خانوادهوکیل

10 تا از بهترین وکیل خانواده در کرمان ⚖️【سال1403】

هرگاه حرف از شغل وکالت می شود، به علت حجم نسبتاً سنگین پرونده ها در حوزه دعاوی خانواده، موارد متعددی نظیر طلاق، ازدواج، نفقه، مهریه، حضانت فرزندان، ملاقات فرزندان و … به ذهن انسان خطور می کند. هر فردی که به عنوان وکیل خانواده در این حوزه فعالیت می کند، وظایف سنگینی را بر عهده دارد و می بایست در مسیر تحقق خواسته های موکلین تلاش کند. در ادامه مقاله توضیحاتی درباره بهترین وکیل خانواده در کرمان در اختیارتان قرار می دهیم. خواهشمندم تا پایان مقاله در برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل خانواده در کرمان کیست؟

بهترین وکیل خانواده در کرمان کیست؟

هیچگاه نمی توان به طور قطعی بهترین وکیل خانواده را معرفی کرد و از فرد خاصی به عنوان بهترین در شاخه دعاوی خانواده نام برد اما می توان صفات و خصوصیات مورد نیاز وکیل خانواده مجرب یا وکیل خانواده کاربلد را تعریف کرد و بدین شکل به تسلط کامل بر معیارهای انتخاب وکیل خانواده خوب دست یافت.

بسیاری از امورات مربوط به خانواده از جمله مسئله ازدواج دارای یک سری اصول قانونی بسیار جدی هستند و در صورتی که این اصول رعایت نشود، ممکن است تبعات بسیار سنگینی را برای هر یک از طرفین به دنبال داشته باشد. در نتیجه بهترین وکیل خانواده کسی است که بر کلیه این اصول اشراف داشته باشد و موکل خود را نیز از جزء به جزء این تشریفات آگاه کند و نتایج عدم پیروی از آن را نیز به ایشان اطلاع دهد.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل کرمان

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه مقاله قصد داریم به معرفی 10 مورد از بهترین وکیل خانواده در کرمان بپردازیم. خواهشمندم جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل خانواده در کرمان سال 1403!

علیرضا مرادی عسکری

جناب آقای علیرضا مرادی عسکری

جناب آقای علیرضا مرادی عسکری وکیل پایه دادگستری و مشاور حقوقی در شهر کرمان است. ایشان یکی از وکلای موفق در شهر کرمان محسوب می شود و پروانه وکالت خود را از قوه قضاییه دریافت نموده است. برخی از مشخصات کاری ایشان به شرح موارد زیر می باشد:

 • دارای مدرک دکترای جزا و جرم شناسی
 • دارای سابقه فعالیت به عنوان استادیار در دانشگاه
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده، دعاوی ثبت احوال، دعاوی ارث و میراث، سرپرست و قیم
 • متخصص در حوزه جرایمی نظیر توزیع مواد مخدر، قاچاق و مصرف مواد مخدر، قاچاق کالا و ارز و …
 • متخصص در حوزه دعاوی املاک نظیر اختلاف در مالکیت، موجر و مستاجر، خرید و فروش اموال غیر منقول، جهاد کشاورزی، ثبت اسناد و املاک، سرقفلی، املاک، شهرداری، منابع طبیعی، زمین شهری و اوقاف، حق کسب و پیشه، تخلیه و …

آدرس دفتر: کرمان، خیابان شریعتی، چهارراه باغملی، نبش کوچه بیمارستان ارجمند

شماره تماس: 09133416651

مسعود نادری اناری

جناب آقای مسعود نادری اناری

جناب آقای مسعود نادری اناری وکیل خبره و کاربلد در شهر کرمان می باشد. ایشان به عنوان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی فعالیت می کنند. آقای نادری همواره در طول سوابق حقوقی و اجرایی، تعهد حداکثری کاری داشته اند و موکلین خود را راضی نگه داشته اند. برخی از مشخصات بارز ایشان عبارت است از:

 • دارای 12 سال سابقه وکالت
 • دارای مدرک تحصیلی دکترای حقوق عمومی
 • دارای تخصص در حوزه دعاوی خانواده، دعاوی کیفری، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ملکی و …
 • دارای سابقه فعالیت به عنوان مشاور حقوقی فرمانداری شهرستان انار در انتخابات ریاست جمهوری
 • دارای سابقه فعالیت به عنوان دبیر هیات نظارت بر نشریات دانشجویی منطقه هفت دانشگاه ازاد اسلامی

آدرس دفتر: کرمان، خیابان امام زاده، نرسیده به میدان ابوالفضل

شماره تماس: 09131921102

مسعود مقدسی

 جناب آقای مسعود مقدسی

جناب آقای مسعود مقدسی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر کرمان می باشد. ایشان دارای پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری می باشد و موفق شده است سوابق اجرای قابل قبولی را از خود به جا بگذارد. برخی از مشخصات کاری ایشان عبارت است از:

 • دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا
 • دارای تخصص در حوزه دعاوی املاک نظیر
 • دعاوی خانواده نظیر طلاق، درخواست طلاق از سوی مرد، طلاق توافقی، استرداد جهیزیه، مطالبه نفقه، مهریه
 • خرید و فروش اموال غیرمنقول، املاک، شهرداری، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، ثبت اسناد و املاک، موجر و مستاجر، سرقفلی، زمین شهری و اوقاف، حق کسب و پیشه

آدرس دفتر: کرمان، خیابان 24 آذر، نبش کوچه 18، طبقه پایین لوازم قنادی

شماره تماس: 09135805727

سمیه امیر تیموری

سرکار خانم سمیه امیر تیموری

سرکار خانم سمیه امیر تیموری وکیل پایه یک دادگستری در شهر کرمان است. ایشان دارای پروانه وکالت از کانون دادگستری کرمان است و به عنوان یک وکیل مجرب و کاربلد نزد همگان شناخته شده است. برخی مشخصات خانم امیر تیموری به شرح موارد زیر است:

 • دارای مدرک کارشناسی حقوق جزا
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده نظیر درخواست طلاق از سوی زن، استرداد جهیزیه، طلاق توافقی و …
 • متخصص در حوزه دعاوی مالی، تجاری، قراردادها نظیر چک، اختلافات مالی، داوری، قراردادها، فاکتور، مناقصات، سفته، برات، رسید عادی و …

آدرس دفتر: کرمان، میدان قرنی، خیابان امام، مجتمع پرسپولیس، طبقه اول، واحد 4

شماره تماس: 09133990275

فاطمه افشارمنش

سرکار خانم فاطمه افشارمنش

سرکار خانم فاطمه افشارمنش وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر کرمان می باشد. ایشان دارای سوابق کاری و اجرایی بسیار درخشانی هستند و در طول فعالیت خود توانسته اند اعتماد موکلین بسیار زیادی را بدست آورند. بریخ از مشخصات اجرایی سرکار خانم افشارمنش عبارت است از:

 • دارای مدرک تحصیلی دکترای جزا و جرم شناسی
 • دارای سابقه فعالیت به عنوان فعال اجتماعی در امور زنان و خانواده
 • برخی از حوزه های تخصصی ایشان عبارت است از: دعاوی خانواده، دعاوی قاچاق و مواد مخدر، قصاص، دعاوی اقتصادی، دعاوی ملکی، دعاوی راهنمایی و رانندگی، شهرداری، مطالبه خسارت، امورات ثبتی و تجاری و … .

آدرس دفتر: کرمان، ابوذر شمالی، کوچه شماره 4، پلاک 7

شماره تماس: 09333207788


انواع مختلف دعاوی حقوقی

در جامعه کنونی با درنظر گرفتن حجم بالای دعاوی و اختلافات خانوادگی موجود در جامعه، عدم داشتن اطلاعات کامل از قوانین، عرف قضایی و رویه مراجع و ادارات، ممکن است به ضایع شدن حق و حقوق افراد ختم شود، در نتیجه هر گونه استفاده از مشاوره های حقوقی و کمک گرفتن از وکیل خانواده علاوه بر تضمین حقوق شهروندان، از طولانی شدن مسیر اجرایی پرونده جلوگیری می کند. انواع مختلف دعاوی حقوقی و شاخه های مربوطه عبارت است از:

 • دعاوی خانواده: طلاق، مهریه، حضانت فرزندان و سرپرستی، نفقه، کودک آزاری، الزام به تمکین و …
 • دعاوی حسبی: دعاوی ارث و انحصار وراثت، مهر و موم، وصیت، تحریر و تقسیم ترکه، تعیین قیم و نظارت بر اعمال و …
 • دعاوی حقوقی: طرح نمودن دعوا و تنظیم دادخواست، وصول مطالبات بانکی، مطالبات بابت چک و سفته و اسناد عادی و …
 • دعاوی حقوق خصوصی: دعاوی علیه شرکت های بیمه، ورشکستگی، نظارت بر تنظیم و اجرای قراردادها و پیمان، دعاوی بین کارگر و کارفرما، موجر و مستأجر و …
 • دعاوی ملکی: رفع مزاحمت ملکی، تصرف عدوانی، خلع ید غاصبانه، ابطال سند رسمی، قلع و قمع مستحدثات، اثبات سند مالکیت، اثبات فسخ و …
 • دعاوی کیفری و جنایی: پرونده های آدم ربایی، جعل و استفاده از سند مجعول، محاربه، قتل عمد، تحصیل مال از طریق نامشروع، کلاهبرداری، قاچاق مواد مخدر و اسلحه، خیانت در امانت، صدور چک بلامحل، سرقت مسلحانه و …
انواع مختلف دعاوی حقوقی

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل زن در کرمان

نوع عملکرد یک وکیل خانواده چگونه است؟

هر کدام از وکلایی که در حوزه های ویژه تخصص دارند، یک سری وظایف خاص را بر عهده دارند و وکیل خانواده نیز از این حیث مستثنی نمی باشد. یک وکیل خانواده شاید در وهله اول وظایف پیشگیرانه را می بایست ایفا کند و بدین شکل از رخ دادن حوادث غیر مترقبه و ناخوشایند و یک سری اختلافات در آینده جلوگیری کند.

در وهله بعدی وظیفه اصلاحی و ایجاد صلح و سازش را می بایست ایفا کند و تلاش کند امورات را خارج از دادگستری حل و فصل کند. در نهایت هم می بایست در کلیه حقوق و تکالیف طرفین اعم از مهریه، اجرت المثل، نفقه، استرداد جهیزیه مرد و زن، حضانت فرزندان و کلیه مواردی از این قبیل مدافع حقوق موکلش باشد و مصلحت ایشان را در این حوزه رعایت نماید.

وکالت در حوزه دعاوی خانواده نیز مانند دیگر حوزه های وکالت نیازمند داشتن صفات و خصوصیات عمومی نظیر صداقت، پاکدستی، سلامت اخلاق، علم، دانش و آگاهی نسبت به مسائل خانواده، آگاهی از قوانین روزآمد و رویه های موجود در محاکم و موارد متعددی از این قبیل است اما علاوه بر کلیه موارد ذکر شده، یک وکیل متخصص و کاربلد خانواده می بایست تجربه لازم در این مباحث را داشته باشد.

نوع عملکرد یک وکیل خانواده چگونه است؟

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل مهریه در کرمان

کلام آخر

بسیار ممنونم از همه شما عزیزان که تا پایان مقاله همراه ما بودید. در مقاله بهترین وکیل خانواده در کرمان شما را با تعدادی از وکلای کاربلد این شهر آشنا کردیم. تعداد پرونده های مرتبط با دعاوی خانواده بسیار زیاد می باشد و نیاز است افراد برای دفاع از جان و مال خود از یک وکیل خانواده کاربلد در این حوزه کمک بگیرند. خواهشمندم نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

مینا کریمی

مینا کریمی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون حقوقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 4 =

دکمه بازگشت به بالا