعه کنید.

بهترین وکیل کیفری در کرمان کیست؟

شناخت و آگاهی علمی وکیل کیفری نسبت به موضوع پرونده از لحاظ آشنایی با ماده قانون‌ ها، بسیار بیشتر از افراد عادی است، لذا تجربه بالاتر در حوزه رسیدگی به پرونده‌های کیفری موجب می گردد که وکلای کیفری جهت مقابله با هر پیشامدی آمادگی لازم را داشته باشند. انتخاب بهترین وکیل کیفری می بایست با توجه به میزان تجربه و درصد موفقیت وکلا در پرونده های کیفری صورت گیرد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه مقاله می خواهیم به معرفی 10 نمونه از بهترین وکیل کیفری در کرمان بپردازیم. لذا خواهشمندم جهت کسب اطلاعات بیشتر در این حوزه تا پایان مقاله ما را همراهی کنید.

لیست 10 تا از بهترین وکیل کیفری در کرمان ⚖️ + آدرس و تلفن ☎️️

مسعود مقدسی

جناب آقای مسعود مقدسی

جناب آقای مسعود مقدسی وکیل پایه یک دادگستری می باشد و یکی از شناخته شده ترین وکلای استان کرمان به حساب می آید. ایشان همواره آماده پذیرفتن انواع مختلف پرونده های حقوقی، کیفری و ملکی بوده اند. برخی از خصوصیات بارز و قابل توجه آقای مقدسی عبارت است از: اخذ حق الزحمه معقول و منصفانه، ارائه خدمات در سریع ترین زمان ممکن، حفظ اطلاعات موکل، ارائه مشاوره به صورت حضوری و غیر حضوری و … .

آدرس دفتر: کرمان، خیابان 24 آذر، نبش کوچه 18، طبقه پایین لوازم قنادی

شماره تماس: 09135805727

اشکان نجمایی

جناب آقای اشکان نجمایی

جناب آقای اشکان نجمایی وکیل پایه یک دادگستری می باشد و به صورت حضوری و غیر حضوری مشاوره های لازم را در اختیار موکلان خود قرار می دهد. ایشان همواره آماده پذیرش وکالت در حوزه دعاوی خانواده، ثبتی، کیفری، حقوقی و … می باشد. از جمله سوابق تحصیلی و اجرایی ایشان عبارت است از:

 • دارای رتبه 18 آزمون وکالت کانون وکلای دادگستری استان کرمان
 • کسب رتبه 6 در آزمون اختبار کانون وکلای دادگستری استان کرمان
 • دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه بوعلی سینا همدان
 • دارای سابقه فعالیت به عنوان طراح نرم افزار حقوقی مجموعه قوانین عدالت گستر

آدرس دفتر: کرمان، خیابان شریعتی، بعد از چهارراه کاظمی، شریعتی 13، مجتمع برنا، طبقه اول، واحد 4

شماره تماس: 09135824743

فاطمه افشارمنش

سرکار خانم فاطمه افشارمنش

سرکار خانم فاطمه افشار منش وکیل پایه یک دادگستری می باشد و بیش از 19 سال است که به عنوان مشاور حقوقی فعالیت می کند. ایشان همواره آماده اخذ نمودن انواع پرونده های حقوقی و ارائه مشاوره های لازم به موکلان به صورت حضوری و غیر حضوری می باشند.

از جمله حوزه های تخصصی خانم افشارمنش عبارت است از: دعاوی قاچاق، دعاوی راهنمایی و رانندگی، دعاوی خانواده، دعاوی اقتصادی، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، اسناد رسمی و تجاری، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، قصاص و … .

آدرس دفتر: کرمان، چهارراه کاظمی، خیابان قدس، نبش قدس 2، ساختمان وکلا، طبقه دوم، واحد 10

شماره تماس: 09131483007

مجید قاری زاده عباس آبادی

جناب آقای مجید قاری زاده عباس آبادی

جناب آقای مجید قاری زاده عباس آبادی یکی از وکلای پایه یک دادگستری در استان کرمان می باشد که همواره آماده اخذ پرونده های قضایی و ارائه مشاوره های حضوری و غیر حضوری بوده اند. حوزه های فعالیت ایشان عبارت است از: دعاوی حقوقی، دعاوی کیفری، دعاوی اراضی، دعاوی ثبت احوال، دعاوی قرارداد، دعاوی رایانه ای، طلاق، حضانت، ارث و … .

آدرس دفتر: کرمان، رفسنجان، خیابان کارگر شمالی، کارگر 42، داخل کوچه سمت راست، درب دوم

شماره تماس: 09133935645

محمدرضا امیر محمدی

جناب آقای محمدرضا امیر محمدی

جناب آقای محمدرضا امیر محمدی وکیل پایه یک دادگستری می باشد و توانسته است در پرونده های قضایی مختلف، نتایج موفقیت آمیزی را بدست آورد. آقای امیر محمدی به صورت حضوری و غیر حضوری، مشاوره های لازم را در اختیار موکلان خود قرار می دهند.

آدرس دفتر: کرمان، بلوار فردوسی، بعد از کوچه 8، ساختمان پدر خوب، طبقه اول، واحد 5

شماره تماس: 09132953516

سمیه امیرتیموری

سرکار خانم سمیه امیرتیموری، وکیل پایه یک دادگستری کرمان و مشاور حقوقی، کارشناس حقوق جزا آخرین مدرک تحصیلی وی بوده و دارای پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری کرمان است. دعاوی خانواده مثل درخواست طلاق از سوی زن، استرداد جهیزیه، طلاق توافقی و هویت قانونی شامل دعاوی خانواده، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست، دعاوی مالی، تجاری، قراردادها شامل چک، داوری، قراردادها، مناقصات، اختلافات مالی، سفته، برات، فاکتور، رسید عادی و غیره از جمله دعاوی است که به وی پرونده موکول شده و آن را با درصد بالایی از موفقیت به پایان رسانده است.

آدرس دفتر: کرمان، میدان قرنی، خیابان امام، مجتمع پرسپولیس، طبقه اول، واحد 18

شماره تماس: 09133990275

اشکان نجمایی

جناب آقای اشکان نجمایی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری کرمان، آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی می‌باشد. وی همچنین در زمینه هایی مانند: جرایم علیه اموال و اسناد شامل کلاهبرداری، جعل، تقلب، تزویر، خیانت در امانت، فروش و انتقال مال غیر، سرقت، دعاوی مالی، قراردادها شامل چک، داوری، قراردادها، دعاوی املاک شامل اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیرمنقول، املاک، شهرداری، زمین شهری و اوقاف، ثبت اسناد و املاک، موجر و مستاجر، سرقفلی، تخلیه از جمله تخصص‌های فعالیت می کند.

آدرس دفتر: کرمان، شریعتی 13، مجتمع برنا، طبقه1 واحد2

شماره تماس: 09359489413

المیرا فرخی

وکیل کیفری در کرمان

سرکار خانم المیرا فرخی کارشناس ارشد حقوق، با سابقه تدریس در سطح کشور، عضو کارگروه داوران قوه قضاییه و اتاق بازرگانی، عضو انجمن موسسات حقوقی استان کرمان، نماینده حقوقی شهرک های صنعتی در استان کرمان می باشند که وی با سابقه درخشان خود در این زمینه و تاسیس موسسه خود توانسته است یک وکیا مجرب در شهر کرمان شناخته شود.

آدرس دفتر: کرمان، میدان کوثر، به طرف پل کوثر سمت راست، جنب مهد کودک ریحانه پلاک ۱۰۱

شماره تماس: 09129614064

سید عباس فاطمی

آقای سید عباس فاطمی وکیل پایه یک دادگستری، با بیش از 10 سال سابقه موفق در این عرصه درخشیده است. در تحقیق و مشاوره حقوقی در تمامی زمینه ها و جنبه های حقوقی فعالیت میکند. وکیل فاطمی در تنظیم انواع قراردادها نیز خدمات حقوقی ارائه می دهد.

آدرس: کرمان خیابان قرنی نبش کوچه شماره 10 واحد 1

شماره تماس: 09131411948

اصلی ترین وظایف یک وکیل کیفری خوب

همواره مجازاتی که برای انواع مختلف جرایم کیفری در نظر گرفته می‌ شود، با جان، مال و آبروی متهمان ارتباط مستقیمی دارد. در این گونه دعاوی ریز ترین نکا‌ت نیز در پروسه اجرایی پرونده تاثیر گذارند و می‌ توانند از وارد شدن هر نوع ضرر و زیان به افراد جلوگیری کنند. یافتن این گونه نکات و استفاده از آن‌ ها در دادگاه رسیدگی، از وظایف اصلی وکیل کیفری می‌ باشد. دیگر وظایف وکیل کیفری عبارت است از:

تهیه و تنظیم شکواییه: در دعاوی کیفری یکی از اصلی ترین قسمت ها، تهیه و تنظیم شکواییه است. بخش اعظمی از نخستین نتایج دادگاه به شکواییه عنوان شده از سوی طرفین دعوا بستگی دارد، در نتیجه تنظیم آن می بایست توسط یک وکیل باتجربه و کاردان انجام گیرد.

حضور یافتن در دادگاه و دفاع از موکل: دیگر وظیفه اصلی وکیل کیفری، حضور یافتن در دادگاه و رسیدگی به پروسه اجرایی پرونده بجای موکل است. به ویژه در شرایطی که متهم در زندان باشد، حضور وکیل جهت دفاع از حق و حقوق موکل و اثبات بی‌گناهی، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

اصلی ترین وظایف یک وکیل کیفری خوب

خصوصیات یک وکیل کیفری خبره

همواره پیدا کردن یک وکیل کیفری خوب و حاذق کار بسیار ساده‌ ای نبوده است. با درنظر گرفتن ضرورت تسلط یافتن وکیل بر این گونه پرونده‌ها، بهتر است بعضی از خصوصیات در زمان انتخاب وکیل در نظر گرفته شوند که عبارتند از:

داشتن دقت و تسلط حداکثری به موضوعات: یک وکیل کیفری حاذق، دقت بسیار بالایی به مسائل و مشکلات عنوان شده توسط موکل دارد و با داشتن تسلط کافی به انواع پرونده‌های کیفری، مسئله مورد بحث را به درستی تحلیل می‌ کند. در نتیجه از صحبت‌ های اولیه وکیل کیفری و نظراتش دربارهپروند می‌توان تا حد زیادی به میزان تبحر او پی برد.

وقت شناس بودن: در اکثر پرونده‌ های کیفری، میزان سرعت عمل وکیل در ارائه نمودن اسناد و مدارک جهت دفاع از موکل، تاثیر بسیار زیادی در موفقیت و تعیین نمودن نتایج دادگاه دارد. این خصوصیت را می‌ توان از وقت‌ شناسی وکیل در دیدارها تشخیص داد.

داشتن آشناییت حداکثری با تغییرات قوانین: همواره قوانین با توجه به شرایط جامعه، در حال تغییر می باشند و یک سری اصلاحات اساسی در آن‌ ها انجام می‌ گیرد. یک وکیل کیفری خوب و کاربلد می بایست با تغییرات قوانین همسو شود و اشراف کامل داشته باشد. دیگر خصوصیات یک وکیل کاربلد عبارت است از:

 • داشتن سوابق تحصیلی برجسته و مرتبط
 • برخورداری از صبر و پشتکار فراوان و روحیه قوی
 • داشتن توانایی پیدا کردن موثق‌ ترین اسناد و مدارک
 • برخورداری از قدرت پیش بینی و درک صحیح از مسائل 
 • داشتن تبحر و تخصص مورد نیاز در زمینه های مختلف
 • داشتن آشنایی کافی با دانش‌ های مربوطه در حوزه های علوم انسانی نظیر دانش روان‌ شناسی
 • وقت‌شناس بودن، خوش‌ قولی و پیگیری عموم پرونده‌ها در کمترین زمان ممکن و با بالاترین میزان کیفیت
خصوصیات یک وکیل کیفری خبره

کلام آخر

از تمامی کسانی که تا پایان مقاله بهترین وکیل کیفری در کرمان همراه ما بودند، تشکر می کنم. در این مقاله تلاش کردیم اطلاعات مفیدی را در اختیار کسانی که به دنبال وکیل کیفری کاربلد در کرمان هستند، قرار دهیم و اصلی ترین وظایف و خصوصیات وکلای کیفری را شرح دهیم. خواهشمندم نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

مینا کریمی

مینا کریمی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون حقوقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 2 =

دکمه بازگشت به بالا