کیفریوکلا

10 تا از بهترین وکیل کیفری در کرمانشاه ⚖️【سال1403】

یکی از مسائل حقوقی شایع در جوامع امروزی، پرونده های کیفری هستند. عدم دانش کافی افراد در زمینه حقوقی و قوانین باعث می شود، بازخورد های مطلوبی از پیگیری ها در امور مربوطه، نداشته باشند. یکی از دغدغه های مردم از جمله مردم کرمانشاه، یافتن مشاوری خبره جهت راهنمایی و گرفتن نتیجه ای مناسب است. برای سهولت کار شما، سعی کرده ایم 10 تا از بهترین وکیل کیفری در کرمانشاه را معرفی کنیم، در مجله برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل کیفری در کرمانشاه

بهترین وکیل کیفری در کرمانشاه کیست؟

در دعاوی کیفری تمرکز قوانین بر نوع جرم و نحوه مجازات است. زمانی که افراد به سبب جرم هایی مانند سرقت، مزاحمت، جعل، اخاذی، اسیدپاشی، قتل، توهین و … در جریان پرونده های کیفری قرار می گیرند، همواره به دنبال راه حلی مناسب جهت دفاع از حق خود هستند. بهترین راه برای دعوی این گونه پرونده ها انتخاب مشاور و وکیلی مسلط بر قوانین، دارای فن بیان بالا، متخصص و با تجربه در زمینه حقوق کیفری است.

توجه داشته باشید در انتخاب وکیل کیفری تنها تخصص ملاک نیست، بلکه صفات اخلاقی مانند وقت شناسی، صداقت، با وجدان بودن و دلسوزی نیز مهم است تا موکل، با اعتماد کامل حل مشکلات خود را به او بسپارد و اطمینان خاطر حاصل کند.

در حال حاضر در شهر کرمانشاه، دفتر های وکالت بسیاری همراه با وکلای حاذق و شایسته ای وجود دارد که هر کدام از آن ها می توانند با راهنمایی های خود، چراغی برای روشن کردن مسیر شما باشند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

اکنون در مجله برترین وکیل قصد داریم اطلاعات برخی از بهترین وکیل کیفری کرمانشاه را به همراه شماره و آدرس، در اختیار شما عزیزان قرار دهیم:

لیست 10 تا از بهترین وکیل کیفری در کرمانشاه ⚖️ + آدرس و تلفن ☎️️

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل کرمانشاه

سارا اله ویسی

خانم سارا اله ویسی وکیل کیفری در کرمانشاه

خانم سارا اله ویسی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری در کرمانشاه با 13 سال سابقه کار وکالت در امور حقوقی، کیفری، ملکی و خانوادگی می باشند. دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و از وکلای حاذق در شهر کرمانشاه محسوب می شوند.

خانم اله ویسی با بهره گیری از قوانین روز حقوقی، نفوذ کلامی بالا و صبر و حوصله، تلاش می کنند تا بهترین آراء را در پرونده های مرجوعه به دست آورند. ایشان برای مراجعینی که توان پرداخت یکجای حق الوکاله را ندارند، شرایط پرداخت اقساطی را فراهم نموده اند تا تمامی افراد امکان ارتباط با وکیل متخصص در دعاوی خود را داشته باشند.

برخی از سوابق و خدمات خانم اله ویسی:

  • دبیر سابق کمیسیون حقوق بشر کانون کرمانشاه
  • همکاری با بانک های دولتی و موسسات مالی اعتباری
  • چندین سال فعالیت به عنوان دبیر در کرمانشاه
  • قبول وکالت کلیه دعاوی کیفری، حقوقی، دیوان عدالت ثبتی، اداره و …
  • ارائه مشاوره در کلیه زمینه ها و ثبت دادخواست حقوقی و کیفری، ثبت اظهارنامه و …

جهت اعطای وکالت و انجام مشاوره حضوری و غیرحضوری با خانم اله ویسی می‌توانید با تعیین وقت قبلی با شماره های زیر تماس بگیرید:

در صورت عدم پاسخگویی، ضمن معرفی خود پیغام بگذارید، وکیل در اسرع وقت با شما ارتباط برقرار می نماید.

شماره تماس: 09183571739
شماره تماس دفتر: 08338242608
آدرس دفتر وکالت: کرمانشاه، 22 بهمن، خیابان برق، نبش کوی دوم، مجتمع برق، طبقه 4، واحد 12


نگین عسگری

سرکار خانم نگین عسگری

سرکار خانم نگین عسگری وکیل پایه یک دادگستری در کرمانشاه هستند. ایشان با مدرک دکترا حرفه ای مدیریت گرایش حقوق با بیش از 8 سال تجربه در زمینه های مختلف حقوقی از جمله حقوق کیفری دارای حضور مستمر در عرصه وکالت می باشند. خانم عسگری با تسلط بر قوانین، نکته سنجی، پیگیری دلسوزانه و متکی به تجربه های کسب شده همواره سعی بر این داشته اند تا موکلین خود را به نتیجه مطلوبی برسانند.

با توجه به نظر موکلین ایشان، خانم نگین عسگری در زمینه وکالت های مختلف، از جمله حقوق کیفری جزو وکیل کیفری شایسته در کرمانشاه محسوب می شوند.

آدرس دفتر: کرمانشاه، بلوار بنت الهدی، خیابان قیطاسیان (بالاتر از نیرو انتظامی، جنب شورای شهر اسلامی)، ساختمان وکلا، طبقه 3، واحد 5

شماره تماس: 09183565113

علی غزاله

جناب آقای علی غزاله

جناب آقای علی غزاله وکیل پایه یک دادگستری در کرمانشاه هستند. ایشان با مدرک کارشناسی حقوق، و دارای 14 سال سابقه مستمر در زمینه های مختلف حقوقی از جمله پرونده های کیفری توانسته اند تجربه های ارزشمندی کسب کنند، همین امر موجب رضایت موکلین گشته است.

آقای غزاله با فن بیان و نفوذ کلام بالا، پایبندی به زمان و برخورد مناسب شناخته می شوند، همچنین آگاهی و سواد به روز و بهره بردن از آن ها با مهارت کافی در انجام امور پرونده ها، سبب گشته تا نتیجه مطلوب را برای افراد به ارمغان بیاورند، از این رو ایشان را می توان جزو وکیل کیفری حاذق در کرمانشاه دانست.

آدرس دفتر: کرمانشاه، خیابان برق، نبش کوچه دوم، مجتمع برق، طبقه 4، واحد 12

شماره تماس: 09126276620

رامین رضایی

جناب آقای رامین رضایی

آقای رامین رضایی وکیل پایه یک دادگستری در کرمانشاه است. ایشان با اخذ کارشناسی ارشد حقوق خصوصی، دکترای حرفه ای گرایش حقوق و دارای بیش از 10 سال فعالیت مستمر در عرصه وکالت پرونده های مختلف از جمله مسائل کیفری و همچنین به عنوان عضو کانون وکلای دادگستری استان کرمانشاه، دارای سوابق و تجربیات خوبی هستند.

آقای رضایی با توجه به تعدد مقاله هایی که منتشر کرده اند، دارای علم و اطلاعات به روزی می باشند، از این رو می توانند موکلین خود را در مسیر ناهموار پرونده های کیفری، یاری کنند. از ویژگی های دیگر وکیل رضایی، می توان به صداقت، امانت داری، پیگیری دلسوزانه، فن بیان بالا و شکیبایی نیز اشاره کرد. لذا جناب آقای رامین رضایی را می توان به عنوان وکیل کیفری شایسته در کرمانشاه معرفی کرد.

آدرس دفتر: کرمانشاه، میدان غدیر، کوی شهید سالاری، ساختمان وکلا، واحد 6

شماره تماس: 09183104201

امیر بصیری

جناب آقای امیر بصیری

آقای امیر بصیری وکیل پایه یک دادگستری در کرمانشاه هستند. ایشان با مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی، بیش از 12 سال سابقه وکالت و همچنین داوری مرکز کانون وکلای دادگستری، دارای تجربه های ارزنده ای در عرصه مسائل حقوقی، از جمله حقوق کیفری هستند.

با توجه به این که آقای بصیری امور خود را با اطلاعات و آگاهی بالا پیگیری می کنند، پرونده های موفقی را به ثمر رسانده اند. وکیل بصیری همواره با ویژگی هایی همچون صداقت، نکته سنجی، فن بیان بالا، شکیبایی و امانت داری به عنوان وکیل کیفری خوب در کرمانشاه میان موکلین شناخته می شوند.

آدرس دفتر: کرمانشاه، خیابان موسوی، دفتر وکالت آقای امیر بصیری

شماره تماس: 0918330269

حجت اله شهبازبیگی

جناب آقای حجت اله شهبازبیگی وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی در شهر کرمانشاه می باشند. وی دارای مدرک کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی رتبه یک آزمون وکالت کانون وکلای کرمانشاه ۱۳۹۷ نویسنده کتاب بررسی دیدگاه نظام حقوقی ایران نسبت به حقوق ذینفع ها در شرکت های سهامی را بر عهده دارند.

آدرس دفتر: کرمانشاه، میدان مصدق، نبش پاساژ ارگ، ساختمان بارانیان، طبقه 1

شماره تماس: 09186831030

امیر کاظمی

جناب آقای امیر کاظمی وکیل کیفری در کرمانشاه

جناب آقای امیر کاظمی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، آخرین مدرک تحصیلی وی کارشناس ارشد حقوق خصوصی می‌باشد. قرارداد، اخذ پرونده، نوشتن اوراق قضایی، مشاوره حضوری و مشاوره غیر حضوری بخشی از خدمات وکالتی آقای کاظمی است. وی در مدت 14 سال سابقه وکالت آقای کاظمی با آگاهی کامل نسبت به قوانین و داشتن پرونده‌های موفق توانسته خود را به عنوان یکی از وکلای برتر کرمانشاه بشناساند. در زمینه دعاوی خانواده، ملکی، کیفری، حقوقی و ثبتی پرونده‌های موفق زیادی داشته است که با رضایت کامل موکل از نتیجه عملکرد به پایان رسیده است.

آدرس دفتر: کرمانشاه، فردوسی، جنب سینا آزادی، ساختمان ایرانیان، طبقه ۴، واحد ۲

شماره تماس: 09120917121

مهسا ستایش نیا

سرکار خانم مهسا ستایش نیا وکیل پایه یک دادگستری دارای پروانه وکالت به شماره 24220 بوده و فارغ التحصیل رشته حقوق با مدرک کارشناسی ارشد می باشد. نکته بینی و تجزیه تحلیل بالای ایشان در پرونده ها بر کسی پوشیده نیست. سرکار خانم مهسا ستایش نیا یکی از بهترین وکیل کیفری کرمانشاه می باشد و تعداد زیادی پرونده با آراء مثبت را به ثبت رسانده است.

آدرس: مرزداران خیابان ایثار انتهای خیابان بهار طبقه فوقانی رستوران سهند دفتر وکالت معتمدی

شماره تماس: 09368998574


شکایت کیفری چیست و نحوه اثبات آن چگونه است؟

طبق قانون اساسی، از فردی که مرتکب جرمی شده است می توان شکایت کرد. این شکایت را می توانید به وکیل متخصص این حوزه، بسپارید. شکایات کیفری در دادگاه های کیفری مورد بررسی و رسیدگی قرار می گیرند. شکایت کیفری را در هر برگه ای با موضو ع های مختلفی می توان مطرح کرد و به مرجع قضایی برد، لذا هیچ گونه محدودیتی برای وکیل وجود ندارد.

شخص برای شکایت کیفری، باید به دادسرا مراجعه و طرح شکایت کند و پس از رسیدگی در کلانتری و دادسرا، جهت بررسی به دادگاه فرستاده می شود. برخی پرونده های کیفری حتی با وجود پس گرفتن شکایت از جانب شاکی هم بسته و مختومه اعلام نمی گردد، مانند قتل، زنا، رشوه و … . لذا برای حل و فصل این نوع پرونده ها از بهترین وکیل کیفری در کرمانشاه مشاوره بگیرید تا نتیجه مطلوبی بدست آورید.

همچنین شما باید بدانید برای اثبات شکایت کیفری خود طبق ماده 160 قانون، نیاز به ادله کیفری دارید که موارد : اقرار، شهادت، سوگند، علم قاضی می باشند.

بهترین وکیل کیفری در کرمانشاه

انواع ادله در پرونده های کیفری چگونه است؟

اولین ادله، اقرار مورد بحث است. هرگاه فردی در پرونده کیفری به ضرر خودش یا نفع دیگری، مطلبی را بگوید آن شخص اقرار کرده در این حالت بدون نیاز به مدارک و ادله دیگر، پرونده به نفع شاکی تمام می شود. دومین مورد سوگند یا قسم می باشد. از آنجایی که این امر تحت شرایط خاصی اجرا می شود و فرد باید نام های جلاله خداوند را بگوید، یکی از کم کاربرد ترین ادله است و معمولا در آخرین مرحله مورد استفاده قرار می گیرد.

در کل در صورتی که قاضی با دلایل کافی فرد مدعی قانع نشود، فرد مقابل با سوگند، اقدام به اثبات حق بودن اظهاراتش و دفاع از خود یا اثبات بی اساس بودن ادعای مدعی میکند. ادله دیگر، شهادت است، که به آن می پردازیم. در این نوع ادله، هرگاه طی پرونده کیفری فرد مدعی نتواند با استفاده از اقرار و مدارک ادعای خود را ثابت کند، می تواند از شاهدان آن مسئله درخواست کند که ادعای او را تایید کنند در این صورت افراد رخ دادن یا ندادن جرم را توسط متهم بیان می کنند.

آخرین مورد ادله، علم قاضی می باشد. منظور از علم قاضی یعنی او، بر اساس یکسری مستندات و مدارک ارائه شده توسط کارشناس، تحقیقات محلی، اظهارات مطلع و گزارش ظابطان دادگستری مانند پلیس و بسیج، یقین پیدا کرده و طبق همین یقین و مستندات حکم را صادر می نماید. در نتیجه قاضی تنها به دیده ها و شنیده های خود بسنده نمی کند و سایر ارگان های مذکور در علم قاضی تاثیر می گذارند.

بهترین وکیل کیفری در کرمانشاه

کلام آخر

از توجه شما تا آخر این مطلب در مجله برترین وکیل سپاس گزاریم. امید است مطالب گفته شده از جمله معرفی بهترین وکیل کیفری در کرمانشاه، چیستی شکایت کیفری و انواع ادله ها و شرح آن ها برای شما عزیزان مفید واقع گردیده باشد. انتقادات و پیشنهادات خود را در کامنت ها با ما در میان بگذارید.

4/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − پنج =

دکمه بازگشت به بالا