ملکیوکیل

10 تا از بهترین وکیل ملکی در کرمانشاه ⚖️【سال1402】

امروزه، یکی از پرونده های پیچیده و دشوار در دادگاه های کرمانشاه مربوط به مسائل ملکی است. متاسفانه اغلب اشخاصی که در جریان چنین مباحثی قرار می گیرند، اطلاعات کافی را نداشته و موجب تضرر مالی سنگین تری می شوند. با توجه به ناهموار بودن مسیر، بهتر است وکیلی ماهر، راهنمای افراد باشد تا بتوانند به نتیجه مطلوبی دست یابند. اگر در پی یافتن مشاور حقوقی خوب در شهرتان هستید، در این مقاله سعی کرده ایم به معرفی 10 تا از بهترین وکیل ملکی در کرمانشاه بپردازیم. با ما در مجله برترین وکیل همراه باشید.

بهترین وکیل ملکی در کرمانشاه کیست؟

زمان تصمیم گیری برای انتخاب وکیل، یکسری معیارهای مهم مطرح می شود. باید دقت شود فرد مورد نظر شما، مشاوری قابل اعتماد باشد چرا که تمامی اسناد و مدارک را جهت بررسی پرونده در اختیار وی قرار می دهید. پایبند بودن به زمان یکی دیگر از مسائل مهم است، زیرا با توجه به وضعیت املاک و زمین، هر چقدر سریع تر روند کارها پیش برود، ضرر مالی کمتری وارد می شود.

بهترین وکیل ملکی در کرمانشاه

مهارت در فن بیان به همراه تسلط بر قوانین از ویژگی های حائز اهمیت در برگزیدن وکیل است؛ چون به موجب آن دفاع خوبی جهت اخذ حق شما صورت می گیرد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

اهتمام ورزیده ایم شما را با 10 تا از بهترین وکیل ملکی در کرمانشاه به همراه شماره تماس و آدرس، آشنا کنیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر ادامه مطلب را در سایت برترین وکیل بخوانید.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل کرمانشاه

سارا اله ویسی

سرکار خانم سارا اله ویسی

خانم سارا اله ویسی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری در کرمانشاه با 13 سال سابقه کار وکالت در امور حقوقی، کیفری، ملکی و خانوادگی می باشند. دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و از وکلای حاذق در شهر کرمانشاه محسوب می شوند.

خانم اله ویسی با بهره گیری از قوانین روز حقوقی، نفوذ کلامی بالا و صبر و حوصله، تلاش می کنند تا بهترین آراء را در پرونده های مرجوعه به دست آورند. ایشان برای مراجعینی که توان پرداخت یکجای حق الوکاله را ندارند، شرایط پرداخت اقساطی را فراهم نموده اند تا تمامی افراد امکان ارتباط با وکیل متخصص در دعاوی خود را داشته باشند.

برخی از سوابق و خدمات خانم اله ویسی:

 • دبیر سابق کمیسیون حقوق بشر کانون کرمانشاه
 • همکاری با بانک های دولتی و موسسات مالی اعتباری
 • چندین سال فعالیت به عنوان دبیر در کرمانشاه
 • قبول وکالت کلیه دعاوی کیفری، حقوقی، دیوان عدالت ثبتی، اداره و …
 • ارائه مشاوره در کلیه زمینه ها و ثبت دادخواست حقوقی و کیفری، ثبت اظهارنامه و …

جهت اعطای وکالت و انجام مشاوره حضوری و غیرحضوری با خانم اله ویسی می‌توانید با تعیین وقت قبلی با شماره های زیر تماس بگیرید:

در صورت عدم پاسخگویی، ضمن معرفی خود پیغام بگذارید، وکیل در اسرع وقت با شما ارتباط برقرار می نماید.

شماره تماس: 09183571739
شماره تماس دفتر: 08338242608
آدرس دفتر وکالت: کرمانشاه، 22 بهمن، خیابان برق، نبش کوی دوم، مجتمع برق، طبقه 4، واحد 12

علی غزاله

علی غزاله وکیل کرمانشاه

علی غزاله وکیل پایه یک دادگستری با 14 سال سابقه وکالت در دعاوی حقوقی، کیفری و خانواده به عنوان یکی از بهترین وکیل در کرمانشاه معرفی می شوند ایشان با فن بیان و نفوذ کلام، برخورد و رفتار صحیح و همچنین آشنایی با قوانین حقوقی توانسته اند رضایت اکثریت موکلین خود را در طی فعالیتی که در حوزه وکالت داشته اند جلب نمایند و به عنوان وکیل و مشاوره حقوقی بهترین راهکارها را برای تسریع روند پرونده و دریافت نتیجه موفقیت آمیز به موکلین خود پیشنهاد می دهند.

 • مشاوره حضوری و غیرحضوری
 • مشاوره حقوقی قبل از طرح دعاوی
 • پیگیری مستمر ومداوم پرونده های موکلین و مراجعین به دفتر و پاسخگویی تا حصول نتیجه

جهت اعطای وکالت و انجام مشاوره با ایشان می‌توانید با تعیین وقت قبلی با شماره زیر تماس بگیرید:

آدرس دفتر: کرمانشاه، ۲۲بهمن خیابان برق، نبش کوچه دوم، مجتمع برق، طبقه 4، واحد 12
شماره تماس : 09126276620

زهرا شکربیگی

سرکار خانم زهرا شکربیگی

سرکار خانم زهرا شکربیگی وکیل پایه یک دادگستری در کرمانشاه است. ایشان با اخذ کارشناسی ارشد حقوق خصوصی دارای بیش از 11 سال سابقه مستمر در حوزه وکالت و فعالیت به عنوان مشاور ارشد حقوقی، همواره توانسته اند پرونده های موکلین خود را به نتایج ارزنده ای برسانند.

تخصص خانم شکربیگی موجب شده تا با مهارت و اطلاعات کافی به امور ملکی بپردازند. علاوه بر دانش کافی، ویژگی های اخلاقی مانند پایبند بودن به زمان، صداقت و برخورد مناسب باعث شده ایشان در کار خود موفق تر باشند. لذا سرکار خانم زهرا شکربیگی را می توان جزو وکیل ملکی خوب در کرمانشاه معرفی کرد.

آدرس دفتر: کرمانشاه، چهارراه بنت الهدی، روبروی دادگستری کل استان، ساختمان وکلا

شماره تماس: 09188555470

وحید دهنوی

جناب آقای وحید دهنوی

جناب آقای وحید دهنوی وکیل پایه یک دادگستری در کرمانشاه هستند. ایشان با مدرک کارشناسی ارشد مجموعه حقوق همراه بیش از 8 سال تجربه در زمینه های مختلف حقوقی از جمله حقوق ملکی دارای حضور مستمر در عرصه وکالت می باشند. آقای دهنوی با تسلط بر قوانین، نکته سنجی، پیگیری دلسوزانه و متکی به تجربه های کسب شده همواره سعی بر این داشته اند تا موکلین خود را به نتیجه مطلوبی برسانند.

با توجه به نظر موکلین ایشان، آقای وحید دهنوی در زمینه وکالت های مختلف، از جمله حقوق ملکی، جزو وکیل ملکی خبره در کرمانشاه محسوب می شوند.

آدرس دفتر: کرمانشاه، پارکینگ شهرداری، خیابان حاج محمد تقی اصفهانی، رو به روی آزمایشگاه رازی، ساختمان ابن سینا، طبقه 5، واحد 3

شماره تماس: 09188575383

شکوفه ابراهیمی

سرکار خانم شکوفه ابراهیمی

خانم شکوفه ابراهیمی وکیل پایه یک دادگستری در کرمانشاه است. ایشان کارشناس حقوق و دارای بیش از 8 سال فعالیت مستمر در عرصه وکالت پرونده های مختلف از جمله مسائل ملکی، جزو وکلای با سوابق و تجربیات خوب هستند. خانم ابراهیمی با توجه به سطح آگاهی و سواد بالا، دارای علم و اطلاعات به روزی می باشند، از این رو می توانند موکلین خود را در مسیر ناهموار پرونده های ملکی، یاری کنند.

