وکلا

10 تا از بهترین وکیل کرمان ⚖️【سال1403】

مشاوره با بهترین وکیل، باعث پیشبرد سریع کارهای حقوقی می شود. در شهر کرمان حجم پرونده ها در داگاه ها رو به افزایش است و افراد زیادی روزانه درگیر مسائل حقوقی، کیفری، خانوادگی، ملکی و اداری می شوند. طبیعی است که در این شرایط نیاز به وکیل خبره در کرمان بیشتر شود، گاهی اوقات یافتن وکیل در این شهر کار دشواری می شود، از این رو ما در ادامه این مقاله 10 نفر از بهترین وکیل کرمان را معرفی می کنیم همراه ما در مجله برترین وکیل باشید.

بهترین وکیل کرمان کیست؟

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل ایران

وکیل کرمان چه نقشی در کسب موفقیت پرونده دارد؟

در ابتدا لازم است به این موضوع اشاره داشته باشیم که وکیل قادر به انجام وظایفی است که از توان افراد عادی خارج می‌باشد. بهترین وکیل کرمان این تخصص و مهارت را در طی سال‌های متمادی به دست آورده و تحصیلات حقوقی او نیز در این زمینه موثر بوده است. همواره می‌توان برای تنظیم دادخواست و یا شکواییه از وکیل کمک گرفت کار را به شیوه‌ای اصولی‌تر جلو برد. این موضوع را باید در نظر داشته باشید که وکیل با ارائه مشاوره حقوقی می‌تواند راهکارهای مناسبی را برای عبور از مشکلات در اختیار موکل خود قرار دهد و به این شیوه موفقیت در پرونده را تضمین نماید و شما را به اهداف تعیین شده در خصوص پرونده برساند.

از سوی دیگر ممکن است برای اثبات ادعای خود در محاکم قضایی به ادله و مستنداتی نیاز داشته باشید. وکیل می‌تواند به شما کمک کند تا از طریق مراجع مختلف به جمع آوری این مدارک پرداخته و آنها را به شیوه درست در دادگاه ارائه دهید. گاهی نیز لازم است با تنظیم لایحه‌های قضایی از حقوق پایمال شده خود در دادگاه دفاع کنید. می‌دانیم که تنظیم لایحه و انواع متون حقوقی امری تخصصی و پیچیده است. وکیل کرمان سواد حقوقی لازم برای انجام این کار را در اختیار دارد می‌تواند با استفاده از مواد قانونی مختلف و نیز پیوست نمودن مستندات مربوطه به شیوه‌ای اصولی لایحه مورد نظر را تحریر کند

بهترین وکیل کرمان کیست؟

وکیل خوب در کرمان، باید فردی متخصص و متبحر در امر وکالت باشد. زمان انتخاب وکیل باید به چند ویژگی مهم در زمینه سوابق و دانش وکیل توجه کنیم و بررسی هایی بسیاری انجام دهیم تا وکیلی کارکشته برای پرونده خود انتخاب کنیم. بنابراین توصیه می شود در مراحل انتخاب وکیل، به سراغ فردی بروید که چندین پرونده موفق در حوزه مشکل شما، در گذشته انجام داده باشد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

مطمئنا وکلای حاذق بسیاری در شهر کرمان هستند که انتخاب از میان آن ها سخت است اما در این مقاله تلاش کرده ایم تا 10 تا از وکیل خوب در کرمان را به همراه سوابق و آدرس دفتر شان معرفی کنیم:

لیست 10 تا از بهترین وکیل کرمان ⚖️ + آدرس و تلفن ☎️️

سمانه مرزبان

سمانه مرزبان بهترین وکیل کرمان

خانم سمانه مرزبان وکیل پایه یک دادگستری در کرمان، معدل بند الف دانشگاه، فوق لیسانس رشته حقوق خصوصی، دانش آموخته دانشگاه شیراز و دارای بیش از 10 سال سابقه وکالت می باشند. ایشان در زمینه انواع پرونده های حقوقی، کیفری، خانوادگی، ملکی و … فعالیت می کنند و سابقه درخشانی در وکالت انواع دعاوی دارند.

جهت اعطای وکالت و بهره‌مندی از مشاوره خانم مرزبان می توانید با شماره زیر با ایشان در ارتباط باشید.

