وکلا

10 تا از بهترین وکیل زن در بندرعباس ⚖️【سال1403】

برای دفاع موثر از پرونده های مختلف در محاکم قضایی لازم است دانش حقوقی و تجربه کافی در اختیار داشته باشیم. آگاهی از قوانین و مقررات کمک می کند تا دعاوی مطرح شده را به بهترین شکل حل و فصل کنیم و نگرانی از جانب خسارات احتمالی نداشته باشیم. اما مسئله اینجاست که عموم مردم در سطح جامعه دانش حقوقی چندانی ندارند و برای جبران این ضعف لازم است روی تجربه و توانایی های یک وکیل متعهد و کاربلد حساب ویژه ای باز کنند تا احتمال موفقیت خود در پرونده را افزایش دهند. در این بین عده ای ترجیح می دهند به دلایلی خاص، وکالت پرونده خود را به وکیل زن بسپارند. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل زن در بندرعباس آشنا کنیم تا شما بتوانید مطلوب ترین گزینه را برای رسیدگی به پرونده های خود انتخاب نمایید.

بهترین وکیل زن در بندرعباس

بهترین وکیل زن در بندرعباس کیست؟

تعدد وکلا در سطح شهر بندرعباس باعث شده است تا یافتن مطلوب ترین گزینه از میان آن ها کار سختی باشد. هر چه توانایی یک وکیل بالاتر باشد در نتیجه شانس شما برای کسب موفقیت افزایش خواهد یافت. بهترین وکیل زن در بندرعباس دانش آموخته رشته حقوق در یکی از بهترین دانشگاه های کشور است. او آگاهی کاملی از قوانین و مقررا حاکم بر دعاوی مختلف دارد و می تواند با تکیه به دانش حقوقی خود موقعیتی را فراهم کند که احتمال موفقیت پرونده در آن به مراتب بیشتر است.

گذشته از این بهترین وکیل بندرعباس همواره تغییرات قانون را نیز تحت رصد قرار می دهد. بهترین وکیل زن در بندرعباس سال های زیادی را صرف رسیدگی به پرونده های مختلف کرده است و از این رو توانسته سابقه بالایی در شغل خود به دست بیاورد. او از این تجربیات برای ارائه بهترین راهکار به مراجعه کنندگان استفاده می کند. بهترین وکیل زن در بندرعباس جسارت و شجاعت لازم برای جنگندگی در میدان دادگاه را در اختیار داشته و می تواند قاضی را برای صدو رای به نفع موکلش متقاعد سازد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه این مطلب قصد داریم به معرفی وکلای زن خبره در زمینه پرونده هایمختاف در بندرعباس بپردازیم. برای اطلاعات بیشتر درخصوص آدرس دفتر و شماره تماس وکلای متخصص، در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل زن در بندرعباس سال 1403!

راضیه احمدی

راضیه احمدی وکیل زن در بندرعباس

خانم راضیه احمدی از وکلای زن متخصص و کارکشته در بندرعباس می باشند. ایشان سابقه وکالت بالا در انواع دعاوی حقوقی و کیفری دارند و به ارائه مشاوره حقوقی در این زمینه به متقاضیان می پردازند. از جمله تخصص خانم احمدی، کالت در پرونده های خانواده ، طلاق و مهریه و پرونده های کیفری همچون کلاهبرداری، جعل، سرقت و … است.

آدرس دفتر: بندرعباس، چهار راه بلوکی، بالای بانک انصار، ساختمان مدیا، طبقه سوم، واحد ٣٠٦

شماره تماس: ٠٩١٧٦٣٠٠٣٦١

مرضیه اورک پور

مرضیه اورک پور وکیل زن در بندرعباس

خانم مرضیه اورک پور وکیل پایه یک دادگستری در بندرعباس، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلا هستند. ایشان سابقه وکالت بالا در زیمنه پیگری دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی و … دارند و موفق عمل می کنند. همینطور خانم اورک پور به وکالت در دعاوی چک، ورشکستگی، امور شرکت ها و تجار می پردازند.

آدرس دفتر: بندرعباس، گلشهر، چهارراه دانشگاه

شماره تماس: 09178641812

فائزه مشایخی

فائزه مشایخی وکیل زن در بندرعباس

خانم فائزه مشایخی وکیل پایه یک دادگستری در بندرعباس، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلا می باشند. در انواع پرونده های مرتبط با دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی، ثبتی و … تخصص و تبحر دارند و مشاوره حقوقی در این زمینه به متقاضیان ارائه می دهند.

آدرس دفتر: بندرعباس، بلوار امام خمینی، ساختمان آکواریوم ،طبقه 3، واحد ٦٢

شماره تماس: ٠٧٦٣٣٣١٣٨٥٦

فرخنده طالبان پوربیات

فرخنده طالبان پوربیات وکیل زن در بندرعباس

خانم طالبان پوربیات وکی پایه یک دادگستری در بندرعباس، وکیل زن خبره و کارکشته در بندرعباس و دارای سابقه حقوقی بالا در بندرعباس هستند. پیگیری پرونده های مختلف اعم از طلاق، مهریه، کلاهبرداری، جعل اسناد، تنظیم انواع قرارداد ئ مشکلات به وجود آمده در زمینه قراردادها و … توسط ایشان انجام می پذیرد.

آدرس دفتر: بندرعباس، چهارراه فاطمیه، ساختمان جام جم، طبقه ٦، واحد ٢٧

شماره تماس: ٠٩١٧٧٨٧٨٣٣٠

فهیمه اله یاری

فهیمه اله یاری وکیل زن در بندرعباس

خانم فهیمه اله یاری وکیل پایه یک دادگستری و مشاورحقوقی هستند. ایشان در دعاوی حقوقی، خانواده و ملکی فعالیت می کنند. همچنین زمینه تخصص خانم اله یاری در دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، دعاوی مالی، تجاری، قراردادها شامل چک، قراردادها، اختلافات مالی، سفته، برات، فاکتور، رسید عادی و … است.

آدرس دفتر: بندرعباس، خیابان دانشگاه ،روبروی هتل فروغ، ساختمان زکریا، طبقه ۹ شمالی

تلفن تماس: 09173676591

شهناز منجر

شهناز منجر وکیل زن در بندرعباس

سرکار خانم شهناز منجر وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با بیش از 10 سال سابقه وکالت در حوزه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی دارد. ایشان یکی از وکلای خبره در زمینه دعوی مختلفی هستند چرا که با تبحر و دانش حقوقی مکفی پرونده های مهم و پیچیده ای را پشتت سر گذاشته است.

آدرس دفتر: بندرعباس، چهارراه فاطمیه، پاساژمهر، ساختمان پزشکان مهر ،طبقه ۲

تلفن تماس: 09171684532

سمیه احترامی کلوچائی

سرکار خانم سمیه احترامی از وکلای پایه یک دادگستری می باشد. ایشان از بهترین وکیل های زن در بندرعباس شناخته شده ورضایت موکلین خانم احترامی مهر تاییدی بر این مسئله می باشد. از خدمات او می توان به ارائه مشاوره حقوقی , قبول وکالت انواع دعاوی حقوقی و همچنین تنظیم انواع شکوائیه و لایحه اشاره کرد.

آدرس: بندرعباس،بین میدان قدس و چهارراه مرادی، بعد از داروخانه، طبقه دوم، واحد 8

شماره تماس: 09179599614

مهم ترین مزایای استفاده از یک وکیل زن مجرب در بندرعباس

لازم است وکیل ارتباط نزدیکی با موکل خود برقرار کند. زیرا تجربه نشان داده است که هر چه ارتباط وکیل با موکل خود نزدیک تر باشد، دو نفر بهتر می توانند درباره ابعاد مختلف پرونده به تبادل نظر بپردازند. ارتباط نزدیک بین وکیل و موکل باید با حفظ اصول حرفه ای صورت بگیرد. معمولا وکلای زن در برقراری ارتباط با موکل توانایی بالاتری در مقایسه با آقایان دارند و این نکته را می توان یکی از مهم ترین مزیت های استفاده از یک وکیل زن برای قبول پرونده در نظر گرفت.

میزان انرژی و حسن اخلاق یک وکیل از اهمیت بالایی برخوردار است. انرژی بالا به وکیل کمک می کند تا با توانی قابل تحسین به بررسی پرونده پرداخته، ادله و مستندات لازم را جمع آوری نموده و در دادگاه دفاع موثری از موکل خود ارائه دهد. در واقع انرژی بالای وکیل باعث می شود تا او تمام تلاش خود را به کار بگیرد تا پرونده به نتیجه برسد. بهترین وکیل زن در بندرعباس از انرژی لازم برای جنگ در میدان دادگاه برخوردار است و می تواند شما را برای کسب موفقیت یاری نماید.

فن بیان یک وکیل مهم ترین ابزار او است. لازم است بهترین وکیل زن در بندرعباس با استفاده از قدرت کلام خود ادله و مستندات لازم را به دادگاه ارائه کرده و دفاع جانانه ای موکل خود نشان دهد. دانش یک وکیل هر چقدر هم که بالا باشد، در صورتی می تواند از این دانش استفاده کند که فن بیانی قوی داشته باشد. زیرا دانش همواره از راه کلام جاری می شود. از این رو، برای انتخاب وکیل مناسب برای پرونده های مختلف می بایست همواره نگاه ویژه ای روی قدرت و نفوذ کلام او داشته باشید.

لازم است رفتار بهترین وکیل زن در بندرعباس به گونه ای باشد که موکل بتواند با خیالی آسوده از دغدغه ها و خواسته های خود در قبال پرونده سخن به میان بیاورد. حسن اخلاق یک وکیل عنصر مهمی در کسب رضایت موکل است. بهترین وکیل زن در بندرعباس همواره تلاش می کند تا رفتار و اخلاقش به گونه ای باشد که موکل بتواند با خیالی آسوده به او اعتماد کرده و اهدافش از پرونده را بیان کند. چنین رفتاری باعث می شود تا وکیل نیز از زوایای پنهان پرونده اطلاع کسب نماید.

مزایای مراجعه به وکیل

وکیل زن در بندرعباس یا وکیل مرد؟

برای کسب نتایج بهتر در پرونده لازم است از یک وکیل ماهر استفاده کنیم. در صورتی که متر و معیار مشخصی در دست نداشته باشیم ممکن است از انتخاب بهترین ها باز بمانیم. بسیاری از افراد احساس می کنند در صورت استفاده از بهترین وکیل زن در بندرعباس می توانند به موفقیت دست پیدا کنند و ترجیح عده ای دیگر در این است که وکالت خود را به یک وکیل مرد بسپارند. اینکه شما تمایل به استخدام وکیل مرد یا زن داشته باشید، به میزان زیادی به سلیقه شما باز می گردد و ایرادی نیز ندارد.

مشکل آنجایی به وجود می آید که متر و معیار شما برای انتخاب یک وکیل، تنها جنسیت او باشد. در واقع جنسیت یک وکیل معیار مناسبی برای سنجش توانایی های او نیست. می بایست برای انتخاب یک وکیل بسته به جنسیت آن، توانایی و مهارت های دیگر او را نیز محک بزنید تا در انتخاب خود در آینده دچار پشیمانی نشوید. در واقع اگر به دنبال وکیل زن یا مرد برای قبول پرونده خود هستید، می بایست در بین وکلای زن یا مرد دنبال بهترین گزینه ها باشید.

معمولا خانم ها ترجیح می دهند در پرونده خود با بهترین وکیل زن در بندرعباس همکاری داشته باشند. زیرا تصور چنین است که ارتباط بهتری می توانند با این وکلا برقرار کنند. در عوض مردها تصور می کنند که توانمندی وکلای مرد بیشتر است و از این رو معمولا تمایل به همکاری با وکلای مرد دارند. نمی توان به هیچ یک از دو گروه خرده گرفت. فقط لازم است این نکته تاکید شود که باید علاوه بر جنسیت به ویژگی های دیگر وکیل نیز دقت شود تا در نهایت مطلوب ترین گزینه انتخاب شود.

اگر سری به دادگاه های خانواده بزنیم به زودی درخواهیم یافت که تعداد زیادی از وکلای آن را خانم ها تشکیل می دهند. در واقع چگالی خانم ها در دعاوی خانواده بیشتر است. در مقابل وکلای مرد نقش پر رنگ تری در دعاوی کیفری دارند. بدیهی است که به دلیل ماهیت دعاوی مطرح شده، حضور خانم ها و مردها بسته به ویژگی هایشان در آن ها متفاوت باشد. البته نباید چنین تصور شود که وکلای مرد یا زن به یکدیگر برتری دارند. باید جدای از جنسیت وکیل، توانایی اش را بررسی نمود.

وکیل مرد یا زن؟

کلام آخر

در این مطلب سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل زن در بندرعباس آشنا کنیم تا شما بتوانید با انتخاب مطلوب ترین گزینه ها قدم مثبتی برای کسب موفقیت در پرونده بردارید. در ادامه تلاش کردیم مهم ترین مزایای استخدام یک وکیل زن را مورد بررسی قرار دهیم و در پایان نیز تفاوت های میان وکلای زن و مرد را به اختصار تشریح کردیم. اکنون از شما دعوت می کنیم که اگر تجربه یا نظری در خصوص مطالب بالا دارید، آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + دوازده =

دکمه بازگشت به بالا