خانوادهوکلا

10 تا از بهترین وکیل خانواده در کرمانشاه ⚖️【سال1403】

امروزه، در دادگاه های شهر کرمانشاه یکی از پرونده هایی که همواره به چشم میخورد دعاوی خانواده است. خانواده از مهم ترین ارکان جامعه می باشد لذا قانونگذاران، با تدوین قواعدی، پیوسته بر حفظ آن کوشیده اند. این نوع مسائل قضایی شامل طیف گسترده ای از موارد می گردد و تسلط بر قوانین هر کدام آن ها ضروری است؛ بنابراین انتخاب وکیل متخصص در این حوزه بسیار حائز اهمیت می باشد. سعی کرده ایم 10 تا از بهترین وکیل خانواده در کرمانشاه در این مقاله معرفی کنیم. در مجله برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل خانواده در کرمانشاه

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل مهریه در کرمانشاه

بهترین وکیل خانواده در کرمانشاه کیست؟

پرونده های خانواده دارای مسائل و نکات مهمی هستند که هر کدام از آن ها قوانین خاص خودش را می طلبد. قرار گرفتن در مسیر دادگاه ها با عدم آگاهی، ممکن است مشکلات را سخت تر کند لذا توصیه می شود وکیلی مسلط بر قوانین و قواعد افراد را در این امر یاری کند. این نکته درست است که الزامی بر انتخاب وکیل نیست، لیکن نمی توان به سادگی از کنار مسائلی که سرنوشت را تحت شعاع خود قرار می دهند گذشت.

انتخاب وکیل از مهم ترین اقدامات هر فرد در آغاز پروسه دعاوی است؛ چرا که مشورت با یک فرد متخصص موجب پیش بردن پرونده شما در مطلوب ترین حالت می شود و اگر در برگزیدن وی سهل انگاری پیش بیاید ممکن است، بر ناهمواری های مسیر افزوده گردد. از ویژگی های وکیل خوب، داشتن تخصص، مهارت، پایبندی به زمان، فن بیان و شیوایی کلام، شکیبایی، تعهد، قابل اطمینان بودن می باشد.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل کرمانشاه

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

اکنون اهتمام ورزیده ایم برای سهولت کار و آشنایی شما، اطلاعات 10 تا از بهترین وکیل خانواده در کرمانشاه را همراه آدرس دفتر و شماره تماس، شرح دهیم. برای ادامه مطلب، سایت برترین وکیل را دنبال کنید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل خانواده در کرمانشاه سال 1403!

سارا اله ویسی

سرکار خانم سارا اله ویسی بهترین وکیل خانواده در کرمانشاه

خانم سارا اله ویسی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری در کرمانشاه با 13 سال سابقه کار وکالت در امور حقوقی، کیفری، ملکی و خانوادگی می باشند. دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و از وکلای حاذق در شهر کرمانشاه محسوب می شوند.

خانم اله ویسی با بهره گیری از قوانین روز حقوقی، نفوذ کلامی بالا و صبر و حوصله، تلاش می کنند تا بهترین آراء را در پرونده های مرجوعه به دست آورند. ایشان برای مراجعینی که توان پرداخت یکجای حق الوکاله را ندارند، شرایط پرداخت اقساطی را فراهم نموده اند تا تمامی افراد امکان ارتباط با وکیل متخصص در دعاوی خود را داشته باشند.

برخی از سوابق و خدمات خانم اله ویسی:

 • دبیر سابق کمیسیون حقوق بشر کانون کرمانشاه
 • همکاری با بانک های دولتی و موسسات مالی اعتباری
 • چندین سال فعالیت به عنوان دبیر در کرمانشاه
 • قبول وکالت کلیه دعاوی کیفری، حقوقی، دیوان عدالت ثبتی، اداره و …
 • ارائه مشاوره در کلیه زمینه ها و ثبت دادخواست حقوقی و کیفری، ثبت اظهارنامه و …

جهت اعطای وکالت و انجام مشاوره حضوری و غیرحضوری با خانم اله ویسی می‌توانید با تعیین وقت قبلی با شماره های زیر تماس بگیرید:

در صورت عدم پاسخگویی، ضمن معرفی خود پیغام بگذارید، وکیل در اسرع وقت با شما ارتباط برقرار می نماید.

شماره تماس: 09183571739
شماره تماس دفتر: 08338242608
آدرس دفتر وکالت: کرمانشاه، 22 بهمن، خیابان برق، نبش کوی دوم، مجتمع برق، طبقه 4، واحد 12


پرستو رادمنش

پرستو رادمنش بهترین وکیل خانواده در کرمانشاه

سرکار خانم پرستو رادمنش وکیل پایه یک دادگستری در کرمانشاه است. ایشان با اخذ کارشناسی ارشد حقوق خصوصی دارای بیش از 12 سال سابقه مستمر در حوزه وکالت و فعالیت به عنوان مشاور حقوقی، همواره توانسته اند پرونده های موکلین خود را به نتایج ارزنده ای برسانند.

برخی از سوابق کاری خانم پرستو رادمنش:

 • از اردیبهشت ماه 1384 بعنوان نیروی خرید خدمت و در چهارچوب قرار داد کار معین به استخدام اداره کل مسکن و شهرسازی وقت در آمده و تا سال 87 در قالب قرار داد فوق به انجام در زمینه امور املاک و اراضی اشتغال به کار داشته اند.
 • در سال 86 و پس از اخذ پروانه وکالت دادگستری بعنوان وکیل و مشاور حقوقی اداره کل راه و شهرسازی در خصوص دعاوی مربوط به رفع تصرفات_خلع ید_ رفع مزاحمت_ تنظیم سند دعاوی مربوط به کمیسیون ماده 100 شهرداری_ ماده 5 و ماده 12 قوانین اراضی شهری و زمین شهری و دعاوی راه و تملکات راه و شهرسازی_ پرونده های ثبتی و وصول مطالبات و… را در بیش از 1500 پرونده بعهده داشته اند.
 • از سال 1391 بعنوان وکیل پیگیری مطالبات مدیریت شعب بانک ملت استان کرمانشاه را بعهده داشته اند.
 • از سال 1391 لغایت 1393 بعنوان وکیل بانک ملی دعاوی پیگیری مطالبات و اجرای اسناد را بعهده داشته اند.
 • از تاریخ 1394/7/6 لغایت 1394/12/29 بعنوان وکیل و مشاوره تعاونی مسکن اتباع و امور مهاجرین خارجی کرمانشاه به مشاوره و دفاع دعاوی پرداخته اند.
 • از فروردین 1401 بعنوان وکیل و مشاور حقوقی شرکت جهاد نصر استان کرمانشاه فعالیت می کنند.
 • سابقه بازرسی مرکز وکلا و کارشناسان حقوقی قوه قضائیه.
 • عضو هیات مدیره دیوان داوری مرکزی وکلا.

گواهینامه های دریافت شده توسط ایشان:

 • دارای گواهینامه داوری درجه 1
 • گواهینامه دوره آموزش مدرس حقوق زنان
 • گواهینامه ارزیابی محیط زیست پروژه های طرح بهسازی شهری
 • گواهینامه حقوق در مهندسی ساختمان
 • گواهینامه فن دفاع و آشنایی با ضوابط و مقررات حقوقی و رفع تصرفات
 • گواهینامه دوره آموزش خانواده

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالت خانم پرستو رادمنش با شماره زیر با ایشان در ارتباط باشید:

شماره تماس: 09183302676
آدرس دفتر:
کرمانشاه، 22 بهمن، چهارراه سی متری دوم، رو به روی بانک مسکن و بانک مهر ایرانیان، برج کادوس، طبقه ۵


پریسا الفتی

سرکار خانم پریسا الفتی

سرکار خانم پریسا الفتی، وکیل پایه یک دادگستری در کرمانشاه هستند. ایشان با مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی و 10 سال سابقه در حوزه وکالت پرونده های خانواده، توانسته اند تجربیات ارزشمندی کسب کنند؛ از این رو مهارت بالایی در حل مسائل حقوقی دارند.

هر وکیل خانواده شایسته در کرمانشاه، باید ویژگی های خاص دیگری همچون صداقت، شکیبایی، فن بیان بالا، تسلط و آگاهی بر قوانین را به عنوان یک مشاور داشته باشد. خانم الفتی همواره مسیر دادگاه را برای موکلین خود هموار کرده و مانع از اجحاف حق آن ها در پرونده های خانواده می گردند.

آدرس دفتر: کرمانشاه، 22 بهمن، سی متری دوم، به طرف سنگر، ساختمان زاگرس، طبقه 2، واحد 7

شماره تماس: 09188324889

صادق عرفان پناه

جناب آقای صادق عرفان پناه

جناب آقای صادق عرفان پناه، وکیل پایه یک دادگستری در شهر کرمانشاه می باشند. ایشان با مدرک کارشناسی حقوق و به همراه 18 سال سابقه درخشان، فعال در حوزه وکالت هستند. بر اساس تجربیات ارزنده ایشان، طی سال ها مشاوره در حوزه های مختلف حقوقی از جمله خانواده، می توان ایشان را به عنوان وکیل خانواده خبره در کرمانشاه شناخت.

چرا که با کسب علم و تجربه می توان مهارت هایی همچون تسلط بر قوانین، فن بیان و حل مسئله را افزایش داد. علاوه بر این جناب عرفان پناه، همواره سعی داشته اند با صبر و ریزبینی امور موکلین خود را پیگیری کنند، از این رو موفق به جلب رضایت آن ها گشته اند.

آدرس دفتر: کرمانشاه، خیابان منزه، 12 متری عدالت، پلاک 1

شماره تماس: 0918331326

مهدی رضایی

جناب آقای مهدی رضایی

جناب آقای مهدی رضایی، وکیل پایه یک دادگستری در شهر کرمانشاه هستند. ایشان با مدرک کارشناسی حقوق قضایی دارای 12 سال حضور فعال در حوزه وکالت می باشند. علم و آگاهی آقای رضایی موجب هموار شدن مسیر پرونده های خانواده گشته است.

تسلط بر قوانین، پایبندی به زمان و فن بیان بالا از ویژگی هاییست که سبب شده جناب رضایی با موفقیت در پرونده های خانواده و هموار کردن روند آن ها، به عنوان وکیل خانواده حاذق در کرمانشاه میان موکلین شناخته شوند.

آدرس دفتر: کرمانشاه، بلوار شهید مصطفی امامی، جنب بیمه مرکزی آسیا، ساختمان مهستان، طبقه 6، واحد 24

شماره تماس: 09188327404

الهه حقی

سرکار خانم الهه حقی

خانم الهه حقی، وکیل پایه یک دادگستری در شهر کرمانشاه هستند. ایشان با مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی، 6 سال وکالت در حوزه های مختلف همواره حضور فعالی در حیطه مشاور حقوقی داشته اند. طبق سوابق و اطلاعات به روز، پرونده های موفق خانواده زیادی در طول وکالت خانم حقی به چشم می خورد.

وکیل حقی مشاوری نکته سنج، صادق، آگاه و دلسوز می باشند. لذا همواره سعی دارند با مهارت، پرونده های خانواده موکلین خود را بدون اتلاف وقت به نتایج مطلوب برسانند. از این رو سرکار خانم حقی را می توان به عنوان وکیل خانواده خوب در کرمانشاه به شمار آورد.

آدرس دفتر: کرمانشاه، بلوار طاق بستان، سه راه مسکن، بلوار گلها، روبروی کلانتری 19، جنب نمایشگاه ماشین رویال

شماره تماس: 09188896559

وحید دهنوی

جناب آقای وحید دهنوی

جناب آقای وحید دهنوی وکیل پایه یک دادگستری در کرمانشاه هستند. ایشان با مدرک کارشناسی ارشد مجموعه حقوق همراه بیش از 8 سال تجربه در زمینه های مختلف حقوقی از جمله خانواده دارای حضور مستمر در عرصه وکالت می باشند. آقای دهنوی با تسلط بر قوانین، نکته سنجی، پیگیری دلسوزانه و متکی به تجربه های کسب شده همواره سعی بر این داشته اند تا موکلین خود را به نتیجه مطلوبی برسانند.

با توجه به نظر موکلین ایشان، آقای وحید دهنوی در زمینه وکالت های مختلف، از جمله حقوق خانواده، جزو وکیل خانواده ماهر در کرمانشاه محسوب می شوند.

آدرس دفتر: کرمانشاه، پارکینگ شهرداری، خیابان حاج محمد تقی اصفهانی، رو به روی آزمایشگاه رازی، ساختمان ابن سینا، طبقه 5، واحد 3

شماره تماس: 09188575383


در چه صورت مرد می تواند زن دوم اختیار کند؟

ازدواج مجدد زوج با وجود همسر اول، یکی از مهم ترین دغدغه های اجتماعی و خانوادگی است و این مسئله تنها به کشور ما محدود نمی شود. قوانین و شروط خاصی برای چنین اموری در نظر گرفته شده است که در ادامه مقاله ی بهترین وکیل خانواده در کرمانشاه به آن می پردازیم.

طبق ماده 56 قانون حمایت از خانواده مصوب سال 1391؛ ازدواج مجدد زوج مگر با رضایت همسر اول ممکن نیست. در صورتی که مرد بدون اذن زوجه و دادگاه، زن دوم اختیار کند و هرکدام از زوجین اقدام به ثبت ازدواج نمایند، دادگاه قرار عدم استماع دعوی را صادر می کند؛ چرا که چنین دعوایی به علت وجود موانعی قابل رسیدگی نمی باشد، لذا به چنین موضوعی نیز رسیدگی نمی شود.

ماده 17 قانون حمایت خانواده ازدواج مجدد بدون اجازه همسر را جرم به شمار آورده است. طبق ماده 49 قانون حمایت خانواده عدم ثبت ازدواج دائم جرم بوده و جزای نقدی درجه پنج یا حبس تعزیری درجه هفت می باشد. زن اول می تواند با استناد به بند 12 شروط عقدنامه، تقاضای طلاق کند و علاوه بر آن قادر به مطالبه مهریه نیز خواهد بود.

به طور خلاصه بر اساس قوانین، ازدواج مجدد مرد بدون اجازه زوجه، ممکن نیست مگر مواردی که در نظر گرفته شده است، که بدین شرح هستند:

 • رضایت کامل همسر اول
 • عقیم بودن همسر اول
 • عدم توانایی همسر اول در انجام وظایف زناشویی
 • ترک زندگی خانوادگی از جانب همسر به مدت 6 ماه
 • غایب شدن همسر اول به مدت 1 سال
 • عدم تمکین همسر اول از شوهر طبق حکم دادگاه
 • ابتلای همسر اول به جنون و بیماری های صعب العلاج
 • ابتلای همسر اول به هرگونه اعتیاد مضر حال خانواده بنا به تشخیص دادگاه
 • محکومیت قطعی همسر در جرایم عمدی به مجازات 1 سال
 • سوء رفتار یا سوء معاشرت همسر اول به گونه ای که برای قابل تحمل نباشد
بهترین وکیل خانواده در کرمانشاه

تمکین و انواع آن چیست؟

طبق قانون مدنی، پس از ازدواج هر یک از زوجین نسبت به یکدیگر وظایف و تکالیفی که ملزم به انجام آن هستند. یکی از این موارد تمکین زن نسبت به مرد می باشد. تمکین در اصطلاحات حقوقی بر دو نوع تقسیم بندی می شود، که در ادامه ی مقاله بهترین وکیل خانواده در کرمانشاه به شرح آن ها می پردازیم.

تمکین عام، در حقوق به معنای پذیرش ریاست مرد بر خانواده است یعنی زن باید بپذیرد که مدیریت خانواده با زوج می باشد لذا عدم توافق بر سر آن نامعتبر می گردد. این ریاست به معنی تصمیم برای مسائل کلی خانواده و تعیین موارد اخلاقی و مالی در خانواده است همچنین زن ملزم به حسن معاشرت با وی می گردد.

لذا اگر زنی بر خلاف آنچه که بیان شد، عمل کند؛ نسبت به شوهر تمکین عام نکرده و در اصطلاح زن ناشزه محسوب می شود. البته در مقابل مرد نیز وظایفی نسبت به زن و فرزندان دارد که بیشتر تکالیف مالی است. یعنی مرد باید نفقه زن و فرزندان خود را پرداخت کند و زندگی مناسبی برای آن ها فراهم آورد.

تمکین خاص، مربوط به شرایطی است که زن برای تامین نیاز های جنسی زوج به صورت معقول همراه باشد و بدون عذر موجه از این امر اجتناب نکند. در این صورت نیز، زن ناشزه محسوب می شود. تمکین خاص، شامل هرگونه عمل جنسی نیست و باید به شرایط مکان، زمان و عرف توجه شود، برای مثال اگر زوج دارای بیماری مقاربتی است زن مکلف به نزدیکی نخواهد بود.

بهترین وکیل خانواده در کرمانشاه

کلام آخر

از همراهی شما تا آخر این مقاله سپاس گزاریم. امید است توانسته باشیم برای کسب اطلاعات بیشتر شما در زمینه معرفی 10 تا از بهترین وکیل خانواده در کرمانشاه، شرایط برای ازدواج دوم مرد، تمکین و انواع آن برداشته باشیم. برای افزودن آگاهی خود می توانید مطالب مربوط به مسائل حقوقی را از مجله برترین وکیل دنبال کنید. انتقادات و پیشنهادات خود را با ما در کامنت ها، در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + 18 =

دکمه بازگشت به بالا