شماره تماس: 09177830024
آدرس دفتر: کرمان، چهار راه ابن سینا، ساختمان شاهین طبقه 6


مسعود نادری

مسعود نادری بهترین وکیل کرمان

آقای مسعود نادری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر کرمان هستند و به عنوان یکی از بهترین وکیل در کرمان شناخته شده اند. ایشان دارای مدرک دکترای حقوق و عضو هیات علمی دانشگاه می باشند. نزدیک به 20 سال سابقه فعالیت حقوقی دارند. در حال حاضر ریاست دانشکده حقوق دانشگاه کرمان را عهده دار می باشند. دکتر نادری وکیلی موفق در دعاوی حقوقی و خانوادگی در شهر کرمان محسوب می شوند.

برخی از مشخصات بارز ایشان عبارت است از:

 • دارای مدرک تحصیلی دکترای حقوق عمومی
 • دارای تخصص در حوزه دعاوی خانواده، دعاوی کیفری، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ملکی، جهاد کشاورزی
 • دارای سابقه فعالیت به عنوان دبیر هیات نظارت بر نشریات دانشجویی منطقه هفت دانشگاه ازاد اسلامی

تخصص و مهارت های آقای مسعود نادری:

 • 17 سال تجربه و تخصص در امور وکالت
 • ریاست دانشکده حقوق کرمان
 • مولف کتب حقوقی و ارائه ی چندین مقاله علمی در نشریات پژوهشی
 • عضو کمیته اختبار مرکز وکلای کرمان
 • ریاست هیات مدیره موسسه حقوقی نواندیشان کریمان

شماره تماس: 09131921102
آدرس دفتر: کرمان، خیابان امام جمعه، حدفاصل کوچه 16 و 18، ساختمان پیوند


شهاب یحیی پور

شهاب یحیی پور بهترین وکیل کرمان

آقای شهاب یحیی‌پور وکیل پایه یک دادگستری در کرمان، عضو کمیسیون صیانت از وکلا، عضو فعال جامعه حقوقدانان ایران و بالغ بر ۳۰ سال تجربه حقوقی دارند.

برخی از تخصص های آقای شهاب یحیی پور:

 • پرونده های ملکی : (خلع ید، رفع تصرف عدوانی، اجرت المثل ایام تصرف، دستور تخلیه و …)
 • پرونده های ثبتی : (صدور اجرائیه مهریه، اسناد تجاری، اعتراض به ثبت و …)
 • پرونده های خانواده : ( طلاق، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، استرداد جهیزیه، فسخ نکاح و …)
 • پرونده های کیفری : (جرائم اقتصادی، جرائم سایبری، پولشویی، کلاهبرداری، مواد مخدر، قاچاق، خیانت در امانت، جعل ، انتقال مال غیر، پرونده های پزشکی، دیه، تجاوز، توهین و افترا و …)
 • و …

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالت آقای شهاب یحیی پور، با شماره زیر در تماس باشید:

شماره تماس: 09131420670
آدرس دفتر:
کرمان، نبش بلوار کشاورز 6، ساختمان همراه، واحد 4


محسن اسماعیلیان

جناب آقای محسن اسماعیلیان

آقای اسماعیلیان وکیل پایه یک دادگستری در کرمان و کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی هستند. ایشان یکی از وکلای ورزشکار در کرمان بوده و رییس هیات تیراندازی استان کرمان، سرپرست تیم های ملی تیراندزی و استاد دانشگاه می باشند. آقای اسماعیلیان پیش از وکلات به رشته تیراندازی می پرداختند و به عنوان مدرس تیراندازی در کشور موفق به دریافت مدرک مربیگری ملی و داوری بین المللی در تیراندازی شدند.

آدرس دفتر: کرمان، خیابان فلسطین، جنب پست بانک، طبقه 2

شماره تماس: 09133410168


جواد صفری زاده

جواد صفری زاده بهترین وکیل کرمان

آقای جواد صفری زاده وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، رئیس هئیت مدیره موسسه حقوقی وداوری سروش مهر، دارای بیش از 8 سال سابقه کار حقوقی، سابقه همکاری با شرکت های دولتی و خصوصی و نیز انجام بسیاری از پرونده های خاص در زمینه های تجاری، ملکی، کیفری را در کارنامه کاری خود دارند.

