حقوقیوکیل

10 تا از بهترین وکیل حقوقی در بندرعباس ⚖️【سال1403】

ممکن است سوء رفتار دیگری باعث از بین رفتن حقوق قانونی شما شده باشد و قصد داشته باشید در محاکم قضایی دعوایی را علیه فرد متخلف اقامه کنید. همچنین ممکن است دعوایی علیه شما مطرح شده باشد و لازم باشد با مراجعه به محاکم قضایی از خود دفاع نمایید. در تمامی این شرایط نیاز به استخدام یک وکیل خبره و مجرب بیش از هر زمان دیگری احساس می شود. در واقع وکیل با آگاهی از قوانین و مقررات می تواند از وقوع خسارات جبران ناپذیر جلوگیری کند. از این رو، در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل حقوقی در بندرعباس آشنا کنیم تا با بررسی مهارت های وکلای مختلف بتوانید آن ها را به مدت بگیرید.

بهترین وکیل حقوقی در بندرعباس

بهترین وکیل حقوقی در بندرعباس کیست؟

تعدد وکلا در بندرعباس باعث شده است تا یافتن گزینه های مطلوب از میان انبوه حقوقدانان مشغول به کار در این شهر کاری سخت و پیچیده به نظر برسد. در واقع انتخاب بهترین گزینه ها در گرو محک زدن توانایی و مهارت وکلای مختلف است. بهترین وکیل حقوقی در بندرعباس دانش آموخته یکی از مطرح ترین و معتبرترین دانشگاه های کشور است. او تحصیلات آکادمیک خود را در رشته حقوق به اتمام رسانده است. او توانسته مجوز حضور در محاکم قضایی برای رسیدگی به پرونده ها را اخذ نماید.

بهترین وکیل حقوقی در بندرعباس به عنوان وکیل پایه یک دادگستری تسلط بالایی بر قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی حقوقی دارد و می تواند در صورت نیاز بهترین راهکار را با استناد به دانش حقوقی خود در اختیار موکل قرار دهد. او همواره تغییرات قوانین را مورد مطالعه قرار می دهد تا بتواند پاسخگوی نیازهای موکل خود باشد. بهترین وکیل بندرعباس سال های زیادی از عمر خود را صرف رسیدگی به پرونده های مختلف کرده است و در این راه تجربیات با ارزشی را کسب کرده است.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه این مقاله به معرفی 10 مورد از بهترین وکیل حقوقی در بندرعباس می پردازیم، لذا خواهشمندم تا پایان مقاله در وب سایت برترین وکیل همراه ما باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل حقوقی در بندرعباس سال 1403!

راضیه احمدی

راضیه احمدی وکیل زن در بندرعباس

خانم راضیه احمدی از وکلای زن متخصص و کارکشته در بندرعباس می باشند. ایشان سابقه وکالت بالا در انواع دعاوی حقوقی و کیفری دارند و به ارائه مشاوره حقوقی در این زمینه به متقاضیان می پردازند. از جمله تخصص خانم احمدی، کالت در پرونده های خانواده ، طلاق و مهریه و پرونده های کیفری همچون کلاهبرداری، جعل، سرقت و … است.

آدرس دفتر: بندرعباس، چهار راه بلوکی، بالای بانک انصار، ساختمان مدیا، طبقه سوم، واحد ٣٠٦

شماره تماس: ٠٩١٧٦٣٠٠٣٦١

سام اسحقی

سام اسحقی وکیل حقوقی در بندرعباس

آقای سام اسحقی از وکلای خبره در بندرعباس می باشند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، متخص در انواع دعاوی حقوقی، خانواده، کیفری، ملکی و … هستند و به ارائه خدمات متنوع در زمینه های مختلف می پردازند.

آدرس دفتر: بندرعباس، خیابان دانشگاه، کوچه دانشگاه ۱۳، جنب بانک ملت، ساختمان کوروش کبیر، طبقه ۳، واحد ۳۰۱

شماره تماس: ٠٩١٢٧٧۴۵٠٠۶

لیلا شریفی

لیلا شریفی وکیل حقوقی در بندرعباس

خانم لیلا شریفی وکیل پایه یک دادگستری در هرمزگان، مشاور حقوقی و یکی از وکلای متخصص در دعاوی حقوقی و کیفری هستند. ایشان یکی از وکلای متخصص هستند که انواع خدمات وکالتی و مشاوره به صورت حضوری و تلفنی را به متقاضیان ارائه می کنند.

آدرس دفتر: هرمزگان، بندرعباس، چهارراه فاطمیه جنب لوازم تحریر کاتبی ساختمان سپیدار، طبقه سوم، واحد ۷

شماره تماس: ۰۹۱۷۷۶۹۳۱۰۳

وحید جعفری

جناب آقای وحید جعفری

جناب آقای وحید جعفری، وکیل پایه یک دادگستری در شهر بندرعباس هستند. ایشان با مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی، تسلط بر زبان انگلیسی و عربی، به همراه بیش از 4 سال حضور فعال در حوزه وکالت می باشند. تجربیات و آگاهی آقای جعفری موجب هموار شدن مسیر پرونده های خانواده گشته است.

تسلط بر قوانین، صداقت و نکته سنج بودن از ویژگی هاییست که سبب شده جناب جعفری با موفقیت در پرونده های خانواده و بهبود روند آن ها، به عنوان وکیل خانواده حاذق در بندرعباس میان موکلین شناخته شوند.

آدرس دفتر: بندرعباس، بلوار امام خمینی، شهر نمایش، روبروی پمپ بنزین، ساختمان پاک، طبقه 6، واحد 16

شماره تماس: 09178945030


سه تصور غلط درباره حق الوکاله وکیل حقوقی خبره در بندرعباس

عموم جامعه تحصیلات و تخصص لازم برای حضور در محاکم قضایی در جهت رسیدگی به پرونده را در اختیار ندارند. از این رو، سعی دارند با استخدام وکیل ضعف های حقوقی خود را جبران نموده و حداقل یک قدم به کسب پیروزی در دادگاه نزدیک تر شوند. بهترین وکیل حقوقی در بندرعباس سعی دارد با اتکا به مهارت خود حضور موفقی را در محاکم قضایی داشته باشد و دفاعیات لازم را به قضات مربوطه ارائه دهد. در عوض لازم است موکل مبلغ توافق شده به عنوان حق الوکاله را به او بپردازد.

تصور غلطی که در این خصوص در بین اکثر مردم رایج است این می باشد که باید تمام مبلغ تعیین شده به عنوان حق الوکاله وکیل را باید در همان ابتدای امضای قرارداد به او بپردازید. دقت داشته باشید که شیوه و زمان پرداخت حق الوکاله نیز به صورت توافقی بین وکیل و موکل تعیین می گردد و افراد بسته به شرایطی که در اختیار دارند می توانند نحوه پرداخت را با وکیل مورد نظر هماهنگ کنند. به طور معمول دستمزد وکیل در دو قسط پرداخت می شود. قسط اول در ابتدای همکاری و قسط دوم پس از اعلام رای قطعی تسویه می گردد.

بسیاری از مردم بر این باور هستند که شکست در یک پرونده از میزان حق الوکاله کاهش خواهد داد. این در حالی است که باید بدانید بهترین وکیل حقوقی در بندرعباس مامور به وظیفه است و نتایج به دست آمده در دادگاه هیچ ارتباطی با میزان دستمزد مورد نظر وکیل نخواهد داشت. در واقع وکیل موظف است تمام توان خود را به کار بگیرد تا در دادگاه به نتیجه مطلوب برسد. اما شکست نیز روی دیگر سکه است و در صورت عدم موفقیت در دادگاه نیز نیاز است حق الوکاله تمام و کمال به وکیل پرداخت شود.

نباید به غلط تصور شود که میزان حق الوکاله هر وکیل معیار مناسبی برای سنجش میزان مهارت و توانایی های او است. بسیار اتفاق افتاده است که وکلای تازه کار به دلیل بازارگرمی مبلغ گزافی را از موکل خود مطالبه کرده اند. حال آنکه وکلای با سابقه و شاخص حاضر بوده اند همان پرونده را با ارقام معقولانه تری عهده دار شوند. لازم است پیش از هر گونه امضای قرارداد با وکیل، با افراد مطلع در زمینه های حقوقی مشورت کنید تا بتوانید با دستمزد معقولانه ای وکیل استخدام کنید.

بهترین وکیل حقوقی در بندرعباس

مهم ترین معیارها در انتخاب وکیل حقوقی در بندرعباس

شهرت وکیل: همواره در انتخاب وکیل باید به شهرت او نیز توجه داشته باشید. چرا که شهرت یک وکیل از توانایی او در کسب پیروزی های متعدد حاصل می شود. با اندکی پرس و جو در سطح شهر بندرعباس از افراد مطلع در زمینه های حقوقی می توانید به این وکلا دسترسی داشته باشید. البته هرگز نباید شهرت یک وکیل را با تبلیغات پر سر و صدایی که همه روزه در فضای مجازی از برخی وکلا می بینیم اشتباه بگیریم. شهرت یک وکیل بیانگر خبره بودن او است اما تبلیغات تنها جنبه بازاریابی دارند.

تخصص وکیل: یکی از معیارهای مهم که می بایست در انتخاب بهترین وکیل حقوقی در بندرعباس همواره توجه ویژه ای به آن داشته باشید، تخصص وکیل مورد نظر است. در واقع هر وکیلی در مقطعی از عمر کاری خود به این نتیجه می رسد که در برخی از دعاوی مهارت و توانایی بیشتری دارد و بازدهی او در زمینه های تخصصی خود بیشتر است. از سوی دیگر باید به این نکته توجه داشت که علاقه و تمایل خود وکیل نیز در این است که در دعاوی که در آن ها متخصص است پرونده قبول کند.

سابقه وکیل: در واقع سابقه بهترین وکیل حقوقی در بندرعباس به میزان زیادی نمایانگر میزان تجربه او است. باید دقت داشته باشید که سابقه و به تبع آن تجربه یک وکیل می تواند نقش پر رنگی در کسب پیروزی های متعدد در دادگاه داشته باشد. در واقع وکیل حقوقی پس از سال ها فعالیت در عرصه حقوق تجربیات گران بهایی را کسب نموده است. این تجربیات می تواند در صورت مواجهه وکیل با گره های موجود در پرونده های مشابه به کار او بیاید و وکیل را در بازگشایی آن ها و رسیدن به اهداف تعیین شده کمک نماید.

بهترین وکیل حقوقی در بندرعباس

کلام آخر

در این مطلب سعی داریم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل حقوقی در بندرعباس آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن بتوانید گزینه های مد نظر را انتخاب نمایید. در ادامه تلاش کردیم تا سه تصور غلط در خصوص حق الوکاله وکلای حقوقی را مورد بررسی قرار دهیم و در انتهای مقاله نیز مهم ترین معیارها در انتخاب وکیل را مورد ارزیابی قرار دادیم. اکنون از شما دعوت می کنیم که تجربیات و نظرات خود در خصوص مطالب ذکر شده را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + 14 =

دکمه بازگشت به بالا