وکیل

10 تا از بهترین وکیل دماوند ⚖️【سال1403】

مسائل و مشکلات حقوقی و کیفری گاهی به قدری پیچیده می شود که اشخاص عادی توانایی حل و پیگیری آن را در مراجع قضایی ندارند. در این زمان مراجعه به یک شخص متخصص و خبره در زمینه حقوقی بسیار کارساز است. اگر در دماوند دچار مشکلات حقوقیف کیفری، خانواده، ملکی و … شده اید توصیه ما این است که به یک وکیل متخصص مراجعه نمایید تا موضوع پرونده شما از راه درست پیگیری و حل شود. بهترین وکیل دماوند فردی است که بهترین راهنمایی ها را به شما ارائه خواهد داد. دعوت می کنیم تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل دماوند

بهترین وکیل دماوند کیست؟

برای انتخاب بهترین وکیل دماوند باید به نکات مهمی توجه کنید و یک انتخاب هوشمند و بدون خسارت داشته باشید. پرونده هایی که وارد دادگاه و دیگر مراجع قضایی می شوند، حساسیت خاصی دارند و لازم است به صورت اصولی و درست پیگیری شوند. بهترین وکیل دماوند با دانش حقوقی و تخصصی که در زمینه انواع مسائل حقوقی، کیفری، خانواده، طلاق، مهریه و … دارد راه های مناسبی را برای پرونده تان انتخاب می کند.

بهترین وکیل تهران با ارائه مشاوره حقوقی سعی دارد تا موکل را با حقوق قانونی خود آشنا کند تا به این شکل اجازه ندهد تا موکل از دسترسی به منافعش باز بماند. بهترین وکیل دماوند احاطه کاملی به قوانین و تبصره های مربوط به دعاوی مختلف دارد و می تواند با استناد به همین قوانین، از حقوق موکل در دادگاه دفاع کند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل دماوند سال 1403!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل دماوند را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

علیرضا ذوالفقاری

علیرضا ذوالفقاری وکیل پایه یک دادگستری در دماوند

جناب آقای علیرضا ذوالفقاری، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در دماوند می باشند که دارای 14 سال سابقه کاری عالی و فوق العاده در زمینه های مختلف وکالت، مانند دعاوی کیفری، کلاهبرداری، قتل عمد و غیرعمد، سرقت و آدم ربایی را دارا هستند.

آدرس دفتر: دماوند، امام زاده قاسم، کوچه نهم، پلاک 14، طبقه همکف

شماره تماس: 09125941315

سیده کیاندخت سلیمانی

سیده کیاندخت سلیمانی وکیل پایه یک دادگستری در دماوند

سرکار خانم کیاندخت سلیمانی، وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای دادگستری هستند. خانم سلیمانی دارای 16سال سابقه کاری درخشان د زمینه وکالت هستند. ایشان با صداقت و پشتکار و حساسیت به جزئیات پرونده موکلین خود، توانسته اند در به دست آوردن نتیجه موکل خود، به خوبی عمل کرده باشند.

آدرس دفتر: دماوند، بلوار جدیدالتاسیس ابسرد، بعداز میدان شهرداری، جنب املاک هومن

شماره تماس: 09122166274

رمضان قبادی

رمضان قبادی وکیل پایه یک دادگستری در دماوند

جناب آقای رمضان قبادی دیگر وکیلی می باشد که معرفی میکنیم. وی دانش آموخته وکالت می باشد و قریب به یک دهه سابقه کاری عالی را توانسته در زمینه های مختلف حقوقی با مهارت و دانش، تعهد و مسئولیت پذیری، ارائه کار سریع، دقیق و قانونی و تحلیل قوی پرونده های موکلین خود خوش بدرخشند و کنار برترین وکیل های دماوند جای بگیرند.

آدرس دفتر: دماوند، میدان معلم، روبروی دانشگاه، دفتر وکالت رمضان قبادی

شماره تلفن: 09121859636

سید اصغر موسوی خرم

سید اصغر موسوی وکیل پایه یک دادگستری در دماوند

جناب آقای سید اصغر موسوی از دیگر وکیل خوب در دماوند می باشند. جناب موسوی با سابقه کاری بیش از یک دهه فعالیت در زمینه های گوناگون حقوقی اعم از دعاوی حقوقی و ملکی، دعاوی کیفری و دعاوی ثبتی توانسته اند با تجربه های کسب کرده در این سال ها در حل دعاوی موکلین خود، موفق عمل کنند.

آدرس دفتر: دماوند، گیلاوند، بلوار شهید بهشتی، قبل از اداره ثبت، سمت چپ، ساختمان الومینیوم طبقه 2

شماره تماس: 09121880544

نسیم ولی

نسیم ولی وکیل پای یک دادگستری در دماوند

سرکار خانم نسیم ولی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای دادگستری هستند که بیش از یک دهه فعالیت در زمینه های مختلف حقوقی به خصوص دعاوی خانواده و هویت قانونی که شامل دعاوی خانواده، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال و سرپرست و قیم را دارند و توانسته اند تعداد زیادی از پونده های موکلین خود را به موفقیت خاتمه دهند.

آدرس دفتر: دماوند، گیلاوند، 60متری بعث، روبروی فاز یک فرهنگیان، جنب گالری عینک فدک، پلاک 10، زنگ دوم

شماره تماس: 09124761641

سه ویژگی وکیل دماوند که موکل را به موفقیت میرساند!

ذکر این نکته ضروری است که در زمان انتخاب بهترین وکیل دماوند لازم است معیارهای مختلفی را در نظر داشته باشید. با توجه به این ویژگی ها است که می توانید مسیر پر پیچ و خم پیگیری پرونده را پشت سر گذاشته و در نهایت به اهداف تعیین شده دسترسی پیدا کنید. انتخاب کورکورانه وکیل نه تنها نمی تواند گرهی را از پرونده باز کند، بلکه شما را چندین قدم به شکست نزدیک تر می کند. از این رو، در ادامه سه ویژگی مهم وکیل را مورد اشاره قرار می دهیم تا وجود آن ها را در وکیل مورد نظر بررسی کنید.

سابقه و تخصص: داشتن وکیل با تجربه می تواند کمک کند تا در بررسی پرونده به درستی عمل کند و حقوق موکل را حفظ کند. باید برای حضور موفق در محاکم قضایی به سابقه وکیل نیز توجه داشته باشید. با توجه به سابقه یک وکیل می توانید به تجربیاتی که او در طی فعالیت حقوقی در زمینه دعاوی مختلف به دست آورده است برسید.

ارتباط با افراد درگیر در پرونده مشابه: وکیل شما باید بتواند به طور موثر با شما ارتباط برقرار کند و به شما کمک کند تا احساس راحتی و اعتماد داشته باشید. همچنین، وکیل شما باید بتواند به طور موثر با دادگاه ارتباط برقرار کند و استدلال های حقوقی خود را به صورت واضح و قانع کننده ارائه دهد. تجربه نشان داده است که افراد درگیر در پرونده های پیچیده کیفری و طلاق و مهریه، با تنش هایی رو به رو هستند که در صورت عدم بهره مندی وکیل از مهارت های ارتباط کار برای او سخت می شود.

تعهد به موکل: داشتن وکیل خوب که به شما و پرونده شما متعهد باشد، می تواند به شما کمک کند تا در این فرآیند احساس حمایت داشته باشید. وکیل شما باید تلاش کند تا بهترین نتیجه ممکن را برای شما به دست آورد، حتی اگر این کار دشوار باشد. وکیل متعهد هیچ گاه احساس آسودگی نمی کند و تا آخرین لحظه برای احقاق حقوق شما تلاش می کند. او اجازه نمی دهد تا ناهمواری های مسیر دادرسی منافعی را از شما پایمال کند. در واقع وکیل باید همواره به اهداف تعیین شما بیندیشد و برای آن ها راهکارهای موثری را در نظر بگیرد.

بهترین وکیل دماوند

تکلیف حق الوکاله وکیل دماوند در صورت شکست در پرونده

باید توجه داشته باشیم که تحصیلات حقوقی لازمه حضور موفق در دادگاه برای دفاع از حقوق است. چرا که این دعاوی از حساسیت بسیار بالایی برخوردار هستند و هر گونه اقدامی که در پشت آن دانش حقوقی موجود نباشد، ممکن است فرد را از حقوقی که قانون برای او تعیین کرده است دور کند؛ بنابراین می توان به جرئت گفت که استخدام بهترین وکیل دماوند کاملا الزامی است. چرا که با دنبال کردن راهنمایی های وکیل مورد نظر است که می توانید منافع خود را از دادگاه مطالبه کرده و به موفقیت های چشمگیری برسید.

اما گاهی ممکن است که انتخاب وکیل به درستی شکل گرفته باشد و وکیل نیز تمام تلاش خود را برای رسیدن به اهداف تعیین شده معطوف پرونده کرده باشد، اما در نهایت هدفی که در ذهن خود ترسیم کرده اید محقق نشده و پرونده با شکست رو به رو شود. حال سوالی که ممکن است برای افراد درگیر با پرونده های شکست خورده به وجود بیاید این است که در چنین شرایطی تکلیف حق الوکاله وکیل مورد نظر چه می شود؟ آیا در این شرایط نیز لازم است تمام دستمزد تعیین شده به عنوان حق الوکاله به وی پرداخت شود یا خیر.

به طور معمول قراردادی بین وکیل و موکل به امضا می رسد و در آن تکلیف تمامی جزئیات مربوط به همکاری مشخص می شود. در صورت بروز شکست لازم است متن توافق را مرور کنید تا مشخص شود که برای این منظور پیش بینی در مفاد قرارداد صورت گرفته است یا خیر. در واقع نوع توافق شما و مفاد قرارداد مشخص می کند که تکلیف حق الوکاله وکیل در صورت شکست در پرونده ها چه می شود. ممکن است لازم باشد تمام دستمزد را پرداخت کرده و یا اینکه قسمتی از آن کسر شود.

در صورتی که به دنبال امضای قرارداد با بهترین وکیل دماوند هستید لازم است بر سر حق الوکاله وکیل در صورت شکست در پرونده نیز به توافقات لازم برسید و حتما آن را در متن قرارداد ذکر کنید. در این صورت است که از بروز اختلافات جلوگیری می شود و هیچ حقی از طرفین قرارداد ضایع نمی شود. دقت داشته باشید که هیچ وکیلی نمی تواند موفقیت صد در صدی در دادگاه را برای موکل خود تضمین نماید.

بهترین وکیل دماوند

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نام و مشخصات بهترین وکیل دماوند آشنا کردیم تا در کمترین زمان بتوانید با ممتاز ترین گزینه ها دست پیدا کنید. در ادامه سه ویژگی مهم وکیل که می تواند موفقیت در پرونده ها را افزایش دهد مورد بررسی قرار گرفت و در انتهای مقاله نیز تکلیف حق الوکاله در صورت شکست در پرونده را مشخص نمودیم. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم از شما همراهان گرامی درخواست می کنیم که تجربیات و نظرات خود را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 4 =

دکمه بازگشت به بالا