وکیل

10 تا از بهترین وکیل کرمان ⚖️【سال1402】

مشاوره با بهترین وکیل، باعث پیشبرد سریع کارهای حقوقی می شود. در شهر کرمان حجم پرونده ها در داگاه ها رو به افزایش است و افراد زیادی روزانه درگیر مسائل حقوقی، کیفری، خانوادگی، ملکی و اداری می شوند. طبیعی است که در این شرایط نیاز به وکیل خبره در کرمان بیشتر شود، گاهی اوقات یافتن وکیل در این شهر کار دشواری می شود، از این رو ما در ادامه این مقاله 10 نفر از بهترین وکیل کرمان را معرفی می کنیم همراه ما در مجله برترین وکیل باشید.

بهترین وکیل کرمان کیست؟

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل ایران

بهترین وکیل کرمان کیست؟

وکیل خوب در کرمان، باید فردی متخصص و متبحر در امر وکالت باشد. زمان انتخاب وکیل باید به چند ویژگی مهم در زمینه سوابق و دانش وکیل توجه کنیم و بررسی هایی بسیاری انجام دهیم تا وکیلی کارکشته برای پرونده خود انتخاب کنیم. بنابراین توصیه می شود در مراحل انتخاب وکیل، به سراغ فردی بروید که چندین پرونده موفق در حوزه مشکل شما، در گذشته انجام داده باشد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

مطمئنا وکلای حاذق بسیاری در شهر کرمان هستند که انتخاب از میان آن ها سخت است اما در این مقاله تلاش کرده ایم تا 10 تا از وکیل خوب در کرمان را به همراه سوابق و آدرس دفتر شان معرفی کنیم:

سمانه مرزبان

سمانه مرزبان بهترین وکیل کرمان

خانم سمانه مرزبان وکیل پایه یک دادگستری در کرمان، معدل بند الف دانشگاه، فوق لیسانس رشته حقوق خصوصی، دانش آموخته دانشگاه شیراز و دارای بیش از 10 سال سابقه وکالت می باشند. ایشان در زمینه انواع پرونده های حقوقی، کیفری، خانوادگی، ملکی و … فعالیت می کنند و سابقه درخشانی در وکالت انواع دعاوی دارند.

جهت اعطای وکالت و بهره‌مندی از مشاوره خانم مرزبان می توانید با شماره زیر با ایشان در ارتباط باشید.

شماره تماس: 09177830024
آدرس دفتر: کرمان، چهار راه ابن سینا، ساختمان شاهین طبقه 6

مسعود نادری

مسعود نادری بهترین وکیل کرمان

آقای مسعود نادری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر کرمان هستند و به عنوان یکی از بهترین وکیل در کرمان شناخته شده اند. ایشان دارای مدرک دکترای حقوق و عضو هیات علمی دانشگاه می باشند. نزدیک به 20 سال سابقه فعالیت حقوقی دارند. در حال حاضر ریاست دانشکده حقوق دانشگاه کرمان را عهده دار می باشند. دکتر نادری وکیلی موفق در دعاوی حقوقی و خانوادگی در شهر کرمان محسوب می شوند.

برخی از مشخصات بارز ایشان عبارت است از:

 • دارای مدرک تحصیلی دکترای حقوق عمومی
 • دارای تخصص در حوزه دعاوی خانواده، دعاوی کیفری، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ملکی، جهاد کشاورزی
 • دارای سابقه فعالیت به عنوان دبیر هیات نظارت بر نشریات دانشجویی منطقه هفت دانشگاه ازاد اسلامی

تخصص و مهارت های آقای مسعود نادری:

 • 17 سال تجربه و تخصص در امور وکالت
 • ریاست دانشکده حقوق کرمان
 • مولف کتب حقوقی و ارائه ی چندین مقاله علمی در نشریات پژوهشی
 • عضو کمیته اختبار مرکز وکلای کرمان
 • ریاست هیات مدیره موسسه حقوقی نواندیشان کریمان

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالت آقای مسعود نادری، با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس: 09131921102
آدرس دفتر:
کرمان، خیابان امام جمعه، حدفاصل کوچه 16 و 18، ساختمان پیوند

دکتر شهاب یحیی پور

دکتر شهاب یحیی پور بهترین وکیل کرمان

آقای دکتر شهاب یحیی پور وکیل پایه یک دادگستری در کرمان، عضو کمیسیون صیانت از وکلا و همچنین عضو فعال جامعه ی حقوقدانان ایران، مدرس دانشگاه، دارای بیش از 20 سال سابقه وکالت، دارای دکترای حقوق خصوصی می باشند.

برخی از تخصص آقای دکتر شهاب یحیی پور:

 • پرونده های خانواده (طلاق، الزام به تمکین، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، استرداد جهیزیه و …)
 • پرونده های ملکی (خلع ید، اجرت المثل ایام تصرف، دستور تخلیه و…)
 • پرونده های کیفری (مواد مخدر، قتل، کلاهبرداری، سرقت، خیانت در امانت، جعل، انتقال مال غیر، دیه و …)
 • و …

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالت آقای دکتر شهاب یحیی پور، با شماره زیر در تماس باشید:

شماره تماس: 09131420670
آدرس دفتر:
کرمان، جنب بلوار کشاورز 6، ساختمان همراه، واحد 4

فرحناز فرحبخش

سرکار خانم فرحناز فرحبخش

خانم فرحبخش وکیل پایه یک دادگستری و عضو هیات علمی دانشگاه در کرمان هستند. ایشان در زمینه دعاوی خانواده، مطالبه مهریه، نفقه، طلاق توافقی، طلاق به درخواست مرد، طلاق به درخواست زن و … ، دعاوی کیفری، کلاهبرداری، سرقت، قتل و … ، دعاوی ملکی و حقوقی فعالیت می کنند و مشاوره های لازم را در این خصوص به متقاضیان ارائه می دهند.

آدرس دفتر: کرمان، خیابان سپیهبد قرنی، قرنی 15، ساختمان سبز، طبقه اول، واحد 5

شماره تماس: 09133976676

هاتف صباحی

جناب آقای هاتف صباحی

آقای صباحی وکیل پایه یک دادگستری و متخصص در کلیه دعاوی حقوقی، کیفری، دعاوی مربوط به خانواده، دعاوی ملکی، ثبتی، دعاوی مربوط به تصادفات و … هستند. برای انواع پرونده های کلاهبرداری، مطالبه مهریه و نفقه، طلاق تمکین و … می توان از آقای صباحی مشاوره دریافت کرد.

آدرس دفتر: کرمان، چهارراه ابن سینا، ساختمان ابن سینا، طبقه همکف

شماره تماس: 09120249297

جواد ریاحی

آقای ریاحی وکیل پایه یک دادگستری کرمان و بیش از 10 سال سابقه در زمینه حل و پیگیری دعاوی حقوقی و کیفری کسب نموده اند. ایشان عضو کانون وکلای دادگستری کرمان و مسلط به امور قراردادها هستند. تسلط کامل به قوانین حقوقی، تجارت، حقوق و قوانین کار از ویژگی های ایشان به حساب می آید. آقای ریاحی دانشجوی دکترای رشته حقوق در مرحله دفاع از رساله هستند.

آدرس دفتر: کرمان، میدان کوثر، به طرف پل کوثر سمت راست، جنب مهد کودک ریحانه، پلاک 101

شماره تماس: 09129614064

محسن اسماعیلیان

جناب آقای محسن اسماعیلیان

آقای اسماعیلیان وکیل پایه یک دادگستری در کرمان و کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی هستند. ایشان یکی از وکلای ورزشکار در کرمان بوده و رییس هیات تیراندازی استان کرمان، سرپرست تیم های ملی تیراندزی و استاد دانشگاه می باشند. آقای اسماعیلیان پیش از وکلات به رشته تیراندازی می پرداختند و به عنوان مدرس تیراندازی در کشور موفق به دریافت مدرک مربیگری ملی و داوری بین المللی در تیراندازی شدند.

آدرس دفتر: کرمان، خیابان فلسطین، جنب پست بانک، طبقه 2

شماره تماس: 09133410168

حسین پورمحی آبادی

جناب آقای حسین پورمحی آبادی

آقای پورمحی آبادی وکیل پایه یک دادگستری در کرمان و دانشجوی نمونه مقطع کارشناسی دانشگاه تهران بوده اند. ایشان رتبه 64 رشته علوم انسانی را در کنکور سال 83 به دست آورده اند. ایشان در حال حاضر دکتری حقوق دارند و مدرس دانشگاه شهید باهنر کرمان و دانشگاه ولیعصر رفسنجان هستند. از سوابق ایشان می توان به 10 سال مسئولیت امور حقوقی دانشگاه و پارک علم و فناوری کرمان را برعهده داشته اند. آقای پورمحی آبادی، پژوهشگر حوزه جرم شناسی_ سیاست جنایی و حقوق کیفری هستند.

آدرس دفتر: کرمان، چهارراه نیکزاد، بلوار، ابوالفضل، طبقه فوقانی، داروخانه دکتر حاج محمدی، دفتر وکالت آقای روح اله اسلامی

شماره تماس: 09131974770

سمیه امیر تیموری

سرکار خانم سمیه امیر تیموری، وکیل پایه یک دادگستری کرمان و مشاور حقوقی، کارشناس حقوق جزا آخرین مدرک تحصیلی وی بوده است. تخصص های وی را می توان به دعاوی خانواده مثل درخواست طلاق از سوی زن، طلاق توافقی و هویت قانونی شامل دعاوی خانواده، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست، دعاوی مالی، تجاری، قراردادها شامل چک، داوری، قراردادها، مناقصات، اختلافات مالی، سفته، برات، فاکتور، رسید عادی و غیره اشاره نمود که به وی موکول شده و آنها را با درصد بالایی از موفقیت به پایان رسانده است.

آدرس دفتر: کرمان، میدان قرنی، خیابان امام، مجتمع پرسپولیس، طبقه اول واحد ٤

شماره تماس: 09133990275

اشکان نجمایی

جناب آقای اشکان نجمایی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری کرمان، آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی می‌باشد. از آقای نجمایی می‌توان به عنوان وکیل خوب نام برد چون در مدت وکالت خویش توانسته درصد موفقیت بالا در پرونده‌های موکوله به وی موجب جلب رضایت مراجعین شود هم چنین با راهنمایی و مشاوره دقیق موکل، ایشان را در طرح دعوا و یا عدم طرح دعوا راهنمایی می‌کند.

جرایم علیه اموال و اسناد شامل کلاهبرداری، جعل، تقلب، تزویر، خیانت در امانت، فروش و انتقال مال غیر، سرقت، دعاوی مالی، تجاری، قراردادها شامل چک، داوری، قراردادها، سفته، برات، دعاوی املاک شامل اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیرمنقول، املاک، شهرداری، منابع طبیعی، ثبت اسناد و املاک، موجر و مستاجر، سرقفلی، تخلیه از جمله تخصص‌های وی در زمینه وکالت است.

آدرس دفتر: کرمان، شریعتی 13، مجتمع برنا، طبقه 1 واحد 2

شماره تماس: 09359489413

ضرورت انتخاب وکیل چیست؟

کرمان شهری است که وکلای حقوقی و کیفری بسیاری در آن فعالیت می کنند همچنین حجم پرونده ها در دادگاه ها رو به افزایش است و افراد زیادی روزانه درگیر مسائل حقوقی و کیفری و اداری می شوند. طبیعی است که در این شرایط نیاز به بهترین وکیل در کرمان بیشتر شود. اما متاسفانه اکثر مردم ترجیح می دهند مسائل را خودشان حل کنند و تصور می کنند نیازی به وکیل ندارند. بیشتر ما اطلاعات بسیار محدودی در مورد قانون و حقوق داریم، بنابراین نیاز است که از وکیل متخصص در کرمان کمک بگیریم.

وکیل باتجربه در کرمان

ضرورت انتخاب وکیل زمانی خود را نشان می دهد که در پرونده با شکست مواجه می شویم و برای جبران آن به دنبال وکیلی باسابقه در کرمان می گردیم. اما برای جلوگیری از این اتفاق، می توانیم در صورت مواجه شدن با هر نوع مشکل حقوقی، کیفری، خانوادگی، ملکی، تجاری، ثبتی و … ، مشاوره ای با وکیل باتجربه در کرمان داشته باشیم و راهنمایی های لازم را از او دریافت کنیم.

زمانی که وکالت پرونده را به وکیل کرمان واگذار نماییم، دیگر نیازی به حضور ما در دادگاه های شلوغ و زمان بر نیست، می توانیم به دیگر کارهای خود برسیم، کارهای حقوقی مان به درستی پیش می رود و از همه مهمتر، فردی که تخصص و دانش کافی در حوزه پرونده ما را دارد، آن را پیگیری می کند و دفاعیات لازم را به عمل می آورد.

ویژگی های وکیل خوب در کرمان

از ویژگی های بهترین وکیل زن کرمان این است که پرونده موکل را به صورت دقیق مطالعه کرده و تحلیل علمی درست ارائه بدهد. یک وکیل خوب باید تحلیل هایی که به حقیقت نزدیک هستند را به موکل بگوید نه حرف هایی که موکل تمایل به شنیدن آن ها دارد. وکیل خوب، باید مطالب مهم و اساسی را به موکل خود اطلاع دهد.

ویژگی های وکیل خوب در کرمان

ویژگی بعدی، توانایی های علمی و حرفه ای بودن وکیل است، یک وکیل خوب در کرمان برای حل پرونده های موکلین خود نیاز دارد که دانش و سابقه کافی در این حوزه را کسب نموده باشد و طبق تجاربی که به دست آورده از حقوق موکل خود دفاع کند.

از ویژگی های یک وکیل خوب در کرمان می توان به تسلط او به تمامی مسائل حقوقی و کیفری اشاره نمود، وکیل باید در شرایط گوناگون، تصمیمات درست بگیرد و تسلط کاملی بر قوانین و تبصره های جدید داشته باشد و تلاش کند تا اطلاعات خود را به روز نگه دارد.

کلام آخر

سپاس گزارم که تا این بخش همراه ما در مقاله بهترین وکیل کرمان بودید. در این مطلب تلاش کردیم شما را با تعدادی از وکلای خبره و مجرب در شهر کرمان آشنا کنیم. در مورد ضرورت داشتن وکیل و ویژگی هایی که یک وکیل باید داشته باشد توضیحاتی دادیم. امیدوارم در این مقاله شما را در انتخاب وکیل کمک کرده باشیم. اگر سوال یا انتقادی داشتید، خوشحال می شویم در بخش دیدگاه با ما به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × یک =

دکمه بازگشت به بالا