وکلا

10 تا از بهترین وکیل کرمانشاه ⚖️【سال1403】

ما در این مقاله سعی داریم اطلاعاتی را درباره ی بهترین وکیل کرمانشاه در اختیارتان قرار دهیم. بهترین وکیل کسی است که در حرفه ی خود بسیار حرفه ای و مجرب می باشد. در دادگاه ها و دادسراها، پرونده های مالی، خانوادگی، اختلافات ملکی و … زیادی وجود دارد، که موکلین نیاز دارند بهترین وکیل را با توجه به موضوع پرونده ی خود برای وکالت انتخاب کنند. اگر به دنبال وکیل خوب در کرمانشاه هستید ما را در سایت برترین وکیل دنبال کنید.

بهترین وکیل کرمانشاه

ضرورت توجه به سابقه و فن بیان وکیل کرمانشاه

دقت داشته باشید یکی از مهم ترین معیارهایی که باید در انتخاب بهترین وکیل کرمانشاه مورد سنجش قرار بگیرد، میزان مهارت وکیل در قدرت نفوذ کلام است. در واقع فن بیان این امکان را در اختیار وکیل حقوقی و کیفری قرار می دهد تا دفاع جانانه تری را از پرونده داشته باشد و بتواند قضات را متقاعد سازد تا با رعایت عدالت، به نفع موکل او رای را صادر کنند. همواره از طریق ملاقات حضوری با وکیل مورد نظر و دریافت مشاوره حقوقی از وی می توانید به فن بیان و قدرت نفوذ کلام وی پی ببرید.

در صورتی که تمایل دارید نتایج بهتری را از محاکم قضایی کسب کنید و با خیال آسوده تری روند دادرسی را دنبال نمایید لازم است به سراغ وکلای با سابقه بروید. هرگز اجازه ندهید با استخدام وکلای تازه کار پرونده شما به محل آزمون و خطا تبدیل شود. در واقع وکیل با تجربه و با سابقه درخشان از نکاتی که از پرونده های قبلی استخراج کرده است برای عبور از مشکلات در پرونده های فعلی استفاده می کند. البته لازم به ذکر است که الزاما این طور نیست که سابقه وکلای مسن تر بیشتر از وکلای جوان باشد.

بهترین وکیل کرمانشاه کیست؟

وقتی یک مشکل حقوقی برایمان به وجود می آید اولین چیزی که به ذهنمان خطور می کند این است که به یک وکیل خوب و قابل اعتماد مراجعه کنیم تا بتوانیم سوالات خود را از او بپرسیم یا پرونده ی خود را برای طی کردن مراحل رسیدگی در دادگاه به او بسپاریم، اما شاید ندانیم که بهترین وکیل کیست.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

به همین سبب در این مقاله سعی کرده ایم بهترین وکیل کرمانشاه را معرفی کنیم تا آشنایی کاملی با آن ها داشته باشید. برای اطلاعات بیشتر در مورد وکلای کرمانشاه همراه ما باشید:

لیست 10 تا از بهترین وکیل کرمانشاه ⚖️ + آدرس و تلفن ☎️️

علی غزاله

علی غزاله وکیل کرمانشاه

علی غزاله وکیل پایه یک دادگستری با 14 سال سابقه وکالت در دعاوی حقوقی، کیفری و خانواده به عنوان یکی از بهترین وکیل در کرمانشاه معرفی می شوند ایشان با فن بیان و نفوذ کلام، برخورد و رفتار صحیح و همچنین آشنایی با قوانین حقوقی توانسته اند رضایت اکثریت موکلین خود را در طی فعالیتی که در حوزه وکالت داشته اند جلب نمایند و به عنوان وکیل و مشاوره حقوقی بهترین راهکارها را برای تسریع روند پرونده و دریافت نتیجه موفقیت آمیز به موکلین خود پیشنهاد می دهند.

 • مشاوره حضوری و غیرحضوری
 • مشاوره حقوقی قبل از طرح دعاوی
 • پیگیری مستمر ومداوم پرونده های موکلین و مراجعین به دفتر و پاسخگویی تا حصول نتیجه

جهت اعطای وکالت و انجام مشاوره با ایشان می‌توانید با تعیین وقت قبلی با شماره زیر تماس بگیرید:

آدرس دفتر: کرمانشاه، ۲۲بهمن خیابان برق، نبش کوچه دوم، مجتمع برق، طبقه 4، واحد 12
شماره تماس : 09126276620


سارا اله ویسی

سرکار خانم سارا اله ویسی

خانم سارا اله ویسی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری در کرمانشاه با 13 سال سابقه کار وکالت در امور حقوقی، کیفری، ملکی و خانوادگی می باشند. دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و از وکلای حاذق در شهر کرمانشاه محسوب می شوند.

خانم اله ویسی با بهره گیری از قوانین روز حقوقی، نفوذ کلامی بالا و صبر و حوصله، تلاش می کنند تا بهترین آراء را در پرونده های مرجوعه به دست آورند. ایشان برای مراجعینی که توان پرداخت یکجای حق الوکاله را ندارند، شرایط پرداخت اقساطی را فراهم نموده اند تا تمامی افراد امکان ارتباط با وکیل متخصص در دعاوی خود را داشته باشند.

برخی از سوابق و خدمات خانم اله ویسی:

 • دبیر سابق کمیسیون حقوق بشر کانون کرمانشاه
 • همکاری با بانک های دولتی و موسسات مالی اعتباری
 • چندین سال فعالیت به عنوان دبیر در کرمانشاه
 • قبول وکالت کلیه دعاوی کیفری، حقوقی، دیوان عدالت ثبتی، اداره و …
 • ارائه مشاوره در کلیه زمینه ها و ثبت دادخواست حقوقی و کیفری، ثبت اظهارنامه و …

جهت اعطای وکالت و انجام مشاوره حضوری و غیرحضوری با خانم اله ویسی می‌توانید با تعیین وقت قبلی با شماره های زیر تماس بگیرید:

در صورت عدم پاسخگویی، ضمن معرفی خود پیغام بگذارید، وکیل در اسرع وقت با شما ارتباط برقرار می نماید.

شماره تماس: 09183571739
شماره تماس دفتر: 08338242608
آدرس دفتر وکالت: کرمانشاه، 22 بهمن، خیابان برق، نبش کوی دوم، مجتمع برق، طبقه 4، واحد 12


نعیم محمدی

نعیم محمدی بهترین وکیل کرمانشاه

آقای نعیم محمدی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، دارای بیش از 12 سال سابقه وکالت حرفه ای در انواع دعاوی حقوقی و کیفری و یکی از وکلای خبره در کرمانشاه هستند. ایشان در زمینه دعاوی های طلاق، مهریه، خانوادگی، ملکی، ارث، کیفری، مالی، پیمانکاری( شرایط عمومی پیمان)، قبول پرونده کیفری در مواد مخدر و درگیری، توهين، تهديد و پرونده های حقوقی الزام به تنظيم سند، پایان کار و پرونده های تعزیرات حکومتی و اداره کار بسیار مهار و متبحر میباشد و نمونه پرونده های موفقیت آمیز بسیاری را در کارنامه وکالتی خود به ثبت رسانیده است.

مضافا مهارت ایشان موجب شده تا با اطلاعات کافی و به روز به امور پرونده ها رسیدگی مجدانه نماید، همچنين آقای محمدی دارای، ویژگی های اخلاقی مانند پایبند بودن به زمان، صداقت و برخورد مناسب، باعث شده ایشان در کار خود موفق تر باشند.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره آقای نعیم محمدی، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09183298859 09189269355
آدرس دفتر:
کرمانشاه، شریعتی پایین تر کوچه ثبت


شمس الدین الماسی

شمس الدین الماسی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری کرمانشاه

آقای شمس الدین الماسی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری با چندین سال مهارت و تخصص به صورت حرفه ای در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی فعالیت دارد. ایشان بی از یک دهه فعالیت در حوزه وکالت توانسته یکی از وکلا نام دار در کرمانشاه باشد. وی به مراجعین به صورت تخصصی و با تبحری کافی مشاوره ارائه می دهد.

آدرس دفتر: کرمانشاه، ۲۲ بهمن، میدان مرکزی، کوچه ۱۳۴، درب سوم جنوبی، طبقه زیرین

شماره تماس: ۰۹۱۸۸۳۳۲۹۸۴


پرستو رادمنش

پرستو رادمنش بهترین وکیل کرمانشاه

سرکار خانم پرستو رادمنش وکیل پایه یک دادگستری در کرمانشاه است. ایشان با اخذ کارشناسی ارشد حقوق خصوصی دارای بیش از 12 سال سابقه مستمر در حوزه وکالت و فعالیت به عنوان مشاور حقوقی، همواره توانسته اند پرونده های موکلین خود را به نتایج ارزنده ای برسانند.

برخی از سوابق کاری خانم پرستو رادمنش:

 • از اردیبهشت ماه 1384 بعنوان نیروی خرید خدمت و در چهارچوب قرار داد کار معین به استخدام اداره کل مسکن و شهرسازی وقت در آمده و تا سال 87 در قالب قرار داد فوق به انجام در زمینه امور املاک و اراضی اشتغال به کار داشته اند.
 • در سال 86 و پس از اخذ پروانه وکالت دادگستری بعنوان وکیل و مشاور حقوقی اداره کل راه و شهرسازی در خصوص دعاوی مربوط به رفع تصرفات_خلع ید_ رفع مزاحمت_ تنظیم سند دعاوی مربوط به کمیسیون ماده 100 شهرداری_ ماده 5 و ماده 12 قوانین اراضی شهری و زمین شهری و دعاوی راه و تملکات راه و شهرسازی_ پرونده های ثبتی و وصول مطالبات و… را در بیش از 1500 پرونده بعهده داشته اند.
 • از سال 1391 بعنوان وکیل پیگیری مطالبات مدیریت شعب بانک ملت استان کرمانشاه را بعهده داشته اند.
 • از سال 1391 لغایت 1393 بعنوان وکیل بانک ملی دعاوی پیگیری مطالبات و اجرای اسناد را بعهده داشته اند.
 • از تاریخ 1394/7/6 لغایت 1394/12/29 بعنوان وکیل و مشاوره تعاونی مسکن اتباع و امور مهاجرین خارجی کرمانشاه به مشاوره و دفاع دعاوی پرداخته اند.
 • از فروردین 1401 بعنوان وکیل و مشاور حقوقی شرکت جهاد نصر استان کرمانشاه فعالیت می کنند.
 • سابقه بازرسی مرکز وکلا و کارشناسان حقوقی قوه قضائیه.
 • عضو هیات مدیره دیوان داوری مرکزی وکلا.

گواهینامه های دریافت شده توسط ایشان:

 • دارای گواهینامه داوری درجه 1
 • گواهینامه دوره آموزش مدرس حقوق زنان
 • گواهینامه ارزیابی محیط زیست پروژه های طرح بهسازی شهری
 • گواهینامه حقوق در مهندسی ساختمان
 • گواهینامه فن دفاع و آشنایی با ضوابط و مقررات حقوقی و رفع تصرفات
 • گواهینامه دوره آموزش خانواده

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالت خانم پرستو رادمنش با شماره زیر با ایشان در ارتباط باشید:

شماره تماس: 09183302676
آدرس دفتر: 
کرمانشاه، 22 بهمن، چهارراه سی متری دوم، رو به روی بانک مسکن و بانک مهر ایرانیان، برج کادوس، طبقه ۵


پدرام کرمی

پدرام کرمی بهترین وکیل کرمانشاه

آقای پدرام کرمی وکیل پایه یک دادگستری کرمانشاه می باشد و یکی از وکیل هایی است که سابقه درخشان و بسیار بالایی در شهر کرمانشاه دارد و پرونده های حقوقی زیادی را با موفقیت به پایان رسانیده است. ایشان مهارت و اطلاعات کافی و به روز حقوقی و کیفری را دارد و بسیار وقت شناس است و همین موارد سبب شده است تا مردم او را به عنوان یکی از بهترین وکیل در کرمانشاه شناخته و به او اعتماد کنند.

تخصص و مهارت:

 • دکتری حقوق کیفری و جرم شناسی لزوما در قتل و سایر موضوعات کیفری
 • نفر برگزیده بهترین وکیل در سال 1401 در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران توسط هیات داوران و برنده تندیس زرین از این همایش
 • عضو شورای پژوهشی معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کرمانشاه
 • دارای مقالات متعدد عملی و پژوهشی
 • 16 سال تخصص و مهارت وکالتی
 • 15 سال سابقه تدریس در دانشگاه های آزاد استان کرمانشاه
 • مشاور حقوقی

شماره تماس منشر خانم علی پناه: 09188855735
شماره تماس خانم محمدی: 09229432337 ( همه روزه پاسخگو هستند.)
آدرس دفتر:
 کرمانشاه، بلوار شهید بهشتی، نرسیده به چهار راه ارشاد (بسیج)، رو به روی بانک پارسیان، جنب بانک پاسارگاد، ساختمان اداری حنا، طبقه سوم، واحد 17
(ساعت مراجعه در طول هفته از ساعت 4 عصر لغایت 8 غروب می باشد.)


مونا زید شفیعی

مونا زید شفیعی

سرکار خانم زید شفیعی، وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری می باشد. وی استادیار دانشگاه آزاد اسلامی کنگاور هستند. متخصص در زمینه های دعاوی حقوقی و دعاوی کیفری می باشد.

آدرس دفتر: کرمانشاه، خیابان اشرفی اصفهانی، روبروی سرپرستی بانک مسکن، ساختمان شایانه

شماره تماس: ۰۹۱۸۳۸۷۶۸۵۹


اقدامات وکیل برای دفاع از موکل

مطالعه ی مدارک موجود و گفتگو با موکل:

اولین قدم یک وکیل کارکشته این است که یک جلسه با موکل خود صورت دهد تا با مطالعه ی اسناد و مدارک موجود نزد موکل و همچنین پرسیدن سوالات متعدد و اطلاع از موضوع، می کوشد تا شرح دقیقی از ماجرا به دست آورد. حتی ممکن است یک وکیل کارکشته از مطلعین ماجرا نیز گفتگو کند تا اطلاعات دقیق تری از پرونده به دست آورد.

بررسی پرونده و موقعیت موکل:

وکیل پس از کسب اطلاعات از موکل و فهمیدن جزئیات موضوع، اطلاعات دریافتی از پرونده را با موکل خود مطرح می کند و پس از فهم موکل از پرونده، وکیل تلاش می کند تا راه حل های حقوقی برای موکل شناسایی و به موکل معرفی می کند.

توافق بین وکیل و موکل:

در صورتی که پرونده در حوزه ی فعالیت وکیل باشد و وکیل تمایل به پذیرش موکل باشد، پیشنهاد خود مانند میزان حق الوکاله، تمام فرایند انجام کار، ریسک های پرونده و احتمال رسیدن به نتیجه ی مورد انتظار موکل را به او می دهد.

امضای قرارداد مالی، وکالتنامه و پرداخت حق الوکاله:

در صورتی که وکیل و موکل بر سر مسایل مالی و تعهدات یکدیگر به توافق برسند، وکیل پیش نویسی از قرارداد مالی را تهیه می کند و موکل باید آن را امضا کند. همچنین وکالتنامه را در فرم رسمی وکالتنامه تهیه کرده و موکل آن را نیز باید امضا کند.

اقدامات وکیل برای دفاع از موکل

باطل کردن تمبر مالیاتی وکالت نامه:

پس از این که قرارداد مالی و وکالتنامه توسط وکیل دریافت شد و موکل قسط اول حق الوکاله را پرداخت نمود، وکیل برای باطل نمودن تمبر مالیاتی و‌کالتنامه به یکی از مجتمع های قضایی سطح شهر که در آن واحد ابطال تمبر مالیاتی وکلا مستقر است مراجعه و پنج درصد از حق الوکاله دریافتی را به عنوان مالیات به واحد ابطال تمبر پرداخت نموده و در ازای آن، تمبر مالیاتی بر وکالتنامه وکیل زده می شود.

رفتن به دادسرا و اعلام وکالت و مطالعه ی پرونده:

پس از انجام ابطال تمبر مالیاتی وکالتنامه، لایحه ای برای اعلام وکالت در مرجع قضایی تهیه و وکالتنامه را ضمیمه ی آن می کند و به شعبه ای که پرونده در آن طرح شده است، ارائه می دهد. همچنین وکیل لایحه ای برای مطالعه پرونده و تهیه ی کپی از اسناد پرونده به دفتر شعبه رسیدگی کننده ارائه می کند.

تعیین راه حل های حقوقی:

وکیل پس از بررسی اسناد و مدارک، در مورد ابعاد مختلف پرونده مطالعات بیشتری انجام می دهد، قوانین و مقررات را دوباره بررسی کرده و در نهایت راه حل مناسبی برای دفاع از موکل خود تعیین می کند.

دفاع شفاهی از متهم در دادسرا:

با توجه به نوع جرایم، تحقیق از متهم از طریق کلانتری، شعب دادیاری یا شعب بازپرسی انجام می شود. یکی از کارهایی که وکیل در پرونده ها باید انجام دهد، پاسخگویی به سوالات ماموران تحقیق است. وکیل پاسخ به سوالات را با توجه به تخصص و تجربه ی خود، دقیق و منطقی ارائه و از گفتن اطلاعاتی که ممکن است مسیر تحقیقات را منحرف کند پرهیز می کند و بسیاری از مراحل دیگر که برای به موفقیت رسیدن پرونده موکل خود به آن نیاز است را به نحو احسنت انجام می دهد.

کلام آخر

بسیار سپاس گزارم از شما همراهان گرامی که ما را تا این قسمت از مقاله همراهی کردید. ما در این مقاله تمام تلاش خود را به کار گرفتیم تا اطلاعات مفیدی را درباره ی بهترین وکیل کرمانشاه و تفاوت بین وکیل کیفری و حقوقی و اقدامات یک وکیل خوب و مجرب برای دفاع از موکل خود به شما بزرگواران ارائه دهیم. لطفا نظرات و پشنهادهای خود را برای ما کامنت کنید.

4.4/5 - (11 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × سه =

دکمه بازگشت به بالا