وکیل

10 تا از بهترین وکیل کرمانشاه ⚖️【سال1402】

ما در این مقاله سعی داریم اطلاعاتی را درباره ی بهترین وکیل کرمانشاه در اختیارتان قرار دهیم. بهترین وکیل کسی است که در حرفه ی خود بسیار حرفه ای و مجرب می باشد. در دادگاه ها و دادسراها، پرونده های مالی، خانوادگی، اختلافات ملکی و … زیادی وجود دارد، که موکلین نیاز دارند بهترین وکیل را با توجه به موضوع پرونده ی خود برای وکالت انتخاب کنند. اگر به دنبال وکیل خوب در کرمانشاه هستید ما را در سایت برترین وکیل دنبال کنید.

بهترین وکیل کرمانشاه

تفاوت وکیل حقوقی و وکیل کیفری

وکیل حقوقی

یکی از انواع وکیل ها، وکیل حقوقی می باشد. وکیل حقوقی به فردی اتلاق می شود که به امور حقوق مدنی و مشاوره ی حقوقی می پردازد. این وکلا به صورت تخصصی در زمینه های حقوقی مانند دادگاه خانواده، شورای حل اختلاف، امور مدنی، قانون آیین دادرسی مدنی، قانون تجارت، قانون حمایت خانواده، قانون امور حسبی، مطالبه ی نفقه، دعاوی مطالبه، مطالبه ی اجرت المثل و … ورود پیدا می کند و به رفع مشکلات موجود می پردازد.

وکیل کیفری

وکیل کیفری در دادگاه کیفری، نظامی، سازمان تعزیرات حکومتی و … فعالیت دارد. همچنین در امور کیفری که با قانون کیفری و جزائی مانند قوانین مجازات اسلامی، قانون آیین دادرسی کیفری، قانون قاچاق اسلحه و … به صورت تخصصی در حال فعالیت می باشد.

تفاوت وکیل حقوقی و وکیل کیفری

بهترین وکیل کرمانشاه کیست؟

وقتی یک مشکل حقوقی برایمان به وجود می آید اولین چیزی که به ذهنمان خطور می کند این است که به یک وکیل خوب و قابل اعتماد مراجعه کنیم تا بتوانیم سوالات خود را از او بپرسیم یا پرونده ی خود را برای طی کردن مراحل رسیدگی در دادگاه به او بسپاریم، اما شاید ندانیم که بهترین وکیل کیست. در ادامه به معرفی 10 نفر از بهترین وکیل کرمانشاه می پردازیم.

جناب آقای علی غزاله

علی غزاله وکیل کرمانشاه

علی غزاله وکیل پایه یک دادگستری با 14 سال سابقه وکالت در دعاوی حقوقی، کیفری و خانواده به عنوان یکی از بهترین وکیل در کرمانشاه معرفی می شوند ایشان با فن بیان و نفوذ کلام، برخورد و رفتار صحیح و همچنین آشنایی با قوانین حقوقی توانسته اند رضایت اکثریت موکلین خود را در طی فعالیتی که در حوزه وکالت داشته اند جلب نمایند و به عنوان وکیل و مشاوره حقوقی بهترین راهکارها را برای تسریع روند پرونده و دریافت نتیجه موفقیت آمیز به موکلین خود پیشنهاد می دهند.

  • مشاوره حضوری و غیرحضوری
  • مشاوره حقوقی قبل از طرح دعاوی
  • پیگیری مستمر ومداوم پرونده های موکلین و مراجعین به دفتر و پاسخگویی تا حصول نتیجه

جهت اعطای وکالت و انجام مشاوره با ایشان می‌توانید با تعیین وقت قبلی با شماره زیر تماس بگیرید:

آدرس دفتر: کرمانشاه، ۲۲بهمن خیابان برق، نبش کوچه دوم، مجتمع برق، طبقه 4، واحد 12
شماره تماس : 09126276620

سرکار خانم سارا اله ویسی

سرکار خانم سارا اله ویسی

خانم سارا اله ویسی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری در کرمانشاه با 13 سال سابقه کار وکالت در امور حقوقی، کیفری، ملکی و خانوادگی می باشند. دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و از وکلای حاذق در شهر کرمانشاه محسوب می شوند.

خانم اله ویسی با بهره گیری از قوانین روز حقوقی، نفوذ کلامی بالا و صبر و حوصله، تلاش می کنند تا بهترین آراء را در پرونده های مرجوعه به دست آورند. ایشان برای مراجعینی که توان پرداخت یکجای حق الوکاله را ندارند، شرایط پرداخت اقساطی را فراهم نموده اند تا تمامی افراد امکان ارتباط با وکیل متخصص در دعاوی خود را داشته باشند.

برخی از سوابق و خدمات خانم اله ویسی:

  • دبیر سابق کمیسیون حقوق بشر کانون کرمانشاه
  • همکاری با بانک های دولتی و موسسات مالی اعتباری
  • چندین سال فعالیت به عنوان دبیر در کرمانشاه
  • قبول وکالت کلیه دعاوی کیفری، حقوقی، دیوان عدالت ثبتی، اداره و …
  • ارائه مشاوره در کلیه زمینه ها و ثبت دادخواست حقوقی و کیفری، ثبت اظهارنامه و …

جهت اعطای وکالت و انجام مشاوره حضوری و غیرحضوری با خانم اله ویسی می‌توانید با تعیین وقت قبلی با شماره های زیر تماس بگیرید:

در صورت عدم پاسخگویی، ضمن معرفی خود پیغام بگذارید، وکیل در اسرع وقت با شما ارتباط برقرار می نماید.

شماره تماس: 09183571739
شماره تماس دفتر: 08338242608
آدرس دفتر وکالت: کرمانشاه، 22 بهمن، خیابان برق، نبش کوی دوم، مجتمع برق، طبقه 4، واحد 12

جناب آقایی یحیی چقازردی

جناب آقایی یحیی چقازردی

جناب آقای چقازردی دارای سابقه ی پروانه وکالت از قوه ی قضاییه می باشد. ایشان موفق به اخذ مدرک کارشناسی ارشد حقوق قضایی شدند. آقای چقازردی اشغال در دوایر دولتی با سمت نماینده و مشاور حقوقی و بازپرس دادسرای عمومی و انقلاب در سابقه ی خود دارد. جناب آقای یحیی چقازردی وکالت در پرونده های کیفری و حقوقی و خانواده بسیار متخصص و متبحر می باشد.

آدرس دفتر: کرمانشاه، چهارراه مدرس، جنب بانک کشاورزی، مجتمع مفیدی، طبقه ی دوم

شماره تماس: 09188321641

جناب آقای محمد نیک نصرت

جناب آقای محمد نیک نصرت

جناب آقای نیک نصرت دارای سابقه ی پروانه وکالت از قوه ی قضاییه و دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق بین المللی و وکیل پایه یک دادگستری می باشند. در این شش سال سابقه ی خود توانسته، دانش خود را در زمینه ی حقوقی به موکلین خود به اثبات برساند.

آدرس دفتر: کرمانشاه، خیابان مدرس، تقاطع فیض آباد، مجتمع تجاری اداری برلیان، طبقه ی دوم، واحد ۹

شماره تماس: ۰۹۱۸۳۸۸۷۷۳۰

جناب آقای کوروش علی پور

جناب آقای کوروش علی پور

یکی دیگر از وکیل های پایه یک دادگستری در کرمانشاه جناب آقای کوروش علی پور می باشد. متخصص در زمینه های دعاوی حقوقی و کیفری و عضو هیات علمی دانشگاه هستند.

آدرس دفتر: کرمانشاه، ابتدای خیابان مدرسی، ضلع شرقی، مجتمع اداری تجاری پردیس۲، طبقه ی دوم، واحد پنجم

شماره تماس: ۰۹۱۸۳۵۵۵۴۹۵

سرکار خانم مونا زید شفیعی

سرکار خانم مونا زید شفیعی

سرکار خانم زید شفیعی، وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری می باشد. وی استادیار دانشگاه آزاد اسلامی کنگاور هستند. متخصص در زمینه های دعاوی حقوقی و دعاوی کیفری می باشد.

آدرس دفتر: کرمانشاه، خیابان اشرفی اصفهانی، روبروی سرپرستی بانک مسکن، ساختمان شایانه

شماره تماس: ۰۹۱۸۳۸۷۶۸۵۹

جناب آقای ساسان رضایی فرد

جناب آقای ساسان رضایی فرد

آقای رضایی فرد عضو هیات علمی دانشگاه و وکیل پایه یک دادگستری می باشد. همچنین عضو کانون وکلای دادگستری و در دعاوی کیفری و حقوقی بسیار متخصص و ماهر هستند.

آدرس دفتر: کرمانشاه، میدان شهرداری سابق، ابتدای خیابان معلم شرقی، بن بست گواران، مجتمع آینه، واحد ۴

شماره تماس: ۰۹۱۸۱۳۳۲۲۸۶

جناب آقای پژمان بیدی

جناب آقای پژمان بیدی وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای مرکز در شهر کرمانشاه می باشد. در کنار آن وی در زمینه هایی همچون دعاوی کیفری، حقوقی، خانواده و ملکی به صورت تخصصی فعالیت می کند.

آدرس دفتر: کرمانشاه، شهرستان روانسر، جنب سراب، پاساژ محمودی، طبقه ۲

شماره تماس: 09386880104

سرکار خانم پرستو رادمنش

سرکار خانم پرستو رادمنش وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی با بیش از 12 سال سابقه وکالت در شهر کرمانشاه را دارند. دارای کارشناسی ارشد حقوق خصوصی، متخصص در دعاوی خانواده و هویت قانونی (دعاوی خانواده، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست و قیم) دعاوی مالی، تجاری، قراردادها (چک، داوری، قراردادها، مناقصات، اختلافات مالی، سفته، برات، فاکتور، رسید عادی و …) دعاوی املاک (اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیرمنقول، املاک، شهرداری، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، زمین شهری و اوقاف، ثبت اسناد و املاک، موجر و مستاجر، سرقفلی، حق کسب و پیشه، تخلیه) می باشند.

آدرس دفتر: کرمانشاه، ۲۲بهمن، چهارراه سی متری دوم، روبروی بانک قرض الحسنه مهر ایران، ساختمان برج کادوس طبقه 5 واحد 15

شماره تماس: 09183302676

سرکار خانم مهناز جمشیدی

سرکار خانم مهناز جمشیدی

یکی از حرفه ای ترین و زبده ترین وکیل ها در کرمانشاه سرکار خانم جمشیدی و وکیل پایه یک دادگستری کرمانشاه می باشد. دارای مدرک کارشناسی و عضو کانون وکلای دادگستری هستند. متخصص در دعاوی خانواده و هویت قانونی مانند دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست، قیم و … و دعاوی مالی، تجاری، قراردادها مانند چک، داوری، مناقصات، اختلافات مالی، برات، فاکتور و … می باشند.

آدرس دفتر: کرمانشاه، کوچه ی پشت، روبروی دادسرا، جنب بانک ملی، طبقه ی سوم

شماره تماس: 09375488197

اقدامات وکیل برای دفاع از موکل

مطالعه ی مدارک موجود و گفتگو با موکل:

اولین قدم یک وکیل کارکشته این است که یک جلسه با موکل خود صورت دهد تا با مطالعه ی اسناد و مدارک موجود نزد موکل و همچنین پرسیدن سوالات متعدد و اطلاع از موضوع، می کوشد تا شرح دقیقی از ماجرا به دست آورد. حتی ممکن است یک وکیل کارکشته از مطلعین ماجرا نیز گفتگو کند تا اطلاعات دقیق تری از پرونده به دست آورد.

بررسی پرونده و موقعیت موکل:

وکیل پس از کسب اطلاعات از موکل و فهمیدن جزئیات موضوع، اطلاعات دریافتی از پرونده را با موکل خود مطرح می کند و پس از فهم موکل از پرونده، وکیل تلاش می کند تا راه حل های حقوقی برای موکل شناسایی و به موکل معرفی می کند.

توافق بین وکیل و موکل:

در صورتی که پرونده در حوزه ی فعالیت وکیل باشد و وکیل تمایل به پذیرش موکل باشد، پیشنهاد خود مانند میزان حق الوکاله، تمام فرایند انجام کار، ریسک های پرونده و احتمال رسیدن به نتیجه ی مورد انتظار موکل را به او می دهد.

امضای قرارداد مالی، وکالتنامه و پرداخت حق الوکاله:

در صورتی که وکیل و موکل بر سر مسایل مالی و تعهدات یکدیگر به توافق برسند، وکیل پیش نویسی از قرارداد مالی را تهیه می کند و موکل باید آن را امضا کند. همچنین وکالتنامه را در فرم رسمی وکالتنامه تهیه کرده و موکل آن را نیز باید امضا کند.

اقدامات وکیل برای دفاع از موکل

باطل کردن تمبر مالیاتی وکالت نامه:

پس از این که قرارداد مالی و وکالتنامه توسط وکیل دریافت شد و موکل قسط اول حق الوکاله را پرداخت نمود، وکیل برای باطل نمودن تمبر مالیاتی و‌کالتنامه به یکی از مجتمع های قضایی سطح شهر که در آن واحد ابطال تمبر مالیاتی وکلا مستقر است مراجعه و پنج درصد از حق الوکاله دریافتی را به عنوان مالیات به واحد ابطال تمبر پرداخت نموده و در ازای آن، تمبر مالیاتی بر وکالتنامه وکیل زده می شود.

رفتن به دادسرا و اعلام وکالت و مطالعه ی پرونده:

پس از انجام ابطال تمبر مالیاتی وکالتنامه، لایحه ای برای اعلام وکالت در مرجع قضایی تهیه و وکالتنامه را ضمیمه ی آن می کند و به شعبه ای که پرونده در آن طرح شده است، ارائه می دهد. همچنین وکیل لایحه ای برای مطالعه پرونده و تهیه ی کپی از اسناد پرونده به دفتر شعبه رسیدگی کننده ارائه می کند.

تعیین راه حل های حقوقی:

وکیل پس از بررسی اسناد و مدارک، در مورد ابعاد مختلف پرونده مطالعات بیشتری انجام می دهد، قوانین و مقررات را دوباره بررسی کرده و در نهایت راه حل مناسبی برای دفاع از موکل خود تعیین می کند.

دفاع شفاهی از متهم در دادسرا:

با توجه به نوع جرایم، تحقیق از متهم از طریق کلانتری، شعب دادیاری یا شعب بازپرسی انجام می شود. یکی از کارهایی که وکیل در پرونده ها باید انجام دهد، پاسخگویی به سوالات ماموران تحقیق است. وکیل پاسخ به سوالات را با توجه به تخصص و تجربه ی خود، دقیق و منطقی ارائه و از گفتن اطلاعاتی که ممکن است مسیر تحقیقات را منحرف کند پرهیز می کند و بسیاری از مراحل دیگر که برای به موفقیت رسیدن پرونده موکل خود به آن نیاز است را به نحو احسنت انجام می دهد.

کلام آخر

بسیار سپاس گزارم از شما همراهان گرامی که ما را تا این قسمت از مقاله همراهی کردید. ما در این مقاله تمام تلاش خود را به کار گرفتیم تا اطلاعات مفیدی را درباره ی بهترین وکیل کرمانشاه و تفاوت بین وکیل کیفری و حقوقی و اقدامات یک وکیل خوب و مجرب برای دفاع از موکل خود به شما بزرگواران ارائه دهیم. لطفا نظرات و پشنهادهای خود را برای ما کامنت کنید.

4.5/5 - (6 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا