خانوادهوکلا

10 تا از بهترین وکیل خانواده در بندرعباس ⚖️【سال1403】

خانواده یکی از اساسی ترین ارکان جامعه است که می تواند دچار یکسری چالش ها گردد. اختلافاتی در طی این مسائل رخ می دهد که درمواردی جهت حل آن ها، افراد به راهنمایی و حمایت های یک وکیل متخصص در این زمینه نیازمند می شوند. تسلط بر مسیر پرونده های دعاوی خانواده یکی از مهم ترین موارد، جهت روند بهتر امور می باشد. اگر ساکن شهر بندرعباس و به دنبال مشاورحقوقی هستید، سعی کرده ایم به معرفی 10 تا از بهترین وکیل خانواده در بندرعباس بپردازیم. ادامه این مقاله را در سایت برترین وکیل دنبال کنید.

10 تا از بهترین وکیل خانواده در بندرعباس ⚖️【سال1403】

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل بندرعباس

بهترین وکیل خانواده در بندرعباس کیست؟

پرونده های خانواده، مسائل مربوط به مهریه، طلاق، حضانت فرزند، نفقه و … را در برمی گیرد. برای هریک از این موارد قوانین خاصی وضع گردیده و جهت روند امور آن ها لحاظ می شود. اغلب افرادی در جریان چالش های حقوقی قرار دارند، به دلیل اطلاعات کافی موفق به اخذ نتیجه مطلوبی نمی گردند.

لذا همواره حضور وکیل ماهر و آگاه در زمینه های تخصصی حقوق من جمله خانواده، برای پیگیری پرونده های موکلین خود به بهترین شکل ممکن حس می شود. لیکن برای انتخاب مشاور حقوقی خوب باید به یکسری ملاک ها توجه کرد. دانش و علم به روز فرد مد نظر شما بسیار مهم است، چرا که عدم اطلاع کافی از روند امور دادگاه و جریان های حقوقی موجب ناکام ماندن موکل در ادامه ی امور می شود.

ارائه راه حل های هوشمندانه نیز در راستای همین ویژگی می باشد. مورد دیگری که باید مد نظر داشت، مهارت های ارتباطی، کلامی و شنیداری است. هر فردی که در حوزه وکالت حاذق به شمار می آید، قطعا از شیوایی کلام و درک بالایی از مسائل برخوردار می باشد. از دیگر مواردی که باید به آن دقت کرد، تعداد پرونده های موفق وکیل در طی سابقه کاری اوست.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

علاوه بر این ها تعهدکاری، مسئولیت پذیری، وقت شناسی، صداقت و شکیبایی مشاورحقوقی از علل مهمی است که موجب پیروزی پرونده ها و مانع از احجاف حق افراد می گردد. اکنون برای سهولت در یافتن بهترین وکیل خانواده در بندرعباس، اهتمام ورزیده ایم به معرفی آن ها، همراه با آدرس دفتر و شماره تماس بپردازیم. با ما در سایت حقوقی برترین وکیل همراه باشید.

لیست 10 تا از بهترین وکیل خانواده در بندرعباس ⚖️ + تلفن ☎️️ و آدرس

زهرا دبیری

زهرا دبیری بهترین وکیل خانواده در بندرعباس

خانم زهرا دبیری وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، دارای سابقه وکالت بیش از 17 سال در انواع دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی و … و دارای 13 سال سابقه وکالت در شهرستان شیراز و 4 سال در شهرستان بندرعباس می باشند.

برخی از سوابق ایشان:

 • دارای 17 سال سابقه کاری تخصصی
 • دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق
 • متخصص در انواع دعاوی خانواده
 • متخصص در امور حقوقی
 • متخصص در دعاوی کیفری، کلاهبرداری، مواد مخدر، سرقت و …

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالت خانم زهرا دبیری، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09177119627
آدرس دفتر:
بلوار امام خمینی ، روبروی بیمارستان کودکان، ساختمان آریا، طبقه اول، واحد 1

شهریار دانا

شهریار دانا بهترین وکیل خانواده بندر عباس

جناب آقای شهریار دانا وکیل پایه یک دادگستری بندرعباس عضو کانون وکلای دادگستری استان هرمزگان با چندین سال سابقه وکالت در زمینه های حقوقی و کیفری . ایشان تا کنون پرونده های زیادی قبول وکالت نموده که با تمرکز و مطالعه فراوان،ارائه راه حل مطلوب ،دقت نظر ،حسن سابقه،صداقت، صبر،پیگیری مکرر وپاسخگو بودن به موقع توانسته رضایت موکلینش را در نتیجه پرونده جلب نماید و از وکلای خوش نام استان قرار گیرد.

قبول وکالت:

 • دعاوی حقوقی از جمله: دعاوی ملکی و املاک ، اراضی ملی ،الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، اثبات مالکیت، فسخ قرارداد، اقاله، ابطال، بطلان، اثبات بیع، خلع ید، قلع و قمع مستحدثات ،افراز، رفع تصرف عدوانی، مطالبه وجه التزام قراردادی، دستور فروش ملک، مشارکت در ساخت ودعاوی مربوط به پیش فروش ساختمان، ابطال رای داور، چک و سفته، تصادفات و… ارث(انحصار وراثت ،تحریر ترکه و مهر و موم ،تقسیم ترکه)
 • دعاوی خانواده از جمله : طلاق توافقی، طلاق از جانب زوج/زوجه، نفقه، مطالبه مهریه، اجرت المثل، تمکین، حضانت فرزندان،فسخ نکاح، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج و…
 • دعاوی کیفری از جمله: کلاهبرداری، آدم ربایی، خیانت در امانت، اختلاس، ارتشاء، پولشویی، جعل اسناد، قتل، تعزیرات، قاچاق کالا و ارز، قاچاق سوخت، مشروبات الکلی، موادمخدر و…

شماره تلفن همراه: 09177661663 ـ 09176337731

هادی میرزایی

جناب آقای هادی میرزایی وکیل خانواده در بندرعباس

جناب آقای هادی میرزایی، وکیل پایه یک دادگستری در بندرعباس هستند. ایشان با مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی، به همراه بیش از 16 سال سابقه و فعالیت مستمر در حوزه وکالت پرونده های خانواده توانسته اند تجربیات ارزشمندی کسب کنند، از این رو مهارت بالایی در حل مسائل حقوقی دارند.

هر وکیل خانواده شایسته در بندرعباس، باید ویژگی های خاص دیگری همچون صداقت، امانت داری، فن بیان بالا، تسلط و آگاهی بر قوانین را به عنوان یک مشاور داشته باشد. آقای میرزایی همواره مسیر دادگاه را برای موکلین خود هموار کرده و مانع روند فرسایشی پرونده می گردند.

آدرس دفتر: بندرعباس، چهارراه فاطمیه، روبروی شیرین کده، ساختمان پزشک، طبقه 4، واحد 408

شماره تماس: 09121268556

مسعود کاظمی

جناب آقای مسعود کاظمی وکیل خانواده در بندرعباس

جناب آقای مسعود کاظمی، وکیل پایه یک دادگستری در شهر بندرعباس می باشند. ایشان با مدرک کارشناسی رشته حقوق قضایی و کارشناسی ارشد حقوق بین الملل دارای بیش از 6 سال سابقه درخشان در حوزه وکالت هستند. بر اساس تجربیات ارزنده ایشان، طی مشاوره در حوزه های مختلف حقوقی از جمله خانواده، می توان ایشان را به عنوان وکیل خانواده خبره در بندرعباس شناخت.

چرا که با کسب علم و تجربه می توان مهارت هایی همچون تسلط بر قوانین، فن بیان و حل مسئله را افزایش داد. علاوه بر این آقای کاظمی، همواره سعی داشته اند با صداقت امور موکلین خود را پیگیری کنند، از این رو موفق به جلب رضایت آن ها گشته اند.

آدرس دفتر: بندرعباس، چهارراه دانشگاه، ساختمان پاسارگاد، طبقه 3، واحد 301

شماره تماس: 09177978363

وحید جعفری

جناب آقای وحید جعفری وکیل خانواده در بندرعباس

جناب آقای وحید جعفری، وکیل پایه یک دادگستری در شهر بندرعباس هستند. ایشان با مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی، تسلط بر زبان انگلیسی و عربی، به همراه بیش از 4 سال حضور فعال در حوزه وکالت می باشند. تجربیات و آگاهی آقای جعفری موجب هموار شدن مسیر پرونده های خانواده گشته است.

تسلط بر قوانین، صداقت و نکته سنج بودن از ویژگی هاییست که سبب شده جناب جعفری با موفقیت در پرونده های خانواده و بهبود روند آن ها، به عنوان وکیل خانواده حاذق در بندرعباس میان موکلین شناخته شوند.

آدرس دفتر: بندرعباس، بلوار امام خمینی، شهر نمایش، روبروی پمپ بنزین، ساختمان پاک، طبقه 6، واحد 16

شماره تماس: 09178945030

عادل روانبخش

جناب آقای عادل روانبخش وکیل خانواده در بندرعباس

آقای عادل روانبخش، وکیل پایه یک دادگستری در شهر بندرعباس هستند. ایشان به کارشناس و مشاورحقوقی، دارای 15 سال وکالت در حوزه های مختلف همواره حضور فعالی در حیطه مشاور حقوقی داشته اند. طبق تجربه و اطلاعات به روز، پرونده های موفق خانواده زیادی در طول وکالت آقای روانبخش به چشم می خورد.

وکیل روانبخش مشاوری نکته سنج، صادق، آگاه، با تجربه و دلسوز می باشند. لذا جهت هموار سعی دارند با مهارت، پرونده های خانواده موکلین خود را بدون اتلاف وقت به نتایج مطلوب برسانند. از این رو جناب آقای رحیم روانبخش را می توان به عنوان وکیل خانواده خبره در بندرعباس به شمار آورد.

آدرس دفتر: بندرعباس، حد فاصل چهارراه دانشگاه و دامایی، مجتمع تجاری مهر هرمز، طبقه 5، واحد 21

شماره تماس: 09177615901


مراحل طلاق توافقی به چه صورت است؟

در مواردی از پرونده های خانواده، افراد تصمیم به جدایی در حالت توافقی می گیرند. قصد داریم مراحل آن را در مقاله بهترین وکیل خانواده در بندرعباس شرح دهیم. طبق ماده 25 قانون حمایت خانواده، مرحله اول بدین صورت است، در شرایطی که زوجین متقاضی طلاق توافقی باشند، دادگاه باید موضوع را به مراکز مشاوره خانواده ارجاع دهد در این مورد، طرفین می توانند خودشان ابتدا به مراکز مشاوره خانواده مراجعه کنند.

مراکز مشاوره خانواده سعی در سازش زوجین می کنند و اگر زوجین از تقاضای طلاق منصرف نشوند با مشخص کردن موارد توافق برای تعیین تکلیف و اتخاذ تصمیم، آن را به دادگاه ارسال می کنند. پس از این، دادگاه خانواده موارد توافق را بررسی و سعی در ایجاد سازش بین زن و شوهر به وسیله جلسات می گردد، اگر سازش محقق نشد، توسط دادگاه اقدام به صدور گواهی عدم امکان سازش می شود.

مرحله سوم، مراجعه به دفتر رسمی ازدواج و طلاق میباشد. در ادامه، باید گواهی عدم امکان سازش پس از قطعی شدن به وسیله دادگاه صادر کننده رای نخستین، به دفترخانه رسمی ازدواج و طلاق ارسال شود و زوجین باید حداکثر ظرف سه ماه گواهی عدم امکان سازش را به دفترخانه تسلیم کنند. در آخر، طبق ماده 37 قانون حمایت خانواده، اجرای صیغه طلاق با رعایت جهات شرعی در دفترخانه یا در محل دیگر با حضور سردفتر انجام می گیرد.

مراحل طلاق توافقی به چه صورت است؟

شرایط ازدواج موقت در قانون چگونه است؟

ازدواج موقت در ماده 1075 قانون مدنی پذیرفته شده است. بنابراین حتی اگر از لحاظ اخلاقی مورد سوء استفاده برخی افراد قرار گیرد، امری قانونی محسوب می شود. در ازدواج موقت باید حتما مهریه ای مشخص شود که مالیت داشته باشد؛ یعنی این که ارزش مالی داشته باشد، برای مثال از یک شاخه گل تا مبالغ پول می توانند مهریه محسوب شوند.

دختر باکره باید در عقد موقت، اجازه پدر را کسب کند. در غیر این صورت از لحاظ حقوقی پدر می تواند عقد را باطل کند. همچنین نبود اذن پدر، مانع انقعاد عقد است و اصلا عقدی ایجاد نخواهد شد. همچنین ازدواج موقت نیازمند ذکر مدت می باشد و الا عقد باطل به حساب می آید. از نظر حقوقی نیز قید جمله تا آخر عمر زن عقد منعقد شده است، باز هم عقد را باطل می کند.

اگر فرضا مدت عقد 80 سال قید شود، توجه داشته باشید حتی اگر در سند نکاحیه ثبت شده، قید کنند که زن حق ارث دارد، به هیچ وجه از مرد ارث نمی برد و برعکس آن نیز صادق است. زن حق گرفتن نفقه را ندارد، مگر این که ضمن عقد نکاح موقت شرط کنند. بنابراین لازم است قبل از نکاح، توافق در این رابطه صورت بگیرد تا از مشکلات بعدی جلوگیری شود.

قانون در ماده 21 قانون حمایت از خانواده، ثبت عقد موقت را الزامی نمی داند؛ مگر این که به شرح موارد زیر در مقاله بهترین وکیل خانواده در بندرعباس، باشد:

 • زن باردار شود.
 • قبل و یا بعد از عقد زوجین توافق کنند.
 • در ضمن عقد شرط کنند که باید ثبت شود.
شرایط ازدواج موقت در قانون چگونه است؟

کلام آخر

از همراهی شما تا آخر این مقاله سپاس گزاریم. امید است توانسته باشیم برای کسب اطلاعات بیشتر شما در زمینه معرفی 10 تا از بهترین وکیل خانواده در بندرعباس، شرح مراحل طلاق توافقی و شرایط ازدواج موقت در قانون، قدم موثری برداشته باشیم. برای افزودن آگاهی خود می توانید مطالب مربوط به مسائل حقوقی را از مجله برترین وکیل دنبال کنید. انتقادات و پیشنهادات خود را با ما در کامنت ها، درمیان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − 2 =

دکمه بازگشت به بالا