برخی از تخصص ایشان:

 • وکالت در کلیه دعاوی ملکی اعم از سرقفلی، مصادره اموال، وصیت و ارث، دعاوی شهرداری، کمیسیون ماده صد شهرداری، تخلیه ملک تجاری و مسکونی، الزام به تنظیم سند، خلع ید، فسخ و ابطال قرارداد، اختلافات پیمانکاری، مشارکت در ساخت و دعاوی علیه دولت و نهادهای دولتی
 • داوری در کلیه دعاوی ملکی و اختلافات قراردادی بین اشخاص حقیقی و نیز شرکت های تجاری و همچنین نظر به وجود داوری به عنوان یکی از مراجع رسیدگی کننده در زمینه حل و فصل اختلافات و ایجاد صلح و سازش فی مابین اشخاص در اختلافات ملکی و قراردادی و در جرائم قابل گذشت، خواه در دادگاه طرح شده یا نشده و در هر مرحله ای از رسیدگی که باشد.
 • وکالت و مشاوره در کلیه دعاوی شرکت های تجاری داخلی و خارجی و تنظیم قراردادهای تجاری و بازرگان
 • وکالت در کلیه دعاوی کیفری اعم از کلاهبرداری، اختلاس، ارتشاء، مواد مخدر، سرقت، قتل، پولشویی، قاچاق کالا و ارز، جرائم رایانه ای، جرائم پزشکی، جعل اسناد و مشروبات الکلی
 • وکالت در کلیه مراجع قضایی اعم از دیوان عدالت اداری، دیوان عالی کشور، کمیسیون های ماده صد شهرداری، کمیسیون های ماده 56 جنگل ها و مراتع و کمیسیون ماده 12 زمین شهری و وکالت در دادگاهای انقلاب اسلامی
 • وکالت در دعاوی خانواده: طلاق، مطالبه مهریه، نفقه، اجرت المثل، حضانت فرزندان

شماره تماس: 09127500415


فرحناز فرحبخش

سرکار خانم فرحناز فرحبخش

خانم فرحبخش وکیل پایه یک دادگستری و عضو هیات علمی دانشگاه در کرمان هستند. ایشان در زمینه دعاوی خانواده، مطالبه مهریه، نفقه، طلاق توافقی، طلاق به درخواست مرد، طلاق به درخواست زن و … ، دعاوی کیفری، کلاهبرداری، سرقت، قتل و … ، دعاوی ملکی و حقوقی فعالیت می کنند و مشاوره های لازم را در این خصوص به متقاضیان ارائه می دهند.

آدرس دفتر: کرمان، خیابان سپیهبد قرنی، قرنی 15، ساختمان سبز، طبقه اول، واحد 5

شماره تماس: 09133976676


وکیل باتجربه در کرمان

ویژگی های وکیل خوب در کرمان

از ویژگی های بهترین وکیل زن کرمان این است که پرونده موکل را به صورت دقیق مطالعه کرده و تحلیل علمی درست ارائه بدهد. یک وکیل خوب باید تحلیل هایی که به حقیقت نزدیک هستند را به موکل بگوید نه حرف هایی که موکل تمایل به شنیدن آن ها دارد. وکیل خوب، باید مطالب مهم و اساسی را به موکل خود اطلاع دهد.

ویژگی بعدی، توانایی های علمی و حرفه ای بودن وکیل است، یک وکیل خوب در کرمان برای حل پرونده های موکلین خود نیاز دارد که دانش و سابقه کافی در این حوزه را کسب نموده باشد و طبق تجاربی که به دست آورده از حقوق موکل خود دفاع کند.

از ویژگی های یک وکیل خوب در کرمان می توان به تسلط او به تمامی مسائل حقوقی و کیفری اشاره نمود، وکیل باید در شرایط گوناگون، تصمیمات درست بگیرد و تسلط کاملی بر قوانین و تبصره های جدید داشته باشد و تلاش کند تا اطلاعات خود را به روز نگه دارد.

تعرفه حق الوکاله وکیل کرمان در دعاوی حقوقی و کیفری چقدر است؟

این موضوع را در نظر داشته باشید که بدون استخدام بهترین وکیل کرمان حرف چندانی برای دفاع از خود در دادگاه نخواهید داشت. در واقع لازم است در دادگاه با اشاره به مواد قانونی و ارائه مستندات لازم قاضی را متقاعد سازید تا با رعایت کامل موازین عدالت حکم صادر کند. در هر شرایطی، چه پرونده پیچیده باشد و چه ساده، ملزم به استخدام یک وکیل کاربلد هستید. اما لازم است در ازای دریافت مشاوره حقوقی، تنظیم لایحه و سایر خدمات حقوقی دستمزدی به وکیل پرداخت کنید که آن را حق الوکاله می گویند.

آیین نامه ها به منظور ایجاد نوعی از وحدت رویه در میان حق الوکاله وکلای مختلف به چاپ می رسند. اما وکالت را می تواند شغلی آزاد در نظر گرفت. از این رو، از نظر قانونی این حق به وکیل داده شده است تا خودش به صورت توافقی با موکل میزان دستمزد را پیشنهاد کند. در این شرایط است که وکیل جنبه های مختلف پرونده های کیفری را در نظر می گیرد و با تخمین زدن میزان پیچیدگی و زمان بر بودن پرونده نظر نهایی اش را در خصوص حق الوکاله اعلام می دارد. البته موکل نیز می تواند در این خصوص چانه زنی داشته باشد.

ویژگی های وکیل خوب در کرمان

ضرورت انتخاب وکیل چیست؟

کرمان شهری است که وکلای حقوقی و کیفری بسیاری در آن فعالیت می کنند همچنین حجم پرونده ها در دادگاه ها رو به افزایش است و افراد زیادی روزانه درگیر مسائل حقوقی و کیفری و اداری می شوند. طبیعی است که در این شرایط نیاز به بهترین وکیل در کرمان بیشتر شود. اما متاسفانه اکثر مردم ترجیح می دهند مسائل را خودشان حل کنند و تصور می کنند نیازی به وکیل ندارند. بیشتر ما اطلاعات بسیار محدودی در مورد قانون و حقوق داریم، بنابراین نیاز است که از وکیل متخصص در کرمان کمک بگیریم.

ضرورت انتخاب وکیل زمانی خود را نشان می دهد که در پرونده با شکست مواجه می شویم و برای جبران آن به دنبال وکیلی باسابقه در کرمان می گردیم. اما برای جلوگیری از این اتفاق، می توانیم در صورت مواجه شدن با هر نوع مشکل حقوقی، کیفری، خانوادگی، ملکی، تجاری، ثبتی و … ، مشاوره ای با وکیل باتجربه در کرمان داشته باشیم و راهنمایی های لازم را از او دریافت کنیم.

زمانی که وکالت پرونده را به وکیل کرمان واگذار نماییم، دیگر نیازی به حضور ما در دادگاه های شلوغ و زمان بر نیست، می توانیم به دیگر کارهای خود برسیم، کارهای حقوقی مان به درستی پیش می رود و از همه مهمتر، فردی که تخصص و دانش کافی در حوزه پرونده ما را دارد، آن را پیگیری می کند و دفاعیات لازم را به عمل می آورد.

کلام آخر

سپاس گزارم که تا این بخش همراه ما در مقاله بهترین وکیل کرمان بودید. در این مطلب تلاش کردیم شما را با تعدادی از وکلای خبره و مجرب در شهر کرمان آشنا کنیم. در مورد ضرورت داشتن وکیل و ویژگی هایی که یک وکیل باید داشته باشد توضیحاتی دادیم. امیدوارم در این مقاله شما را در انتخاب وکیل کمک کرده باشیم. اگر سوال یا انتقادی داشتید، خوشحال می شویم در بخش دیدگاه با ما به اشتراک بگذارید.

5/5 - (4 امتیاز)

زینب رحمانی

به عنوان یک طراح سایت و نویسنده، دائما در حال یادگیری هستم، همیشه تلاش کردم تا تمام توان خودم رو به کار بگیرم و مطالب حقوقی دقیقی رو در اختیار شما قرار بدم تا شاید بتونم به این شکل گره ای از مشکلات حقوقی شما باز کنم. اگر سوال و نظری درباره مقالات دارین حتما ازم بپرسین:)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × سه =

دکمه بازگشت به بالا