کیفریوکلا

10 تا از بهترین وکیل کیفری در ایران ⚖️【سال1403】

دعاوی کیفری شامل آن دسته از دعاوی می شود که در آن ها جرم یا جنایتی رخ داده است. در واقع در این نوع از دعاوی فرد با مراجعه به دادگاه و تنظیم شکواییه حقوق از دست رفته خود را مطالبه کرده و خواستار اعمال مجازات متناسب با جرم علیه متهم است. دعاوی کیفری با پیچیدگی و حساسیت های بالایی اقامه و پیگیری می شوند و هر گونه شکست در این پرونده ها می تواند فرد را از حقوق قانونی اش دور کرده و یا اینکه او را با خسارت های جانی، مالی، آبرو و… رو به رو نماید. استخدام یک وکیل مجرب و خبره که توانسته توانایی های خود را در طی سال های متمادی به اثبات برساند در دعاوی کیفری الزامی می باشد. به خدمت گرفتن وکلای تازه کار و بی تجربه نمی تواند کمک چندانی به فرد داشته باشد. از این رو، در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل کیفری در ایران آشنا کنیم. پس تا انتها با ما همراه باشید.

بهترین وکیل کیفری در ایران

بهترین وکیل کیفری در ایران کیست؟

گاهی پرونده های کیفری به اندازه ای پیچیده هستند که کسب پیروزی در آن ها تنها با استخدام بهترین وکیل کیفری در ایران حاصل می شود. چرا که این وکلا با سال ها تجربه در زمینه پرونده های قضایی توانسته اند نام پر آوازه ای را از خود به جای گذاشته و توانمندی خود را به اثبات برسانند. به هر حال اگر در انتخاب وکیل اشتباه داشته باشیم ممکن است هرگز نتوانیم به حقوق قانونی خود دست پیدا کرده و آن را محقق کنیم. اینجاست که باید پیش از هر گونه تصمیم گیری با چشمانی باز گزینه های مختلف را بررسی کنیم.

بهترین وکیل ایران به عنوان وکیل پایه یک دادگستری سعی دارد تا دانش حقوقی خود را برای کسب پیروزی و موفقیت موکل به کار بگیرد و با مرور قوانین و مقررات مربوط به دعاوی کیفری در نهایت مطلوب ترین راهکار برای عبور از مشکلات را پیش روی موکل خود بگذارد. وکیل کیفری خوب در ایران مهارت های حقوقی و کلامی خود را به کار میگیرد تا با استفاده از آن ها در دادگاه دفاعیات موثری را از موکل خود داشته باشد و به این شکل مسیر را برای کسب موفقیت بیش از پیش هموار کند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل کیفری در ایران را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل کیفری در ایران سال 1403!

دکتر احمد زهره وند

دکتر احمد زهره وند بهترین وکیل کیفری در ایران

جناب آقای دکتر احمد زهره وند وکیل پایه یک دادگستری و از وکلای برتر کیفری در ایران می باشد. ایشان وکالت تخصصی در پرونده های کیفری را پذیرفته و تا روز اخذ رای دادگاه مشاوره و حمایت همه جانبه خود را از موکل دریغ نمی کند. از دیگر سوابق آقای دکتر احمد زهره وند می توان به وکالت پرونده های شرکتی و دولتی اشاره کرد، همچنین او مدرس ثبت حقوق اسناد و املاک بوده و تالیف کتاب های مختلف را در کارنامه ی کاری خود دارد.

آدرس: تهران، نیاوران، سه راه یاسر، ابتدای خیابان عمار، بن بست راز، پلاک ۳۵ واحد ۲۰

شماره تماس: 09121305919

امیر والایی

امیر والایی بهترین وکیل ایران

آقای امیر والایی وکیل پایه یک دادگستری با بیش از 7 سال سابقه وکالت در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی به درستی در راستای قوانین وکالت به مراجعین مشاوره ارائه می دهد و آنان را در مسیر موفقیت یاری می کند. وی با بررسی دقیق پروند و جمع آوری ادله محکمه پسند در محضر دادگاه از موکل خود به خوبی، با فن بیان شیوا دفاع می کند.

آدرس دفتر: تهران، چهار راه پاسداران، خیابان دولت، پلاک ۲۵

شماره تماس: ۰۹۱۲۱۰۰۹۶۵۵

علیرضا دانشی

علیرضا دانشی بهترین وکیل کیفری ایران

جناب آقای علیرضا دانشی وکیل پایه یک دادگستری و از بهترین وکیل های کیفری ایران شناخته شده است. گفتنی است ایشان رتبه ی 4 آزمون اختبار را کسب کرده و کتاب واکاوی جرائم جنسی کودکان و نوجوانان را تالیف نموده است. آقای علیرضا دانشی مدرک حقوق بین المللی خود را سال 1392 از دانشگاه سن پترزبورگ روسیه کسب کرده و بیش از 300 پرونده موفق در این حوزه به ثبت رسانده است. موکلین رضایت کامل از وکالت و مشاوره های وی دارند. او از بهترین وکیل های کیفری در ایران به حساب می آید.

آدرس: تبریز، ولیعصر، خیابان قانون، بالاتر از دادگستری، مجتمع وکلای دادگستری، طبقه 6

شماره تماس: 09144892734

علیرضا قدیری

علیرضا قدیری وکیل کیفری در ایران

جناب آقای علیرضا قدیری وکیل پایه یک دادگستری بوده و 25 سال تجربه ی موفق در امر وکالت و مشاور حقوقی دارد. او از اعضای رسمی کانون وکلای استان خراسان و رییس هیئت مدیره موسسه حقوقی نیک دادفران می باشد. آقای علیرضا قدیری از بهترین وکیل های کیفری ایران می باشد و تعداد بالایی از پرونده های دشوار کیفری را حل کرده و رضایت موکلین زیادی را کسب نموده است. از حوزه های فعالیت ایشان علاوه بر حوزه کیفری می توان به ملکی، ثبتی و خانواده اشاره کرد.

آدرس: مشهد، خیابان امام خمینی، مقابل سه راه دارایی، امام خمینی ۲۸، برج اداری مرمر

شماره تماس: 09155909549

مهتاب صفری

مهتاب صفری وکیل کیفری ایران

سرکار خانم مهتاب صفری وکیل پایه یک دادگستری بوده و از بهترین وکیل های کیفری در ایران شناخته می شود. او دارای مدرک حقوق از دانشگاه بین المللی امام خمینی و مدرک کارشناسی ارشد تجارت بین الملل می باشد. ایشان در تمامی زمینه های ملکی و کیفری و خانواده فعالیت داشته و از دیگر سوابق خانم مهتاب صفری می توان به وکالت شرکت آساوین فتاح ترکیه، وکالت شرکت مهندسین حک سازه، وکالت شرکت الوان کانی یزد اشاره کرد.

آدرس: کرج، چهارراه طالقانی به سمت میدان سپاه، بعد از بانک ملی، برج نگین البرز، طبقه ۷، واحد ۱

شماره تماس: 09127009750

سید مجتبی حسینی دستجردی

سید مجتبی حسینی دستجردی بهترین وکیل کیفری ایران

جناب آقای سید مجتبی حسینی دستجردی وکیل پایه یک دادگستری و بهترین وکیل کیفری ایران می باشد. ایشان با نفوذ کلام و فن بیان عالی خود بهترین دفاعیه ها را در جریان دادرسی پرونده ارائه داده است. آقای مهدی رضازاده در حوزه های حقوقی و ملکی و خانواده و همینطور کیفری پرونده قبول کرده و به ارائه ی مشاوره می پردازد.

آدرس: قم، زنبیل آباد، بلوار فردوسی، بعداز کوچه 8، جنب فروشگاه عطاسان، ساختمان عدالت، طبقه 2

شماره تماس: 09121530475

علی رضایی

علی رضایی وکیل کیفری در ایران

جناب آقای علی رضایی وکیل پایه یک دادگستری بوده و 18 سال سابقه ی وکالت در تمامی حوزه ها مخصوصا در حوزه کیفری دارد و سابقه درخشانی در رابطه با پرونده های کیفری دارا می باشد. موکلین آقای علی رضایی رضایت کاملی از او داشته و همواره از خدمات مشاوره ای تخصصی او بصورت حضوری و غیرحضوری برخوردار می شوند.

آدرس: تهران، شریعتی، بالاتر از ایستگاه مترو شریعتی، روبروی پمپ بنزین، داودیه، ساختمان مینا، بلوک غربی، واحد 4

شماره تماس: 09124253227


4 اشتباه مهلک در انتخاب وکیل کیفری در ایران

انتخاب وکلای تازه کار: در نظر داشته باشید که پرونده های کیفری با پیچیدگی های بالایی همراه هستند و اگر دانش حقوقی و تجربیات بهترین وکیل کیفری در ایران با آن ها همراه نشود، ممکن است تامین منافع موکل قدری سخت به نظر برسد. انتخاب وکلای تازه کار و فاقد تجربه به حد زیادی می تواند به نتیجه حاصل شده از دادگاه ضربه بزند و آن را با مخاطراتی جدی رو به رو نماید. به هر حال این وکلا تنها پرونده را محلی برای آزمون و خطا خواهند کرد و گرهی را از آن باز نمی کنند.

انتخاب وکیل بر اساس قیمت: توجه کنید که که در بسیاری از موارد هزینه های مربوط به استخدام وکیل به صورت توافقی تعیین می شود و نظر موکل و حقوقدان در آن تاثیر مستقیم دارد. برخی از وکلا ممکن است از شما درخواست مبلغ بالاتری را داشته باشند و برخی دیگر با مبالغ معقولانه تری وکالت پرونده کیفری را قبول کنند. حق الوکاله یک وکیل در انتخاب افراد کاملا موثر است؛ اما این نباید تنها عاملی باشد که به آن توجه می کنید و باید به مولفه و معیارهای دیگر مانند تخصص و سابقه او نیز توجه داشته باشید.

انتخاب وکیل بر اساس سن و سال: در نظر داشته باشید که انتخاب وکیل بر اساس سن و سال نیز می تواند یک اشتباه بزرگ به شمار آید و فرد را در تامین منافعش با مشکل رو به رو نماید. سابقه بهترین وکیل کیفری در ایران نقش مهمی در تصمیم گیری و استخدام وکیل دارد؛ اما نباید تصور کنید که اگر وکیلی مسن تر باشد لزوما سابقه بالاتری نیز دارد. فرض کنید وکیلی دیر به عرصه وکالت وارد شده باشد و سابقه یک وکیل جوان از او بیشتر باشد؛ بنابراین پیش از انتخاب این نکته باید لحاظ شود.

انتخاب وکیل بدون در نظر گرفتن موضوع پرونده: زمانی که سعی در استخدام وکیل برای رسیدگی به دعاوی ملکی را دارید لازم است به دنبال آن دسته از حقوقدانانی باشید که در این زمینه به تخصص های لازم دست پیدا کرده باشند. زمانی که برای حل پرونده های قضایی به دنبال وکلای متخصص می روید، در واقع شانس خود را به میزان قابل توجهی برای کسب پیروزی افزایش خواهید داد.

بهترین وکیل کیفری در ایران

فرمول محاسبه حق الوکاله وکیل کیفری در ایران

در ازای استخدام بهترین وکیل کیفری در ایران و اعطای وکالت به او لازم است دستمزدی به وی پرداخت شود که در اصطلاح به آن حق الوکاله گفته می شود. متاسفانه افراد درگیر با پرونده های کیفری شناخت کاملی در خصوص نحوه تعیین حق الوکاله و شیوه پرداخت آن ندارند و همین مسئله می تواند خسارت های جبران ناپذیری را به فرد وارد نماید. در نظر داشته باشید که با افزایش اطلاعات حقوقی در این خصوص می توانید احتمال کسب موفقیت خود را به میزان قابل توجهی افزایش دهید.

حق الوکاله در اکثر موارد به صورت توافقی بین وکیل و موکل تعیین می شود. برای این کار لازم است در ابتدا وکیل مورد نظرتان را انتخاب کرده و سپس جلسه ای را برای ملاقات و دیدار با وی تدارک ببینید. در این جلسه است که وکیل شناخت خود از پرونده های مربوط به دعاوی کیفری را افزایش خواهد داد و تمامی جوانب آن را نیز زیر نظر خواهد گرفت.

در این مرحله اگر بهترین وکیل کیفری در ایران مایل به همکاری باشد، مبلغی را به شما در خصوص حق الوکاله اعلام خواهد کرد و شما نیز به عنوان موکل می توانید با تشریح شرایط مالی خود از مقدار آن کم کرده تا به حق الوکاله ایده آل نزدیک تر شود. در نظر داشته باشید که آیین نامه ها سعی دارند فرمول مشخصی را برای تعیین حق الوکاله معرفی کنند. از آن جایی که وکیل دارای شغل آزاد است، دست او برای محاسبه توافقی دستمزد باز است.

نکته دیگری که لازم است از طریق تبادل نظر و به صورت توافقی در خصوص آن تصمیم گیری شود، شیوه پرداخت حق الوکاله است. در این صورت نیز همه چیز به توافقات شما باز می گردد. برای مثال توافق شما می تواند به گونه ای باشد که حق الوکاله در چند قسط به او پرداخت شود و مبلغ هر قسط را نیز با همفکری حقوقدان مشخص کنید. به هر حال باید در نظر داشته باشید که لازم است تمامی توافقات خود را در قرارداد ذکر کنید تا به این شکل اختلافی در آینده بین طرفین به وجود نیاید.

بهترین وکیل کیفری در ایران

کلام آخر

از اینکه تا اینجای مقاله با ما همراه بودید و سایت برترین وکیل را برای مطالعه انتخاب کردید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله سعی کردیم تا شما را با مشخصات و ویژگی های بهترین وکیل کیفری در ایران آشنا کنیم تا به این شکل با دیدی جامع تر در خصوص آینده پرونده های خود تصمیم بگیرید. در ادامه اشتباهات مهلک در انتخاب وکیل را مورد بررسی قرار دادیم و پس از آن نیز فرمول محاسبه حق الوکاله تشریح شد. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم از شما درخواست می کنیم که تجربیات خود را با ما در سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × چهار =

دکمه بازگشت به بالا