وکیل

10 تا از بهترین وکیل کرمان ⚖️【سال1402】

مشاوره با بهترین وکیل، باعث پیشبرد سریع کارهای حقوقی می شود. در شهر کرمان حجم پرونده ها در داگاه ها رو به افزایش است و افراد زیادی روزانه درگیر مسائل حقوقی، کیفری، خانوادگی، ملکی و اداری می شوند. طبیعی است که در این شرایط نیاز به وکیل خبره در کرمان بیشتر شود، گاهی اوقات یافتن وکیل در این شهر کار دشواری می شود، از این رو ما در ادامه این مقاله 10 نفر از بهترین وکیل کرمان را معرفی می کنیم همراه ما در مجله برترین وکیل باشید.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل ایران

بهترین وکیل کرمان کیست؟

بهترین وکیل کرمان کیست؟

وکیل خوب در کرمان، باید فردی متخصص و متبحر در امر وکالت باشد. زمان انتخاب وکیل باید به چند ویژگی مهم در زمینه سوابق و دانش وکیل توجه کنیم و بررسی هایی بسیاری انجام دهیم تا وکیلی کارکشته برای پرونده خود انتخاب کنیم. بنابراین توصیه می شود در مراحل انتخاب وکیل، به سراغ فردی بروید که چندین پرونده موفق در حوزه مشکل شما، در گذشته انجام داده باشد.

مطمئنا وکلای حاذق بسیاری در شهر کرمان هستند که انتخاب از میان آن ها سخت است اما در این مقاله تلاش کرده ایم تا 10 تا از وکیل خوب در کرمان را به همراه سوابق و آدرس دفتر شان معرفی کنیم.

سرکار خانم فرحناز فرحبخش

سرکار خانم فرحناز فرحبخش

خانم فرحبخش وکیل پایه یک دادگستری و عضو هیات علمی دانشگاه در کرمان هستند. ایشان در زمینه دعاوی خانواده، مطالبه مهریه، نفقه، طلاق توافقی، طلاق به درخواست مرد، طلاق به درخواست زن و … ، دعاوی کیفری، کلاهبرداری، سرقت، قتل و … ، دعاوی ملکی و حقوقی فعالیت می کنند و مشاوره های لازم را در این خصوص به متقاضیان ارائه می دهند.

آدرس دفتر: کرمان، خیابان سپیهبد قرنی، قرنی 15، ساختمان سبز، طبقه اول، واحد 5

شماره تماس: 09133976676

جناب آقای هاتف صباحی

جناب آقای هاتف صباحی

آقای صباحی وکیل پایه یک دادگستری و متخصص در کلیه دعاوی حقوقی، کیفری، دعاوی مربوط به خانواده، دعاوی ملکی، ثبتی، دعاوی مربوط به تصادفات و … هستند. برای انواع پرونده های کلاهبرداری، مطالبه مهریه و نفقه، طلاق تمکین و … می توان از آقای صباحی مشاوره دریافت کرد.

آدرس دفتر: کرمان، چهارراه ابن سینا، ساختمان ابن سینا، طبقه همکف

شماره تماس: 09120249297

جناب آقای مسعود مقدسی

جناب آقای مسعود مقدسی

آقای مقدسی وکیل پایه یک دادگستری کرمان و مشاور حقوقی در این شهر هستند. ایشان مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا از کانون وکلای دادگستری دارند و به تمامی دعاوی خانواده، طلاق، مطالبه مهریه، نفقه، استرداد جهیزیه، دعاوی املاک، خرید و فروش اموال غیرمنقول، دعاوی مربوط به شهرداری ها، ثبت اسناد و املاک، دعاوی موجر و مستاجر و … را می پذیرند.

آدرس دفتر: کرمان، خیابان 24 آذر، نبش کوچه 18

جناب آقای محمود مسعودی

جناب آقای محمود مسعودی

آقای مسعودی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در کرمان هستند. دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی از دانشگاه آزاد اسلامی و 18 سال سابقه در حرفه وکالت دارند. کلیه دعاوی حقوقی و کیفری، خانوادگی، ثبتی، املاک و … توسط ایشان پذیرفته می شود.

آدرس دفتر: کرمان، ابتدای خیابان فلسطین (صمصمام)، نبش کوچه 4، طبقه اول، واحد 2

شماره تماس: 09132429546

جناب آقای جواد ریاحی

آقای ریاحی وکیل پایه یک دادگستری کرمان و بیش از 10 سال سابقه در زمینه حل و پیگیری دعاوی حقوقی و کیفری کسب نموده اند. ایشان عضو کانون وکلای دادگستری کرمان و مسلط به امور قراردادها هستند. تسلط کامل به قوانین حقوقی، تجارت، حقوق و قوانین کار از ویژگی های ایشان به حساب می آید. آقای ریاحی دانشجوی دکترای رشته حقوق در مرحله دفاع از رساله هستند.

آدرس دفتر: کرمان، میدان کوثر، به طرف پل کوثر سمت راست، جنب مهد کودک ریحانه، پلاک 101

شماره تماس: 09129614064

جناب آقای محسن اسماعیلیان

جناب آقای محسن اسماعیلیان

آقای اسماعیلیان وکیل پایه یک دادگستری در کرمان و کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی هستند. ایشان یکی از وکلای ورزشکار در کرمان بوده و رییس هیات تیراندازی استان کرمان، سرپرست تیم های ملی تیراندزی و استاد دانشگاه می باشند. آقای اسماعیلیان پیش از وکلات به رشته تیراندازی می پرداختند و به عنوان مدرس تیراندازی در کشور موفق به دریافت مدرک مربیگری ملی و داوری بین المللی در تیراندازی شدند.

آدرس دفتر: کرمان، خیابان فلسطین، جنب پست بانک، طبقه 2

شماره تماس: 09133410168

جناب آقای حسین پورمحی آبادی

جناب آقای حسین پورمحی آبادی

آقای پورمحی آبادی وکیل پایه یک دادگستری در کرمان و دانشجوی نمونه مقطع کارشناسی دانشگاه تهران بوده اند. ایشان رتبه 64 رشته علوم انسانی را در کنکور سال 83 به دست آورده اند. ایشان در حال حاضر دکتری حقوق دارند و مدرس دانشگاه شهید باهنر کرمان و دانشگاه ولیعصر رفسنجان هستند. از سوابق ایشان می توان به 10 سال مسئولیت امور حقوقی دانشگاه و پارک علم و فناوری کرمان را برعهده داشته اند. آقای پورمحی آبادی، پژوهشگر حوزه جرم شناسی_ سیاست جنایی و حقوق کیفری هستند.

آدرس دفتر: کرمان، چهارراه نیکزاد، بلوار، ابوالفضل، طبقه فوقانی، داروخانه دکتر حاج محمدی، دفتر وکالت آقای روح اله اسلامی

شماره تماس: 09131974770

سرکار خانم فاطمه افشارمنش

سرکار خانم فاطمه افشارمنش، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی کرمان، دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری، آخرین مدرک تحصیلی دکترا مقطع دکتری جزا وجرمشناسی ..و حقوق عمومی، عضو کمیسیون نظارت وبازرسی کانون وکلا کرمان به مدت چهارسال و فعال اجتماعی در امور زنان و خانواده است. وی پرونده‌های بسیاری در زمینه دعاوی خانواده ثبتی، ملکی، حقوقی و کیفری داشته که با درصد بالایی از موفقیت توانسته به پایان برساند و رضایت موکل را جلب کند به همین دلیل می‌توان وی را به عنوان یکی از بهترین وکلای کرمان معرفی کرد.

آدرس دفتر: کرمان، ابوذر شمالی، کوچه شماره ۴، پلاک ۷

شماره تماس: 09333207788

سرکار خانم سمیه امیر تیموری

سرکار خانم سمیه امیر تیموری، وکیل پایه یک دادگستری کرمان و مشاور حقوقی، کارشناس حقوق جزا آخرین مدرک تحصیلی وی بوده است. تخصص های وی را می توان به دعاوی خانواده مثل درخواست طلاق از سوی زن، طلاق توافقی و هویت قانونی شامل دعاوی خانواده، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست، دعاوی مالی، تجاری، قراردادها شامل چک، داوری، قراردادها، مناقصات، اختلافات مالی، سفته، برات، فاکتور، رسید عادی و غیره اشاره نمود که به وی موکول شده و آنها را با درصد بالایی از موفقیت به پایان رسانده است.

آدرس دفتر: کرمان، میدان قرنی، خیابان امام، مجتمع پرسپولیس، طبقه اول واحد ٤

شماره تماس: 09133990275

جناب آقای اشکان نجمایی

جناب آقای اشکان نجمایی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری کرمان، آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی می‌باشد. از آقای نجمایی می‌توان به عنوان وکیل خوب نام برد چون در مدت وکالت خویش توانسته درصد موفقیت بالا در پرونده‌های موکوله به وی موجب جلب رضایت مراجعین شود هم چنین با راهنمایی و مشاوره دقیق موکل، ایشان را در طرح دعوا و یا عدم طرح دعوا راهنمایی می‌کند.

جرایم علیه اموال و اسناد شامل کلاهبرداری، جعل، تقلب، تزویر، خیانت در امانت، فروش و انتقال مال غیر، سرقت، دعاوی مالی، تجاری، قراردادها شامل چک، داوری، قراردادها، سفته، برات، دعاوی املاک شامل اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیرمنقول، املاک، شهرداری، منابع طبیعی، ثبت اسناد و املاک، موجر و مستاجر، سرقفلی، تخلیه از جمله تخصص‌های وی در زمینه وکالت است.

آدرس دفتر: کرمان، شریعتی 13، مجتمع برنا، طبقه 1 واحد 2

شماره تماس: 09359489413

جناب آقای میلاد امیری

وکیل کرمان

جناب آقای میلاد امیری، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری به شماره پروانه 2055 و آخرین مدرک تحصیلی کارشناس ارشد حقوق و رتبه اول کانون می‎‌باشد. متخصص در زمینه ملک، قراردادها، خانواده، وراثت و غیره می‌باشد که در اصل می‌توان با توجه به پرونده‌های موکوله به وی او را بهترین وکیل کرمان معرفی کرد.

آدرس دفتر: کرمان، چهارراه کاظمی، شریعتی ۱۳، مجتمع برنا، طبقه اول

شماره تماس: 09138403205

ضرورت انتخاب وکیل چیست؟

کرمان شهری است که وکلای حقوقی و کیفری بسیاری در آن فعالیت می کنند همچنین حجم پرونده ها در دادگاه ها رو به افزایش است و افراد زیادی روزانه درگیر مسائل حقوقی و کیفری و اداری می شوند. طبیعی است که در این شرایط نیاز به بهترین وکیل در کرمان بیشتر شود. اما متاسفانه اکثر مردم ترجیح می دهند مسائل را خودشان حل کنند و تصور می کنند نیازی به وکیل ندارند. بیشتر ما اطلاعات بسیار محدودی در مورد قانون و حقوق داریم، بنابراین نیاز است که از وکیل متخصص در کرمان کمک بگیریم.

وکیل باتجربه در کرمان

ضرورت انتخاب وکیل زمانی خود را نشان می دهد که در پرونده با شکست مواجه می شویم و برای جبران آن به دنبال وکیلی باسابقه در کرمان می گردیم. اما برای جلوگیری از این اتفاق، می توانیم در صورت مواجه شدن با هر نوع مشکل حقوقی، کیفری، خانوادگی، ملکی، تجاری، ثبتی و … ، مشاوره ای با وکیل باتجربه در کرمان داشته باشیم و راهنمایی های لازم را از او دریافت کنیم.

زمانی که وکالت پرونده را به وکیل کرمان واگذار نماییم، دیگر نیازی به حضور ما در دادگاه های شلوغ و زمان بر نیست، می توانیم به دیگر کارهای خود برسیم، کارهای حقوقی مان به درستی پیش می رود و از همه مهمتر، فردی که تخصص و دانش کافی در حوزه پرونده ما را دارد، آن را پیگیری می کند و دفاعیات لازم را به عمل می آورد.

ویژگی های وکیل خوب در کرمان

از ویژگی های وکیل خبره در کرمان این است که پرونده موکل را به صورت دقیق مطالعه کرده و تحلیل علمی درست ارائه بدهد. یک وکیل خوب باید تحلیل هایی که به حقیقت نزدیک هستند را به موکل بگوید نه حرف هایی که موکل تمایل به شنیدن آن ها دارد. وکیل خوب، باید مطالب مهم و اساسی را به موکل خود اطلاع دهد.

ویژگی های وکیل خوب در کرمان

ویژگی بعدی، توانایی های علمی و حرفه ای بودن وکیل است، یک وکیل خوب در کرمان برای حل پرونده های موکلین خود نیاز دارد که دانش و سابقه کافی در این حوزه را کسب نموده باشد و طبق تجاربی که به دست آورده از حقوق موکل خود دفاع کند.

از ویژگی های یک وکیل خوب در کرمان می توان به تسلط او به تمامی مسائل حقوقی و کیفری اشاره نمود، وکیل باید در شرایط گوناگون، تصمیمات درست بگیرد و تسلط کاملی بر قوانین و تبصره های جدید داشته باشد و تلاش کند تا اطلاعات خود را به روز نگه دارد.

کلام آخر

سپاس گزارم که تا این بخش همراه ما در مقاله بهترین وکیل کرمان بودید. در این مطلب تلاش کردیم شما را با تعدادی از وکلای خبره و مجرب در شهر کرمان آشنا کنیم. در مورد ضرورت داشتن وکیل و ویژگی هایی که یک وکیل باید داشته باشد توضیحاتی دادیم. امیدوارم در این مقاله شما را در انتخاب وکیل کمک کرده باشیم. اگر سوال یا انتقادی داشتید، خوشحال می شویم در بخش دیدگاه با ما به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

زینب رحمانی

سلام، من در مجله برترین وکیل سعی در معرفی وکلای متخصص ایرانی و توضیح مسائل حقوقی دارم. خوشحال می شوم نظرات و پیشنهادهایتان را برای ما کامنت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا