طلاقوکلا

10 تا از بهترین وکیل طلاق در بندرعباس ⚖️【سال1403】

تمامی زوجین در ابتدا زندگی خود را با عشق و علاقه شروع می کنند ولی غافل از اینکه زندگی مشترک با ناهمواری هایی رو به رو است که ممکن است آن را به جدایی برساند. در دعاوی طلاق برای حضوری موفق در دادگاه لازم است با قوانین و مقررات حاکم بر این حوزه آشنایی کامل داشته باشیم تا بتوانیم دفاع درست و قدرتمندی از خود انجام دهیم. حضور یک وکیل می تواند بسیاری از ضعف های حقوقی ما را پوشش داده و موکل را در رسیدن به اهدافش یاری نماید. در این مطلب سعی داریم شما را با بهترین وکیل طلاق در بندرعباس آشنا کنیم تا شما دغدغه ای از بابت انتخاب آن ها نداشته باشید.

بهترین وکیل طلاق در بندرعباس

بهترین وکیل طلاق در بندرعباس کیست؟

اگر سری به خیابان های شهر بندرعباس بزنیم با دفاتر و موسسات حقوقی بسیاری مواجه خواهیم شد که هر یک از آن ها می توانند ما را در دعاوی طلاق یاری کنند؛ اما لازم است برای کسب نتایج بهتر از مطلوب ترین گزینه ها بهره ببریم. بهترین وکیل طلاق در بندرعباس دانش آموخته رشته حقوق در یکی از بهترین دانشگاه های سطح کشور است و همین تحصیلات او می تواند امکانی را برای موکل به وجود آورد تا بتواند با اتکا به دانش حقوقی وکیل قدم های مثبتی را برای حل اختلافات در پیش بگیرد.

بهترین وکیل بندرعباس آگاهی کاملی از قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی طلاق دارد و می تواند پرونده های طلاق را به سرانجام برساند. او همواره تغییرات قوانین را نیز مورد مطالعه قرار می دهد تا از رقیبان خود عقب نماند. بهترین وکیل طلاق در بندرعباس سابقه بالایی در رسیدگی به پرونده های مختلف دارد و می تواند از تجربیات خود برای پیشرفت در امور مربوط به پرونده کمک بگیرد. بهترین وکیل طلاق در بندرعباس از جسارت لازم برای جنگیدن در میدان دادگاه برخوردار است.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه این مطلب قصد داریم به معرفی وکلای خبره در زمینه پرونده های طلاق در بندرعباس بپردازیم. برای اطلاعات بیشتر درخصوص آدرس دفتر و شماره تماس وکلای متخصص، در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل طلاق در بندرعباس سال 1403!

فروزان فلاح

فروزان فلاح وکیل طلاق در بندرعباس

خانم فروزان فلاح وکیل پایه یک دادگستری در بندرعباس، مشاور حقوقی، متخصص در انواع دعاوی حقوقی، کیفری و خانوادگی و دارای بیش از 13 سال سابقه در حرفه وکالت می باشند . به انواع دعاوی مربوط به طلاق، مهریه، امورحسبی، ثبت احوال و … رسیدگی می کنند.

آدرس دفتر: بندرعباس، میدان شهربانی، ساختمان فرهمند، طبقه ۴، واحد ۱۱

شماره تماس: ۰۹۱۷۷۶۱۳۱۵۳

علی محمدی

علی محمدی بهترین وکیل بندرعباس

آقای علی محمدی وکیل پایه یک دادگستری در بندرعباس، مشاور حقوقی و متخصص در پرونده های حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده و .. هستند. پیگیری و وکالت در انواع دعاوی توسط ایشان انجام می پذیرد.

آدرس دفتر: بندرعباس، گلشهر، بلوار امام خمینی، خیابان خیبر، خیابان فتح‌المبین

شماره تماس: 09179378634

مجتبی محمدی

مجتبی محمدی وکیل بندرعباس

آقای مجتبی محمدی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در بندرعباس هستند. ایشان سابقه وکالت بالایی در پیگیری دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ثبتی و … دارند. ایشان عضو مرکز وکلای قوه قضاییه و عضو کانون داوران دادگستری استان هرمزگان می باشند.

آدرس دفتر: بندرعباس، بلوار سید جمال الدین اسد آبادی، خیابان شهید کازرونی، ساختمان داروخانه شبانه‌روزی دکتر آذرمی، طبقه اول، واحد۴

شماه تماس: 09177324626

محمدناصر سلطانی نژاد

محمدناصر سلطانی نژاد وکیل بندرعباس

آقای محمد ناصر سلطای نژاد وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی در شهر بندرعباس هستند. ایشان سابقه وکالت بالایی در زمینه دعاوی قتل، مواد مخدر، مشروبات الکلی، دعاوی خانوادگی، پرونده های مرتبط با بیمه، دعاوی بانکی و دعاوی دیوان عدالت اداری دارند.

آدرس دفتر: بندرعباس، چهارراه فاطمیه، سمت چپ، اولین کوچه، ساختمان جهان نما، طبقه 7، واحد 20

شماره تماس: 09173599410

لیلا شریفی

لیلا شریفی وکیل بندرعباس

خانم لیلا شریفی وکیل پایه یک دادگستری در هرمزگان، مشاور حقوقی و یکی از وکلای متخصص در دعاوی حقوقی و کیفری هستند. ایشان یکی از وکلای متخصص هستند که انواع خدمات وکالتی و مشاوره به صورت حضوری و تلفنی را به متقاضیان ارائه می کنند.

آدرس دفتر: هرمزگان، بندرعباس، چهارراه فاطمیه جنب لوازم تحریر کاتبی ساختمان سپیدار، طبقه سوم، واحد ۷

شماره تماس: ۰۹۱۷۷۶۹۳۱۰۳


ضرورت استفاده از وکیل بندرعباس در انواع طلاق

طلاق را بسته به اینکه از سوی چه کسی مطرح می شود را می توان به سه دسته کلی تقسیم بندی کرد. طلاق از طرف مرد، طلاق توافقی و طلاق از طرف زن جزو مهم ترین انواع طلاق هستند. در قانون حق طلاق برای مرد در نظر گرفته شده است و در عوض زن حق برخورداری از دریافت مهریه را دارا است. اگر مرد به هر دلیلی بخواهد از همسر خود جدا شود، لازم است در ابتدا به تعهدات مالی که در ازای همسرش دارد عمل کند. مهریه یکی از چالش برانگیزترین این تعهدات است.

در طلاق توافقی هم مرد و هم زن تمایل برای جدایی از یکدیگر دارند. در این نوع طلاق معمولا زن از قسمتی حقوق خود مانند مهریه چشم پوشی می کند تا مرد نیز به طلاق رضایت پیدا کند. در این نوع طلاق لازم است توافق نامه ای میان طرفین به امضا برسد تا در آن تکلیف حقوق دو طرف مشخص شود. این توافق نامه در نهایت تحویل دادگاه قرار داده می شود. تنظیم توافق نامه طلاق توافقی بسیار حساس است و بهتر است در تحریر آن از تجربیات بهترین وکیل طلاق در بندرعباس بهره مند شد.

در بالا اشاره کردیم که قانون حق طلاق را به مرد داده است؛ اما نباید چنین تصور شود که زن تحت هیچ شرایطی نمی تواند برای گرفتن طلاق اقدام نماید. زن نیز در برخی از شرایط خاص می تواند برای طلاق پیش قدم شود حتی اگر مرد به آن رضایت نداشته باشد. در هنگام ازدواج مرد مختار به امضای شروط دوازده گانه ای است که در عقدنامه ذکر شده است. در صورت وقوع هر یک از شرایط دوازده گانه زن می تواند با مراجعه به بهترین وکیل طلاق در بندرعباس برای جدایی اقدام نماید.

به شرایطی که در صورت وقوع آن ها زن می تواند برای گرفتن طلاق اقدام نماید، در اصطلاح دلایل محکمه پسند طلاق از طرف زن می گویند. غیبت مرد برای چهار سال، عدم پرداخت نفقه به مدت شش ماه، ازدواج مجدد مرد، سوء رفتار مستمر مرد و عقیم بودن مرد به گونه ای که بعد از پنج سال نتواند زن را باردار سازد از جمله مهم ترین این دلایل محکمه پسند هستند. دقت داشته باشید که اثبات این دلایل در دادگاه کاری دشوار است و لازم است روی کمک بهترین وکیل طلاق در بندرعباس حساب باز کنید.

انواع طلاق

مهم ترین ویژگی های یک وکیل طلاق خوب در بندرعباس

لازم است بهترین وکیل طلاق در بندرعباس ارتباط نزدیکی با موکل خود برقرار نماید تا بتواند در خلال این ارتباط نزدیک اعتماد متقابل را در حد قابل قبولی افزایش دهد. البته در این نوع از ارتباط همواره باید اصول رفتار حرفه ای از سوی طرفین رعایت شود. تجربه نشان داده است که هر چه ارتباط بین موکل و وکیل نزدیک تر باشد، نتیجه مطلوب تری از پرونده حاصل می شود؛ زیرا در چنین شرایطی وکیل می تواند اطلاعات جامع تری در خصوص پرونده کسب نماید و از آن در دادگاه استفاده کند.

دعاوی طلاق همواره از پیچیدگی های خاص خود برخوردار بوده اند و حجم زیادی از پرونده های مطرح شده در دادگاه ها را به خود اختصاص داده اند. لازم است برای رسیدگی به پرونده طلاق به سراغ آن دسته از وکلا برویم که در این حوزه تخصص دارند. متخصص بودن یک وکیل در دعاوی طلاق امکانی را فراهم می کند تا رسیدگی به پرونده با دقت و توانمندی بالاتری صورت پذیرد و در نهایت نتیجه ای که برای موکل مطلوب است اتفاق بیفتد.

فن بیان بهترین وکیل طلاق در بندرعباس را می توان اصلی ترین سلاح و ابزار او در نظر گرفت. یک وکیل هر چقدر هم که دانش بالایی داشته باشد، تنها از طریق کلام است که می تواند مهارت های خود را بروز دهد و قاضی را با استناد به قوانین مجاب نماید تا به نفع موکل خود رای صادر نماید. از این رو، لازم است پس از برگزاری جلسه حضوری با وکیل انتخابی خود، دقت ویژه ای بر روی انرژی بالا و فن بیان قوی او داشته باشید تا در نهایت بتوانید از انتخاب خود احساس رضایت کنید.

لازم است بهترین وکیل طلاق در بندرعباس جسارت و شجاعت لازم برای جنگندگی در میدان دادگاه را داشته باشد. او می بایست تمامی توانایی های خود را به کار بگیرد تا بتواند از منافع موکل خود دفاع نماید. یک وکیل مجرب و شاخص می بایست انرژی بالایی برای حضور در محاکم قضایی داشته باشد و برای احقاق حقوق از دست رفته موکل خود حتی یک لحظه هم از تلاش دست برندارد. او می بایست به گونه ای تلاش کند تا رضایت موکل را به دست بیاورد و در این صورت است که می تواند به موفقیت دست یابد.

ویژگی بهترین وکیل بندرعباس

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله با ما همراه بودید از شما متشکریم! در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نام، مشخصات و تخصص بهترین وکیل طلاق در بندرعباس آشنا کنیم تا به این شکل توانسته باشیم قدم مثبتی برای انتخاب وکیل از سوی شما برداریم. در ادامه تلاش کردیم انواع طلاق را معرفی کرده و ضرورت استخدام وکیل در هر یک از آن ها را گوشزد کنیم. در پایان نیز چند مورد از ویژگی های یک وکیل مجرب را مورد بررسی قرار دادیم. اکنون از شما دعوت می کنیم که اگر تجربه ای در خصوص مطالب ذکر شده دارید آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 9 =

دکمه بازگشت به بالا