کیفریوکیل

10 تا از بهترین وکیل کیفری در بندرعباس ⚖️【سال1402】

یکی از پرونده هایی که در دادگاه های شهر بندرعباس همواره به چشم میخورد، مربوط به دعاوی کیفری است. دفاع در چنین مسائلی به تنهایی کار افراد غیر متخصص نیست، چرا که دارای مسیری پیچیده، نکات و قوانین خاص خودش می باشد، لذا بهتر است اشخاص از وکیل ماهری مشاوره بگیرند. این وکلا دارای دانش گسترده ای در دفاع از موکلانی که به انواع جرایم کیفری متهم شده اند، هستند. سعی کرده ایم به معرفی 10 تا از بهترین وکیل کیفری در بندرعباس بپردازیم، با ما در سایت برترین وکیل همراه باشید.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل بندرعباس

بهترین وکیل کیفری در بندرعباس کیست؟

بهترین وکیل کیفری در بندرعباس

در دعاوی کیفری تمرکز قوانین بر نوع جرم و نحوه مجازات است. زمانی که افراد به سبب جرم هایی مانند سرقت، مزاحمت، جعل، اخاذی، اسیدپاشی، قتل، توهین و … در جریان پرونده های کیفری قرار می گیرند، همواره به دنبال راه حلی مناسب جهت دفاع از حق خود هستند. بهترین راه برای دعوی این گونه پرونده ها انتخاب مشاور و وکیلی مسلط بر قوانین، دارای فن بیان بالا، متخصص و با تجربه در زمینه حقوق کیفری است.

توجه داشته باشید در انتخاب وکیل کیفری تنها تخصص ملاک نیست، بلکه صفات اخلاقی مانند وقت شناسی، صداقت، با وجدان بودن و دلسوزی نیز مهم است تا موکل، با اعتماد کامل حل مشکلات خود را به او بسپارد و اطمینان خاطر حاصل کند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در حال حاضر در شهر بندرعباس، دفتر های وکالت بسیاری همراه با وکلای حاذق و شایسته ای وجود دارد که هر کدام از آن ها می توانند با راهنمایی های خود، چراغی برای روشن کردن مسیر شما باشند. اکنون قصد داریم اطلاعات برخی از بهترین وکیل کیفری در بندرعباس را به همراه شماره و آدرس، در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. با ما در مجله برترین وکیل همراه باشید.

بهروز اصبحی

بهروز اصبحی وکیل کیفری بندرعباس

آقای بهروز اصبحی وکیل پایه یک دادگستری و عضو رسمی کانون وکلای دادگستری، فعال در شهرستان بندرعباس استان هرمزگان می باشد.

ایشان سال ها سابقه وکالت در زمینه های زیر داشته اند:

  • دعاوی حقوقی (شامل دعاوی ملکی و املاک، رفع تصرف عدوانی، خلع ید، تخلیه، حکم جلب، وصول مطالبات، الزام به سند، سرقفلی، توقیف اموال)
  • دعاوی کیفری (شامل کلاهبرداری، خیانت در امانت، جعل اسناد، استفاده از سند مجعول، سرقت، فروش مال غیر، جرایم سایبری)

ایشان از وکلایی هستند که بیشتر پرونده های موکل های خود را با موفقیت به اتمام رسانده اند. علت این موضوع نیز این است که قبل از پذیرش وکالت یک پرونده، جوانب مختلف آن را بررسی و سپس وکالت پرونده را قبول میکنند.

لذا جهت ارتباط با وکیل اصبحی میتوانید از طریق موارد زیر اقدام نمایید.

شماره تماس: 09172021948  09120649022
ایمیل: behrouzasbahi@gmail.com

حامد احمدی

حامد احمدی وکیل کیفری در بندرعباس

آقای حامد احمدی وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در بندرعباس فعالیت های مختلف حقوقی دارد. ایشان مشاوره های حضوری و غیر حضوری کاربردی و اصولی بسیار خوبی را در اختیار مردم قرار می دهد و به عنوان یکی از بهترین وکلای بندرعباس تخصص و مهارت بسیار بالایی دارد. ایشان دارای اخلاقی بسیار خوب و صادق در امور وکالتی خود می باشد و بهترین خدمات حقوقی را به موکلینش ارائه می دهد.

برخی از تخصص های آقای حامد احمدی عبارتند از:

  • دعاوی حقوقی (شامل دعاوی ملکی و املاک، رفع تصرف عدوانی، خلع ید، تخلیه، حکم جلب، وصول مطالبات، الزام به سند، سرقفلی، توقیف اموال)
  • دعاوی خانواده( نفقه؛مهریه؛طلاق.حضانت؛اجرت المثل)
  • دعاوی کیفری (شامل کلاهبرداری، خیانت در امانت، جعل اسناد، استفاده از سند مجعول، سرقت، فروش مال غیر، جرایم سایبری)
  • پرونده های ادارات دولتی، اداره کار، سازمان تامین اجتماعی و دیگر دوایر دولتی

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالت آقای حامد احمدی با شماره های زیر در ارتباط باشید.

شماره تماس: 09214273451 – 09370059757
آدرس دفتر: بندر عباس، چهارراه داماهی، دفتر وکالت احمدی

بابک موسی زاده هنگامی

جناب آقای بابک موسی زاده هنگامی

جناب آقای بابک موسی زاده وکیل پایه یک دادگستری در بندرعباس هستند. ایشان با مدرک کارشناسی حقوق قضائی، و دارای 15 سال سابقه مستمر در زمینه های مختلف حقوقی از جمله پرونده های کیفری توانسته اند تجربه های ارزشمندی کسب کنند، همین امر موجب رضایت موکلین گشته است.

آقای موسی زاده با فن بیان و نفوذ کلام بالا، پایبندی به زمان و برخورد مناسب شناخته می شوند، همچنین آگاهی و سواد به روز و بهره بردن از آن ها با مهارت کافی در انجام امور پرونده ها، سبب گشته تا نتیجه مطلوب را برای افراد به ارمغان بیاورند، از این رو ایشان را می توان جزو وکیل کیفری حاذق در بندرعباس دانست.

آدرس دفتر: بندرعباس، چهارراه مرادی، ساختمان اشکان، طبقه چهارم، واحد 16

شماره تماس: 09173672536

مقصود درویشی

جناب اقای مقصود درویشی

جناب آقای مقصود درویشی وکیل پایه یک دادگستری در بندرعباس است. ایشان با اخذ کارشناسی ارشد رشته حقوق خصوصی، دارای بیش از 12 سال سابقه مستمر در حوزه وکالت، همواره توانسته اند پرونده های موکلین خود را به نتایج ارزنده ای برسانند.

تخصص آقای درویشی موجب شده تا با مهارت و اطلاعات کافی به امور کیفری بپردازند. علاوه بر دانش کافی، ویژگی های اخلاقی مانند پایبند بودن به زمان، صداقت و برخورد مناسب باعث شده ایشان در کار خود موفق تر باشند. لذا جناب آقای مقصود درویشی را می توان جزو وکیل کیفری خوب در بندرعباس معرفی کرد.

آدرس دفتر: بندرعباس، بلوار سید جمال الدین اسدآبادی، چهارراه مرادی، جنب بانک پارسیان، برج اهرام، طبقه 2

شماره تماس: 0917656100

علی محمدی

جناب آقای علی محمدی

آقای علی محمدی وکیل پایه یک دادگستری در بندرعباس است. ایشان با اخذ کارشناسی حقوق و دارای چندین سال فعالیت مستمر در عرصه وکالت پرونده های مختلف از جمله مسائل کیفری همراه تجربیات خوبی هستند.

آقای محمدی، دارای علم و اطلاعات به روزی می باشند، از این رو می توانند موکلین خود را در مسیر ناهموار پرونده های کیفری، یاری کنند. از ویژگی های دیگر وکیل محمدی، می توان به صداقت، امانت داری، پیگیری دلسوزانه، فن بیان بالا و شکیبایی نیز اشاره کرد. لذا جناب آقای علی محمدی را می توان به عنوان وکیل کیفری شایسته در بندرعباس معرفی کرد.

آدرس دفتر: بندرعباس، چهارراه مرادی، پل سید جمال الدین اسدآبادی، کوچه ی شهید توسلی

شماره تماس: 09179378634

سامان احمدی

جناب آقای سامان احمدی

آقای سامان احمدی وکیل پایه یک دادگستری در بندرعباس هستند. ایشان با مدرک کارشناسی حقوق، همراه چندین سال سابقه وکالت و همچنین تحت عنوان مشاور حقوقی، دارای تجربه های ارزنده ای در عرصه مسائل حقوقی، از جمله حقوق کیفری هستند.

با توجه به این که آقای احمدی امور خود را با اطلاعات و آگاهی بالا پیگیری می کنند، پرونده های موفقی را به ثمر رسانده اند. وکیل احمدی همواره با ویژگی هایی همچون صداقت، نکته سنجی، فن بیان بالا، شکیبایی و امانت داری به عنوان وکیل کیفری خوب در بندرعباس میان موکلین شناخته می شوند.

آدرس دفتر: بندرعباس، صد متر قبل از چهارراه دادماهی، جنب املاک حامد، درب سفید، طبقه اول

شماره تماس: 09375359373

مجتبی خواجویی

جناب آقای مجتبی خواجویی

جناب آقای مجتبی خواجویی وکیل پایه یک دادگستری در بندرعباس هستند. ایشان با مدرک دکتری حقوق خصوصی، تدریس در دانشگاه و همراه 20 سال تجربه در زمینه های مختلف حقوقی از جمله حقوق کیفری دارای حضور مستمر در عرصه وکالت می باشند. آقای خواجویی با تسلط بر قوانین، نکته سنجی، پیگیری دلسوزانه و متکی به تجربه های کسب شده همواره سعی بر این داشته اند تا موکلین خود را به نتیجه مطلوبی برسانند.

با توجه به نظر موکلین ایشان، آقای مجتبی خواجویی در زمینه وکالت های مختلف، از جمله حقوق کیفری جزو وکیل کیفری شایسته در بندرعباس محسوب می شوند.

آدرس دفتر: بندرعباس، بلوار دانشگاه، نبش دانشگاه 13/1، ساختمان تورینوف، طبقه 6

شماره تماس: 09171600419

شکایت کیفری چیست و نحوه اثبات آن چگونه است؟

طبق قانون اساسی، از فردی که مرتکب جرمی شده است می توان شکایت کرد. این شکایت را می توانید به وکیل متخصص این حوزه، بسپارید. شکایات کیفری در دادگاه های کیفری مورد بررسی و رسیدگی قرار می گیرند. شکایت کیفری را در هر برگه ای با موضو ع های مختلفی می توان مطرح کرد و به مرجع قضایی برد، لذا هیچ گونه محدودیتی برای وکیل وجود ندارد.

بهترین وکیل کیفری در بندرعباس

شخص برای شکایت کیفری، باید به دادسرا مراجعه و طرح شکایت کند و پس از رسیدگی در کلانتری و دادسرا، جهت بررسی به دادگاه فرستاده می شود. برخی پرونده های کیفری حتی با وجود پس گرفتن شکایت از جانب شاکی هم بسته و مختومه اعلام نمی گردد، مانند قتل، زنا، رشوه و … . لذا برای حل و فصل این نوع پرونده ها توصیه می شود، از وکیلی خبره مشاوره بگیرید.

همچنین شما باید بدانید برای اثبات شکایت کیفری خود طبق ماده 160 قانون، نیاز به ادله کیفری دارید که موارد : اقرار، شهادت، سوگند، علم قاضی می باشند. برای اطلاعات بیشتر بهتر است با بهترین وکیل کیفری در بندرعباس مشورت کنید.

اصول تنظیم شکواییه های کیفری چیست؟

در مباحث حقوقی، هرگاه یک دادخواست حقوقی کامل نباشد، مرجع قضایی رد دعوا را صادر می کند که شکواییه های کیفری نیز از آن مستثنی نیستند و در صورتی که شکواییه های تنظیم شده به اصول و نکات پایبند نباشند دادگاه کیفری می تواند آن را رد کند. لذا برای تنظیم شکواییه باید به نکاتی که در ادامه گفته می شود، دقت کنید.

شاکی باید صلاحیت طرح شکایت را داشته باشد؛ یعنی شخص متضرر از جرم، برای پیگیری امور خود به سن قانونی رسیده باشد. معیار و شیوه کار عملی جهت کسب تمام امور، در همه جا 18 سالگی بیان گشته، لذا برای تنظیم شکواییه هم فرد باید به سن 18 سال رسیده باشد و یا آن که قیم، از طرف او شکایت را در دادسرا مطرح کند.

بهترین وکیل کیفری در بندرعباس

شکایت باید از سمت شاکی باشد؛ دومین موردی است که باید رعایت شود زیرا برخی جرایم جنبه عمومی ندارند، مانند توهین، تهمت، فحاشی، افترا و امثالهم. در این صورت مراجع قضایی تا زمانی فرد شاکی اقدام به طرح شکواییه و ارائه آن به دادسرا نکند، نمی توانند به پرونده ورود و رسیدگی کنند.

اعلام ضابطان دادگستری در صورت وقوع جرم؛ بدین معنی است که برخی جرایم مشهود بوده و اگر یکی از ضابطان دادگستری اعم از نیروی انتظامی، نیروهای بسیج و سپاه جرم را ببینند، موظف هستند، آن را با رعایت شروط و سریعا به مرجع قضایی اطلاع دهند تا رسیدگی کیفری صورت گیرد.

به یاد داشته باشید ارائه شکواییه اولین گام موثر در پرونده های کیفری می باشد، بهتر است از بهترین وکیل کیفری در بندرعباس برای تنظیم آن مشاوره بگیرید.

کلام آخر

از همراهی شما تا آخر این مقاله سپاس گزاریم. امید است توانسته باشیم برای کسب اطلاعات بیشتر شما در زمینه معرفی 10 تا از بهترین وکیل کیفری در بندرعباس، شکایت کیفری و نحوه اثبات آن، همچنین اصول تنظیم شکواییه قدم موثری برداشته باشیم. برای افزودن آگاهی خود می توانید مطالب مربوط به مسائل حقوقی را از مجله برترین وکیل دنبال کنید. انتقادات و پیشنهادات خود را با ما در کامنت ها، درمیان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + 14 =

دکمه بازگشت به بالا