از ویژگی های دیگر وکیل ابراهیمی، می توان به صداقت، امانت داری، پیگیری دلسوزانه، فن بیان بالا و شکیبایی نیز اشاره کرد. لذا سرکار خانم شکوفه ابراهیمی را می توان به عنوان وکیل ملکی شایسته در کرمانشاه معرفی کرد.

آدرس دفتر: کرمانشاه، چهارراه بنت الهدی، رو به روی بیمه آرمان

شماره تماس: 09187397679

عرفان حجاب

جناب آقای عرفان حجاب

آقای عرفان حجاب وکیل پایه یک دادگستری در کرمانشاه است. ایشان با اخذ دکترا حقوق خصوصی، سابقه تدریس در دانشگاه، وکالت سازمان نظام پزشکی استان، همراه بیش از 10 سال فعالیت مستمر در عرصه وکالت پرونده های مختلف از جمله مسائل ملکی، دارای سوابق و تجربیات خوبی هستند.

جناب عرفان حجاب با توجه به سواد بالا و علم به روزی که دارند، می توانند موکلین خود را در مسیر ناهموار پرونده های ملکی، یاری کنند. از ویژگی های دیگر ایشان، می توان به صداقت، امانت داری، پیگیری دلسوزانه، فن بیان بالا و شکیبایی نیز اشاره کرد. لذا جناب آقای عرفان حجاب را می توان به عنوان وکیل ملکی خوب در کرمانشاه به شمار آورد.

آدرس دفتر: کرمانشاه، چهارراه سی متری دوم، ابتدای بلوار سی متری دوم شرقی، ساختمان نور، طبقه اول، واحد 1

شماره تماس: 09183334721

مهسا ستایش نیا

سرکار خانم مهسا ستایش نیا

سرکار خانم مهسا ستایش نیا وکیل پایه یک دادگستری در کرمانشاه هستند. ایشان با مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی، تدریس در دانشگاه، نمایندگی و وکالت شرکت ها و دارای بیش از 8 سال سابقه مستمر در زمینه های مختلف حقوقی از جمله پرونده های ملکی، توانسته اند تجربه های ارزشمندی کسب کنند، همین امر موجب رضایت موکلین گشته است.

خانم ستایش نیا با فن بیان و نفوذ کلام بالا، پایبندی به زمان و برخورد مناسب شناخته می شوند، همچنین آگاهی و سواد به روز و بهره بردن از آن ها با مهارت کافی در انجام امور پرونده ها، سبب گشته تا نتیجه مطلوب را برای افراد به ارمغان بیاورند، از این رو ایشان را می توان جزو وکیل ملکی حاذق در کرمانشاه دانست.

آدرس دفتر: کرمانشاه، دبیر اعظم، کوی صنایع دستی، طبقه 2

شماره تماس: 09368998574

حین خرید ملک ورثه ای، به چه نکاتی باید توجه داشت؟

زمانی مالک ملکی فوت میکند بر اساس قانون ملک به وراث می رسد، در این به آن ملک ورثه ای می گویند. در ادامه به نکات خرید و فروش ملک ورثه ای می پردازیم. در زمان خرید ملک ورثه ای باید به نکته های زیر توجه کنیم:

احراز مالکیت، در زمان خرید و فروش املاک ورثه ای احراز مالکیت مهم ترین نکته است. اگر قصد خرید این گونه ملک ها را دارید، باید سند به نام فردی باشد که فوت کرده است. گواهی انحصار وراثت مهم ترین مدرکی می باشد که می توان به وسیله ی آن احراز هویت نمود. شما باید گواهی انحصار وراثت که از طریق شورای حل اختلاف صادر می شود را حین خرید مشاهده کنید تا احتمال وجود وراث دیگر را بررسی نمایید.

بهترین وکیل ملکی در کرمانشاه

نکته دیگر این که، کلیه وراث باید مبایعه نامه را امضاء کرده باشند. زمانی که چند ورثه برای ملکی وجود دارد، هر کدام از آن ها باید مبایعه نامه را امضاء کند و یا وکیلی به عنوان نماینده، از جانب خود جهت آن بفرستد. زمانی که بعضی از وراث مایل به فروش ملک بوده و یک یا چند نفر دیگر از آن ها، مبایعه نامه را امضاء نکرده باشند، خریدار می تواند از طریق دادگاه آن ها را ملزم به امضاء کند. توجه داشته باشید هرکس به اندازه حق سهم خود، قادر به فروش آن ملک ورثه ای است.

مورد قابل توجه دیگر، اموال صغیر در دست ورثه صغیر می باشد. هنگامی که میان وراث، فرد صغیر که یعنی کمتر از 15 سال سن داشته باشد، بر اساس قانون تصرف در اموال او ممنوع است و حق معامله با قیم وی می باشد. اگر قیم بخواهد ملک فرد صغیر را بفروشد باید این امر به اداره سرپرستی قوه قضاییه اعلام شود سپس دادستان صلاح ورثه را بررسی می کند، در صورت صلاحیت اجازه فروش را به قیم می دهد.

در امر خرید ملک ورثه ای، وصیت نامه نیز از اهمیت بسیاری برخوردار است که هم می تواند به شکل عادی یا رسمی باشد. به یاد داشته باشید همه ی افراد می توانند تا یک سوم از اموال خود را وصیت کنند. حین خرید وجود احتمالی آن را بررسی کنید. از آنجایی معامله چنین ملک هایی دارای نکته خاصی می باشد، بهتر است از بهترین وکیل ملکی در کرمانشاه مشورت بگیرید.

حین خرید، باید به چه نکاتی در قولنامه توجه شود؟

برخی از نکات که باید در نوشتن قولنامه رعایت شده باشند عبارتند از:

 • خریدار باید خودش شخصا سند را مشاهده کند تا مطمئن شود، ملک وثیقه نیست.
 • خریدار باید کد رهگیری را جهت این که ملک به شخص دیگری نیز فروخته نشده باشد، پیگیری کند.
 • اگر اموالی را که می خواهید خریداری کنید، به واسطه ی ارث بدست فروشنده رسیده باید برگه ی تسویه مالیات بر ارث و گواهی انحصار وراثت را مشاهده کنید.
 • تا زمانی که سند به نام شما نگشته، از پرداخت کامل مبلغ خودداری کنید.
بهترین وکیل ملکی در کرمانشاه
 • اگر ملکی را معامله می کنید، توجه داشته باشید تمام ملحقات آن مثل پارکینگ، انباری، برق، تلفن، گاز و … در قولنامه ذکر شود.
 • زمان نوشتن، علاوه بر امضاء فروشنده و خریدار باید امضاء فرد بنگاه دار و دو نفر شاهد که طرفین به آن ها اعتماد دارند، در قولنامه باشد.
 • حتما زمان، تاریخ و مکان دفترخانه برای تنظیم سند باید در آن ذکر شود.
 • باید 3 نسخه از آن تهیه شود، و هر کدام از فروشنده، خریدار و بنگاه دار آن را داشته باشند.

جهت معامله های سنگین مالی، بهتر است تمامی قوانین و نکات مربوط به آن را از بهترین وکیل ملکی در کرمانشاه جویا شوید.

کلام آخر

از توجه شما تا آخر این مقاله سپاس گزاریم. امید است مطالب گفته شده، از جمله معرفی 10 تا از بهترین وکیل ملکی در کرمانشاه، نکات خرید ملک ورثه ای و همچنین نکات تنظیم قولنامه مفید واقع گردیده باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید مطالب مربوطه را در سایت برترین وکیل مطالعه بفرمایید. انتقادات و پیشنهادات خود را با ما در کامنت ها در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 4 =

دکمه بازگشت به بالا